Jump to content



Препоръчани коментари

Абе ще остане като любима на много Десови и фолк фенове, но песента не е широко позната... И все пак е един от проектите на Деса, с които се гордея най много и не ми е важно какъв хит е била, ами как е изпяла песента си, и символиките в самия клип.

Е какво като е изтъркано. Поне ще е в стил Деси Слава и песента е извуювала правото да бъде заглавие на албума с успеха си. Освен това - точно тази ДесиСлава обожаваме феновете и - и като звучене и като визия.

Докато Im your bitch е бонус хаус трак в диска и е нелепо да даде името на албума. Освен това не този имидж е наложила Деси през годините и е твърде далеч от нея като артист. Провокативно е, да, но си мисля, че и Деси ще се опули на това наше решение...

Аз "Не го прави" бих я сравнил с любимата на Янева "Като бряг и вълна". Средно популярна песен, която дори и да не е била мега хит е направила впечатление и се помни от доста хора с години. Това мисля, че е много добър статут.

 

И аз мисля, че трябва Only One. Мария наистина ли е пускала такъв, въобще не знаех. Да не става въпрос за Албума на 2015? :1000 (29):

 

Хайде да скандализираме с нещо! Да няма клишета... :3fdb8960598fa63e:

Кючек албум със заглавие "Острието" a.k.a Facebook. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Навита! :Vishenka_05:

1.Острието (a.k.a Facebook)

2.Нещо за душата

3.Пленница на любовта (a.k.a Рамаяна)

4.Сто парички, бате

5.Гореща следа

6.Факт, факт (a.k.a The Ultimate DS kiuchek)

7.Нямам проблеми

8.Правописна грешка

9.Горещи страсти

10.Попа от сусам

11.Мъж ли си

12.Мило мое

 

Бонус: Милионерче (Live)

 

:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз "Не го прави" бих я сравнил с любимата на Янева "Като бряг и вълна". Средно популярна песен, която дори и да не е била мега хит е направила впечатление и се помни от доста хора с години. Това мисля, че е много добър статут.

Да, направила е впечатление, но сред тези, които се интересуваме от попфолк. За много фолк фенове Не го прави е висока летва, но не получи онова признание, което заслужаваше. Пфф Пайнерци дори не я бяха номинирали за за Видеоклип на година... И на дали проблема за тази липса от номинации е в 3те милиона гледания, които имаше. Все пак Янева и Килата спечелиха с проект със сродни гледания, но с много по малко одобрение...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, направила е впечатление, но сред тези, които се интересуваме от попфолк. За много фолк фенове Не го прави е висока летва, но не получи онова признание, което заслужаваше. Пфф Пайнерци дори не я бяха номинирали за за Видеоклип на година... И на дали проблема за тази липса от номинации е в 3те милиона гледания, които имаше. Все пак Янева и Килата спечелиха с проект със сродни гледания, но с много по малко одобрение...

За всички беше голям шок, че клипът не беше номиниран, това е показателно. Поне в Сигнал беше някъде на първите места, ако не се лъжа.

 

Ето моето предложение за сериозния албум, на база коментарите тук. Който има някакво допълнително предложение или желание за промяна- да казва:

 

Заглавие: Only One

 

Предна обложка:

image.jpg

 

Гръб на предна обложка:

21kbk0k.jpg

 

Диск:

DesiSlava201612143.jpg

 

Задна обложка:

Desislava291221.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За всички беше голям шок, че клипът не беше номиниран, това е показателно. Поне в Сигнал беше някъде на първите места, ако не се лъжа.

 

Ето моето предложение за сериозния албум, на база коментарите тук. Който има някакво допълнително предложение или желание за промяна- да казва:

 

Заглавие: Only One

 

Предна обложка:

image.jpg

 

Гръб на предна обложка:

21kbk0k.jpg

 

Диск:

DesiSlava201612143.jpg

 

Задна обложка:

Desislava291221.jpg

За всичко съм съгласен освен за гърба на предната обложка. По скоро можем да опишем песните с авторите им върху по бледа версия на предната обложка. Освен това снимката с розовата рокля концептуално не подхожда на другите. А и все още я нямаме с добро качество и по скоро ще пречи.

