Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И този, които мигновено трябваше да бъде поправен и пуснат в ефир, Гергана намаза такава реклама тогава:

Тя тогава по-скоро се притесни, отколкото да осъзнае каква възможност за възраждане на кариерата й се дава. Не че беше длъжна да използва гафа с онзи толкова неподходящ текст за това, де, но тъй и тъй се говореше масово за нея...

Ами другата Оцкова песен? Това по онова време беше едно от малкото негови парчета, които не бяха клонинги, и то защото беше примесено със стария стил на Гергана...

 

 

Тя си мисли, че сама няма усет за песни, но въобще не е така. Просто интереса към нея като име взе да спада още към 2007 или 2008, но според мен винаги е била певица, която може да се завърне, стига да е по-активна и да нацели формулата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тя тогава по-скоро се притесни, отколкото да осъзнае каква възможност за възраждане на кариерата й се дава. Не че беше длъжна да използва гафа с онзи толкова неподходящ текст за това, де, но тъй и тъй се говореше масово за нея...

Ами другата Оцкова песен? Това по онова време беше едно от малкото негови парчета, които не бяха клонинги, и то защото беше примесено със стария стил на Гергана...

 

 

Тя си мисли, че сама няма усет за песни, но въобще не е така. Просто като име интереса към нея взе да спада още към 2007 или 2008, но според мен винаги е била певица, която може да се завърне, стига да е по-активна и да нацели формулата.

Абсолютно, тази песен е страхотна, даже май и беше популярна есента на 2013-та. Изпълни я с оригинален пърформънс през 2013-та, имаше един горящ микрофон, тя беше с татуси по ръцете - това, което после Гери Никол, Дара, Яница и сие направиха. Тогава пак показа новаторско решение.

 

През 2013-та мачкаше и на наградите с изпълнение и микс, тогава си мислих, че се е надъхала да смаже пак като в златните си години, уви явно това, че не й се получи от раз я спъна и отказа.

 

Иначе си има 2 тотални хита това десетилетие - "Първичен истинкт" и "Твоите думи" и още куп прекрасни проекти като "Благодаря ти, мамо", "Докога", "Огън в дъжда", втория дует с Галин, "Който иска да вярва"...

 

2007-ма някъде спря да работи с Токича и оттам се обърка и загуби, иначе одеве като си говорихме за Турне 2008 - и липсата на Гергана се усети, можеха нея да поканят, вместо Джена.

 

Поздрав:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тази беше хит ... как се изтърси тогава на концерта - има ли ФейсбуЦ маниаци? :1000 (29):

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тази беше хит ... как се изтърси тогава на концерта - има ли ФейсбуЦ маниаци? :1000 (29):

 

В клипа прилича на Андреа :helpsmilie: :1000 (29): Много ритмична и запеваема песен, такива ни трябват сега, а не тупса-тупса простотии. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тази беше хит ... как се изтърси тогава на концерта - има ли ФейсбуЦ маниаци? :1000 (29):

 

Тази песен, макар и неподходяща за по-лирична певица като нея, наистина си беше хитова... :1000 (29): Гергана успя да направи доста успешни парчета след Токича, жалко че с времето многото неуспешни такива я демотивираха...

 

Абсолютно, тази песен е страхотна, даже май и беше популярна есента на 2013-та. Изпълни я с оригинален пърформънс през 2013-та, имаше един горящ микрофон, тя беше с татуси по ръцете - това, което после Гери Никол, Дара, Яница и сие направиха. Тогава пак показа новаторско решение.

Точно това концертно представяне за мен е едно от най-добрите на сцената на Пайнер евър, жалко че не се говори повече за него днес. Изглеждаше уверена като някоя западна дива, а и като онази Гергана от турнетата...

Да си припомним и какво ниво предложи с този брутален клип. Подобна компютърна анимация беше невиждана за жанра по онова време, то като се замисля никой не е имал чак такива ефекти и до ден днешен... А на наградите дори и не й го отразиха- пълно безумие. Е, вярно е, че самата Гергана си изпусна шанса с този проект като караше феновете да го чакат сумати време, но все пак несъмнено си беше един от клиповете на годината...

 

 

Хах, спомням си, че по онова време във форума на Планета профил имаше режисьора на това видео и постоянно му се налагаше да отвръща на нападки на фенове, че го бави... :1000 (29): Да не забравяме и гордостта на фенчетата на Гергана, че тя е снимала клип в космоса... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, госпожа "Стефи, мама обра почти всички награди и много съм щаслива" пак се исказа: :wacko:

 

Галена: Отказвам всякакви покани за награди

 

 

Как гледа на снимката, все едно ще набие някои от публиката 1000%20(29).gif

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен, макар и неподходяща за по-лирична певица като нея, наистина си беше хитова... :1000 (29): Гергана успя да направи доста успешни парчета след Токича, жалко че с времето многото неуспешни такива я демотивираха...

