Jump to content



Препоръчани коментари

Камелия: Много мои колеги са гостували в Америка и бизнесът е покварен

 

Камелия наскоро се завърна от своето турне в Америка и признава, че е удовлетворена от многобройните срещи със сънародниците ни там и от огромния интерес към концертите й, които са били на най-различни места - в малки залички, в ресторант, в църкви, където могат да се съберат доста българи.

 

"Платените концерти бяха 10, но всъщност станаха 14 заради големия интерес. В Чикаго пуснаха едната събота, тя се разпродаде, за първи път пуснаха петък и той се напълни, след това и допълнителен концерт на 1 декември, последва и второ участие в Лас Вегас..." - разказва тя в COOL...T, цитира Signal.bg.

 

Легендарната фолк певица не крие, че зад Океана публиката е доста разочарована от гостуващите родни фолк изпълнители, които си позволяват да пеят на плейбек.

 

"Направих програмата два часа и половина. Аз пея на живо и виждам една разлика отпреди 10 години, защото много мои колеги са гостували през това време и малко бизнесът е покварен. Когато българите в чужбина плащат 40 - 45 долара вход, искат отношение, искат присъствие, искат изпълнителят да пее на живо. За тях това е нормално. Когато някой дойде и претупа програмата просто, за да отметне поредния ангажимент, хората остават разочаровани" - обяснява тя и подчертава:

 

"Това разочарование се е натрупало у българите. Наистина, посрещнаха ме с много недоверие, едва ли не, че те ще получат от мен същото, но в крайна сметка успях да им покажа, да ги отпусна и да ги забавлявам по моя си начин. В програмата ми имаше мои песни, български народни песни, македонски, сръбски... Пяха с мен на всички песни - на "Ти си", на, "Луда по тебе", на новата Гъмзата - "Дразни ме", дори пропях и "Шушана", която и там ги е завладяла".

Недоверието е породено от Азис, системните му закъснения, плейбеци, кратка и банална програма с повтаряне на песни и надуто отношение. След него ходиха Глория, Райна, Дачева и Нелина и хората бяха възхитени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е от малкото певици ,които могат да накарат публиката да стане на крака . Самото присъствие на сцената на Камелия е уникално и това го доказа няколко пъти на последните концерти на "Пайнер" преди да напусне фирмата а и сега по клубните участия интереса към нея не спира и това е много добре . Камелия е една от първите в жанра и е невероятен професионалист!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия пак жури в гласът !!

Аман от тая! Не се справи добре и пак я бутат, няма никакъв усет. Х фактора провал, Гласът и той ще е същият. :mf_surrender:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте я какво излъчване има - като на 25 годишна, уникална е: https://web.facebook.com/Kamelia.Official.B...e=3&theater

 

On a another note: Дневните гледания на новата песен са паднали до около 35К. За следващото парче ще трябва да се постарае повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте я какво излъчване има - като на 25 годишна, уникална е: https://web.facebook.com/Kamelia.Official.B...e=3&theater

 

On a another note: Дневните гледания на новата песен са паднали до около 35К. За следващото парче ще трябва да се постарае повече.

Май има бъг

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе много я следите тая Кама бре? И от бъгове разбирате и трафици и от реклами и от всичко. Явно Кама сериозно компрометира "пайнерската" практика....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така... Само аз ли виждам вградената критика към пайнера в текста на Камелия? Та то целият е ориентиран към Митко от до! :1000 (29): :roll1:

Брей пък лоша лисица е тая Камелия. Не случайно е съ-автор на текста! :whistling:

 

Все по-често дразниш ме ти, (с постоянните си интервюта срещу нея, и колко трудно ще ми е след Пайнер)

палиш ми фитила ще изгориш. (Немалко пъти ти отвърнах на атаките с интервютата които дадох, след като ме издразни, и така си изгоря, защото аз бях права)

Кротка не съм, нито добра, (така че продължавай да ме дразниш, ще видиш какво ще стане)

пия си кафето с Пайнера, да. (Няма да те захапя така подло както ти мен, ще изпъквам доброто, което съм взела от фирмата. Но не съм монахиня и няма да си мълча ако ме нападаш. Иначе отношението ми с теб не се променя, все едно кафе си пием заедно)

 

Като женска имаш ми зъб, (Брей бе Мите, много си зъл, като женска ми ръмжиш по интервюта, колко съм била проклета, че бизнеса ти е провален)

кучки накрая по мен да ръмжат. (Аз ти развих бизнеса и постигнах най-големите успехи за фирмата ти, а сега ми ръмжиш като кучка)

Пълен игнор, лаеш ми, бау, (Но все пак, ще си замълча, че нищо не става ако ти обръщам внимание)

ако ще мрънкаш вратата и чао.

