Jump to content



Препоръчани коментари

Че ние палавия албум не го ли измислихме вече? :1000 (29):

 

Аз дори барнах набързо обложката:

 

DS_Ostrieto.png

ДесиСлава с лепенки на гърдите преди Джанет и Камелия :roll1: :roll1: :roll1:

 

Мен много ме кефи каква е мръсница в "Не си ми спешен". :naked: :fuck:

Не случайно до преди връщането си в Пайнер е взимала толкова награди и призове за сексапил...Беше то квото беше... Повече нема да види :roll1:

 

Иначе ДесиСлава скандализира с този клип. До този момент чалгата не беше виждала такова нещо. 2005 година излезе. Направо треперех пред телевизора, че моята е на най високо ниво. Наистина преби с клип. Подобен модел клипове тръгнаха именно от ДесиСлава. Сега като се сетя , че Анелия още си пееше Прегръщай ме, обичай ме, искам те в онзи период... А ДесиСлава пак изпреварваше времето с проектите си :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че ние палавия албум не го ли измислихме вече? :1000 (29):

 

Аз дори барнах набързо обложката:

 

DS_Ostrieto.png

 

хАХАХАХ, стилно е :1000 (29):

Мен много ме кефи каква е мръсница в "Не си ми спешен". :naked: :fuck:

 

О да , и аз тогава много ѝ се кефих, истинска кочка :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, знам че за албума като цяло. По-горе написах песните, които са разкош там. Но заглавната песен наистина е готов хит! Слушам я редовно.

 

За топ албум на Ивана защо не си гласувал? :girl_cry2:

Аз в класациите на Рама рядко гласувам, главно когато има Десислава вътре хаха. :D

А и на Ивана как е възможно да й се избере Топ албум? :roll1:

 

ДесиСлава с лепенки на гърдите преди Джанет и Камелия :roll1: :roll1: :roll1:

Не случайно до преди връщането си в Пайнер е взимала толкова награди и призове за сексапил...Беше то квото беше... Повече нема да види :roll1:

 

Иначе ДесиСлава скандализира с този клип. До този момент чалгата не беше виждала такова нещо. 2005 година излезе. Направо треперех пред телевизора, че моята е на най високо ниво. Наистина преби с клип. Подобен модел клипове тръгнаха именно от ДесиСлава. Сега като се сетя , че Анелия още си пееше Прегръщай ме, обичай ме, искам те в онзи период... А ДесиСлава пак изпреварваше времето с проектите си :Vishenka_05:

 

О да, супер палавница беше с този проект. Наистина постави едно съвсем ново ниво на клиповете, което през годините всякакви се избиваха да имитират. Не че и тематиката на самата песен не имитираха, де хахаха...

И за 'лепенките' чак сега се замислям, не съм очаквал точно такъв развой. :roll1: Но тя и в Плейбой се снима преди някои други. :D

След като направим албумите започваме подготовката на темата "Първа в това"! :D

 

Btw, честита ни първа тема за поп-фолк изпълнител с 1000 коментара! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

 

Чакам трак листа на "Острието"! :3fdb8960598fa63e:

Предлагам да е същата като предната, но с добавените от теб "Мръсни поръчки" и "Забранен". :D

 

1.Острието

2.Нещо за душата

3.Пленница на любовта

4.Сто парички, бате

5.Гореща следа

6.Факт, факт

7.Нямам проблеми

8.Правописна грешка

9.Горещи страсти

10.Попа от сусам

11.Мъж ли си

12.Мило мое

13.Мръсни поръчки

14.Забранен

 

Бонус: Милионерче (Live)

 

Десови, знаете ли, че тази песен на лелка е по текст на Десислава:

 

Не го знаех. И самата песен не знам дали съм я чувал, освен някой път като съм слушал албума. Яка е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, след като оформихме палавия албум :D да оформим и сериозния. :D Обложките явно ще са онези, които бях постнал, с това изключение, че гърбът на предната ще е изсветлена нейна версия.

Идеи за подредбата на песните? Според мен трябва да се започне с Only One и да завършим с някоя балада, например My Pleasure, My Pain. И в протежението на албума да редуваме по-бързи с по-умерени, примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам я пак толкова освободена и танцувална!

И това парче да влиза в "Острието"! :3fdb8960598fa63e:

 

Тъкмо и аз тези дни се сетих за това парче. Кой наложи на Рамания, че Десислава нямала тотални хитове преди Мъжете? То е ясно кой, де... :D

Тази песен беше ТОП хит по онова време дори и без клип, голяма засилка даде на Деси. Сигурно и цял албум щеше да й продаде ако я беше поместила някъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам я пак толкова освободена и танцувална!

