Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Няма чалгар като хората в "Гласът на България" и те това е...

Те много рядко пеят чалга вече като цяло. И тези които го правят просто не стават. Мислят си че само с цигански извивки ще се получат нещата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснах и аз да видя кой каква чалгийка е забил в гласа, но слабо.

Отвратителни водещи, а и този хайван дето се опита да пее Сашо Роман.

Обаче Камелия да обяснява на някой как не пее, а вика е меко казано комично :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснах и аз да видя кой каква чалгийка е забил в гласа, но слабо.

Отвратителни водещи, а и този хайван дето се опита да пее Сашо Роман.

Обаче Камелия да обяснява на някой как не пее, а вика е меко казано комично :1000 (29):

Да и на мен това ми направи впечатление.Просто мястото и не е там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена защо е спряла временно участията (като не броя това за 8 март в Арбанаси) ? Последното й участие в дискотека е от 24 февруари, а нещо за бъдещи не виждам. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С неприкрито удоволствие констатирам, че "десовите" са най-кухите парчета в тоя форум. Разбира се, аз твърдя това от 10 години и наистина се радвам на перфектната си прогноза. На тези дребнави и изключтелно ревниви относно бруталният фурор на Камелия в "Гласът на България" за втора поредна година същества не бих спестил нищо в този форум. Поболяха се от мъка, че Кама шества в прайм-тайма на най-гледаната телевизия за втора година и постоянно натякват за вокалните и певчески възможности на Камелия. Изядоха се от яд, че жената има успех и трибуна, а Деса си седи у дома. Същите въобще не си зададоха въпроси относно мотивацията на БТВ да покани Камелия за втора година, защото официално трябва да признаят превъзходството и над Фатме в тази битка.

 

п.п. Този Хамстер не беши ли "десов"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена защо е спряла временно участията (като не броя това за 8 март в Арбанаси) ? Последното й участие в дискотека е от 24 февруари, а нещо за бъдещи не виждам. :mf_surrender:

 

Гаджето на Преслава - Павел я е бил, задето е лидерка, и има синини.

 

Хора, дайте линк да гледаме hohster в Гласът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

НЕ смятам, че Янева заслужава БАН. Точно такива са моментите, в които трябва да се дава положителния пример! Вместо да се забранява на всички да пишат, можеше бъде наказано най-вече наглото "нещо" Smith, който идва от никъде си и започва да се държи все едно всеки в този форум му е длъжен. Докато продължават да се наказват еднакво "по дефоут" всички, а не се разглеждат частните случай и не се решава според съответните действия, дотогава този форум ще продължава да дълбае към дъното...

Ще идва някакъв си олигофрен, ще се меси в чуждите дискусии с обиди и провокации и ще се наказват всички заради него. Не само, че ще го обидя и аз, ми ще го намеря и ще го спукам от бой мухльото смешен. Дошъл ми тука 15-годишен льольо и ще се държи все едно си е вкъщи при барбитата.

 

Не ви ли писна заради някакви самозабравили се нещастници да страдат всички? И нямаше ли това "нещо" Smith перманентен БАН? Не го ли гласуваха хората тук този БАН? Не е ли това демократичния избор на форум обществото, което реши, че не иска да има вече нищо общо с това "нещо"?

ОТ къде на къде ще се появява този, ще продължава да наглее и да се държи с другите все едно е повече от тях?

Ето го и поредния смешко, който си мисли, че вървейки срещу някого лично, ще бъде много интересен и ще буди възхищение у другите. Не е тук мястото да търсите внимание, льольовци нещастни ... като не сте добре с главата и имате комплекс за малоценност, не е това начина да си го избивате.

Някой се мъчи да направи нещо позитивно в иначе вървящия все повече към дъното форум, обаче се появяват нещастници, които за да направят на пук на някого и в стремежа си да са интересни, съсипват всичко.

 

Много жалко е положението. Още по-лошото е, че това е отражение и на цялото общество в нас. Самозабравили се глупаци дърпат към дъното всичко около тях.

+ 1000000000000000000000

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснах и аз да видя кой каква чалгийка е забил в гласа, но слабо.

Отвратителни водещи, а и този хайван дето се опита да пее Сашо Роман.

Обаче Камелия да обяснява на някой как не пее, а вика е меко казано комично :1000 (29):

Оф ужасен си, честно. Какво да прави Камелия там, като е викната за това? Бахти женската злоба дето си, ама от тея прикритие, дето се правят на големи моралисти. Защо го гледаш това предаване, след като те дразни Камелия? Всеки път се изказваш, като някоя Марая Кери- последна инстанция. Аре разкарай се вече ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф ужасен си, честно. Какво да прави Камелия там, като е викната за това? Бахти женската злоба дето си, ама от тея прикритие, дето се правят на големи моралисти. Защо го гледаш това предаване, след като те дразни Камелия? Всеки път се изказваш, като някоя Марая Кери- последна инстанция. Аре разкарай се вече ;)

 

Има начин човек да изкаже негативно мнение и без да обяснява точно това за пеенето. Разбирам да го кажат някои нейни колежки, но точно тя да обяснява за пеене за мен е лично смешно и неуместно. Аз не видях злоба в поста си, нито мразя Камелия. Коментирах нещо конкретно, което ми направи лошо впечатление.

Не съм гледал предаването, просто изгледах въпросното клипче в ютуб. Също не се чувствай длъжен да ме цитираш и да "оборваш" мнението ми. Като не ти харесва, или не си съгласен бъди пич и отговори с някакви конкретни доводи. Злобата повече я виждам в твоите постове и опитите ти да ме жегнеш по някакъв начин. Не се хаби, няма да успееш. :drunk:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има начин човек да изкаже негативно мнение и без да обяснява точно това за пеенето. Разбирам да го кажат някои нейни колежки, но точно тя да обяснява за пеене за мен е лично смешно и неуместно. Аз не видях злоба в поста си, нито мразя Камелия. Коментирах нещо конкретно, което ми направи лошо впечатление.

Не съм гледал предаването, просто изгледах въпросното клипче в ютуб. Също не се чувствай длъжен да ме цитираш и да "оборваш" мнението ми. Като не ти харесва, или не си съгласен бъди пич и отговори с някакви конкретни доводи. Злобата повече я виждам в твоите постове и опитите ти да ме жегнеш по някакъв начин. Не се хаби, няма да успееш. :drunk:

 

Ей, насра се да плюеш Кама, откакто започна "Гласът на България". :1000 (29): Само, че знаеш ли какво значи втора година " чипровската" да е в журито? Слушай внимателно, няма да повтарям:

 

Това значи, че Камелия разбира много повече от пеене и музика от Глория, Ивана, Преслава и Деса! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, наистина не се бях замислял над този очевиден резултат. Слави Трифонов кани 3 пъти Миро "Каризмата", защото не намираше читав от това поколение в поп музиката, а чалгарките ги сменяше като носни кърпи. И е логично, защото Миро е с консерватория, здрава кариера, очевидно е компетентен и това личеше в подбора и менторството на кандидатите. Същото забелязваме и при Камелия, която много се нрави с бруталното рязане на самозвани чалгари без качества. Това не го видяхме при нейните колежки сядали на този стол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...