Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

В петък в дискотеката чух тази песен, голям хит е.

 

Поне три пъти я пуснаха. Коя е тази девойка?

Топ е ! И тук я пускаха, отначало си мислех, че е Теда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

На последните снимки от рождения й ден, които гледах във фейса, изглеждаше драстично отслабнала. Това означава ли, че се е справила със здравословните проблеми, или е минала на някаква чудодейна диета, или е фотошоп, знаеш ли?

В интервю за Уикенд след появата на "Твое копие" казва, че отслабването се дължи на овладяване на проблем с щитовидната жлеза- хашимото. Това си е доста сериозно заболяване, което, ако не се следи и лекува може да доведе до най-различни проблеми- най-малкият от тях е с килограмите. Затова, да ни е жива и здрава и да си гледа здравето. Другото го е постигнала в годините!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори е много силно за дебют. Малките му се радват. Но той не пее точно чалга а комерсиален поп

Колко пък да е силно... не е заради стила, просто не ми харесва. Самото пеене и глас са ми слаби много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Парчето на Арти наистина върви добре, мен дори ме зариби. Половин милион в YouTube и Топ 10 в Трендинг- аз не знам откога дебютна песен в поп-фолка не е тръгвала толкова добре без подбутване от имена като Галена, Тони Стораро, Гергана... Може би от Цветелина Янева през 2008? Да не говорим колко по-добре върви парчето му в чалга канала, отколкото предните в поп канала.

Иначе за мен песента си е поп музика с чалга елементи т.е поп-фолк. Ако попът не беше придобил чалга вид никой нямаше да го води поп, а разнообразно парче от Пайнерски изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори се че тази година ще има много албуми самостоятелни ама само се говори :D

Отдавна се изгуби тръпката от очакването на нов албум. Повечето изпълнители вече рядко издават такива. Но интереса се загуби, защото пускат албуми с по 1-2 нови песни вътре и всички други са вече познати. Като се сетя преди години как сме чакали за нов албум и вътре почти само непознати песни, беше си доста вълнуващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутални са... 😂😂😂😂😂😂

 

-Х: Ето я и първата звезда на червеният килим

-Х: Добър вечер, Анелия

-А: Добър ден

-Х: Мисля, че вечер вече..

-А: Много мислиш, навън не се е стъмнило.

-Х: Като се стъмни тогава ли е вечер?

-А: Не ми задавай трудни въпроси.. давай лесните

-Х: Анче, какво ново около теб? Чувам, че феновете ти скандират името ти.. явно нямат търпение да видят какво си им подготвила

-А: Както винаги съм казвала... музиката е усещане и много съм емоционирана днес. Подготвям грандиозно шоу за мойте фенове и почитатели

-Х: Пак ли ще падат екстейшъни на сцената?

-А: Искаш да ти падне косата ли? Така и така говорим за екстеншъни.. на мен много ми харесва косата на Луна от Биг Брадър. мисля да я поканя и да направим невероятно шоу с екстеншъни на следващия концерт

-Х: Подготвяш ли нова песен поп фолк песен ? Има слухове, че ще пускаш втора песен на турски.. вярно ли е?

-А: Последните ми песни са всичко друго, но не и поп фолк

-Х: Така ли? ( смее се ) Ще потвърдиш ли слуховете за втора песен на турски?

-А: Да. Готова е, но я бавим, защото избираме подходящи локации за видеото и мислим да изненадаме почитателите за 15-тата ми годишнина на сцената.

-Х: За какво ще пееш този път?

-А: Пея за нещо, но не знам за какво пея... Има принципно смисъл, но не знам какъв..

-Х: Какви награди очакваш да грабнеш днес?

-А: Държа да подчертая, че тази година си изиграх добре картите. Както винаги съм казвала, аз съм много реална и много естествена и ако трябва да бъда честна.. трябва да взема всички награди ( смее се )

-Х: Не мислиш ли, че и колегите ти си изиграха добре картите и заслужават награди?

-П: Чух, че някой говори за награди ( смее се )

-Х: Ето я и колежката ти Преслава.. няма ли да се поздравите?

