Jump to content



Препоръчани коментари

Една добра новина за феновете на Ивана:

 

Изминалата седмица е била най-силната откъм youtube трафик за "Твое копие" от цели 12 седмици насам. Само преди 1 месец песента е генерирала по 26К за седемдневие, а за последната седмица гледанията са 61 500, което е над 100% скок.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една добра новина за феновете на Ивана:

 

Изминалата седмица е била най-силната откъм youtube трафик за "Твое копие" от цели 12 седмици насам. Само преди 1 месец песента е генерирала по 26К за седемдневие, а за последната седмица гледанията са 61 500, което е над 100% скок.

Най-вероятно алгоритъма я е вкарал в предложенията отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелка простакелка кога ше ни зарадва с попфолк албум?

 

Разрешавам от познатите песни да включи само тези, от неиздаваните! За "Много си готин", "Кралете" и "Мога и без теб" да забрави!

Но това може:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И без акъл! За да снима и изобщо изпее подобна боза! :mf_surrender:

Те и другите които си изброила да не включва в албум, и те са ужасни. Дано не пусне нещо такова и да ни съсипе очакванията, както Глория направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и другите които си изброила да не включва в албум, и те са ужасни. Дано не пусне нещо такова и да ни съсипе очакванията, както Глория направи.
Но трите, които съм публикувала, са си за албум! Яки са! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен пък "Мога и без теб" е най-добрият опит за комерс на лелче от последните години. И песента, и клипът са много свежи и готини, адашката е доста разчупена и артистична. Даже Васил е поносим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана много се забави с песен ще пуска ли нещо ново скоро?

Да, кавър на "Перденца" :D

Дано да изхрачи 3 песни, от които поне 2 чекии!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересна статистика и за ТОП 50 на най-гледаните й песни, както и изтрити клипове от 21.07.2018 до днес.

 

aYP3z1N.jpg

 

ТОП 50 на всички клипове на Ивана с над 10 000 гледания.

 

rRTiqMd.jpg

Зле е работата и с ретро песните и. Вероятно дори златните и хитове не се котират от младите в тубата които са основен генератор на гледанията. Как да има мотивация да пуска силни неща. ..

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зле е работата и с ретро песните и. Вероятно дори златните и хитове не се котират от младите в тубата които са основен генератор на гледанията. Как да има мотивация да пуска силни неща. ..

Абсолютно не съм съгласен. Преди youtube да се обнови, можеше да гледаме статистики и ''Нещо нетипично'' и ''Шампанско и сълзи'' са от ретро песните които генерираха най-много трафик. Да не говорим, че аз това не го знаех, но и двете песни са били скрити месеци наред, но никой не го беше забележил. Чак като всички клипове на Ивана изчезнаха народа скочи. Всъщност много кавъри бяха скрити за неопределен период от време. След като отново станаха достъпни първата песен генерираше между 3-7 хиляди ДНЕВНО.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно не съм съгласен. Преди youtube да се обнови, можеше да гледаме статистики и ''Нещо нетипично'' и ''Шампанско и сълзи'' са от ретро песните които генерираха най-много трафик. Да не говорим, че аз това не го знаех, но и двете песни са били скрити месеци наред, но никой не го беше забележил. Чак като всички клипове на Ивана изчезнаха народа скочи. Всъщност много кавъри бяха скрити за неопределен период от време. След като отново станаха достъпни първата песен генерираше между 3-7 хиляди ДНЕВНО.

А и доста клипове в последните 2-3 години бяха изтрити, така както Намери си майстора имаше около 800 000 преди известно време, но вече го няма ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...