Jump to content



Препоръчани коментари

Каква кралица- най-слабото й мини хитче за изминалите две години и половина с 5 милиона... а като се замисля каква мъка са дори и 1-2 милиона за старата генерация като цяло. :1000 (29):

Абе песента си гърмеше лятото. Близо 30 000 лайка и само 5 млн гледания. На доста хитове се е случвало като гледания да секнат. На Деси само на тази... Но никога не се знае...И новата може да я сподели същата участ. Вече и Преслава и Галена не трупат само по инерция. Последните им песни колко слабо вървят в сравнение с предните им опити...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе песента си гърмеше лятото. Близо 30 000 лайка и само 5 млн гледания. На доста хитове се е случвало като гледания да секнат. На Деси само на тази... Но никога не се знае...И новата може да я сподели същата участ. Вече и Преслава и Галена не трупат само по инерция. Последните им песни колко слабо вървят в сравнение с предните им опити...

Даам придоби си някакъв успех, затова го нарекох хитче. Същата работа и с Дали ще те оставя, за която ДС дори не се е старала, кой знае дали и пари е давала. Умалителната част в думата я слагам единствено защото другите й хитове за този период са титани пред тези двете... Дори и Отново се родих направи 7 милиона, макар и да не се очаква някога да стигне 8. :1000 (29): 2016 си беше страхотен нов връх за Десислава без нито един слаб проект, тотално разби.

А 2017 като цяло беше доста слаба и дори и по-големи хитове още не могат да стигнат 10 милиона. Настоящата година се оформя по-силна засега, дано и нашата да предложи нещо на ниво и пак да ни покаже коя е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даам придоби си някакъв успех, затова го нарекох хитче. Същата работа и с Дали ще те оставя, за която ДС дори не се е старала, кой знае дали и пари е давала. Умалителната част в думата я слагам единствено защото другите й хитове за този период са титани пред тези двете... Дори и Отново се родих направи 7 милиона, макар и да не се очаква някога да стигне 8. :1000 (29): 2016 като цяло беше страхотен нов връх за Десислава без нито един слаб проект, тотално разби.

А 2017 като цяло беше доста слаба и дори и по-големи хитове от нея още не могат да стигнат 10 милиона. Настоящата година се оформя по-силна засега, дано и нашата да предложи нещо на ниво и пак да ни покаже коя е.

Гледай да не бъркаш повече я дъниха по чалготеките а и е с повече лайкове. За мен е по успешна. Отново се родих покрай Не заслужаваш намаза. Но със Започваме на чисто са ми най слаби и посредствени. Гледай да не бъркаш и Смени паролата съм ги чувал тук таме и ги преоткрих.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледай да не бъркаш повече я дъниха по чалготеките а и е с повече лайкове. За мен е по успешна. Отново се родих покрай Не заслужаваш намаза. Но със Започваме на чисто са ми най слаби и посредствени. Гледай да не бъркаш и Смени паролата съм ги чувал тук таме и ги преоткрих.

За мен само Започваме на чисто е слаб проект откакто се е върнала в Пайнер, и то защото ди джеите не пожелаха да дадат шанс на нещо по-различно като звучене. А самата песен си беше много сладка и носеше настроение. Само в клипът се изложи нашата, още не мога да повярвам че пусна такова нещо след Не го прави и В твоите очи. :1000 (29):

Мисля си, че е време Dess да се завърне в картинката. И да не се казва Dess, а Деси Слава- няма защо да се бута на поп медиите, които въртят всевъзможни диви чалгии, но поп-фолк звездите не искат да ги въртят, защото са 'чалга'. А и отдавна си постигнахме целта на "Певицата Деси Слава- приемете я като такава". :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тръпки побиват на Станкито лице, 1:1 с Янка Рупкина.

