Jump to content



Препоръчани коментари

Реших първият ми коментар в тази тема да е поздрав към всички почитатели на Ивана... с песента, която лично за мен е най-прекрасната нейна емблема!

 

 

Колко хубаво би било на върха отново да са певици като нея!

Новата поп-фолк аудитория не тачи такива песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата поп-фолк аудитория не тачи такива песни.

Според мен рано или късно нещата ще се преобърнат. Тази бездушевност, която царува в повечето нови хитове ще омръзне на хората и ще започнат отново да си търсят стойностното. То още от миналата година се забелязва, че някои песни за душата взеха да се харесват и да стават по-големи хитове от някои дискотечни комерси. Може би затова и "Твое копие" се хареса толкова, някак създава различно настроение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен рано или късно нещата ще се преобърнат. Тази бездушевност, която царува в повечето нови хитове ще омръзне на хората и ще започнат отново да си търсят стойностното. То още от миналата година се забелязва, че някои песни за душата взеха да се харесват и да стават по-големи хитове от някои дискотечни комерси. Може би затова и "Твое копие" се хареса толкова, някак създава различно настроение.

"Кой", "Мотел", "Как да изтрезнея", "Твое копие"... наистина хубави, стойностни песни, които се харесаха, но какъв е техният брой в сравнение с мега комерсите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е слаба. Сега може да застане спокойно до Глория и да направят един дует да им покажат старите кучета на какво са способни. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е слаба. Сега може да застане спокойно до Глория и да направят един дует да им покажат старите кучета на какво са способни. :1000 (29):

Съгласен!!! И аз искам да взривят с една убийствена песен!!! Нещо в ретро стил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е слаба. Сега може да застане спокойно до Глория и да направят един дует да им покажат старите кучета на какво са способни. :1000 (29):
Ще стоят убийствено една до друга! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, едната е природно красива, а другата прилича на онкоболна.
Трябваше да се обидя ли? :mf_surrender:

То от постовете на много потребители лъха на психично болни, но... :3fdb8960598fa63e: Особено от на едни, които не се виждат от земята и лесно могат да бъдат стъпкани като хлебарки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше да се обидя ли? :mf_surrender:

То от постовете на много потребители лъха на психично болни, но... :3fdb8960598fa63e: Особено от на едни, които не се виждат от земята и лесно могат да бъдат стъпкани като хлебарки!

Аз говоря за Ивана, не за теб. Сега отивам да те пускам в темата за банове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз говоря за Ивана, не за теб. Сега отивам да те пускам в темата за банове.
О, аз никъде не съм те споменала пък теб... Ти къде се припозна? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Кой", "Мотел", "Как да изтрезнея", "Твое копие"... наистина хубави, стойностни песни, които се харесаха, но какъв е техният брой в сравнение с мега комерсите?

Има и още освен тези за изминалите години- "Хабиби", ""В твоите очи", "Обичай ме", "Ангелите плачат", "В друг живот", дори и "Дай ми още" носи стария заряд и затова стана такъв хит... Не са малко песничките, но действително все още не те са най-много на брой. И все пак има някакъв напредък, в ерите на Кости и особено Оцко почти всичко беше еднотипно. То не че днес Пашев и Ганев не са в повечето време, де.. :1000 (29):

Мисълта ми беше, че старото звучене все повече се харесва отново, а покрай това виждаме, че доскоро подценявани имена като Ивана могат отново да правят успешни песни. Дано да си подбере правилно следващите 2-3 проекта, могат да ѝ помогнат отново да е актуална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста измъчена визитка, някак напрягаща. Можеше по-весело да е според мен, самата тя е отегчена и се чуди какво да приказва, към края особено. И от нея са останали само едни огромни джуки. Според мен би било добре да ги намали сега и ще си е супер в лице.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има и още освен тези за изминалите години- "Хабиби", ""В твоите очи", "Обичай ме", "Ангелите плачат", "В друг живот", дори и "Дай ми още" носи стария заряд и затова стана такъв хит... Не са малко песничките, но действително все още не те са най-много на брой. И все пак има някакъв напредък, в ерите на Кости и особено Оцко почти всичко беше еднотипно. То не че днес Пашев и Ганев не са в повечето време, де.. :1000 (29):

Мисълта ми беше, че старото звучене все повече се харесва отново, а покрай това виждаме, че доскоро подценявани имена като Ивана могат отново да правят успешни песни. Дано да си подбере правилно следващите 2-3 проекта, могат да ѝ помогнат отново да е актуална.