Точно това концертно представяне за мен е едно от най-добрите на сцената на Пайнер евър, жалко че не се говори повече за него днес. Изглеждаше уверена като някоя западна дива, а и като онази Гергана от турнетата...

Да си припомним и какво ниво предложи с този брутален клип. Подобна компютърна анимация беше невиждана за жанра по онова време, то като се замисля никой не е имал чак такива ефекти и до ден днешен... А на наградите дори и не й го отразиха- пълно безумие. Е, вярно е, че самата Гергана си изпусна шанса с този проект като караше феновете да го чакат сумати време, но все пак несъмнено си беше един от клиповете на годината...

Хах, спомням си, че по онова време във форума на Планета профил имаше режисьора на това видео и постоянно му се налагаше да отвръща на нападки на фенове, че го бави... :1000 (29): Да не забравяме и гордостта на фенчетата на Гергана, че тя е снимала клип в космоса... :roll1:

Този клип не беше ли правен за друга песен и да е трябвало да излезе през 2007-ма. И, да, този е клипът на 2008-ма, дори "Фалшива кожа" не е толкова силен. Гергана беше новаторка! И този проект, и клип й е супер:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, госпожа "Стефи, мама обра почти всички награди и много съм щаслива" пак се исказа: :wacko:

 

Галена: Отказвам всякакви покани за награди

Как гледа на снимката, все едно ще набие някои от публиката 1000%20(29).gif

 

Заради ейтова й поведение и лицемерие - не я харесвам. Не може да си мълчиш като плъх за наградите през 2016-та вече 2 години, а тогава да си много одървена във фейса с поста "Здрава съм". Като правиш нещо поне имай топки и го направи докрай. Да си беше казала в медиите - "Аз влагам най-много в продукцията си и заслужавам "Певица на годината", затова не посетих въпросното мероприятие." Такава втора лицемерка безтопкова като Галена няма, няма и да има.

 

Смешна е и ЖАЛКА с това си поведение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този клип не беше ли правен за друга песен и да е трябвало да излезе през 2007-ма. И, да, този е клипът на 2008-ма, дори "Фалшива кожа" не е толкова силен. Гергана беше новаторка! И този проект, и клип й е супер:

Да, ето за тази песен беше клипа първоначално:

 

 

"Забрави" също беше брутализъм- още един клип, достоен за награда. А и песента е доста свежа и различна за времето си. Самата Гергана беше супер уверено и разчупено лице за жанра, предлагаше нещо много по-нестандартно на моменти. Не знам защо се пречупи така, дано все някога да се пробва пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ето за тази песен беше клипа първоначално:

 

 

"Забрави" също беше брутализъм- още един клип, достоен за награда. А и песента е доста свежа и различна за времето си. Самата Гергана беше супер уверено и разчупено лице за жанра, предлагаше нещо много по-нестандартно на моменти. Не знам защо се пречупи така, дано все някога да се пробва пак.

Гергана имаше индивидуалност и беше разпознаваема и като творчество, и като образ. Не си обяснявам защо така я игнорираха за турне 2008, при Ивана имаше рязък спад, ала при Гергана ...? Иначе и на живо хич не е зле:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен е много яка жалко че не я клипира

Сигурен хит, който заряза поради незнайна причина. Един от хитовете на лято 2006, когато бяхме млади. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана нямаше никаква продукция между двете турнета 2007 и 2008, освен "Забрави" - нормално да не я поканят, при нея също тогава започна спад.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана имаше индивидуалност и беше разпознаваема и като творчество, и като образ. Не си обяснявам защо така я игнорираха за турне 2008, при Ивана имаше рязък спад, ала при Гергана ...? Иначе и на живо хич не е зле:

Да, прилично си пее на живо жената. Можеше да е добър и печеливш продукт още доста време, но в годините й на първоначален спад- 2007 и 2008- чичо Митко вече беше преминал на една съвсем друга схема, която малко по малко взе да отблъсква такива имена като нея и да заличава жанра от върховете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана нямаше никаква продукция между двете турнета 2007 и 2008, освен "Забрави" - нормално да не я поканят, при нея също тогава започна спад.

