Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И мен ме е яд за нея, че нищо не се получи. Беше ми фаворитката от по-новите имена.

 

А за Джулия си мисля, че най-големите успехи тепърва предстоят. Пайнер загряха чалга публиката за нея и е време да я поналожат и по-масово. За тази цел са нужни по-различни песни, де.

Ако спре да работи с Пашев, може и да се отличи. С неговите едообразни парчета ще писне на хората преди да стане популярна. Аз лично не виждам голям потенциал в нея, но времето ще покаже дали съм права.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Припомни ми и пуснах си този клип ей сега. Е няма такава злоба мале. Още од тук е станала страшно агресивна. При Преса, през целия клип е като закачка и снимано на шега, а тази обратната захапка колкоз се вживява и колко е груба до болка, особено тук горе :mf_surrender:

И как да я харесваш после. 1000%20(27).gif :pokey:

 

Отвратителна жена е тази. Толкова пошло и злобно създание. Преслава поне има глас и харизма, хората я обичат и без да прави много. А тази с последни сили се опитва да се надскочи с проектите с парите на мъжа ѝ и пак никой никога няма да я вземе за друго освен за жената, която показва какво може във...ваната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

stereoto_, или веднага отвори темата ми за наградите, и спри да затваряш нови теми в поп-фолк раздела за щяло и нещяло, или веднага си подай оставката като модератор. Аман от тебе!

 

Много амбициозно толерираш нещо нови теми от определени лица, а от други - моментално с голямата ножица! И в същото време бучиш, че форума бил в застой и имало 2 актияни теми!

Link to comment
Сподели в други сайтове

stereoto_, или веднага отвори темата ми за наградите, и спри да затваряш нови теми в поп-фолк раздела за щяло и нещяло, или веднага си подай оставката като модератор. Аман от тебе!

 

Много амбициозно толерираш нещо нови теми от определени лица, а от други - моментално с голямата ножица! И в същото време бучиш, че форума бил в застой и имало 2 актияни теми!

 

Прави си теми, но да са за друго. Няма нужда от тема за наградите, различна от тази на Yaneva. Даже сега ще ги изтрия.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави си теми, но да са за друго. Няма нужда от тема за наградите, различна от тази на Yaneva. Даже сега ще ги изтрия.

Мойта тема кво общо има с тая на Янева? Нямаш никакъв повод да я затваряш или още по-малко триеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе виждаме колко лицемерката е напуснала форума - темите и са заключени, но нито са свалени от "Важни", нито са изтрити. И това с модераторско съдействие от страна на stereoto.

 

#ОСТАВКА!

#ОСТАВКА!

#ОСТАВКА!

#ОСТАВКА!

#ОСТАВКА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави си теми, но да са за друго. Няма нужда от тема за наградите, различна от тази на Yaneva. Даже сега ще ги изтрия.

Че неговата идея е съвсем друга? Защо да не може да има няколко теми, свързани с награди, след като са различни?

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво сте затворили Нереализираните, една от най-хубавите теми напоследък и малко напомни какво беше във форума преди. Все ще се заяждат някакви си, много просто поколение. Нормално и Yaneva да се обиди, постара се и пораздвижи темите и старите потребители се появиха, започнах да влизам пак във форума, но... Очевидно трябва да е едно и също, Преслава/Галена и колко гледания е натрупала еди коя си песен. Пълна идиотщина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво сте затворили Нереализираните, една от най-хубавите теми напоследък и малко напомни какво беше във форума преди. Все ще се заяждат някакви си, много просто поколение. Нормално и Yaneva да се обиди, постара се и пораздвижи темите и старите потребители се появиха, започнах да влизам пак във форума, но... Очевидно трябва да е едно и също, Преслава/Галена и колко гледания е натрупала еди коя си песен. Пълна идиотщина!

Янева е пожелала всичките й актуални теми да бъдат затворени!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева е пожелала всичките й актуални теми да бъдат затворени!

Да, тъкмо четях в темата назад. Както казах вече, форумът отдавна е трагедия и се повтарят едни и същи глупости, 75% заяждане и детска градина, в която се учим как се брои. Пък после се очаква да можем да си уважаваме жанра и да искаме нещо повече от него, няма да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв може да е проблема при мен със сайта на Сигнал.бг.

Не мога да виждам ни отварям новите теми. Когато влезна от фейса и цъкна на темите им и това ми излиза.

 

32edffe085348a66.png

 

Това е от 8-ми, вчера па нататък.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина не видях какъв беше проблема с Глория и Ивана в категорията за певица. Нито ще спечелят, нито са претендентки за нещо. Освен това са две от най - големите в жанра. Може да се каже, че имат винаги място в категорията певица, като абонамент им е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина не видях какъв беше проблема с Глория и Ивана в категорията за певица. Нито ще спечелят, нито са претендентки за нещо. Освен това са две от най - големите в жанра. Може да се каже, че имат винаги място в категорията певица, като абонамент им е.

Въпрос на принципи е. Има правила, които е разпоредила преди да се изяснят номинациите, и въпреки това ги нарушава, само и само любимката ѝ да влезе в номинираните. И като се повдигне като въпрос, се изкарва жертвата и напуска форума. На всеки се случват такива неща (включително и на мен последните награди с онзи удължен срок), но вместо да постъпи конструктивно, както направих аз, вдигна патардия и "напусна" форума. Жалко поведение. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв може да е проблема при мен със сайта на Сигнал.бг.

Не мога да виждам ни отварям новите теми. Когато влезна от фейса и цъкна на темите им и това ми излиза.

 

32edffe085348a66.png

 

Това е от 8-ми, вчера па нататък.....

И при мен беше така вчера на две новини, днес е ОК.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...