Съгласен съм с написаното. И аз се надявам на добри последващи парчета. Жанрът има нужда от песни като "Твое копие" и си пролича още на 1 януари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми защо един от най бързо гръмналите и големи хитове на Ивана от миналото десетолетие, а именно Освободете дансинга, която ми е в топ 5 от Иванините песни, някак остана пренебрегната от Ивана по миксовете на общите концерти и турнета. Сякаш не се постара достатъчно за нея, за да остане във времето до мегахитовете и....

 

Ивана ми беше след ДесиСлава любимка в периода 2002-2005.

 

Загуби част от симпатиите ми лятото на 2006 с Празник всеки ден и Това е парчето, а после с Най-добрата и албума от 2007 съвсем ме загуби. Но никога не съм изпитвал негативни чувства към нея, както към други , които първо съм харесвал, а после не съм понасял... Към днешна дата една от най добрите дискографии във фолка е именно Иванината... несъмнено :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми защо един от най бързо гръмналите и големи хитове на Ивана от миналото десетолетие, а именно Освободете дансинга, която ми е в топ 5 от Иванините песни, някак остана пренебрегната от Ивана по миксовете на общите концерти и турнета. Сякаш не се постара достатъчно за нея, за да остане във времето до мегахитовете и....

 

Ивана ми беше след ДесиСлава любимка в периода 2002-2005.

 

Загуби част от симпатиите ми лятото на 2006 с Празник всеки ден и Това е парчето, а после с Най-добрата и албума от 2007 съвсем ме загуби. Но никога не съм изпитвал негативни чувства към нея, както към други , които първо съм харесвал, а после не съм понасял... Към днешна дата една от най добрите дискографии във фолка е именно Иванината... несъмнено :Vishenka_05:

Явно и Ивана ни е била любимка по едно и също време- 2005. :1000 (29): Аз не знам дали съм го казвал тук, но през 2005 прослушах отново чалга именно покрай нея. Гледах концерт от турнето и просто бях като омагьосан... До онзи момент дори и не бях осъзнавал колко много класики има тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми защо един от най бързо гръмналите и големи хитове на Ивана от миналото десетолетие, а именно Освободете дансинга, която ми е в топ 5 от Иванините песни, някак остана пренебрегната от Ивана по миксовете на общите концерти и турнета. Сякаш не се постара достатъчно за нея, за да остане във времето до мегахитовете и....

 

Ивана ми беше след ДесиСлава любимка в периода 2002-2005.

 

Загуби част от симпатиите ми лятото на 2006 с Празник всеки ден и Това е парчето, а после с Най-добрата и албума от 2007 съвсем ме загуби. Но никога не съм изпитвал негативни чувства към нея, както към други , които първо съм харесвал, а после не съм понасял... Към днешна дата една от най добрите дискографии във фолка е именно Иванината... несъмнено :Vishenka_05:

За сметка на това на концертите в НДК няколко пъти я пя и взриви с нея. Не мисля, че липсата й в микса за турнетата се е отразила на задържането във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към днешна дата е една от най-големите класики на Ивана. Но наистина преди 2012 я беше яко пренебрегнала. Даже се сещам как тук масово агитирахме да я изпее и приближените ѝ да ѝ кажат. Това беше периода, в който дъвчеше Кръчмата, Шампанското, Празника и Номера на всеки един концерт, беше яко втръснали. И изведнъж на наградите 2012 забива микс от Дансинга, Стара история, Седем дни и Къв си ти бе. Умрях от кеф! :Vishenka_05:

 

После пък имам чувството, че по същия начин, след години натякване, я накарахме да се сети и за Вик и няма да забравя на 13 години Планета какъв фурор направи със 15 годишна песен, непята на голяма сцена кажи-речи откогато е излязла. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Към днешна дата е една от най-големите класики на Ивана. Но наистина преди 2012 я беше яко пренебрегнала. Даже се сещам как тук масово агитирахме да я изпее и приближените ѝ да ѝ кажат. Това беше периода, в който дъвчеше Кръчмата, Шампанското, Празника и Номера на всеки един концерт, беше яко втръснали. И изведнъж на наградите 2012 забива микс от Дансинга, Стара история, Седем дни и Къв си ти бе. Умрях от кеф! :Vishenka_05:

 

После пък имам чувството, че по същия начин, след години натякване, я накарахме да се сети и за Вик и няма да забравя на 13 години Планета какъв фурор направи със 15 годишна песен, непята на голяма сцена кажи-речи откогато е излязла. :Vishenka_05:

 

Не сме спирали да й повтаряме, докато не ги изпя. Сега за съжаление няма такива концерти. Искам пак в НДК да отидат Планета или вече самостоятелен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има, но тя не ходи. На концерта в Пловдив можеше да смаже.

А може би не е пяла толкова години ''Освободете'' защото нали се спекулираше, че Митко Пайнера е забранил клипа защото Ивана изглеждала ужасно в него.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...