Jump to content



Препоръчани коментари

Колко бях покъртена, когато чух любимата си песен от "Ези - тура", изпята и от Никсън, с текст за плейбой барове и игрички на зарове... :mf_surrender:

 

А този от дует "Черно и бяло" тупа отзад на буренце... :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси и по-малката й сестра, когато втората дебютираше: :3fdb8960598fa63e:

 

865c0c0b4ab0e063e5caa3387c1a8741413d9331db6f2b89a8ef3b92092944f1.jpg

А това помним ли го? :3fdb8960598fa63e:

28:14

 

"В нейния албум има доста хубави песни. Моята любима песен се казва Че мъжете всичко искат. Харесва ми както я изпълнява. И първо, че е ритмична, и второ, че точно тя я изпълнява, а не някой друг." :D

Обаче още по време на този албум вече са говорили как ДС може да пее всякакви стилове- нещо, което доказа по-добре от всяка друга в следващите години. Кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А това помним ли го? :3fdb8960598fa63e:

28:14

 

"В нейния албум има доста хубави песни. Моята любима песен се казва Че мъжете всичко искат. Харесва ми както я изпълнява. И първо, че е ритмична, и второ, че точно тя я изпълнява." :D

Обаче още по време на този албум вече са говорили как ДС може да пее всякакви стилове- нещо, което доказа по-добре от всяка друга в следващите години. Кралица!

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

OMG! Колко проста е била! :roll1: Ужас!!! Благодаря ти, че го постна!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

OMG! Колко проста е била! :roll1: Ужас!!! Благодаря ти, че го постна!

 

Ами не е изключено това да е първата й поява пред камера. :1000 (29): Мен ме кефи израстването у Емилия през годините. Доста по-стилна и добре изказваща се стана.

Помним ли, че ДС е отговорна и за появата на това емблематично име? :whistling:

 

:roll1: :roll1:

 

Ама в задника! Щото ръцете й са там.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. Разкажи. Тази не се ли бута по певчески конкурси още от "Като лъвовете"?

Да, но Деса я урежда в Пайнер и чак тогава става известна. Нейният Милко Калайджиев. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но Деса я урежда в Пайнер и чак тогава става известна. Нейният Милко Калайджиев. :D

Поне Мария е знаела да си слага тампон - истинска конкуренция и е била.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно? За мен касетката "Нямам проблеми" беше най-ценната ми момичешка вещ! :Vishenka_05:

Появата на "Ези - тура" чаках всеки ден и проверявах постоянно дали са го докарали. 2001 година вече минах на лелче Калудова.

Аз като напусна Пайнер се поинтересувах от предните и албуми. Но само Завинаги преоткрих. В първите 2 харесвам много малко песни - Любов на сън, Заклевам те, Приятелки, Върни радостта ми, Youre the Love, До тук... Нямам проблеми също ме радва, но по скоро ми прави фъни, а не че е гениална песента... Общо взето по баладичните и умерените неща съм си харесал... А вече в Завинаги ми харесва стила и. Започва поп периода и, който обожавам с песни като Тъжно сърце, Ти ще бъдеш, Следи от сълзи, Завинаги.

Мисля, че очаквах албума Гореща следа пролетта на 2005 и като се прибирах от даскало в една бутка за дискове бяха надули Емилия - Целувай ме, а аз си помислих, че е от новия албум на Деса, а то било неква Пайнерска компилация. С такова настроение отидох до бутката , ама убиха всичко детско в мен като разбрах, че това е Емилия :1000 (29):

 

А това помним ли го? :3fdb8960598fa63e:

28:14

 

"В нейния албум има доста хубави песни. Моята любима песен се казва Че мъжете всичко искат. Харесва ми както я изпълнява. И първо, че е ритмична, и второ, че точно тя я изпълнява, а не някой друг." :D

Обаче още по време на този албум вече са говорили как ДС може да пее всякакви стилове- нещо, което доказа по-добре от всяка друга в следващите години. Кралица!