И това парче да влиза в "Острието"! :3fdb8960598fa63e:

 

Много нелепо подскача. Чак е смешна, но за мен е невинно и сладурско.

Между да и не също е за албума. А Забранен няма място сред тези ритми.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много нелепо подскача. Чак е смешна, но за мен е невинно и сладурско.

Между да и не също е за албума. А Забранен няма място сред тези ритми.

Аз пък я обожавам тук! Беше ми абсолютната любимка, топа на топовете! :Vishenka_05:

Искам си "Забранен" в албума, както и "Между да и не"! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък я обожавам тук! Беше ми абсолютната любимка, топа на топовете! :Vishenka_05:

Искам си "Забранен" в албума, както и "Между да и не"! :3fdb8960598fa63e:

И аз я обожавам, но ние имаме сантимент към това видео. Иначе такова инфантилно поведение днес от 40 год. жена с 2 деца е неприемливо. Не че прави нещо пошло. Но липсва самочувствие на звезда с 20 год кариера. Като цяло ме кефи как се раздава в Невъзможно е да спрем. Такъв танц и отиваше като имаше фигура. Миналата година като се опита на Шакира да направи нещо подобно, картинката беше тъжна. Как я гледаше Фънки... Доста унижителен момент за Деска....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз я обожавам, но ние имаме сантимент към това видео. Иначе такова инфантилно поведение днес от 40 год. жена с 2 деца е неприемливо. Не че прави нещо пошло. Но липсва самочувствие на звезда с 20 год кариера. Като цяло ме кефи как се раздава в Невъзможно е да спрем. Такъв танц и отиваше като имаше фигура. Миналата година като се опита на Шакира да направи нещо подобно, картинката беше тъжна. Как я гледаше Фънки... Доста унижителен момент за Деска....
Е, не да го прави същото като в "Шоколад за двама", но малко по-разчупена да е. На последните концерти на Пайнер, пееше една приведена, нещо не ми се нрави откак се е върнала там.

Имам огромен сантимент към чернокосата Десислава! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не да го прави същото като в "Шоколад за двама", но малко по-разчупена да е. На последните концерти на Пайнер, пееше една приведена, нещо не ми се нрави откак се е върнала там.

Имам огромен сантимент към чернокосата Десислава! :Vishenka_05:

 

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не да го прави същото като в "Шоколад за двама", но малко по-разчупена да е. На последните концерти на Пайнер, пееше една приведена, нещо не ми се нрави откак се е върнала там.

Имам огромен сантимент към чернокосата Десислава! :Vishenka_05:

Ами аз и станах фен края на 2002, така че нямам чак такъв сантимент към тъмния период, но още преди да прослушам фолк, Жадни за любов ми беше любима. Все я чаках по КАНАЛ 8. А тогава се интересувах само от бг рап и кечисти... Като всяко 10-12 год момче по онова време :))

 

Ами на концерта 2016 в Арена наистина не я харесвам и аз... Не знам дали заради килограмите или заради двете твърде бързи и комерсиални песни, не отговарящи на характера и стила и като певица... Или заради тоалета и... А защо не и трите комплексно... Но не ми хареса...

Но 2014 в НДК - Някой ден, Мойто зайче и Две сърца и 2015 в Арена - До тук, Две сърца и Излел е делю хайдутин са ми сред любимите и представяния изобщо. И вокално и като присъствие на сцената. И контакта с публиката, за който си мислех, че и липсва преди, защото нямаше чести концертни изяви, на онези 2 концерта е много овладян. Много силни моменти има особено в Две сърца лайв от 2014 и До тук от 2015. Истинска терминаторка е на сцената.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е на Тончо Русев, въртяла съм я на касетката сигурно 100 пъти:

 

Първият клип на ДС евър. И може би най-любимата ми клипирана песен от първия албум. Толкова сладка и естествена!

 

А тук, Боже, за мен нямаше по-голяма звезда в България... И исках и мен Коста Марков да ме награби... :3fdb8960598fa63e:

 

Още един тотален хит преди Мъжете, напук на теориите колко зле била преди да легне с шефа и той да й уреди Ези-тура. :3fdb8960598fa63e:

Леле, тази жена буквално има поне по един хит всяка година от 1998 насам... :helpsmilie:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз и станах фен края на 2002, така че нямам чак такъв сантимент към тъмния период, но още преди да прослушам фолк, Жадни за любов ми беше любима. Все я чаках по КАНАЛ 8. А тогава се интересувах само от бг рап и кечисти... Като всяко 10-12 год момче по онова време :))
Сериозно? За мен касетката "Нямам проблеми" беше най-ценната ми момичешка вещ! :Vishenka_05:

Появата на "Ези - тура" чаках всеки ден и проверявах постоянно дали са го докарали. 2001 година вече минах на лелче Калудова.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...