Jump to content



Препоръчани коментари

На втората снимка също не си прилича много, но май пак е дело на Каймаканова?

Не знам дали е нейна, честно казано. Но не бих се изненадал, добър тандем са. Определено трябва някоя обща снимка да им изберем. И твоето предложение още е в играта, де- да не излезе, че е отхвърлено. :1000 (29): Но трябва да я оправим тази работа с качеството.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямам достъп до стария си комп иначе щях да дам добри предложения. Имам много сканове от едно време на снимки на Деси, които ги няма в публичното пространство.

 

Имах една галерия Allzone към дата бг. Всяка седмица качвах нови снимки на фолк певици и други знаменитости. Снимките на Деси от FHM бяха достигнали по над 100000 гледания... Накрая нещо се бъгна галерията... Толкова труд на вятъра...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дата-та беше чудовищен портал по онова време, краля на пиратството. :1000 (29): И във връзка с това не е изненадващо, че нашумели снимки на име като Десислава са натрупвали такъв интерес.

 

Предлагам вече да гласуваме сериозно за някоя снимка за албума. Пък като я изберем ще я оформим възможно най-добре.

Иска ми се да успеем да подготвим цялостния проект за края на април-началото на май, когато горе-долу стават 22 години от Оркестър Раднево и солисти. Символичен подарък за феновете и евентуално за ДС послучай не-кръгла годишнина хаха. :1000 (29):

 

Ето предложенията:

1.53v1j4.jpg

2.21kbk0k.jpg

3.21980_gallery_main.jpg

4.desislava.jpg

 

Друга- коя?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно всички клоним към 2. :1000 (29): Сега като се загледам, тази снимка може идейно да се възприеме така, с не толкова добро качество. Като ретро фотос от старите ленти.

То всъщност самият ефект от оригиналната си е някакъв такъв, леко замъглен. Супер.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя май самата снимка е такава всъщност.

Иначе и аз се сещам за тая галерия, даже сега видях скановет ена ФХМ, пиче и половина :1000 (29):

Тя наистина самата снимка беше такава, доколкото си спомням, с такъв ефект. Критикуваме умишлено намалено качество хах... :1000 (29):

Единствено пропорциите на фотоса ме притесняват. Този е с 500Х500, дали това би изглеждало добре напечатано? Преди време бях печатал разни, но не помня какви бяха там цифрите, мисля че доста по-големи. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя наистина самата снимка беше такава, доколкото си спомням, с такъв ефект. Критикуваме умишлено намалено качество хах... :1000 (29):

Единствено пропорциите на фотоса ме притесняват. Този е с 500Х500, дали това би изглеждало добре напечатано? Преди време бях печатал разни, но не помня какви бяха там цифрите, мисля че доста по-големи. :1000 (29):

 

Ама кой иска да го печата, аз мислех, че ще направим тема във форума, най-много клипче в ютуб :1000 (29): Пак съм пропуснал нещо ли

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама кой иска да го печата, аз мислех, че ще направим тема във форума, най-много клипче в ютуб :1000 (29): Пак съм пропуснал нещо ли

Ами не знам, аз останах с впечатление, че ще си го направим и като диск, за колекцията... и за Деси по пощата. :1000 (29): Но и само дигитално става, ще бъде супер по всяко време да можем да сипускаме този албум на телефона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля ви, ако ще е 2, обезателно м-то в me да е с главна буква, иначе изглежда несериозно.

 

Съвсем не е задължително. На мен на този шрифт главните не ми харесват, даже мислих всичко да го направя с малки :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля ви, ако ще е 2, обезателно м-то в me да е с главна буква, иначе изглежда несериозно.

Като се занимаваме по-детайлно с обложката навярно ще барнем и надписа- да е съвсем професионално, точно като за английския пазар. :D

То всъщност това заглавие ли ще е последно? На мен така и не ми дойдоха оригинални идеи. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм за 2, но с друг шрифт. Нещо съвсем изчистено и минималистично си го представям. Ами хуваво е и виртуален и реален в 10-15 бройки да си направим за кеф. Аз мога да си позволя да финансирам начинанието в некакви допустими рамки. :whistling: Стига нещата да излгеждат професионално пипнати

 

Заглавието е тъпо. Дайте нещо по тематично. В 5 от песните присъства думата Love. Задължително и в заглавието !

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм за 2, но с друг шрифт. Нещо съвсем изчистено и минималистично си го представям. Ами хуваво е и виртуален и реален в 10-15 бройки да си направим за кеф. Аз мога да си позволя да финансирам начинанието в некакви допустими рамки. :whistling: Стига нещата да излгеждат професионално пипнати

 

Заглавието е тъпо. Дайте нещо по тематично. В 5 от песните присъства думата Love. Задължително и в заглавието !

 

Мислех си само лове да пише, ама ми се видя много изтъркано :1000 (29): после се сетих по името на един друг албум Memoirs of an imperfect angel, да има нещо ангелско в цялата история :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам нещо ангелско да има в заглавието. Какво ще кажете за "No Limits for an Angel"? Малко дългичко, но с идейна навързаност с разчупването на езиковите лимити от една чалга певица. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам нещо ангелско да има в заглавието. Какво ще кажете за "No Limits for an Angel"? Малко дългичко, но с идейна навързаност с разчупването на езиковите лимити от една чалга певица. :1000 (29):

Звучи ми като евтина състезателна кола, отпада :1000 (29): Вместо айм юр бич, айм юр ейнджъл или лет ми би юр ейнджъл :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звучи ми като евтина състезателна кола, отпада :1000 (29): Вместо айм юр бич, айм юр ейнджъл или лет ми би юр ейнджъл :1000 (29):

:1000 (29):

Може PS: The Voice of an Angel или An Angel in Love. Или ако търсим нещо тематично, обвързано с обложката- Wandering Angel. То тя и в цялата си кариера все се скита и се чуди какво да прави. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Може PS: The Voice of an Angel или An Angel in Love. Или ако търсим нещо тематично, обвързано с обложката- Wandering Angel. То тя и в цялата си кариера все се скита и се чуди какво да прави. :1000 (29):

Това не е никак зле, фолк-скитницата :1000 (29):

 

 

Me. I am Fatme... The Elusive Chanteuse

 

Би било невероятно име, според мен. :1000 (29):

ХАхаха, фамозно е :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днеска пак четох в един жълт весник как Деси не можела да отслабне след бременноста какво ги засяга само за да си изкарат заплатите се чудят какво да напишат вече!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днеска пак четох в един жълт весник как Деси не можела да отслабне след бременноста какво ги засяга само за да си изкарат заплатите се чудят какво да напишат вече!

Тя не може да отслабне от преди бременността, така че за частта как се чудят какво да измислят вече съм съгласен.

 

Но е важно да се отбележи, че въпреки че Деса е интересна явно само с бременността и влизането и във форма, все пак са писали за нея. И тва не е малко. Не виждам какво се възмущаваш толкоз, а бандата тука банкет тряя да дигне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси е на 13 място за най слушан бг изпълнител в тубата за месец февруари, и на 4то от чалгата. Само Емануела, Азис и Галена са преди нея. :baaasmiley: :baaasmiley: :baaasmiley:

 

https://bg.popnable.com/charts/artists-top-40/february-2018

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...