Истинска Десова фенка за сектата ни :1000 (29):

2002 също се е проявявала:

29y1heo.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но Деса я урежда в Пайнер и чак тогава става известна. Нейният Милко Калайджиев. :D

Това дори и аз не го знаех. Чел съм благодарности от Ивана и Емилия преди 2002 за това , че Деса много им помогнала, но за Мара нищо не знаех.

 

Но съм забелязал едно уважение на Мара към нея през годините, дори и без да я питат се е изказвала много ласкаво за неща, свързани с Деси. Сладурски миньончета... :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като напусна Пайнер се поинтересувах от предните и албуми. Но само Завинаги преоткрих. В първите 2 харесвам много малко песни - Любов на сън, Заклевам те, Приятелки, Върни радостта ми, Youre the Love, До тук... Нямам проблеми също ме радва, но по скоро ми прави фъни, а не че е гениална песента... Общо взето по баладичните и умерените неща съм си харесал... А вече в Завинаги ми харесва стила и. Започва поп периода и, който обожавам с песни като Тъжно сърце, Ти ще бъдеш, Следи от сълзи, Завинаги.

Мисля, че очаквах албума Гореща следа пролетта на 2005 и като се прибирах от даскало в една бутка за дискове бяха надули Емилия - Целувай ме, а аз си помислих, че е от новия албум на Деса, а то било неква Пайнерска компилация. С такова настроение отидох до бутката , ама убиха всичко детско в мен като разбрах, че това е Емилия :1000 (29):

Истинска Десова фенка за сектата ни :1000 (29):

2002 също се е проявявала:

29y1heo.jpg

:roll1:

Липсват ми тези интервюта в Нов Фолк. Феновете задаваха интересни въпроси, включително и за любимките си. :D

 

Това дори и аз не го знаех. Чел съм благодарности от Ивана и Емилия преди 2002 за това , че Деса много им помогнала, но за Мара нищо не знаех.

 

Но съм забелязал едно уважение на Мара към нея през годините, дори и без да я питат се е изказвала много ласкаво за неща, свързани с Деси. Сладурски миньончета... :Vishenka_05:

 

Самата Мария го каза веднъж в Открит микрофон, и то след като вече имаше няколко години кариера. Винаги е била много благодарна на Деси и очевидно е готова да го признае дори и във времената, в която е Вип дама. :D Всеки е тръгнал от някъде, все пак, тя въпреки всичко явно помни от къде и кой й е подал ръка, за което евала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Липсват ми тези интервюта в Нов Фолк. Феновете задаваха интересни въпроси, включително и за любимките си. :D

Самата Мария го каза веднъж в Открит микрофон, и то след като вече имаше няколко години кариера. Винаги е била много благодарна на Деси и очевидно е готова да го признае дори и във времената, в която е Вип дама. :D Всеки е тръгнал от някъде, все пак, тя въпреки всичко явно помни от къде и кой й е подал ръка, за което евала.

Помня, че Мара се е изказвала много ласкаво за участието и в Пей с мен. Тогава беше с първия си съпруг и в 5 теми, които ме вълнуват на НФ, една от темите беше участието на Дес в Пей с мен. И като се върна Деска, в Пайнер, Мара пак на 2 пъти я боготвореше.

 

Представям си Ще те накажем с Деса вместо Ема... И Деса и Мара бяха чернокоски, дребнички, сладурани

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва наистина да вземат да направят някой дует... макар че едната ще бъде издухана от пеенето на другата, да не говорим ако я изпълняват на живо някъде. :1000 (29): Но пък Марче може и да реши да пробва отново да покаже глас, като в ретро времената.

 

Някой знае ли какво става с откритието на Деси от нейната собствена компания? Това момиче много се беше популяризирало покрай тази песен, която дори и Анелия кавърдиса. Трябваше някоя друга фирма да й подаде ръка, можеше да е голяма звезда.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва наистина да вземат да направят някой дует... макар че едната ще бъде издухана от пеенето на другата, да не говорим ако я изпълняват на живо някъде. :1000 (29): Но пък Марче може и да реши да пробва отново да покаже глас, като в ретро времената.
Никакви дуети с друг, освен с Ивана! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва наистина да вземат да направят някой дует... макар че едната ще бъде издухана от пеенето на другата, да не говорим ако я изпълняват на живо някъде. :1000 (29): Но пък Марче може и да реши да пробва отново да покаже глас, като в ретро времената.

