Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

:1000 (29): сън не спиш, че Петя изкара такъв грандиозен провал.

:roll1: 4 к дислайка НАЛИ БЯХА КУПЕНИ ??..

и Емануела и Фики правят повече гледания :3fdb8960598fa63e:

Цитат(stereoto_ @ 16. February. 2018 г. - 21:26) <{POST_SNAPBACK}>

Тази песен ще е на ниво - "Нашето любов е", тоест - популярна песен и нищо повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена защо е спряла временно участията (като не броя това за 8 март в Арбанаси) ? Последното й участие в дискотека е от 24 февруари, а нещо за бъдещи не виждам. :mf_surrender:

Сигурно си прави поредната пластика... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): сън не спиш, че Петя изкара такъв грандиозен провал.

Голям провал. За това издуха песента на Фики от Trending в рамките на часове след като излезе и стоя на първо място там 2 последователни седмици непокътната. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям провал. За това издуха песента на Фики от Trending в рамките на часове след като излезе и стоя на първо място там 2 последователни седмици непокътната. :3fdb8960598fa63e:

Купила си го е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-лесно е да се купуват гледания извън България - като Фики, отколкото да имаш истински гледания от България и останеш в Трендинг повече от две седмици!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, наистина не се бях замислял над този очевиден резултат. Слави Трифонов кани 3 пъти Миро "Каризмата", защото не намираше читав от това поколение в поп музиката, а чалгарките ги сменяше като носни кърпи. И е логично, защото Миро е с консерватория, здрава кариера, очевидно е компетентен и това личеше в подбора и менторството на кандидатите. Същото забелязваме и при Камелия, която много се нрави с бруталното рязане на самозвани чалгари без качества. Това не го видяхме при нейните колежки сядали на този стол.

 

Камелия не знае какво да прави и само се озърта да види дали Графа или Поли ще натисне бутона,хич не знае за къв чеп е там.Не може са да изпее 2 верни тона,а какво да говорим да намери талант,като тя самата не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой я измисли тая глупост от известно време? На всяка песен да казвате провал и всеки тръгнал да повтаря като папагал (че има и рима :1000 (29): ) . Меко казано звучи тъпо! В музиката провал НЯМА! Ако се получи и стане - ок, ако не пускаш следваща песен и така.... Или става хит или не, едва ли има средно положение.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Обратно в играта" е първата Пайнерска песен с над 1k стрийма в Spotify.

 

Всички песни с 2 чертички популярност:

1. Преслава - Обратно в играта

2. Емануела - Нотариално заверен

3. Джена - Диагноза - Ти

4. Фики - Аз измръзнах

5. Райна - Зле те чувам

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ще не в Трендинг да го издуха, ами не знам къде.. песента на Фики си остава по-големия хит. Стига с тия бози ютуб и signal.bg. Я, малко излезте и вижте какво става в реалния свят, как на Фики гърми от абсолютно всякъде, пък после ако ще и на 50то да е в сигнал.

На дискотека също може да отидете да видите какво става на тая песен и как я пускат по 3 пъти на вечер. Това важи и за "Нотариално заверен", която също е по-голям хит от прехвалената боза на Преса.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много обичам когато отричате неизгодните за вас интернет успехи.

 

Не им обръщай внимание , те когато виждат ,че Петя ги прави на пух и прах все намират нещо да кажат. Хита си е един и си знаем кой е!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Обратно в играта" е първата Пайнерска песен с над 1k стрийма в Spotify.

 

Всички песни с 2 чертички популярност:

1. Преслава - Обратно в играта

2. Емануела - Нотариално заверен

3. Джена - Диагноза - Ти

4. Фики - Аз измръзнах

5. Райна - Зле те чувам

 

Защо трябва да плюем Фики? Ми на Преслава песента е хубава, успешна, радвайте се, но нека не е за сметка на другите които също имат успех. Като отричате че Фики извади хит, песента на Преслава става ли с по-голям успех?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо разочарование е, че YouTube не изтриха минусите на Преслава. Сега няма никаква гаранция, че гледанията на нея и на сумати други също не са нереални.

