Jump to content



Препоръчани коментари

А Роксана изкарва хит и бива наречена "гадна потна мангалка". :1000 (21):

Какъв хит?

А и дори и да изкара хит, не променяме фактите, че е гадна мангалка

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и дори и да изкара хит, не променяме фактите, че е гадна мангалка

 

Цветин дори и да спи с Камелия, не променя фактите, че на снимката изглежда като розов пендел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв хит?

А и дори и да изкара хит, не променяме фактите, че е гадна мангалка

Нещо постовете ни май коментират...

 

Първо, тая има един хит и това е "Селфи", от която тя лично се отрече пред Емилия Стоянова. Ужасна била песента, срам я било да пее "боли ме за тоя фара", но година по-късно в "Бау" се чува "бау, ба*си майката". От това не я ли я срам?

 

После се опита да плюе по Камелия, нарече се и "певица с главно П" в интервю за "автограф".

 

Много са ми смешни интервютата на тая мангалка долнопробна. Само "пошлите" и колеги са и в устата.

 

ПЪЛНА мангасарка е тази, и това не е никакъв хит, а циганка иска да рапира.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брадата беше на мода преди 2-3 години. Вече излиза. И само циганьорите и селинджърите си пускат...

Това щях да кажа. Особено боядисаните бради ала Фики ...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е снимала видеоклип на нова песен в Гърция. Кога ли ще го пуска.. :1000 (23):

 

Оставила си е седмица почивка от участия между 16-ти и 23-ти. Значи има шанс нещо да доснима и монтира, че така чак към Коледа може да излезе. :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е ходила пак? Нема участия тия дни, че да се конти с такива дрехи. И май ремонт е правила като гледам новите цветове...

 

9353723Q.jpg

Ти па и нюансите на тапетите ли й знаеш? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветин дали е спал с друга жена някога?

 

Камелия веднъж беше казала, че са имали криза в отношенията и си били дали почивка един от друг, дори живеели отделно за известно време. Нещо ми се върти, че в този период май си били дали позволението да пробват и с други... После се събраха, всичко точно и стигаме до момента, в който Цвета парние се млящи с фризьор в Инстаграм. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия веднъж беше казала, че са имали криза в отношенията и си били дали почивка един от друг, дори живеели отделно за известно време. Нещо ми се върти, че в този период май си били дали позволението да пробват и с други... После се събраха, всичко точно и стигаме до момента, в който Цвета парние се млящи с фризьор в Инстаграм. :3fdb8960598fa63e:

:blink:

 

Какво, къде, кога, как?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:blink:

 

Какво, къде, кога, как?

 

Не го ли видя това? Цветин беше пуснал клипче в Инста от почивка в Гърция, на която са Камелия, композиторът Николай Пашев и онзи фризьор Ивайло Колев. Геят нещо се обясняваше, че много обичал Цветин (всички бяха пили) и Камелия вика на Цвета "Мило, цуни го!". И се мляснаха по устата. На другия ден жълтите медии го отразиха. Няколко страници назад в темата тук е коментирано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само като го четох и получих сифилис.

 

Виж снимката на Цвета с розова ризка, прическа на чоко и фриволно изографисани обувки от предната страница и ще получиш подагра. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж снимката на Цвета с розова ризка, прическа на чоко и фриволно изографисани обувки от предната страница и ще получиш подагра. :3fdb8960598fa63e:

Видях я. Александър Камелски от Българския Хелзински Комитет ме нахока, че съм консерва и живея в миналото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...