 

Някой знае ли какво става с откритието на Деси от нейната собствена компания? Това момиче много се беше популяризирало покрай тази песен, която дори и Анелия кавърдиса. Трябваше някоя друга фирма да й подаде ръка, можеше да е голяма звезда.

 

 

Ужас. Самото име Джемиле не е подходящо за сцената в България... И това е имало отношение към неуспеха и. Деси в грешен момент започна с продуцирането на кадри... Беше в период, в който циклеше и без това и вместо да си затвърди позициите във вече променения бизнес и жанр, тя тръгнала да налага нови имена... Ужасни проекти и за Джемиле, и за Надя... Иначе е похвало това, че заеба своите неща, за да създаде нещо и да направи нещо за някой, но е важен и момента, в който го правиш. То нея никъде не искаха да я въртят, а камо ли нейните певици... Може би периода 2009-2011 вкл. е най неплодовития за Деси... Новите и песни не се завъртаха никъде. Така 100 мечти, Катастрофа, Черен сняг, Два магнита, Не спирай и т.н. не успяха да си вземат своето... Иначе веднага се наблюдава след 2011, когато вече тубата набираше все повече скорост, интерес към проектите и, и дори това, че не ги излъчваха никъде, не спираше ротацията им в клубовете и добрите гледания в интернет. Повечето фолк певици трудно биха излезли от тази дупка, а Деса го направи с Мръсни поръчки, Моето друго аз, Мойто зайче и англиските I line i Only One. Фалирала, без компания зад себе си, направи доста успешни неща, а дори аз бях загубил вяра, че ще има отново голям интерес към нея. Доволен съм, че последните 3-4 години получи онова масово признание и статут на уважаван и обичан от българите изпълнител

Никакви дуети с друг, освен с Ивана! :Vishenka_05:

Ами навремето ДесиСлава и помогна с дует трамплин с топ име, каквото вече беше тя, но когато Деса напусна през 2003 Пайнер, Ивана изтри тази глава от биографията си. Иска ми се ако направят втори дует, Ивана да се е доказалата с няколко хита, а не Деса пак да и дава скорост.

 

Иначе след концерта 2014 Ивана гостуваше май по Нова и дадоха зад кулисите да пеят Жадни за любов. 2015 пък констатира, че тя и ДесиСлава са имали най добър прием със старите си мегахитове и че след изпълнението на Деси, не се е поинтересувала от другите им колежки.

 

Но в периода 2003-2010 Ивана не се е сещала да спомене едно времешната си дуетна половинка и приятелка. Говореше се за забрана в Пайнер да общуват с Деса дори по общи мероприятия... На сватбата и с Галин май пя Ивана обаче. Деси я беше избрала още година по рано. Но вероятно Пайнер и Ивана са си прибрали хонорарите. Дори и тогава не помня публично да е коментирала това свое участие. Това удобно странене на Ивана към Деси, повлия и на симпатиите ми към нея в онези години...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами навремето ДесиСлава и помогна с дует трамплин с топ име, каквото вече беше тя, но когато Деса напусна през 2003 Пайнер, Ивана изтри тази глава от биографията си. Иска ми се ако направят втори дует, Ивана да се е доказалата с няколко хита, а не Деса пак да и дава скорост.

 

Иначе след концерта 2014 Ивана гостуваше май по Нова и дадоха зад кулисите да пеят Жадни за любов. 2015 пък констатира, че тя и ДесиСлава са имали най добър прием със старите си мегахитове и че след изпълнението на Деси, не се е поинтересувала от другите им колежки.