 

Милионите си даваш ли даваш, за да си до мен (И да плащаш за милионите гледания на твоите Пайнерки, успехът им няма да стигне моя)

и всички кукли да имаш, няма да съм с теб. (И Деси Слава да си върнеш, и в Тедита да ивестираш и от други кухи глави да опитваш да правиш звезди, аз няма да се върна при теб)

Колите ти ще си блъскаш мислейки за мен,

Бентли, Ментли, дръж си ги за теб. (И Яница да опитваш да направиш звезда, няма да успееш ако тя няма харизмата ми. Но ти си я дръж за теб)

 

Милионите вземи си, сложи си сещаш се къде? (Отново алюзия към гледанията в тубата)

Ако не помниш пиши си няма да съм с теб. (Пиши си договорите както ти изнасят, но аз няма да подпиша отново с теб)

Колите ти ще си блъскаш мислейки за мен,

Бентли, Ментли, дръж си ги за теб.

 

Все по-често дразниш ме ти,

палиш ми фитила ще изгориш.

Нито с пари, нито с коли,

не можеш кралица да купиш, помни. (И по-добри условия да ми даваш в договора, няма да ме купиш обратно във фирмата)

 

Ако с теб съм е по любов, (Ще се върна ако аз го пожелая)

нема ме купиш в този живот,

пълен игнор, лаеш ми, бау,

ако ще мрънкаш вратата и чао.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха само и личи колко и тежи ,че не е в Пайнер.То бива злоба...

Ако беше продължила напред хич нямаше да се сети за пайнера...а тя само тва и в устата.

Сори мила...аут си.Приеми го.Изгониха те като мръсно коте

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или обратното - фразата "пия си кафето с Пайнера" може да означава, че са затоплили отношенията с Димитров? :3fdb8960598fa63e: Дали е невъзможно? След поредицата от успешни проекти на Кама и предстоящото й второ менторство в национален ефир + кризата в Пайнер, може би Димитров си я иска обратно? :D И нея също може да я блазни мисълта да стъпи пак на голяма сцена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито текста е насочен към Пайнер, нито кариерата и, нито пък някой мисли за завръщане на място, където има само ограничения. Особено пък сега, когато Камелия си подреди и медийният пакет от кариерата. Приемете, че просто Пайнер е част от римата в текста и нищо повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито текста е насочен към Пайнер, нито кариерата и, нито пък някой мисли за завръщане на място, където има само ограничения. Особено пък сега, когато Камелия си подреди и медийният пакет от кариерата. Приемете, че просто Пайнер е част от римата в текста и нищо повече.

Нищо не е случайно. И римата за да е там, има нещо. Ти най-добре от всички трябва да знаеш че, щом реката шуми, вода носи. Щом нещо се споменава, има повод. Такива алюзии и закачки, особено пък при Кама, хич не са случайност.

 

Аз си дадох моята интерпретация ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не е случайно. И римата за да е там, има нещо. Ти най-добре от всички трябва да знаеш че, щом реката шуми, вода носи. Щом нещо се споменава, има повод. Такива алюзии и закачки, особено пък при Кама, хич не са случайност.

 

Аз си дадох моята интерпретация ;)

 

да има логика...тя ден и нощ за Пайнера мисли.То се вижда по интервюта.Не може да го преживее милата ми Гаргамела :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

да има логика...тя ден и нощ за Пайнера мисли.То се вижда по интервюта.Не може да го преживее милата ми Гаргамела :gun_bandana:

 

Спри да спамиш. Само Камелия ти е в устата и само в нейни теми киснеш за да я плюеш! Един свестен коментар не съм прочел от теб!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спри да спамиш. Само Камелия ти е в устата и само в нейни теми киснеш за да я плюеш! Един свестен коментар не съм прочел от теб!