А да поканят Джена, която освен "Слепи бяхме" нямаше нищо друго или Андреа единствено със "Само мой". :mf_surrender:

Гергана поне имаше хитове преди това и то доста солидни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да поканят Джена, която освен "Слепи бяхме" нямаше нищо друго или Андреа единствено със "Само мой". :mf_surrender:

Гергана поне имаше хитове преди това и то доста солидни.

Имаше "Химия" и "Животът...", ясно е че целта на това турне беше да се лансират новите.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше "Химия" и "Животът...", ясно е че целта на това турне беше да се лансират новите.

Които не са били големи хитове тогава, приемът е трагикомичен, в тон с грима на Джини. И това им скапа цялото турне и цялата година:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради ейтова й поведение и лицемерие - не я харесвам. Не може да си мълчиш като плъх за наградите през 2016-та вече 2 години, а тогава да си много одървена във фейса с поста "Здрава съм". Като правиш нещо поне имай топки и го направи докрай. Да си беше казала в медиите - "Аз влагам най-много в продукцията си и заслужавам "Певица на годината", затова не посетих въпросното мероприятие." Такава втора лицемерка безтопкова като Галена няма, няма и да има.

 

Смешна е и ЖАЛКА с това си поведение.

А защо трябва да се обяснява на теб, мен или някой друг? ЛИЧНО решение нали знаеш какво значи? Защо не държиш сметка например на Глория, че е отишла и не е дала обяснение, а публикуваше статии, че албумът й пречил на Пайнер и затова не е награден? А и между другото Галена е отговаряла в коледния брой на списанието на Антон Стефанор на въпроса защо е взела това решение - " наградите се раздават на остарял принцип, който не отговаря на сегашното положение в музикалния бизнес и реших, че не желая повече да участвам в това нещо" или нещо от този сорт. Не желае да коментира повече темата и това е. Какво се дъвче постоянно едно и също ЛИЧНО решение на човек. Еми сори, но всеки има право на лични решения и не дължи обяснения за избора си. Да не желаеш да даваш обяснение и да "мълчиш като плъх" са две различни понятия.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням през 2008, Гергана участваше в турнето на Булсатком, което беше повреме на турнето на Планета и затова нямаше как да участва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо трябва да се обяснява на теб, мен или някой друг? ЛИЧНО решение нали знаеш какво значи? Защо не държиш сметка например на Глория, че е отишла и не е дала обяснение, а публикуваше статии, че албумът й пречил на Пайнер и затова не е награден? А и между другото Галена е отговаряла в коледния брой на списанието на Антон Стефанор на въпроса защо е взела това решение - " наградите се раздават на остарял принцип, който не отговаря на сегашното положение в музикалния бизнес и реших, че не желая повече да участвам в това нещо" или нещо от този сорт. Не желае да коментира повече темата и това е. Какво се дъвче постоянно едно и също ЛИЧНО решение на човек. Еми сори, но всеки има право на лични решения и не дължи обяснения за избора си. Да не желаеш да даваш обяснение и да "мълчиш като плъх" са две различни понятия.

Галена е медиен образ и популярна личност в България, която дължи поне отговор на феновете си. След като иска да взима "лични" решения и да не дава обяснения на никого - да си беше останала в Смядово и да не беше ставала певица, никой нямаше да я пита за каквото и да е. Защото Глория не е престорена и тук не я изкарват светица. Нали Галена много държи на вас и ви обича, поне заради вас да го беше казала, или всичко е само поза за пред камерите? Интересно защо при Антон е казала едно, а в "Папараци" увърташе и отклоняваше въпроса. Галена хич не е глупава и прекалено наясно, че след като не се появи - това ще се коментира и тя ще бъде питана или е целяла да си вдигне интереса към "Да ти олекне", е не й се получи!

 

Постъпката й е не е достойна и наистина я прави смешна и жалка в очите на хората. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо трябва да се обяснява на теб, мен или някой друг? ЛИЧНО решение нали знаеш какво значи? Защо не държиш сметка например на Глория, че е отишла и не е дала обяснение, а публикуваше статии, че албумът й пречил на Пайнер и затова не е награден? А и между другото Галена е отговаряла в коледния брой на списанието на Антон Стефанор на въпроса защо е взела това решение - " наградите се раздават на остарял принцип, който не отговаря на сегашното положение в музикалния бизнес и реших, че не желая повече да участвам в това нещо" или нещо от този сорт. Не желае да коментира повече темата и това е. Какво се дъвче постоянно едно и също ЛИЧНО решение на човек. Еми сори, но всеки има право на лични решения и не дължи обяснения за избора си. Да не желаеш да даваш обяснение и да "мълчиш като плъх" са две различни понятия.

