Jump to content



Препоръчани коментари

На мен са ми блудкави нещо песните от този албум. Фотосесията беше интересна, тя влезе в специалния брой на Марга за Камелия, имаше много секси излъчване, аксесоарите като гривни и колиета, още ги помня.

На мен този ми е много любим, даже е вторият нейн след "Златна рибка", който съм си купувал. Сега като се замисля, много ми се иска да си събера всички албуми на Кама, но Огън момичето дълбоко се съмнявам Пайнер да го преиздадат някога, след като вече не е при тях...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен този ми е много любим, даже е вторият нейн след "Златна рибка", който съм си купувал. Сега като се замисля, много ми се иска да си събера всички албуми на Кама, но Огън момичето дълбоко се съмнявам Пайнер да го преиздадат някога, след като вече не е при тях...
За мен са така:

1. "Нещо горещо"

2. "Златна рибка"

3. "Огън момиче"

4. "Проект 13/ Еротика"

5. "Има любов"

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен са така:

1. "Нещо горещо"

2. "Златна рибка"

3. "Огън момиче"

4. "Проект 13/ Еротика"

5. "Има любов"

"Презареждане" явно не ти е много любим, щом дори не е в списъка. :1000 (29):

На мен би ми било много трудно да поставя някой албум на Кама на последно място, затова няма да правя моя подредба и няма да гласувам като се оценява нейният ТОП албум. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Презареждане" явно не ти е много любим, щом дори не е в списъка. :1000 (29):

На мен би ми било много трудно да поставя някой албум на Кама на последно място, затова няма да правя моя подредба и няма да гласувам като се оценява нейният ТОП албум. :1000 (29):

От "Презареждане" слушам само "Стрелките спират".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя вече е снимала някакви кадри, до колкото знам с такава визия. А кой я прави за клипа и аз незнам.

Тя е приятелка с всички :Vishenka_05:

Цецо я прави супер, но е време да експериментира за някой клип и да скандализира пак с червена коса или черна както в ''Още те обичам''. Преди години май по-залагаше на подобни изненади.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма подценяване, а цитиране по памет от "Нов фолк". Имах някъде сканове, но не ги намирам. Ивана имаше най-много, към 90 000. След нея бяха Азис, Анелия, Глория, Гергана за която помня, че я хвалеха с около 50 000. Всъщност всички ги хвалеше Маргарита и дебело подчертаваше, че Кама е след тях. Тиражите бяха такива, защото Митака не мръдна цените на касетите и те си останаха по 2 лева, а дискове под 10 нямаше. Нещо като дисковете на Кама и Преса за " Булсатком" преди няколко години. Беше по-изгодно в 2005-та да се купуват касети или поне масовият чалгар ги предпочиташе. От друга страна пък Кама вече бе научила своята публика на дискове. Имаше 2 албума и 2 макси сингъла на дискове до онзи момент и видно хората търсеха нейните неща на CD, независимо от високите цени.

 

Но както казах, всичко това изгуби значение, след като Камелия обяви, че ще се снима за Playboy. Така се подпалиха медиите, че нищо друго около нея не ги вълнуваше. Беше си построила много здрава стратегия, с интервюта всеки месец, а на турнето от изцяло облечена във Видин се оказа по бански, покрит с нещо като "пола" по-малка от педя, за заснемането в Пловдив. В крайна сметка добре подгря публиката за декември щом списанието се разграби за няколко дни, а Playboy специално вдигнаха цената от 5 на 7 лева. Та с 65 000 тираж и близо 500 000 приход какви касети по 2 лева да я вълнуват? Имаше даже някаква статия във в. "Стандарт", където опитваха да анализират тези цифри и изводът бе, че до което се докосне чалгата тогава гарантира успех. А ако това е "чипровската", от чешмата потича злато. Не крия, че беше приятно да се гледа аготията на едни медии. Днес само може да се мечтае за подобно нещо...

 

Мерси за разяснението. Опитай да намериш тия сканове от НФ, като имаш време, ще е много интересно за всички.

 

Ще е супер, ако имаме официална информация за продажбите на всеки Камелиев албум от дискографията й и да можем да подплътим данните със сканове.

