Jump to content



Препоръчани коментари

Сложил си всякакви еднодневки, а си пропуснал песента на десетилетието на "Нов фолк" - "Бели нощи"! :gun_bandana:

Тя приспада към другите хитове от "Завинаги". :1000 (29): Честно казано, имам спомени, че годината й на издаване е 2000 и не бях сигурен дали да я споменавам самостоятелно без да съм сигурен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя приспада към другите хитове от "Завинаги". :1000 (29): Честно казано, имам спомени, че годината й на издаване е 2000 и не бях сигурен дали да я споменавам самостоятелно без да съм сигурен.
Срамота е песен с две награди от Тракия фолк 2000, да спада в графа Други!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срамота е песен с две награди от Тракия фолк 2000, да спада в графа Други!

Деса като я припомни на концерт ще я сложим. :roll1:

Само тя й остава от златния й ТОП 5. Дотук, Мъжете, Две сърца и Някой ден вече ги доказа. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бели нощи е велика. 5-6 кавъра съм и слушал. Нека не забравяме, че печели и Песен на годината срещу Мъжете всичко искат и Мила моя, мили мой. А и Токича по тази песен си изгради после кариерата. Доста силно. Тогава не слушах чалга но имаше едни дъвки и с певици и списания и в моя клас всички се кефеха на ДесиСлава и Кати. Тотални тийн идолки.

 

Ама Деса много се лигави докато я пее :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрите й представяния в Капките. :Vishenka_05:

Често си ги пускам.

"Притури са планината" нещо не се поства.

 

Искам всичките ѝ изпълнения на мп3 от този формат. Айде , никой ли ги няма :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да ги има някой трябва да се теглят една по една от сайта за видеосподеляне т.е с качеството от лайфа и аплодисментите. :D И аз бих си ги пускал иначе, макар и да са имитации, а не с нейният глас, като в Пей с мен. Там обаче ги пееше в дует така че нещата се уравновесяват хаха.

Би било яко Капките да започнат след всеки сезон да издават албум с най-добрите изпълнения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да ги има някой трябва да се теглят една по една от сайта за видеосподеляне т.е с качеството от лайфа и аплодисментите. :D И аз бих си ги пускал иначе, макар и да са имитации, а не с нейният глас, като в Пей с мен. Там обаче ги пееше в дует така че нещата се уравновесяват хаха.

Би било яко Капките да започнат след всеки сезон да издават албум с най-добрите изпълнения.

Има някакви програми, които "чистят" аплодисментите или други странични звуци. Аз така си свалих баладичния микс на Риана от VMAs. Едно момче си беше поиграло доста, но сега не го откривам в ю туб. Някой, който разбира от тези неща, може да го направи.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има някакви програми, които "чистят" аплодисментите или други странични звуци. Аз така си свалих баладичния микс на Риана от VMAs. Едно момче си беше поиграло доста, но сега не го откривам в ю туб. Някой, който разбира от тези неща, може да го направи.

Има някакви такива, да. Но е голяма занимавка. Ако тръгнем да ѝ правим и албум с лайф изпълнения може и да пробваме. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има някакви такива, да. Но е голяма занимавка. Ако тръгнем да ѝ правим и албум с лайф изпълнения може и да пробваме. :1000 (29):

Да, заслужава си поне на изпълненията от Капките да й направите, защото са един път!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така мисля. Нова идея, този път ще я реализираме :D

кой е най-добрият майстор ? Иначе могат да се изтеглят като мп3 целите клипчета и после да се резнат без воденето и тн, но аплодисментите да си стоят. Ънплъгт албум сега :D Някакви предложения за програми“

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние ако правим unplugged може би е редно да е за емблематични лайфове от цялата ѝ кариера, което би било много трудно за подборка. :1000 (29): И само от Капките става, де, стига този път да сме отговорни. Мога да се заема с обложката, макар че не знам каква снимка бихме могли да сложим след като тя изглежда като други хора. :1000 (29): Може би като Ищар, там е като себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние ако правим unplugged може би е редно да е за емблематични лайфове от цялата ѝ кариера, което би било много трудно за подборка. :1000 (29): И само от Капките става, де, стига този път да сме отговорни. Мога да се заема с обложката, макар че не знам каква снимка бихме могли да сложим след като тя изглежда като други хора. :1000 (29): Може би като Ищар, там е като себе си.

Може да направите обложката като тази, но "централната" Деси Слава да си е с нейната си визия, а останалите да са с образите от Капките.

https://www.instagram.com/p/BU18VGGApZv/

Аз за Галена бях правила нещо подобно :

https://www.instagram.com/p/BPlHnCXAvUz/

https://www.instagram.com/p/BPln7ZNgqmg/

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние ако правим unplugged може би е редно да е за емблематични лайфове от цялата ѝ кариера, което би било много трудно за подборка. :1000 (29): И само от Капките става, де, стига този път да сме отговорни. Мога да се заема с обложката, макар че не знам каква снимка бихме могли да сложим след като тя изглежда като други хора. :1000 (29): Може би като Ищар, там е като себе си.

 

Sтига си ми разширявал идеите. Правил ънплъгт от изпълнението в капките и точка. Кажи с какво ще се включиш :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Sтига си ми разширявал идеите. Правил ънплъгт от изпълнението в капките и точка. Кажи с какво ще се включиш :feminist_en:

Казах - с обложката. :1000 (29):

Какво правим обаче с онези 2-3 не толкова добри изпълнения или онова като Шакира където не се знаеше текста, ще се направим на разсеяни и няма да ги включим ли? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах - с обложката. :1000 (29):

Какво правим обаче с онези 2-3 не толкова добри изпълнения или онова като Шакира където не се знаеше текста, ще се направим на разсеяни и няма да ги включим ли? :1000 (29):

Тя кои пя всъщност?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Уикипедията на Капките ги има долу при Пети сезон.

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Като_две_капки_вода

13 на брой, тъкмо като за албум. :1000 (29):

 

Някои не стават за албум :1000 (29): Май ще го направим лимитед едишън, не повече от 7 - 8 парчета :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...