Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Отврат - "дорем дем дем дей"... :1000 (10):

 

До 20:00 часа тази вечер може да гласувате в Десетилетието!

Виж дори коментарите в youtube под песента - чужденци не могат да асимилират как не е видяла финал! :3fdb8960598fa63e:

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Виж дори коментарите в youtube под песента - чужденци не могат да асимилират как не е видяла финал! :3fdb8960598fa63e:
Какъв финал, я се съвземи... Изглеждаше комично, не пя добре, нямаше никаква сценична идея - обикаляше като хамстер в аквариум сцената.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв финал, я се съвземи... Изглеждаше комично, не пя добре, нямаше никаква сценична идея - обикаляше като хамстер в аквариум сцената.

Е сценичната идея наистина беше ужасна, но коментарите на публиката са, че песента е била топ. :Vishenka_05:

Радваш ли се, ча малко по-малко гледанията на ''Твое копие'' скачат ? :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж дори коментарите в youtube под песента - чужденци не могат да асимилират как не е видяла финал! :3fdb8960598fa63e:

Софи Маринова не става за такава голяма сцена, няма нужното поведение и тежест. За мен най-силен до този момент беше Крис Костов. Изпълнение, песен, представяне - всичко беше топ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радваш ли се, ча малко по-малко гледанията на ''Твое копие'' скачат ? :3fdb8960598fa63e:
Никога не ми е пукало за такива неща. Ако песента ми харесва, само 100 000 гледания да има, аз ще си я слушам и ще продължавам да обичам лелка.

Дори повечето песни с многото милиони, никога не бих си пуснала у дома ("Горе-долу","Дай ми свобода", "С мене да вървиш", "Вертолета", На Египет фараона"

и др.)!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е сценичната идея наистина беше ужасна, но коментарите на публиката са, че песента е била топ. :Vishenka_05:

Радваш ли се, ча малко по-малко гледанията на ''Твое копие'' скачат ? :3fdb8960598fa63e:

Чужденците взеха да я харесват след перфектното изпълнение!

Особено че си изпя песента без беквокали, слушалки нямаше също и хората останаха учудени. Тази година май само от Бг няма инфо кой ще пее.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не ми е пукало за такива неща. Ако песента ми харесва, само 100 000 гледания да има, аз ще си я слушам и ще продължавам да обичам лелка.

Дори повечето песни с многото милиони, никога не бих си пуснала у дома ("Горе-долу","Дай ми свобода", "С мене да вървиш", "Вертолета", На Египет фараона"

и др.)!

Е сега, хубаво е твоя любим изпълнител да има песен с доста гледания. Особено за Ивана защото никой 5 пари не даваше, че към днешна дата може да скандализира с хит след последните песни. :girl_witch:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чужденците взеха да я харесват след перфектното изпълнение!

Особено че си изпя песента без беквокали, слушалки нямаше също и хората останаха учудени. Тази година май само от Бг няма инфо кой ще пее.

Знам, че всички тук много я превъзнасяте тази ужасната! Сценичното поведение тук е трагедия, публиката заспива, сцената - пуста...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че всички тук много я превъзнасяте тази ужасната! Сценичното поведение тук е трагедия, публиката заспива, сцената - пуста...

Само дето тая "ужасната" е най-гласовитата чалгарка. И едно допълнение - не те лъхва мешана скара като я погледнеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето тая "ужасната" е най-гласовитата чалгарка. И едно допълнение - не те лъхва мешана скара като я погледнеш.
Най-гласовитата чалгарка се нарича Десислава. От Софка лъха на катун, не на мешана скара, така е!

А допълненията, можеш да си забиеш там, където пускам само него, само него... Нали така пее твоята бездарница! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-гласовитата чалгарка се нарича Десислава. От Софка лъха на катун, не на мешана скара, така е!

А допълненията, можеш да си забиеш там, където пускам само него, само него... Нали така пее твоята бездарница! :3fdb8960598fa63e:

Няма такова нещо. Най-добрия женски глас в чалгата е на Софи Маринова. Жената ще го докаже и в Капките. Гласа на Десислава е по-универсален, но не гласовит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-гласовитата чалгарка се нарича Десислава. От Софка лъха на катун, не на мешана скара, така е!

