Jump to content



Препоръчани коментари

И аз не мога да повярвам, че ги направи толкова бързо. На В друг живот й трябваше около година. Ангелите не само са се запътили да я изместят като цифра, ами да станат най-гледаната балада в поп-фолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, честита победа :D Имах леки съмнения когато беше срещу Глория, но се представихме добре :1000 (29):

Как преценихте в каква форма е ? Някакви снимки ли съм пропуснал? Аз видях само селфито от Рим, на което лично аз не мога да рпеценя.

Иначе Десислава е страхотен артист с невероятни гласови възможности. Тя не може да се остави само в един стил и с вече твърда почва под краката си с пайнер, с доказани нови хитове от балади до бързи парчета може да си позволи отново да твори. До сега това не беше съвсем възможно, защото трябваше да се докаже още веднъж в средата на фирмата, но го направи безупречно.

Аз съм приятно изненадан от популярността на първия ѝ дует с Джордан. Само за справка - по същото време излезе и този на Галена и Фики, а разликата е повече от голяма към днешна дата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честита ни победа, при това двойна. :1000 (33): Достойни конкуренти надвихме.

 

Каква песен искате от нея като за идния сезон, ако приемем, че подготвя поп-фолк парче? Нещо по-лековато като за клубовете, нещо по-ретро и задушевно в стил Мотел или още една балада? Аз викам да остави временно клубовете и да даде шанс на други при баладите. :D Нещо тежко, но по-бързо в стил последните Азисови или онези на Ивана искам, ще й лежат. Разбира се, опцията за не-чалга парче винаги ми е front and center, но там зависи дали и тя самата се чувства готова да налага отново този свой имидж. Жадувам за тази Деси Слава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майки сменял плейметки и мацки през две седмици. Любовчия като майка си :Vishenka_05:

Страхотен син има Деси и като възпитание и скромност и като визия много добре последната година.

За разлика от повечето си колежки, които могат да се срамуват от децата си....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви плеймейтки, той е на 16? :1000 (29): Не бих се изненадал Майки да си врътка някакви такива, но бих се изненадал те да са позволили да се афишира, че излизат с непълнолетен.

 

Тези дни тук взеха доста да се обсъждат някои Музикални еволюции и реших да си припомня тази на Деси. Категорично една от най-забележителните. Да тръгне с типични ретро проекти от 1998 и толкова години по-късно да не създава каквито и да е ретро асоциации с новата си продукция, и да се бори с по-младите чрез проекти като В друг живот и И на всички като тебе. Голяма!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви плеймейтки, той е на 16? :1000 (29): Не бих се изненадал Майки да си врътка някакви такива, но бих се изненадал те да са позволили да се афишира, че излизат с непълнолетен.

 

Тези дни тук взеха доста да се обсъждат някои Музикални еволюции и реших да си припомня тази на Деси. Категорично една от най-забележителните. Да тръгне с типични ретро проекти от 1998 и толкова години по-късно да не създава каквито и да е ретро асоциации с новата си продукция, и да се бори с по-младите чрез проекти като В друг живот и И на всички като тебе. Голяма!

 

 

Няма втора като нея! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майки сменял плейметки и мацки през две седмици. Любовчия като майка си :Vishenka_05:

Страхотен син има Деси и като възпитание и скромност и като визия много добре последната година.

За разлика от повечето си колежки, които могат да се срамуват от децата си....

Наистина изглежда свястно детето. :1000 (33):

 

П.П. Дес наистина трябва да вземе да направи един концерт за завръщането си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви плеймейтки, той е на 16? :1000 (29): Не бих се изненадал Майки да си врътка някакви такива, но бих се изненадал те да са позволили да се афишира, че излизат с непълнолетен.

 

Тези дни тук взеха доста да се обсъждат някои Музикални еволюции и реших да си припомня тази на Деси. Категорично една от най-забележителните. Да тръгне с типични ретро проекти от 1998 и толкова години по-късно да не създава каквито и да е ретро асоциации с новата си продукция, и да се бори с по-младите чрез проекти като В друг живот и И на всички като тебе. Голяма!

 

Преди 2-3 години беше на 16. Не може все на толкова да стои.

Чакаме ли летния комерс на Деса и подготвяме ли се психически за поредния летен провал :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 години беше на 16. Не може все на толкова да стои.

Чакаме ли летния комерс на Деса и подготвяме ли се психически за поредния летен провал :1000 (29):

Сега е на 16, почти 17. Догодина е време да направи ДС баба. :3fdb8960598fa63e:

И аз се опасявам, че тя ще пусне нещо неподходящо за нея, за да е вървежна в дискотеките. И съответно няма да получи достатъчен успех, защото хората изискват друго от нея... Вместо да разбере, че вече трябва да се бяга от дискотеките и да се експериментира повече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега е на 16, почти 17. Догодина е време да направи ДС баба. :3fdb8960598fa63e:

И аз се опасявам, че тя ще пусне нещо неподходящо за нея, за да е вървежна в дискотеките. И съответно няма да получи достатъчен успех, защото хората изискват друго от нея... Вместо да разбере, че вече трябва да се бяга от дискотеките и да се експериментира повече...

Все пак тая надежда че след хубавите емоции около Борис би искала да пусне нещо истинско , мелъди фолк в умерено темпо. С послание... Ама ще си вземем май поредна доза чалгорап... :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак тая надежда че след хубавите емоции около Борис би искала да пусне нещо истинско , мелъди фолк в умерено темпо. С послание... Ама ще си вземем май поредна доза чалгорап... :3fdb8960598fa63e:

Поне да е чалгорап в стил Бъди добро момче, с рапър. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мечтай си. Ганев и устата в най добрия случай :1000 (29):

Колкото да се отчете. Дано да греша, ама едва ли

И аз искам да грешим и да се завърне като след първата бременност. :3fdb8960598fa63e: Но нека да сме подготвени и за нещо като Гледай да не бъркаш- чалгорап с не особено високобюджетно видео от друга държава. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

E nali нямаше да пуска нищо уж до есента? Каква е тази информация, фейк нюз ли :1000 (29):

Ами тя не беше казала със сигурност, че ще се забави до есента, а че няма да бърза и може и чак на есен с песен... Явно е попаднала на лятна чекия, която няма да има живот до другото лято заради актуалното звучене...

 

Тук 2,3 пъти споменават, че Дес ще пуска нещо. Да видим...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се види, аз се съмнявам иначе :) Давайте да печелим и втория ранглист :1000 (29):

Ама да не прекаляваме с изказванията, че знаеш ли колко бързо ще се групират агитки от злоба... Да си действаме тихичко и кротичко :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен този ранглист ми идва прекалено скоро след предния. Още ми се струва, че трябваше по-рядко да се правят. Деси и да спечели, и да не спечели, не мисля, че ефекта ще същия като първия път. Тогава си беше фурора и видяхме коя спечели. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква кралица- най-слабото й мини хитче за изминалите две години и половина с 5 милиона... а като се замисля каква мъка са дори и 1-2 милиона за старата генерация като цяло. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...