Jump to content



Препоръчани коментари

Между другото есента е подходящо време за концерт.Деска е залипсвала на публиката си,нямала е участия отдавна,отпочинала е достатъчно и ще има време за организация,репетиране и ще има интерес към нейната първа поява на сцена след раждането според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има реални шансове да напълни НДК, зала 1, ама трябва сега да го рекламира, още този месец, да има повече време да купуват билети.

Да се стяга, да направи нещо с тежест в кариерата си, защото тези певици без такива концерти са едно нищо.

Тя имаше таен да кажем, което не е малко, ама....

Тука много ме кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре го каза, Пачо! Наистина без концертна дейност са нищо. Особено изпълнители с по над 10-15 години кариери е несериозно без поне един голям концерт.

Не знам дали Десислава би могла да напълни 100 % зала 1 на НДК, но все си мисля, че би имало доволно присъстващи... Но тя е една голяма бъзла и е много неориентирана. Бих я посъветвал в такъв случай да си плати на някого за организацията, но не знам дали има и достатъчно средства да си позволи цялото това нещо... Но все пак за статута си на голяма певица трябва да направи усилия и да се побръкне малко в джоба, за да се състои вече един такъв концерт! Но към момента май тази са е само в главите на почитателите ѝ...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха ми къде ходиш

По любов :happyppl:

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...75&start=75

Бързо вот тука че камелотите ни запукаха

Гласува се за по една певица от всяка двойка

Деса - Кама

Гло - Ивана

Прес - галош

Ана - ема

 

Тоест избираш общо 4 имена - от всяка двойка по една

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо се канех да пиша. За малко да изпаднем на втора страница- безобразие! Това ли заслужава най-голямата? :baaasmiley:

Поздрав за всички с една от песните, покрай които й станах фен. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо се канех да пиша. За малко да изпаднем на втора страница- безобразие! Това ли заслужава най-голямата? :baaasmiley:

Поздрав за всички с една от песните, покрай които й станах фен. :Vishenka_05:

 

Но ще мога ли сега аз на теб да устоя,

знам ще вземеш всичко мое

и моето сърце ще ме предаде

и не зная на къде ще ме отведе.

 

И на мен ми е много любима. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни бяхме се събрали на механа с приятели и от съседната маса едно момче предложи брак на приятелката си по супер романтичен начин и пуснаха тяхната песен "Две сърца" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни бяхме се събрали на механа с приятели и от съседната маса едно момче предложи брак на приятелката си по супер романтичен начин и пуснаха тяхната песен "Две сърца" :Vishenka_05:

Timeless Classic :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Две сърца е любовен химн на много двойки вече 20 години насам

 

 

В твоите очи е минала Пантера по гледания. Бавно , но славно се катерим в топ 3 на най гледаните клипове в канала на Пайнер :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласовитата руса мацка се оказа по-голяма заплаха, отколкото очаквах. :D

Която спечели в следващия рунд ще се бори срещу Глория или Ивана, там вече ще стане страшно. :D Честно казано, бих предпочел веднъж Деси да се бори с някоя от тях, а не за едномилионен път с Камелия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук доста добре звучи и въпреки сватбарския отсвир, в началото пее доста нежно.

Тази жена кога ли ще разбере, че ѝ е крайно време за пълноценен народен албум... Чак се колебая дали заради не-пълноценни фолклорни проекти да цъкна и за нея в анкетата ти, но накрая фенството може би ще надделее. :1000 (29):

 

Иначе в Капките беше брутална и като Ищар. Тези пет изпълнения са ѝ най-добрите за сезона и изобщо едни от най-добрите на чалга изпълнител там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласовитата руса мацка се оказа по-голяма заплаха, отколкото очаквах. :D

Която спечели в следващия рунд ще се бори срещу Глория или Ивана, там вече ще стане страшно. :D Честно казано, бих предпочел веднъж Деси да се бори с някоя от тях, а не за едномилионен път с Камелия.

Водим я с 10-15 гласа. Камелия може да спечели срещу ДесиСлава само Мис Планета или някой сезон да изкочи с по успешна песен, но това е доста рядко. Иначе Камелотите имаха добра организация, но и те знаеха, че нямат шанс. Освен, че сме повече Десовите, във форума Деса е сила. Ако не фаворитка, то е на 2ро и 3то на повечето потребители.

 

Най-добрите й представяния в Капките. :Vishenka_05:

Често си ги пускам.

"Притури са планината" нещо не се поства.

Бих добавил и Георги Христов - Нямам нужда от много приятели. Аз лично много харесвам и тази имитация. Първия образ, за к0йто си личеше, че е работила и тренирала. Преди това графика и беше много пълен , но поне влезе в кондикция преди средата на формата. Сега гледам я Софка, отишла е да вземе пари и да прави шоу, но не си дава никакъв зор. Коце си дава зор, но чак такъв любимец на публиката да е... Изобщо многоги щадят тази година. Няма топ имитатори като в предните сезони. Славин за мен имаше най интересни и трудни образи, така че дано спечели. Няма да преживея Коцето да се окичи с такава титла, след като по можещите Азис, Деса и Преса не успяха...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Водим я с 10-15 гласа. Камелия може да спечели срещу ДесиСлава само Мис Планета или някой сезон да изкочи с по успешна песен, но това е доста рядко. Иначе Камелотите имаха добра организация, но и те знаеха, че нямат шанс. Освен, че сме повече Десовите, във форума Деса е сила. Ако не фаворитка, то е на 2ро и 3то на повечето потребители.