-А: Коя? Аааа Преслава.. Здравей, Преси. Как си?

-П: Здравей, Ани.. добре съм, а ти как си? Изглеждаш невероятно

-А: Ток и жица съм.. давам насила едно интервю тука.. искаш ли да се снимаме за всички наши фенове тук пред камерата на тези?

-П: Хайде..

-А: Чакай да извадя телефона

-Х: Ето и едно звездно селфи пред нашата камера

-Х: Прегърнете се, нацупете джуки. нали е модерно

-А: Мен.. Ивонче ме учи на това, но нещо не може да ме научи, не знам защо...

-П: Аз не правя такива неща, но ги умея

-Х: Започват да се снимат

-А: Еее.. чакай малко ся - прекъсна ми главата и врата

-П: Моля?

-П: Чакай, че не съм излезнала хубаво

-А: Хубава си, ма.. ай

-П: Хайде.. до после, Анче, че съм много изморена, защото вчера заспах в четири нула нула

-А: Добре, че се махна.. не мога да я понасям.. ( смее се )

-Х: (смее се )

-Х: Нов албум тази година ще има ли?

-А: Няма да се ангажирам със срокове, дали тази, дали следващата - не знам..

-Х: Но нали каза, че правиш 15 години на сцена и затова..

-А: Аууу много интересно като каза... Ивче ( ПР-ката ), нии кога праим 15 години?

-Х: Да оставим това за после. На какво се дължи успеха на последният ти сингъл, които има и версия и на турски език?

-А: Ние с екипа създал сингъла и клипа към него, просто си свършихме добре работата, от там нататък всичко е енергия и късмет, а аз съм родена с късмет и енергия.

-Х: Не мислиш ли, че ти е време за голям и мащабен проект?

-А: Оооо аз подготвям един голям проект.. проекта е много мащабен, не държа да наблягам обаче на тва, щот' аз съм от хората, които.... (кратка пауза) искам да подчертая, че за мен е важно да прая хубави песни...

-Х: Мисля, че трябва да те оставям да продължиш към сцената и да представиш грандиозно шоу..

-А: Колкото и тревиално да звуча, аз винаги правя грандиозно шоу.. като файтун съм.. чаооо колеги

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна се изгуби тръпката от очакването на нов албум. Повечето изпълнители вече рядко издават такива. Но интереса се загуби, защото пускат албуми с по 1-2 нови песни вътре и всички други са вече познати. Като се сетя преди години как сме чакали за нов албум и вътре почти само непознати песни, беше си доста вълнуващо.

То ако има една две пак добре ама то целия албум с клипирани песни и въопще се губи смисъла и интереса

Link to comment
Сподели в други сайтове

То ако има една две пак добре ама то целия албум с клипирани песни и въопще се губи смисъла и интереса

Последно май Галена пусна изцяло нови песни в "Аз".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно май Галена пусна изцяло нови песни в "Аз".

Ама и там ги клипира повечето спомням си само и единствено имам спомен от албума на Камелия - Нещо горещо че беше пълен с нови и непознати песни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама и там ги клипира повечето спомням си само и единствено имам спомен от албума на Камелия - Нещо горещо че беше пълен с нови и непознати песни

Е клипира ги, но излязоха в последния момент, а не месеци и години преди албума и вече да са ни писнали. Има разлика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е клипира ги, но излязоха в последния момент, а не месеци и години преди албума и вече да са ни писнали. Има разлика.

Любимата ми песен от албума Тоя става там и като визия е много красива

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипира песните, но с излизането на албума, т.е. пак си бяха нови, не клипирани в рамките на 2-3 години подред. Има разлика, да.

Стораро също изкара преди две години троен албум, единия диск беше с чисто нови ... гръцки кавъри :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипира песните, но с излизането на албума, т.е. пак си бяха нови, не клипирани в рамките на 2-3 години подред. Има разлика, да.

Стораро също изкара преди две години троен албум, единия диск беше с чисто нови ... гръцки кавъри :D

Е как ... Тони кавъра е все пак :Vishenka_05:

Искам нови песни от него. Няма ли да пуска нещо, но да не са цигании :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...