Ако не я вълнуваха наградите, нямаше да се цупи преди 2 години и демонстративно да не иска да ходи и да си разваля отношенията с Преслава .. при положение, че само година по-рано изрече онази фраза към сина й ... и съм убеден, че ако Певица на 2015 беше за нея, хич нямаше да се прави на важна, а щеше да се завлече да си покаже новата крадена рокля .. проста и прозрачна е ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не я вълнуваха наградите, нямаше да се цупи преди 2 години и демонстративно да не иска да ходи и да си разваля отношенията с Преслава .. при положение, че само година по-рано изрече онази фраза към сина й ... и съм убеден, че ако Певица на 2015 беше за нея, хич нямаше да се прави на важна, а щеше да се завлече да си покаже новата крадена рокля .. проста и прозрачна е ;)

Много е престорена и фалшива, навярно никога няма да видим истинската Галена. Ако можеше да пее, каквато е лицемерка, нищо чудно да ми беше ТОП ЛЮБИМКА. Такива лицемерки, дайте ги насам. :3fdb8960598fa63e:

 

Галенче си е създала комплекси от Кака Преси, това е. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е медиен образ и популярна личност в България, която дължи поне отговор на феновете си. След като иска да взима "лични" решения и да не дава обяснения на никого - да си беше останала в Смядово и да не беше ставала певица, никой нямаше да я пита за каквото и да е. Защото Глория не е престорена и тук не я изкарват светица. Нали Галена много държи на вас и ви обича, поне заради вас да го беше казала, или всичко е само поза за пред камерите? Интересно защо при Антон е казала едно, а в "Папараци" увърташе и отклоняваше въпроса. Галена хич не е глупава и прекалено наясно, че след като не се появи - това ще се коментира и тя ще бъде питана или е целяла да си вдигне интереса към "Да ти олекне", е не й се получи!

 

Постъпката й е не е достойна и наистина я прави смешна и жалка в очите на хората. :)

Личните решения за такива събития нямат нищо общо с това дали си популярен или не. Значи Глория ( извинявам се, че пак нея я давам за пример) не е престорена като казва, че няма проблем с фирмата, а споделя статия, че нейният албум пречи на Димитров? А Галена не искала да коментира и хайде била престорена. Логиката се губи. Нито е светица, нито някой я изкарва такава, но прекалявате. Специално за тези награди с това искане на обяснения защо, ама как, ама не знам си какво.То вече на всички им омръзна темата, включително и на мен. В "Папараци" не помня вече какво е казвала, но е факт, че е отговорила вече един път на въпроса и няма нужда от повече коментари, за да не 'пресоли манджата' с тази тема.

А това дали държи или не на феновете си не се изразява в да махне с ехидна усмивка пред камерите и да изнесе монолог колко сме й важни. С отговорите на всичките ни лични съобщения, които й пишеме по всякакъв повод, с мръзнето на студа половин час след всяко участие да се снима с нас, да си поговорим , показва много добре що за човек е. Да, няма ги публичните лайв чатове да видят хората колко е "земна" , няма ги камерите да заснемат отношението й при всяка среща, но то остава и дава удовлетворение на фенове й, което е най-важното. Още не съм видяла друга, на която след всяко участие да излизат постоянно снимки как стои с феновете си навън и да не пропуска да хареса всяка снимка, на която са я тагнали.Тези неща обаче няма как да ги знаеш, защото не са правени с цел да си направи пиар какъв народен човек е. Дано това отговаря на въпроса ти кое е за пред камерите.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм на мнение, че публичното поведение на Преслава спрямо феновете е една голяма поза, за да поддържа онази група свои фенове, които биха я подкрепяли навсякъде. И това го казвам от лични впечатления от многото пъти, в които съм я виждал и съм общувал с някои нейни фенове извън форума. Може би всъщност това лошо впечатление е една от основните причини да не я харесвам.

Не знам какво си виждал и какво са ти казвали,но аз лично бях на нейно участие преди седмица и нещо и останах много доволна,също така стоя на студа(което Петя изтъква) и се снима с нас.Не мога да говоря за всички нейни участия,тъй като е невъзможно да ги посещавам.За пореден път се убедих,че тази жена е уникална и с песните си може да те вдигне на крака.Постоянно усмихната,даваше на публиката да пеее,вземаше телефони и правеше селфита с хората.

Според мен е глупаво да не харесваш някой само заради това при положение,че и е певица.Може да не харесваш човека,но песните му да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...