 

Аз одеве направих проучване относно потреблението на Интернет сред българските домакинства. За 2002 няма данни, но през 2004 Интернет са ползвали 18% от населението. За 2005 пак няма данни. През 2006 процентът нараства на 27%, тоест за две години 9% нагоре. Ако приемем, че тенденцията е била същата и през предните години, грубата сметка би показала, че през 2002 Интернет са ползвали едва 5% от хората в България.

 

Странно е, честно казано, защото през 2000 година "Златна рибка" продава грубо около 200К копия, а само две години по-късно "Нещо горещо" - 55К. Човек би си помислил, че за две години Интернетът е навлязъл навсякъде и затова са паднали продажбите, а по официални данни това не е било така.

 

Аз помня навремето имаше един сайт, сигурно го знаеш - mp3-bg.com. Там се теглеше безплатно музика, докато не го направиха платен. През 2002 песни като "Залеза и зората", "Две сърца", "Къде си ти?" бяха изтеглени в цифри от порядъка на 150 000 пъти. "Погледни ме в очите" беше минала 200 000 тегления. Това през 2002, когато уж според Евростат само 5% от населението е имало достъп до мрежата.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, кво ми се обясняваш, пак ти казвам - мен със заучени клишета, неможеш да впечатлиш. Ако си мислиш, че ферманите ти, те правят по-умен в очите на останалите- бъркаш се. Нищо съществено, просто една куха лейка с девствен мустак, която обича да прави интриги за добро утро. #Дъно

Аз няма как да бъда признат от простаци, отдавна съм го разбрал и не живея в илюзия като някой други подлоги на Камелия. Девствен мустак отдавна нямам, но поне моето лице се е виждало във форума, докато твоето, явно толкова се срамуваш от него, че не желаеш да подплатиш думите си с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има дали някой изпълнител е продавал MC или CD? Той е продавал албума си и в двата варианта и всеки е имал право да си избере какво да си купи. Що за глупост е това, че Камелия си била научила почитателите да купуват дискове и те не искали касетката й? :lol: :lol:

Защото само голям тираж от дискове се обявява за златен, а защо не се зачитат касетите - не мога да ти отговоря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде тръгна тази приказка, че в "Има любов" нямало хитове? Всички знаеха "Ти ела"- бяха се позаинтересували за нея най-малкото, за да видят разголената силиконена Камелия в джунглата. :D Заглавната песен пък си е тотална класика към днешна дата, "В сърцето си ми ти"- също.

40k е прилична цифра като за албум тогава. През 2004 някои още продаваха по над 100k, продажбите не са пропаднали чак толкова рязко заради пиратството.

Защото няма и един хит от ранга на "Нещо нетипично", "Доза любов", "Всичко води към теб", "Не те обичам", "Дяволско желание", "Финални думи" и прочие, а това за топ певица, каквато я нарече ти, е меко казано озадачаващо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото само голям тираж от дискове е обявен за златен, а защо не се зачитат касетите - не мога да ти отговоря.

 

Защото в задпадния свят касетите не са масов продукт сигурно от началото на 90-те. Там дават сертификации на база продадени дискове, та и наще бългърски чукундури така решиха да направят, да сме като на запад, несъобразявайки се с факта колко бедна държава сме и че вървим 10-15 години след останалите развити страни. Реално най-продаваните албуми в България са доста пъти платинени, а не просто златни. Сигурно имаме и диамантени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото в задпадния свят касетите не са масов продукт сигурно от началото на 90-те. Там дават сертификации на база продадени дискове, та и наще бългърски чукундури така решиха да направят, да сме като на запад, несъобразявайки се с факта колко бедна държава сме и че вървим 10-15 години след останалите развити страни. Реално най-продаваните албуми в България са доста пъти платинени, а не просто златни. Сигурно имаме и диамантени.

Фокси май беше казал нещо за пиратските касети преди години, та затова не ги били зачитали, нещо от сорта ми се върти в главата сега.

Съгласен съм, щом първият албум на Глория наброява половин милион продадени копия, но никъде не фигурира като титулован, защото не е продаван на диск, а само на касети, нищо чудно да имаме и диамантени албуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси май беше казал нещо за пиратските касети преди години, та затова не ги били зачитали, нещо от сорта ми се върти в главата сега.

Съгласен съм, щом първият албум на Глория наброява половин милион продадени копия, но никъде не фигурира като титулован, защото не е продаван на диск, а само на касети, нищо чудно да имаме и диамантени албуми.

 

Ами те и пиратски дискове почнаха да се правят, когато повече хора се сдобиха със CD уредби. Аз съм си купувал такива.

