Jump to content



Препоръчани коментари

Коя е най-любимата ви обложка от албумите на Деси?

Аз обожавам тези на"Любовта е само чувство"и на"Мистерия". :Vishenka_05:

Аз много харесвам тази на Сладки сънища и изброените от теб :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Несъмнено "Любовта е само чувство" и "Сладки сънища" са най-добрите й обложки. Трудно е да се определи коя от двете е ПО, защото всяка си има своят чар- първата е някаква по-нежна и сладка, а втората по-дарк, най-вече предната снимка.

Онези от Пайнер също са яки, особено Мистерия, но малко ми идват някак типично Пайнерски. :1000 (29): Деси и в това отношение взе да проявява по-голяма креативност като се самопродуцираше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата? Че предните 22 години коя е била? :D

Пак тя сигурно, аз толкова назад не помня. Важното е , че сега цепи дори когато гледа бебита :1000 (29): ТИ как се казваш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак тя сигурно, аз толкова назад не помня. Важното е , че сега цепи дори когато гледа бебита :1000 (29): ТИ как се казваш

Тя хубаво цепи сега, но явно няма да пуска лятна песен. :girl_cry2: Освен ако не реши да изненада. Дано поне есента да разбие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя хубаво цепи сега, но явно няма да пуска лятна песен. :girl_cry2: Освен ако не реши да изненада. Дано поне есента да разбие.

 

Нека има интерес към нея. Виж, че още дори не е дала голпмо интервю, а всички известни, които редиха преди и след нея го направиха. малко затъмнение ще е от полза, не е от лицата и артистите, които ще бъдат забравени :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека има интерес към нея. Виж, че още дори не е дала голпмо интервю, а всички известни, които редиха преди и след нея го направиха. малко затъмнение ще е от полза, не е от лицата и артистите, които ще бъдат забравени :)

Така е, може да си го позволи. Но феновете вече жадуваме. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотален брутализъм, разбиха мощно тогава. Искаме нов дует от Краля и Кралицата.

Няма да е скоро, според мен малко са се разпърдяли, а и в момента нямат нужда един от друг :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Качила е снимка от Рим. Според мен не снима клип, а разпуска с още една екскурзия. :1000 (29):

Да, сега видях и аз. Нека пътува, а уж нямаше да работи, за да гледа бебето :1000 (29): Да не ѝ дърпа ушите Митачето

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, сега видях и аз. Нека пътува, а уж нямаше да работи, за да гледа бебето :1000 (29): Да не ѝ дърпа ушите Митачето

Бебето са го зарязали при бабите и дядовците и се наслаждават на околосветско пътешествие. :1000 (29): Митака ще го преглътне, тя сега се зарежда с енергия, за да мачка когато се върне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси ще забави завръщането си ми се струва. Изобщо не е влязла във форма. Дори изглежда притеснително. За мен не е важно, но манталитета ни...

 

Иначе в ранглиста мачкаме. Не знаех че Деса е такава сила във форума :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя в клиповете може да премахне каквото не й харесва- дали като я снимат само наполовина като в "Ангелите плачат" или като раздвижи сградите отстрани, като в много други... :1000 (29): Но тя самата навярно иска да си върне самочувствието и тогава да се завърне и на сцената. Аз лично не бих имал против да тръгне да гради имидж на певица в стил Ивана- не перфектна форма, но музика за душата.

От ранглистата и аз съм много приятно изненадан. Най-вече от победата над Глория. Наистина не очаквах, че можем да имаме повече точки от нея, в този форум тя винаги е била поставяна на едно култово ниво, а Деси е била много плюта. Излиза не само, че на повечето хора тук им е ТОП 10 любимка, ами цялостно погледнато е номер 1 по предпочитанията на форумци. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя в клиповете може да премахне каквото не й харесва- дали като я снимат само наполовина като в "Ангелите плачат" или като раздвижи сградите отстрани, като в много други... :1000 (29): Но тя самата навярно иска да си върне самочувствието и тогава да се завърне и на сцената. Аз лично не бих имал против да тръгне да гради имидж на певица в стил Ивана- не перфектна форма, но музика за душата.

От ранглистата и аз съм много приятно изненадан. Най-вече от победата над Глория. Наистина не очаквах, че можем да имаме повече точки от нея, в този форум тя винаги е била поставяна на едно култово ниво, а Деси е била много плюта. Излиза не само, че на повечето хора тук им е ТОП 10 любимка, ами цялостно погледнато е номер 1 по предпочитанията на форумци. :1000 (29):

Да. Не само на предварителния етап но и на финал ще се докаже като тотален лидер на форума. И това без да сме най голямата агитка и без да е била много продуктивна от година и половина...

 

 

И помним какво се случи с Ивана заради този имидж. Аз съм доволен от балансирането между комерси и некомерси. Иска ми се да си върне визията от 2014 поне...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто все повече се забелязва, че дори и в Рамания, също както извън нея, хората възприемат Десислава за една константа за българската музика. Точно в това отношение тя ми бие на Лили Иванова и съм готов и в бъдеще да правя подобни сравнения, дори и в много отношения двете да нямат нищо общо. Хората си я обичат, а ако тя поднася и правилната музика, не мисля че ще има значение дебела ли е, слаба ли е. Но да, като за нея може би ще е добре да си върне вида поне от 2014, макар че посоченият друг случай с напълняването и западането на Ивана беше от различен тип, според мен. Вижда се, че в момента Деси предизвиква интерес дори и да не е слаба, навярно би могла да поддържа добро ниво и така.

А представяте ли си някой ден да вземе да си върне и ТОП формата от най-секси годините и Фокси отново да откачи от страх да не вземат и нея да я възприемат като Камелия... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...