Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Майкоооооооооооооо какъв перформънс само ! Ниво Бийонсе !

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Какво величите толкова поредната бездарна мастия, която единствено може да предложи апетитна визия и скъпи клипове?

 

Андреа не е от най-гласовитите, но знае как се прави скандал, беше истински новатор и допринесе адски много за развитието на поп-фолка и българската музика като цяло. По нея имаше фурор и беше нещо ново, Яна не е нищо невиждано, че да ми я хвалите толкова.Милата, толкова години се мъчеше и мъчеше да извади нещо, но едва 11 години след като запя успя да се порчуе с нещо, и то благодарение на Андреа, защото точно тогава започна да залязва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Какво величите толкова поредната бездарна мастия, която единствено може да предложи апетитна визия и скъпи клипове?

 

Андреа не е от най-гласовитите, но знае как се прави скандал, беше истински новатор и допринесе адски много за развитието на поп-фолка и българската музика като цяло. По нея имаше фурор и беше нещо ново, Яна не е нищо невиждано, че да ми я хвалите толкова.Милата, толкова години се мъчеше и мъчеше да извади нещо, но едва 11 години след като запя успя да се порчуе с нещо, и то благодарение на Андреа, защото точно тогава започна да залязва.

То защото двете Дори ама хич не са мастии. И ти се изказа

Link to comment
Сподели в други сайтове

То защото двете Дори ама хич не са мастии. И ти се изказа

Андреа е във сериозна връзка вече почти 12 години, но за Яна не мога да кажа същото. Има достатъчно снимков материал в медийното пространство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова се очертава да е с провал. За третия ден е направила около 60 хиляди само. :3fdb8960598fa63e:

Не всеки успява да прави хитове от по-бавни и експериментални песни. :whistling: Но все пак можем да я похвалим, че се стреми да е различна, така трябва.

 

Ох, кога и аз станах от хората, които чакат Яница? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа е във сериозна връзка вече почти 12 години, но за Яна не мога да кажа същото. Има достатъчно снимков материал в медийното пространство.

Андреа смее ли да си прави снимков материал с такова гадже ... :3fdb8960598fa63e: Ще ходи и тя насинена ако го направи. Яница е свободна душа и си прави каквото иска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Яница ги разбие този път! Искам вече песен с 10 млн. Искам да компенсира за отвратителния дует от Нова Година, който слушам насила и не ми е хич любим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Какво величите толкова поредната бездарна мастия, която единствено може да предложи апетитна визия и скъпи клипове?

 

Андреа не е от най-гласовитите, но знае как се прави скандал, беше истински новатор и допринесе адски много за развитието на поп-фолка и българската музика като цяло. По нея имаше фурор и беше нещо ново, Яна не е нищо невиждано, че да ми я хвалите толкова.Милата, толкова години се мъчеше и мъчеше да извади нещо, но едва 11 години след като запя успя да се порчуе с нещо, и то благодарение на Андреа, защото точно тогава започна да залязва.

Много на сериозно се взимаш! А Дора, като е била малка пикла, на майката си в ... многоточието, си е мечтала да има кариера като ИМПЕРАТРИЦАТА!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова се очертава да е с провал. За третия ден е направила около 60 хиляди само. :3fdb8960598fa63e:

 

Няма изпълнител, който вади само хитове. Теда си извади хита на зимата, дреме й. Пусна различен проект, защото хората точно това искаха от много време, лично аз съм доволен от песента, харесва ми много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много на сериозно се взимаш! А Дора, като е била малка пикла, на майката си в ... многоточието, си е мечтала да има кариера като ИМПЕРАТРИЦАТА!

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

То на подобна кариера и Бионсе би завидяла, моля ти се!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да величаеш Яница наистина е проява на лош вкус. Медицината го е доказала. В Кентърбъринския Университет направили ядрено-магнитен резонанс на мозъците на запалени фенове на Яница и установили, че на 90% от тях зоната, която отговаря за когнитивните фунцкии - хипокампусът, е с намалени размери в сравнение с нефенове на изпълнителката. Изключение направила само фенката heartless, която била с нормален хипокампус. При нея обяснението за фенството й било, че певицата е с Асцендент Скорпион, като зодията на heartless, която усещала Яница на едно по-друго астрално, енергийно ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа е във сериозна връзка вече почти 12 години, но за Яна не мога да кажа същото. Има достатъчно снимков материал в медийното пространство.

Блажени са вярващите.

Помним на Александрова когато почина гаджето как ревеше, че няма да пее вече, нямяло да погледне мъж, а сега се ебе като разпрана и даже се мина малко време и пусна Kiss me baby! Знаем ги тия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Блажени са вярващите.

Помним на Александрова когато почина гаджето как ревеше, че няма да пее вече, нямяло да погледне мъж, а сега се ебе като разпрана и даже се мина малко време и пусна Kiss me baby! Знаем ги тия.

 

Е, в шок и мъка е била, какво очакваш? Да се замонахинчи доживот?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Блажени са вярващите.

Помним на Александрова когато почина гаджето как ревеше, че няма да пее вече, нямяло да погледне мъж, а сега се ебе като разпрана и даже се мина малко време и пусна Kiss me baby! Знаем ги тия.

Яна не може да стъпи на кутрето на Александрова. Писнало ми е да повтарям всеки път едно и също, разберете че при първата всичко от-до се купува.

 

И все пак, факт е, че Kiss me baby е много по-успешен проект от Белег на съдбата. Теда не е виновна, че в България със стойностни проекти трудно се пробива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, в шок и мъка е била, какво очакваш? Да се замонахинчи доживот?

Пусни я в Горещо при Райкова и гледай, чак аз и повярвах. Според мен използва случката за ПР.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...