 

Абе малоумници са тия от БАМП или там, който го е решил това правило да не се зачитат касетите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами те и пиратски дискове почнаха да се правят, когато повече хора се сдобиха със CD уредби. Аз съм си купувал такива.

 

Абе малоумници са тия от БАМП или там, който го е решил това правило да не се зачитат касетите.

Пайнер вече няма и общо с БАМП, поне според тази страница:

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%8A%...%BD%D1%82%D0%B8

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Има любов" като че ли се наложи малко по-натам като песен, когато Кама започна да я пее на живо по концерти и турнета. "В сърцето си ми ти" гърмеше лятото. "Ти ела" беше средно популярна.

Има любов, след клипа стана голям хит. Но още като излезе албума, всички посочиха именно тая песеп, като най-големия хит.

Тая Луд купон също се въртеше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз няма как да бъда признат от простаци, отдавна съм го разбрал и не живея в илюзия като някой други подлоги на Камелия. Девствен мустак отдавна нямам, но поне моето лице се е виждало във форума, докато твоето, явно толкова се срамуваш от него, че не желаеш да подплатиш думите си с него.

Моето са го вижадли всички, това че сега не искам да ти се показвам е от предпазливост, имаш кофти енергия. Не ща да ме гледаш и злорадставш. Отново се прояви, като куха лейка- тоя респект ми го дадоха преди 5-6 години, когато имаше Мис и Мистър Рамания, където форумците избираха по снимки.. Дали не са ме виждали? Не само, че са ме виждали, ами половивата са ми писали за срещи, опитвали са се да ме свалят и т.н.т. Все пак не съм чучало и не приличам на блъснат талибан в лицето..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се занимава с теб.

Никой не ти е дал право на избор, Джиджи!

Аз съм твоята карма, твоето огън момиче, с теб сме като залеза и зората, дали е редно или нередно - не знам, но ще те преследвам до дупка! В сърцето си ми ти, Джигов, още от клетвите ти ме боли! Ти си виновен, влязъл си под мойта кожа!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не ти е дал право на избор, Джиджи!

Аз съм твоята карма, твоето огън момиче, с теб сме като залеза и зората, дали е редно или нередно - не знам, но ще те преследвам до дупка! В сърцето си ми ти, Джигов, още от клетвите ти ме боли! Ти си виновен, влязъл си под мойта кожа!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси май беше казал нещо за пиратските касети преди години, та затова не ги били зачитали, нещо от сорта ми се върти в главата сега.

Съгласен съм, щом първият албум на Глория наброява половин милион продадени копия, но никъде не фигурира като титулован, защото не е продаван на диск, а само на касети, нищо чудно да имаме и диамантени албуми.

 

Значи по този въпрос има прекалено много неяснота и всички се досещаме защо е така - оборотите и данъците. Никой не иска да плаща, това е от време оно. И ако плати, да е възможно най-малко. Най-големият измамник естествено е Митко Пайнера. При мегаскандалът в кабинета му през 2002 година с Кама направо е откачил, като Цветин му е задал въпроса: - Къде са парите от продадените касети? Аз съм чел доста неща и от време на време изпускат в медиите по нещо факторите в бизнеса. За първият албум на Глория в Пайнер имаше едни интервюта на Глория, Хари Янакиев и някакъв PR в Пайнер, в който Хари споменава за официални продажби от 120 000 на Глория, а самата тя в "Нов фолк" говори за 500 000. За мен и двете суми са верни, защото от търговци на музикални продукти на пазара при нас знам отдавна, че на всяка една оригинална касета с големи обложки и стикери се продаваха около 4 пиратски. Сметката при Глория е абсолютно същата.

 

Същото виждаме и при друг такъв коментиран случай, когато Камелия лично обяви 65 000 нейни за 2002 година и 45 000 на Деса в предаването "На кафе" при Гала, където гостува седмица след най-дивия скандал в кабинета на шефа. Най-фрапиращото бе как тя освен да задоволи любопитството на Гала относно наградите на ТВ Планета, дебело натърти и еретичното, че шефа и дължи 75% от едни 250 000 "блуждаещи" касети. Толкова много искам да го намеря това предаване, но така и 15 години не успях. Имам чувството, че от Димитровград се разбраха с Нова ТВ, да го махнат отвсякъде, за да не се намеси НАП.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...