 

Моите коментари са насочени винаги към хора,които не са заслужили да бъдат в публичното пространство и да се правят на нещо което не са-докато напомня за себе си тая измислена певица дето не може да пее,аз ще съм тук и ще ви го напомням....

Виж колко отпаднаха-Кати,Ина и тн...като Камелия бездарни ,но нашата чипровка все още опитва.Е ок,то и аз съм си на мястото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моите коментари са насочени винаги към хора,които не са заслужили да бъдат в публичното пространство и да се правят на нещо което не са-докато напомня за себе си тая измислена певица дето не може да пее,аз ще съм тук и ще ви го напомням....

Виж колко отпаднаха-Кати,Ина и тн...като Камелия бездарни ,но нашата чипровка все още опитва.Е ок,то и аз съм си на мястото.

Да, но преди 2 години коменатрите ти бяхя бая хвалебствени за Камелия, даже помня, че беше писал че ти е любимка. Можем да изровим стари коментари и да се убедиш. Как изведнъж стана еди си каква?

На всичкини е ясно, че го правиш заради Десисрава понеже повечето фенове на Камелияя плюят, понеже фокса го прав. Но ти понякога прекаравяш, прекалено дълго те държи това ти състояние и вече на всеки му прави впечатление. Кефи се и на двете, като те кефи нещо, защо трябва да си изсмукваш някви тъпи доводи от пръстите. Едва ли дразниш Фокса по тоя начин, той е непукист.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но преди 2 години коменатрите ти бяхя бая хвалебствени за Камелия, даже помня, че беше писал че ти е любимка. Можем да изровим стари коментари и да се убедиш. Как изведнъж стана еди си каква?

На всичкини е ясно, че го правиш заради Десисрава понеже повечето фенове на Камелияя плюят, понеже фокса го прав. Но ти понякога прекаравяш, прекалено дълго те държи това ти състояние и вече на всеки му прави впечатление. Кефи се и на двете, като те кефи нещо, защо трябва да си изсмукваш някви тъпи доводи от пръстите. Едва ли дразниш Фокса по тоя начин, той е непукист.

 

Никога в съзнателния ми живот Камелия не ми е била любимка.Имала е попадения,които не са били хитове ,но на мен са ми харесвали -пример Неповторим,за което може да съм я хвалил,но че любимка НИКОГА.Не мога да си позволя да ми е любима ПЕВИЦА човек с такива гласови данни.И не дразня Фокса,а ме дразни факта,че я изкарват някои тука едва ли не мега топ вървежна ,което отдавна не е така.Та така...

Камелия е 1 към 1 с Кати-имаше шанса да има 3 хита 2000-2002 ,запомниха се ,пя ги 15 години,втръснаха ,но за разлика Кати спря,а тя не спря да ми грачи по медиите.Еми ок...тогава ще търпиш критики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога в съзнателния ми живот Камелия не ми е била любимка.Имала е попадения,които не са били хитове ,но на мен са ми харесвали -пример Неповторим,за което може да съм я хвалил,но че любимка НИКОГА.Не мога да си позволя да ми е любима ПЕВИЦА човек с такива гласови данни.И не дразня Фокса,а ме дразни факта,че я изкарват някои тука едва ли не мега топ вървежна ,което отдавна не е така.Та така...

Камелия е 1 към 1 с Кати-имаше шанса да има 3 хита 2000-2002 ,запомниха се ,пя ги 15 години,втръснаха ,но за разлика Кати спря,а тя не спря да ми грачи по медиите.Еми ок...тогава ще търпиш критики.

Еми твоето не е критика, а открит хейт. Ако беше, като Кати щеше отдавна да е залязла. И други се бутат цял живот да са под светлините, но не им се получава. Значи толкова години да е в топа по участия и да е толкова търсена за всякакви ангажименти грешката може би не е в нея и има с какво за впечатлява публиката 20 години вече.

Неможеш да изтриеш фактите - платените албуми, винаги е в топа по участия , хитове. Дори на 20тата година от кариерата си направи един от хитовете на годината, който скоро ще чукне 8 млн. за по малко от половин година. И това го постигна сама, без канала на Пайнер и без мижавите му концертчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...