Мен ако питате, за момента за годината няма нито един истински голям хит в чалгата, отново всичко е в PlanetaOfficial или Ара (т.е може да е манипулирано) и в дискотеките (където си въртят разни имена по дифолт, а не защото песните им тресат държавата). Пробвайте да разпитате разни хора по улицата дали знаят новите песни на Преслава, Фики, Емануела, Алисия и т.н. и почти всички ще ви изгледат странно.

Старите времена с истинските успехи са все по-далечни... Жалко, очаквах системата в чалгата да се рестартира след като спрат наградите, но нещата взеха да вървят още по-надолу и към момента не се очертава промяна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо трябва да плюем Фики? Ми на Преслава песента е хубава, успешна, радвайте се, но нека не е за сметка на другите които също имат успех. Като отричате че Фики извади хит, песента на Преслава става ли с по-голям успех?

 

 

--------------------------------------

 

И двете песни за мен са добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия не знае какво да прави и само се озърта да види дали Графа или Поли ще натисне бутона,хич не знае за къв чеп е там.Не може са да изпее 2 верни тона,а какво да говорим да намери талант,като тя самата не е.

 

Камелия знае точно какво прави и обяви на всеослушание каква и е целта - да намери хубав глас за попфолк и да го продуцира. Съжалявам, но щом я канят втора година в това риалити, а с Глория, Ивана, Преслава и Деса не го направиха значи, че екпертизата на Камелия е по-добра. Но това е бял кахър за унижените фенчета на визираните колежки на Камейсън. За момента БТВ само им показва колко е по-адекватна "чипровската", за тази работа. Нака изчакаме края на сезона, защото истинската драма ще е догодина....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия и предишния път обещаваше да продуцира таланти, но нищо не стана. Дано този път да е отговорна, защото според мен може да постигне нещо, стига да пожелае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от заслепени фенове. Значи според вас Галена изкара "провал" с последната си песен, която все още гърми навсякъде, а естествено Преслава пак била с хит.

 

Песента не е лоша, но е малък до среден хит, тоест популярна песен, пък ако ще и 10 победи да има и 10 милиона. То се усеща. Къде беше "Не се изтриваш", къде е новата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от заслепени фенове. Значи според вас Галена изкара "провал" с последната си песен, която все още гърми навсякъде, а естествено Преслава пак била с хит.

 

Песента не е лоша, но е малък до среден хит, тоест популярна песен, пък ако ще и 10 победи да има и 10 милиона. То се усеща. Къде беше "Не се изтриваш", къде е новата.

това е 1 победа на Преслава :roll1:

 

просто мегахитовете на зимата са при Емануела и Фики

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия знае точно какво прави и обяви на всеослушание каква и е целта - да намери хубав глас за попфолк и да го продуцира. Съжалявам, но щом я канят втора година в това риалити, а с Глория, Ивана, Преслава и Деса не го направиха значи, че екпертизата на Камелия е по-добра. Но това е бял кахър за унижените фенчета на визираните колежки на Камейсън. За момента БТВ само им показва колко е по-адекватна "чипровската", за тази работа. Нака изчакаме края на сезона, защото истинската драма ще е догодина....

 

След края на сезона ще се забрави както се забрави и сезон 1 с Камелия.

 

А канят Камелия щото Кама им излиза доста по евтино от големите звезди на фолка.Да е ясно....

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има начин човек да изкаже негативно мнение и без да обяснява точно това за пеенето. Разбирам да го кажат някои нейни колежки, но точно тя да обяснява за пеене за мен е лично смешно и неуместно. Аз не видях злоба в поста си, нито мразя Камелия. Коментирах нещо конкретно, което ми направи лошо впечатление.

Не съм гледал предаването, просто изгледах въпросното клипче в ютуб. Също не се чувствай длъжен да ме цитираш и да "оборваш" мнението ми. Като не ти харесва, или не си съгласен бъди пич и отговори с някакви конкретни доводи. Злобата повече я виждам в твоите постове и опитите ти да ме жегнеш по някакъв начин. Не се хаби, няма да успееш. :drunk:

Ама не ми се обяснявай. Фанатик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...