Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

При Янева другото приятно нещо е, че повъзвърна приказките за Ивана във форума. Тук почти всички подценяват въпросната изпълнителка и ако не са двамата й други фена никой няма да се сеща за нея, а не трябва така. Дори и да не е актуална, тя е име, за което е добре да се говори повече, също както се говори за другите най-големи от тази генерация, като Глория, Десислава и Камелия. А и като след години погледнем назад, кои ще са останали във времето с най-запомнени песни- Ивана и въпросните изброени изпълнители или имената със сезонни дискотечни хитчета, превърнали жанра в избор на ди джеите?

Да не говорим, че покрай Янева се повъзвърнаха приказките за това кой на каква позиция е бил в старите времена, какви песни е пускал, какви тиражи е правил, рекорди и т.н. Да, знам, че на голяма част от форума и предимно на по-малките вече им е досадило, че някои хора обичаме да преповтаряме тези неща, но причината е, че те отразяваха времената, за които с очите си сме видели защо са наричани златни.

 

Интересни са ти идеите за раздвижване на форума, с дъфкане на едни и същи теми коя е взела незаслужено на другата статуетката за певица на 2000, 2001, 2002, 2003 и 2004 година, които така или иначе се коментират до втръсване вече 4та петилетка.

 

Щом лицемерката не може да понесе елементарна критика, прав и път да напуска. Твърде елементарната липса на толерантност, граничаща с рейджинг хомофобия ала Кити във форум където все пак има и не залитащи по левия бряг, беше прекалена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Това ша стане в следващия ден, след като Фокси и Лухче си стиснат ръцете колко е яка всъщност Камелия.

Виж как знаеш. :Vishenka_05:

Ей тая Яница и днес не я пуснаха.... Този месец дано да стане.

 

Според мен госпожа Хомофобейшън ( :1000 (29): ) не трябва да напуска форума. Активни потребители с твърди позиции и аналитични мнения за жанра са нужни и полезни на Рамания. Факт е, че напада опонентите си понякога безпричнно и е доста докачлива, но факт ли е, че откакто се завърна, целият форум се върти около нея? Факт е. Значи има защо, значи е силна личност. Силните личности са необходими на всяко общество (макар и малко, макар и виртуално).

 

Хомофобейшън, остани! Просто си изгради някаква защита срещу споровете и не ги взимай толкова навътре.

:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номинации за дуетна песен/ трио на десетилетието:

"Нищо не знаеш" /изп. Емануела и Крум/ - КОЙ ?

 

 

 

 

Номинации за видеоклип на десетилетието:

"Не го прави" /Десислава/ - Хавана Тропикана ? Докрай ?

 

 

 

 

Бях максимално обективен.

 

НЯКОИ ХОРА НЯМАТ КАПЧИЦА СРАМ. ПО ТОЧНО ФЕНОВЕТЕ НА ДЕСИСЛАВА !!!

То бива злоба (КЪМ ГАЛЕНА) ама това вече преминава всякакви граници!!!

 

КРАДЕНИЯТ КЛИП НА ДЕСА - ВИДЕОКЛИП НА ДЕСЕТИЛЕТИО ??

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

 

Какво? Някаква лъжа да съм казал в поста, който си цитирала? Да, и аз съм я мразил, като ме е обиждала, но това не ми пречи да видя истината. Според мен е нужна на форума, интересен потребител е и доста пораздвижи Рамания. Не ме е срам от мнението ми.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво? Някаква лъжа да съм казал в поста, който си цитирала? Да, и аз съм я мразил, като ме е обиждала, но това не ми пречи да видя истината. Според мен е нужна на форума, интересен потребител е и доста пораздвижи Рамания. Не ме е срам от мнението ми.

Точно за това че знам какво е казвала за теб, но ок. Аз не отричам истината, изразявам мнение, както и ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно за това че знам какво е казвала за теб, но ок. Аз не отричам истината, изразявам мнение, както и ти.

 

Е, няма да живея с горчилка в устата цял живот заради обидите, които е казала в момент на афект. И аз я наредих здраво. Мисълта ми е, че мога да се абстрахирам от личните нападки и да си дам сметка, че наистина форумът е по-жив и по-интересен, след като тя се завърна. А нали това е целта на един форум в крайна сметка? Ако всеки, с който сме се карали някога или ни е неприятен, напусне, то ще останем да си пишем 3-4 човека. Няма да е интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, няма да живея с горчилка в устата цял живот заради обидите, които е казала в момент на афект. И аз я наредих здраво. Мисълта ми е, че мога да се абстрахирам от личните нападки и да си дам сметка, че наистина форумът е по-жив и по-интересен, след като тя се завърна. А нали това е целта на един форум в крайна сметка? Ако всеки, с който сме се карали някога или ни е неприятен, напусне, то ще останем да си пишем 3-4 човека. Няма да е интересно.

Е добре .. и аз също съм се карала още преди години с нея но в последно време дори имахме комуникация и то нормална пакрай модерирането на темите. Други неща ме изнервиха, но е все тая вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичайните заподозрени се групират отново срещу някой, за да му убият ентусиазма... Научете се да приемате хората такива каквито са. Хубаво е да има потребители като Янева в този форум, които пишат по същество, имат различна позиция и не ползват форума за гепиме.ком

 

 

Прекалявате едни и същи хора всеки път.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

Аз искам Янева да се върне, въпреки че сме в конфликт!

Не трябва да обръща внимание на злобарчетата.Нека си лаят,сами повтарят,че наградите нямали тежест,а не спират да говорят за това. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Дразни ме" е снимана на това място.

 

Иначе е красива, като кукла е. Като я гледам как е "пакетирана", разврата пак няма да липсва. Искам нещо като "Върнах ти го".