А допълненията, можеш да си забиеш там, където пускам само него, само него... Нали така пее твоята бездарница! :3fdb8960598fa63e:

Ех, така пишехме всички на около 14-15.

Моята бездарничка с по една песен на година още се помни, а твоята плескавица с по 5 проекта на година и бясна ротация се докара до дъното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо. Най-добрия женски глас в чалгата е на Софи Маринова. Жената ще го докаже и в Капките. Гласа на Десислава е по-универсален, но не гласовит.
Софка пищи и се пъне във височините, все едно я дерат жива! Хайде да не ме ангажирате с липсата на музикална култура у вас, величаейки жени, които могат да изпълняват само един стил музика, който си носят генетично.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, така пишехме всички на около 14-15.

Моята бездарничка с по една песен на година още се помни, а твоята плескавица с по 5 проекта на година и бясна ротация се докара до дъното.

Твоята бездарничка към днешна дата тежи два пъти повече от моята "плескавица"... :3fdb8960598fa63e: И се помни предимно у вас, защото залезе по-бързо отколкото изгря, след хиляда напъна да изкопира всяка една поява на Кама в публичното пространство!

И точно от такива като теб, които "безпристрастно" гласуват за Андреа в категория ПЕВИЦА на десетилетието, нямам нужда от анализ на постовете ми и вметки за "14 - 15 годишни"... Дори тийновете знаят, че Андреа не е ПЕВИЦА, а неуспешен медиен продукт - менте с кратък срок на годност!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симеонова,късаме ли дрехи и задръжки под звуците на този хит? :baaasmiley:

Не моменти,трябват ми апартаменти,да ги купуваш можеш ли!? :3fdb8960598fa63e:

Върнах ти го главно да не ти е гадно,че ме лъжеш ти :3fdb8960598fa63e:

Най-любимата ми песен на Яница,въпреки гнусния клип :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твоята бездарничка към днешна дата тежи два пъти повече от моята "плескавица"... :3fdb8960598fa63e: И се помни предимно у вас, защото залезе по-бързо отколкото изгря, след хиляда напъна да изкопира всяка една поява на Кама в публичното пространство!

И точно от такива като теб, които "безпристрастно" гласуват за Андреа в категория ПЕВИЦА на десетилетието, нямам нужда от анализ на постовете ми и вметки за "14 - 15 годишни"... Дори тийновете знаят, че Андреа не е ПЕВИЦА, а неуспешен медиен продукт - менте с кратък срок на годност!

Само дето пика на Андреа беше с по-дълъг срок от този на Ивана. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето пика на Андреа беше с по-дълъг срок от този на Ивана. :1000 (29):
Андреа пик не е имала. Никога не е получавала голяма награда, не е закривала концерт или церемония, не се е ползвала с масовото одобрение на публиката, която да говори с уважение за нея, не е имала песен на годината, самостоятелен концерт или изява, да не говорим... Купени наградки, буфосинхронада, претоплени манджи от Камелия, бутане до Кубрат за медийно внимание, отчаяно драпане за допир до Сузанита за сезонно хитче към днешна дата. Преди беше същото до Николета и Златка! Винаги е била просто една от многото!

Пълен резил!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Върнах ти го главно да не ти е гадно,че ме лъжеш ти :3fdb8960598fa63e:

Най-любимата ми песен на Яница,въпреки гнусния клип :D

Мен клипът много ме кефи. :3fdb8960598fa63e: Особено кадрите с Ролс Ройса.

Коментирай тези заглавия.

Андреа в началото на супер успешната си кариера:

И в залеза й

Link to comment
Сподели в други сайтове

Върнах ти го главно да не ти е гадно,че ме лъжеш ти :3fdb8960598fa63e:

Най-любимата ми песен на Яница,въпреки гнусния клип :D

 

Моляяяяяя, клипът е жесток, с изключение на няколко гнусни секунди, които трябваше да ги изрежат. :feminist_en:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...