Jump to content



Препоръчани коментари

И аз смятам, че няма нищо против Петето, но да не забравяме колко лесно податлива на чуждо влияние Десислава е. Спомняте си как ѝ влияеше Азис, а колко му е Галка да ѝ е напълнила празната главица с глупости относно някои теми :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ако ѝ говори за това как дълги години Преслава най-нагло си крадеше чуждите награди без да се съобразява с никой, не мисля че ще ѝ каже нещо, което Десислава вече да не знае. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че вече ѝ се занимава толкова. Предполагам това е вече зад гърба ѝ. Това е било винаги просто една роля, с която успя да задържи вниманието в онзи период. Но и двамата са сега на друго ниво и смятам, че искат друго да градят. Плюс това май вече не са в никакви отношения?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, съгласен съм. Просто такива имена каквото и да направят ще стане брутално. А защо все още не е гостувала никъде за едно обширно интервю около бебето и така нататък? Дали никой не я е канил, или тя сега наистина се е отдала на момента и на бебока и не иска изобщо да се занимава с такива неща до завръщането си на сцена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото само при онези награди за майка на годината нещо беше казала и Венета ѝ беше звъняла в папараци по телефона, за да я поздрави в ефир? Нещо друго излизало ли е като интервю?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интервю не, но на Свети Валентин качи снимка на ръчичката на бебето.

https://www.instagram.com/p/BfLuvjEAfAt/

Определено не бърза да показва Борисчо както Майки. Него мисля, че още като се върна от Щатите го показа, даже имам някакви спомени че го гледах в предаването Чай хаха. Голям интерес имаше към чедото на заформящата се звезда номер 1 тогава. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам Преслава. :D

То и аз не съм последвал много чалга диви в Инста, като се замисля... Само Деси и Галена. :1000 (29): И Камелия, всъщност.

Точно така. Като гледаш колко качва Деска, все едно си следвам само Пресе :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Познато. :1000 (29):

Да коментираме, че кралица Десислава има най-много точки в ранглистата. Излиза любимка на повечето гласували форумци. :Vishenka_05:

Ще видим как ще се представя в директните битки срещу конкретните изпълнители...

Може да си много силен, когато всички са те поставили на второ място в твоите лични класации, но после при битките второто място в двубоя е загуба.

Ще видим как ще гласувате :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не държа толкова да спечели тя, доволен съм и от това да се види на колко хора всъщност им е сред най-предпочитаните изпълнителки- дотолкова, че дори в една подобна класация да е номер 1.

Оказах се напълно прав, че точно Десислава и Емилия са изпълнителките, които са приятни на повечето хора и ще се задържат интересни най-дълго от всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не държа толкова да спечели тя, доволен съм и от това да се види на колко хора всъщност им е сред най-предпочитаните изпълнителки- дотолкова, че дори в една подобна класация да е номер 1.

Оказах се напълно прав, че точно Десислава и Емилия са изпълнителките, които са приятни на повечето хора и ще се задържат интересни най-дълго от всички.

 

А недей така. :3fdb8960598fa63e: Има и такива,които предпочитат Тереза пред Деси. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...