Бих добавил и Георги Христов - Нямам нужда от много приятели. Аз лично много харесвам и тази имитация. Първия образ, за к0йто си личеше, че е работила и тренирала. Преди това графика и беше много пълен , но поне влезе в кондикция преди средата на формата. Сега гледам я Софка, отишла е да вземе пари и да прави шоу, но не си дава никакъв зор. Коце си дава зор, но чак такъв любимец на публиката да е... Изобщо многоги щадят тази година. Няма топ имитатори като в предните сезони. Славин за мен имаше най интересни и трудни образи, така че дано спечели. Няма да преживея Коцето да се окичи с такава титла, след като по можещите Азис, Деса и Преса не успяха...

Срещу Глория вече шансът ни е по-малък, но бих приел Деси Слава да загуби от нея. Двете по един или друг начин са си най-големите и става въпрос за борба на титани.

От Капките всъщност Деси се справяше частично с почти всеки образ, с който не спечели. Може би единствено Final Countdown и онази на Риана й се опряха, въпреки че във времето е показвала, че може да изпее добре първата и да имитира добре видеото на втората. :1000 (29): Онези, които не й се получиха визуално- Шер, Шакира и т.н. всъщност ги имитира чудесно като глас. Неслучайно е най-добре представилата се фолк звезда в това шоу. А миналите през него звезди вече са 5.

В настоящия сезон Коцето ще си победи според мен. Същата работа като Михаела от миналата година- справя се прилично, но не най-добре, а от шоуто го бутат на всяка цена. Нищо, време си е и чалгата веднъж да триумфира там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като в Скандалите няколко пъти споменах, че Деси Слава има по един хит от 1998 насам реших, че е добре на едно място да имаме една статистика за това, за да можем винаги да препращаме към нея хора, които не вярват. И тъй като твърденията ми от тази вечер са породени от спор за Преслава и нейните уж 14 години с постоянни хитове, в статистиката за Деси ще посочвам и разни сезонни и забравени днес успехчета, които не са били най-големите хитове на годината, но са били някакви хитове.

 

1998 и 1999 - честно казано, не съм сигурен коя песен в коя точно година е постигнала успеха си, затова ще гледам Уикипедия. От 1998 несъмнено "Синя птица" й е най-големия успех и едно доста силно пилотно парче на дебютантка. Има и други песни от първия албум, но най-голям хит от него мисля, че е "Любов насън" от 1999. "Заклевам те" също е от тези години и дори има получена награда "Златен мустанг". Добавям и "Шоколад за двама" извън албума, защото и това парче си беше някакъв сезонен хит- аз дори не знаех, че е нейна по онова време, но често я чувах.

2000 - "Мъжете всичко искат" и още няколко песни от "Ези-тура", не ми се изреждат. Също и "Мила Моя, мили мой".

2001 - "Завинаги" и още песни от едноименния албум

2002 - "Две сърца" и почти всички други песни от "Мистерия"

2003 - "Думи две", "Няма те до мен"

2004 - "Просто забрави" и още много от "Любовта е само чувство", също и "Жадувам" и дори "Знам, че боли"

2005 - "Не си ми спешен", "Казваш, че ме обичаш"

2006 - "Някой ден" и още няколко от "Сладки сънища"

2007 - "Регетон и малко чалга"

2008 - първата й по-слаба година, откакто е станала ТОП певица, но поглеждайки към нея веднага като златна песен се откроява "Черен сняг", която на всичкото отгоре придоби успеха си без да е била въртяна нормално от телевизия.

2009 - "Два магнита", бих сложил и "My Pleasure, My Pain", защото колко често чалга певица пробива в MTV?

2010 - втората й по-слаба година, но въпреки всичко "Искам те пак" успя да се открои като завиден успех без компания, най-малкото беше една от най-харесваните песни на годината. Ако някой не приеме този аргумент- "Острието" си беше бангър в любимите на Рамания дискотеки.

2011 - "Пленница на любовта", "Най-неправилният мъж", "I Like"

2012 - "Не искам без теб", "Моето друго аз", "Only One", "Мръсни поръчки"

2013 - "Пусни го пак"

2014 - "Мойто зайче"

2015 - "В твоите очи" (да, дуетен 'спасителен пояс', но пояс :D), бих добавил и "Не го прави", която си е хит по един съвсем не-комерсиален начин и до ден днешен се използва като еталон за качество.

2016 - "Нека да е тайно", "В друг живот", "И на всички като тебе", мисля че спокойно може да сложим и "Отново се родих" и "И това ще преживея"

2017 - "Ангелите плачат"

2018 - дори и за настоящата вече се е отчела със сезонно мини хитче "Дали ще те оставя", но силно се надявам да пусне и нещо по-достойно за този списък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...