Jump to content



Препоръчани коментари

Обожавам!

 

Прекрасна!

Тя през първия период в Пайнер си пускаше фолклор. Поне по едно парче на година. След като напусна изведнъж реши, че фолклорните песни не биха стояли добре в поп-фолк албум и спря съвсем да прави такива. :1000 (29): А накрая и албуми спря да издава. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глас ли бе да го опишеш. Няма равна в пеенето. Призната навсякъде, все още търсеща себе си и най-добрия начин за себеизява. Изключителен артист, в пълния смисъл на думата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен Десислава категорично разби всичките стереотипи чрез участието си в Капките. Дори и аз не очаквах, че освен с нейният си ангелски глас може да изпълнява такива песни и с автентичен маниер, като най-големите легенди.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма стигане и реална конкуренция. Единственият друг така универсален тембър е този на Преслава, но тя малко си го посъсипа в периода Режим неприлична, когато беше заприличала и на нищо. И все пак мисля, че, ако Дес се откъсне от Галена малко и направят дует с Преслава, ще стане нещо страхотно. ВИе каква песен бихте искали да чуете от тях. Нещо бързо, или убийсвтена балада?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма стигане и реална конкуренция. Единственият друг така универсален тембър е този на Преслава, но тя малко си го посъсипа в периода Режим неприлична, когато беше заприличала и на нищо. И все пак мисля, че, ако Дес се откъсне от Галена малко и направят дует с Преслава, ще стане нещо страхотно. ВИе каква песен бихте искали да чуете от тях. Нещо бързо, или убийсвтена балада?

 

Колкото и добра певица да е Преслава,колкото и призната и харесвана да е през годините,за мен никога няма да може да бъде толкова добра,колкото е Деси Слава! :Vishenka_05:

Все пак и нея я харесвам и бих се радвала да направи дует с най-голямата! :Vishenka_05: Определено смятам,че би се получило нещо много добро!Нямам претенции относно песента. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро гледах в нета едно клипче от участие на Десислава, където с Преслава си бяха разменили дисковете и Десислава пее И когато съмне. Гледали ли сте го :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и други неща са си разменяли навремето... размера на гръдните си обиколки. :3fdb8960598fa63e:

 

D9QU8go.jpg

 

Иначе и аз съм на мнение, че Преслава не може да се мери с Десислава по глас. Твърде еднотипна е, дори и в рок песните го избива на чалга. Десислава е някакъв тотален хамелеон, може идеално да изменя гласа си в зависимост от стила. А и по-нежните гласове поначало ми харесват повече.

Иначе отдавна съм казал, че съм ЗА дует. Една разбиваща балада за душата!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро гледах в нета едно клипче от участие на Десислава, където с Преслава си бяха разменили дисковете и Десислава пее И когато съмне. Гледали ли сте го :D

 

Аз съм го гледала! :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

За това и аз бях чувал, но мисля че не съм им слушал изпълненията.

 

Дайте малко да оживим темата, че взехме да изписваме една страница за няколко дена. Какво ще кажете за настоящия вид на класацията за най-добра нова Пайнерска песен според десетимата гласували до момента? :D

 

1.Не го прави - 99 точки

2.В друг живот - 97 точки

3.В твоите очи - 94 точки

4.И на всички като тебе - 89 точки

5.И това ще преживея - 87 точки

6.Ангелите плачат - 68 точки

7.Нека да е тайно - 57 точки

8.Отново се родих - 48 точки

9.Дали ще те оставя - 46 точки

10.Гледай да не бъркаш - 42 точки

11.Смени паролата си - 39 точки

12.I'm your bitch - 23 точки

13.Започваме на чисто - 19 точки

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даа, а мненията за Десислава в поп-фолк скандалите да ги преместят тук хаха. Иначе някой брои ли ги тези?

Аааа те са толкова много, няма кой да си играе...Просто пишете тук и готово :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвам, че "Гледай да не бъркаш" вече почти е стигнала 5 милиона. Все още много се кефя на факта, че дори и сезонните мини хитчета на Десислава правят такива цифри, докато почти всичките й други колежки от старата генерация едвам достигат 1 милион. То всъщност всичките й колежки от старата генерация едвам достигат един милион, а 1-2 от тях само отвреме-навреме уцелват и повече.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам да има такова нещо, в добри отношения са си двете. Единственият случай, в който Десислава може да се е обявила 'против' нея беше когато се изказа, че Галена е заслужавала всички награди за 2015, но то тогава всички се надигнаха срещу несправедливите награди. А и дори и това не е точно обръщане срещу Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...