 

Аз бях на откриването на Technopolis в Добрич като бяха.Уникално и незабравимо преживяване. :Vishenka_05:

За пръв път да видя Деса на живо :Vishenka_05: .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Версията на "Станкиното лице" от Славатроника също е брутална. Много интересен албум направи ДС тогава, жалко че не го реализира както трябва.

 

Превъртайте "И това ще преживея", да я докараме до 8 милиона. Лидерката на лидерките бавно, но славно наближава към поредна балада с десетачка, докато повечето други се оправдават, че такива неща не се слушат днес и затова съсипват жанра с еднодневни клубни комерси.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Версията на "Станкиното лице" от Славатроника също е брутална. Много интересен албум направи ДС тогава, жалко че не го реализира както трябва.

 

Превъртайте "И това ще преживея", да я докараме до 8 милиона. Лидерката на лидерките бавно, но славно наближава към поредна балада с десетачка, докато повечето други се оправдават, че такива неща не се слушат днес и затова съсипват жанра с еднодневни клубни комерси.

 

 

То не е важно просто да се пускат балади и стойностни парчета. Важно е можещи изпълнители да ги правят и то от сърце и душа. За това на Деса и малцина други им се получават ...

Дано продължи да пуска такива песни. Носят и успех и разбива клишето за фолк певиците, които пеят само за мутри и мятат маанета, което се отнася за 80% от жанра. Деси, Софи, Глория и Азис, дори и една Кама се приемат по един по различен начин, по сериозно, не ги слагат в общите рамки на чалгата. Те са спасението.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз за другите от старата генерация освен Десислава и Азис и донякъде Камелия наистина не знам какво да си мисля вече. Те каквото и да пуснат, просто не успява да им се наложи така, както преди. А много ми се иска не само тези три имена от най-старите да мачкат.

Откъде дойде този тъп възглед, че към 35-40 вече си залязла ретро лелка, заради което зад борда изпаднаха сумати големи имена и как така Десислава не позволи това да се случи с нея? :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз за другите от старата генерация освен Десислава и Азис и донякъде Камелия наистина не знам какво да си мисля вече. Те каквото и да пуснат, просто не успява да им се наложи така, както преди. А много ми се иска не само тези три имена от най-старите да мачкат.

Откъде дойде този тъп възглед, че към 35-40 вече си залязла ретро лелка, заради което зад борда изпаднаха сумати големи имена и как така Десислава не позволи това да се случи с нея? :unsure:

Много я обича народа :notworthy: :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много я обича народа :notworthy: :3fdb8960598fa63e:

Не думай... :3fdb8960598fa63e:

 

Поздрав за всички обичащи я с един от ранните й англоезични проекти... 2002 повечето й колеги все още изглеждат като балкански ретро звезди и се чудят каква чалга да изпеят, а нашата с визия като на Бритни Спиърс и пеене като на Кристина Агилера… Е как да не стане Певица на годината... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Искам разчупено завръщане и след втората бременност, но все повече се притеснявам, че няма да го получим. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не думай... :3fdb8960598fa63e:

 

Поздрав за всички обичащи я с един от ранните й англоезични проекти... 2002 повечето й колеги все още изглеждат като балкански ретро звезди и се чудят каква чалга да изпеят, а нашата с визия като на Бритни Спиърс и пеене като на Кристина Агилера… Е как да не стане Певица на годината... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Искам разчупено завръщане и след втората бременност, но все повече се притеснявам, че няма да го получим. :D

Едно трио с онези двете щеше да й се отрази добре но уви

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно трио с онези двете щеше да й се отрази добре но уви

Не съм сигурен. Такава омраза към почти всички певици, че ме е страх Деси да пее в дует , с която и да е...

 

Само с Преслинка може, защото са една идея по добре приемани от народа, въпреки, че Пресли позагуби малко позиции в това отношение.. И с Василка ще им се изкефя ако верно пак имат нещо заедно....