 

Но в периода 2003-2010 Ивана не се е сещала да спомене едно времешната си дуетна половинка и приятелка. Говореше се за забрана в Пайнер да общуват с Деса дори по общи мероприятия... На сватбата и с Галин май пя Ивана обаче. Деси я беше избрала още година по рано. Но вероятно Пайнер и Ивана са си прибрали хонорарите. Дори и тогава не помня публично да е коментирала това свое участие. Това удобно странене на Ивана към Деси, повлия и на симпатиите ми към нея в онези години...

Мисля, че прекалено навътре ги приемаш тези неща! Ивана беше на сватбата на Деса, което е показателно!

Не мисля, че към днешна дата е необходимо лелка да прави някакви нови хитове, за да се създаде един подобен дует. Самият факт, че две толкова големи имена се събират отново заедно, за втора песен, ще бъде една подобаваща реклама за песента.

И не е изтрила онзи момент от биографията си, просто направи толкова много хитове в периода 2002 - 2007 година, че много рядко се връщаше да пее нещо от периода на албума "100 патрона" и малко след него, освен "Грешна нощ". Ако Ивана се е държала зле с Деса, защо ще бъде ангажирана за сватбата месеци по-рано?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че прекалено навътре ги приемаш тези неща! Ивана беше на сватбата на Деса, което е показателно!

Не мисля, че към днешна дата е необходимо лелка да прави някакви нови хитове, за да се създаде един подобен дует. Самият факт, че две толкова големи имена се събират отново заедно, за втора песен, ще бъде една подобаваща реклама за песента.

И не е изтрила онзи момент от биографията си, просто направи толкова много хитове в периода 2002 - 2007 година, че много рядко се връщаше да пее нещо от периода на албума "100 патрона" и малко след него, освен "Грешна нощ". Ако Ивана се е държала зле с Деса, защо ще бъде ангажирана за сватбата месеци по-рано?

Тогава съм ги приемал така. Това са тогавашни впечатления и спомени. Към днешна дата, няма как да ме интересува чак толкова дали някой е или не възхвалявал Деса, щото ми се е било искало. В крайна сметка Ивана си е изживявала пика. Няма как Деса и напускането и да и бъдат тема номер 1.

А и за Ивана - напускането на Деса беше най хубавото нещо, което може да и се случи тогава, защото без значение с какви хитове тресеше страната, таргета, който гласуваше за наградите, бяха децата, а ДесиСлава добре беше заела сърцата им. Не искам да предполагам, но помним, че 2003 Ивана и Глория си взеха стауетките за Певиви от Пайнер и НФ под фенските крясъци "Деси, Деси". А ако не бе напуснала предполагам, Ивана нямаше да вземе певица. Не защото не е заслужавала, а защото фенската и агитка на дес беше много голяма и категорична. И все пак ако бе останала, щеше днес да е хейтвана от сума и народ, че е взимала певица на годината, когато други са били по успешните в онези години. А този сценарий сме го гледали след 2008 с Преслава и ощетените Галена, Анелия, Елена, Андреа, Джена. Така, че тези статуетки към днешна дата носят повече хейт сред феновете, отколкото признание и радост.

 

Абе квото е трябвало да се случи, случило се е. Когато губиш не знаеш какво печелиш и обратно.

 

Иска ми се ако ще правят песен да е нещо по сериозно като тематика, нещо, което буди патриотизъм в хората, като може да не е тотален хит като излезе, но да се докаже във времето. От извора, Само веднъж се живее, или като Българи на Деси - песен в подобна стилистика, която е направена за МАСА, а не за клубовете...

 

Иначе нали знаеш, че Деса се изявява и в Къв си ти бе като беквокал и онова А-У, О–У в началото на трака :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе нали знаеш, че Деса се изявява и в Къв си ти бе като беквокал и онова А-У, О–У в началото на трака :1000 (29):
Знам, а наскоро публикувах и песен от първия албум на Ваня, която е по текст на Деска.

 

Аз пък искам пак фолк дует, ритмичен и с любовен текст, точно както е и "Жадни за любов" - страшно си отиват като гласове там.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...