 

Да пуска песента и клипа вече. Яница е от тези, които се чакат с тръпката, с която се чакат имена като Галена и Преслава, от "Всичко чуждо пожелаваш насам" е А група отдолу до горе. Няма слабо, уникална.

 

Тия дни все повече слушам и гледам "Върнах ти го", имаше още потенциал тази песен. Уникална е, също и "Фуклата".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде вече да спрем тоя спам. Никой не я е гонил, стига сте драматизирали. Имаше критика към наградите, всеки може да си каже мнението нали така? Това че тя се засегна от масивната критика за темата и реши да си ходи кой е виновен? Дайте да не си казваме каквото мислим...

За какво нападане и гонене говорите? И какво общо има това със злоба например? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, кое изпълнение да изберем тогава, коя песен - сподели. Щото НЯМА ПРАЗНО на този концерт, за това не може да се отличи само едно от изпълненията. Избери си тогава някое от представянията й на последните концерти на Планета - 2 години Планета ейч ди, 10 години Планета, 20 години Пайнер, в Арена или някои от последните награди в НДК. Навсякъде е на живо, при това бетон. А, то ти ще гласуваш за Десислава. ОК. Ама ако някой е заслужил награда за живо пеене в последните години, това е Глория - доказателства достатъчно. Най-малкото, ако тричасов концерт в една от най-големите ни зали не е атест, не знам кое. Що не ти пречи акустичният микс на Емилия например, Слави, а точно Глория ти е трън?

Никъде няма да ходиш и няма да отстъпваш! Хайде, после имаме да гледаме Глорче и да коментираме. Стей хепи!

Пак с гръмките ти изказвния... Глория ми била трън... Ми как да искам да ти отговоря нормално, като дори не се опита да схванеш написаното, ами го прие като поредния пирон в ковчега на Глория...

 

Ще кажа само, че Слави Трифонов имаше 5 концерта с по над 15000 публика, но дори и не е номиниран. Съгласен съм да има фолк концерт на десетилетието, където Глория да има номинация, но в конкретната категори трябваше да участва с конкретно изпълнение или рецитал.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде вече да спрем тоя спам. Никой не я е гонил, стига сте драматизирали. Имаше критика към наградите, всеки може да си каже мнението нали така? Това че тя се засегна от масивната критика за темата и реши да си ходи кой е виновен? Дайте да не си казваме каквото мислим...

За какво нападане и гонене говорите? И какво общо има това със злоба например? :mf_surrender:

Злоба е,че по цял ден се говори за тези награди,а в същото време се повтаря,че не били фактор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мноо яка! Яница продължава да е любимия ми анимационен герой!

 

Дали утре няма да се окаже Денят?

:roll1:

Я, този път вместо да изкопира Галена е посегнала и на Цура, и на Марче!

И пак има лампи! :bowdown:

00035589.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Злоба е,че по цял ден се говори за тези награди,а в същото време се повтаря,че не били фактор.

То е и лицемерно да се обявяваш против фанатизираната фенщина, а накрая да скандализираш именно с такава и нацупено да обявиш оттегляне от форума, ма за теб знаем, че си от същата партия и не ти пречи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То е и лицемерно да се обявяваш против фанатизираната фенщина, а накрая да скандализираш именно с такава и нацупено да обявиш оттегляне от форума, ма за теб знаем, че си от същата партия и не ти пречи.

Жената не е фенка само на Ивана,че да е фанатизирана фенка,за разлика от вас,повечето Камелоти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак с гръмките ти изказвния... Глория ми била трън... Ми как да искам да ти отговоря нормално, като дори не се опита да схванеш написаното, ами го прие като поредния пирон в ковчега на Глория...

 

Ще кажа само, че Слави Трифонов имаше 5 концерта с по над 15000 публика, но дори и не е номиниран. Съгласен съм да има фолк концерт на десетилетието, където Глория да има номинация, но в конкретната категори трябваше да участва с конкретно изпълнение или рецитал.

Не ми е известно Слави Трифонов да може да пее. Ако ще и 300 концерта да направи.

На въпросния концерт на Глория има 50 песни и всичките до една изпълнени на ниво. Според теб как може да има консенсус и да се избере само една песен?

Аз например при номинациите гласувах за конкретно изпълнение от този концерт - за "Ако те няма".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак с гръмките ти изказвния... Глория ми била трън... Ми как да искам да ти отговоря нормално, като дори не се опита да схванеш написаното, ами го прие като поредния пирон в ковчега на Глория...

 

Ще кажа само, че Слави Трифонов имаше 5 концерта с по над 15000 публика, но дори и не е номиниран. Съгласен съм да има фолк концерт на десетилетието, където Глория да има номинация, но в конкретната категори трябваше да участва с конкретно изпълнение или рецитал.

Не ми е известно Слави Трифонов да може да пее. Ако ще и 300 концерта да направи.

На въпросния концерт на Глория има грубо 50 песни поотделно и миксирани и всичките до една изпълнени на ниво. Според теб как може да има консенсус и да се избере само една песен от всички люде?

Аз например при номинациите гласувах за конкретно изпълнение от този концерт - за "Ако те няма".

ДА СЕ ОТКЛЮЧАТ ВЕДНАГА ТЕМИТЕ НА ЯНЕВА!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Злоба е,че по цял ден се говори за тези награди,а в същото време се повтаря,че не били фактор.

Никога не съм ги споменавала. Днес казах че според мен не са фактор, сравнено с тези на телевизията примерно.

Също нямам против вътре да са Ивана и Глория,но ако това е обективно и истинско. Първо виж за какво скочиха всички. Заради номинацията за певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...