 

Деса до Яневата или другите с богатите мъже няма работа. Да си следва нейния си път, че виждаме как народа е пощурял и ги съсипва...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен. Такава омраза към почти всички певици, че ме е страх Деси да пее в дует , с която и да е...

 

Само с Преслинка може, защото са една идея по добре приемани от народа, въпреки, че Пресли позагуби малко позиции в това отношение.. И с Василка ще им се изкефя ако верно пак имат нещо заедно....

 

Деса до Яневата или другите с богатите мъже няма работа. Да си следва нейния си път, че виждаме как народа е пощурял и ги съсипва...

Е,то без някой талантлив,който да им изпее някое друго вокалче или разбиваща част ще стане ли нещо? :1000 (29): Дори в "Пей сърце" най-зарибяващата част е точно тази с вокалите на Азис.Пък и Деска не е ли една от малкото,които нямат песен нито от Кости,нито от Оцко?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,то без някой талантлив,който да им изпее някое друго вокалче или разбиваща част ще стане ли нещо? :1000 (29): Дори в "Пей сърце" най-зарибяващата част е точно тази с вокалите на Азис.Пък и Деска не е ли една от малкото,които нямат песен нито от Кости,нито от Оцко?

Така е, но Оцко вече отмина като ера и не е добра идея да прави негови песни освен ако не е нещо наистина различно и интересно...

С Оцко има само един фийт Голям си Коце Коце

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но Оцко вече отмина като ера и не е добра идея да прави негови песни освен ако не е нещо наистина различно и интересно...

С Оцко има само един фийт Голям си Коце Коце

Да,знам и точно заради нея сигурно песента стана такъв хит,както и Болка в минути.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,знам и точно заради нея сигурно песента стана такъв хит,както и Болка в минути.

Наистина много силни фийтове... Особено в болка в минути. Много хора превъртаха Коцката, за да слушат кратката партия на Деска в края.

Плаче и пее направо... :baaasmiley:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бяха ми подмятали, че Деси има заплануван дует с Янева още от влизането си в Пайнер- тя е била една от първите, които са й звъннали и съответно една от първите трима, които нашата си е избрала. Другите двама минаха вече и се уредиха с дует с Кралицата, но не знам защо проектът с Цвети се бави толкова.

На мен ще ми е много интересно да чуя песен от Кости или Оцко след толкова време, и то когато истериите по техните песни не са в разгара си. Като се връщаше във фирмата тя беше казала, че ще се опитва винаги да прави нещо различно от останалите, това е нейният шанс да ги 'използва' без да се води, че се повлича по актуалното течение. А и току-виж им помогнала да възродят интереса към себе си.

Но по отношение на клиповете държа да си даде вече почивка от Скерлев и да се върне към Нанков и Стенли. Искам и с Башмоушън да се пробва, ще излезе нещо яко. Ще се разочаровам ако евентуалният италиански клип пак е от същия режисьор, който използва от край време като иска да отбие номера с видео реализациите.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина много силни фийтове... Особено в болка в минути. Много хора превъртаха Коцката, за да слушат кратката партия на Деска в края.

Плаче и пее направо... :baaasmiley:

 

За мен нейната част прави песента. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То всъщност и в Голям си, Коце, Коце Деси прави песента. Някоя друга част дали се е откроила и запомнила толкова във времето, аз дори и заглавието не съм сигурен дали го помня правилно? :1000 (29): Спокойно може да се каже, че това е и нейн хит. Все по-успешни излизаме като за 2015, която беше само загрявка за истинското мачкане. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

То всъщност и в Голям си, Коце, Коце Деси прави песента. Някоя друга част дали се е откроила и запомнила толкова във времето, аз дори и заглавието не съм сигурен дали го помня правилно? :1000 (29): Спокойно може да се каже, че това е и нейн хит. Все по-успешни излизаме като за 2015, която беше само загрявка за истинското мачкане. :D

Аз сега по баловете пак я чух "От утре ще е друго" и ме зариби още повече от когато излезе. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...