 

 

Сенуж, този път труда ти ще намери място на стената и :р

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За всички беше голям шок, че клипът не беше номиниран, това е показателно. Поне в Сигнал беше някъде на първите места, ако не се лъжа.

 

Ето моето предложение за сериозния албум, на база коментарите тук. Който има някакво допълнително предложение или желание за промяна- да казва:

 

Заглавие: Only One

 

Предна обложка:

image.jpg

 

Гръб на предна обложка:

21kbk0k.jpg

 

Диск:

DesiSlava201612143.jpg

 

Задна обложка:

Desislava291221.jpg

 

На мен тия хич не ми харесват, а и нямат нищо общо като стилистика :D

 

Виждате ли колко е трудно да се прави албум и то с готови песни, как да не я разберем Деситка, че с толкова идеи и такъв потенциал обещава албуми, а после някъде потъват :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

За всичко съм съгласен освен за гърба на предната обложка. По скоро можем да опишем песните с авторите им върху по бледа версия на предната обложка. Освен това снимката с розовата рокля концептуално не подхожда на другите. А и все още я нямаме с добро качество и по скоро ще пречи.

Сенуж, този път труда ти ще намери място на стената и :р

Може и така. Да чуем още няколко мнения и след това започваме да обсъждаме как точно да изглеждат самите обложки, както и какъв да е редът на песните.

 

На мен тия хич не ми харесват, а и нямат нищо общо като стилистика :D

 

Виждате ли колко е трудно да се прави албум и то с готови песни, как да не я разберем Деситка, че с толкова идеи и такъв потенциал обещава албуми, а после някъде потъват :1000 (29):

В случая на Деси поне самата тя си преценява кое как да е, а тук няколко човека с различни мнения се чудим кое да изберем. :1000 (29):

Според мен на нея главната й причина да не издава някои неща е, че не е сигурна дали да инвестира в тяхната реализация. Затова Estoy Aqui и Slavatronika не видяха бял свят по нормален начин. Желание от нейна страна иначе има, просто трябва да е по-уверена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и така. Да чуем още няколко мнения и след това започваме да обсъждаме как точно да изглеждат самите обложки, както и какъв да е редът на песните.

В случая на Деси поне самата тя си преценява кое как да е, а тук няколко човека с различни мнения се чудим кое да изберем. :1000 (29):

Според мен на нея главната й причина да не издава някои неща е, че не е сигурна дали да инвестира в тяхната реализация. Затова Estoy Aqui и Slavatronika не видяха бял свят по нормален начин. Желание от нейна страна иначе има, просто трябва да е по-уверена.

 

Ами само Десислава може да направи албум, за който няма никаква представа дали и с кого ще го издаде. Но според мен и самата тя не си е преследвала целите с постоянство. Като пусна Невър Енд говореше за обвързване с Universal и евентуално издаване на испанския албум с тях. Не се случи. После като пусна I like, каза, че има няколко готови песни в тазиу стилистика, които ще пуска през 2-3 месеца... Едва година по късно издаде Only one. Но повече песни от тези автори не чухме... Беше грешка да остави екипа, с който създаде реални поп хитове I like i Only one, за да мине на тънко с Алек Сандър ...

 

 

А Славатроника беше албума, който записва в Маями, нали? Поне него пусна, макар и онлайн. Иначе представям си колко записани неща има ДесиСлава, които не са стигали до нашите уши през годините.

 

Липсват ми проекти на Dess. Обеща, че ще пуска някакви неща и с този псевдоним. Само 2 хаус песнички чухме...

 

Забравихме проекта на Деси с Dj Cem, който също може да влезе в албума. Търсих го сега в нета. Няма и следа от това парче. Някой има ли го свалено да го качи ако не е проблем :))

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента с ди джея съвсем я бях забравил, дори и в класацията за новите Пайнерски песни не съм се сетил да я сложа. :1000 (29): Но тя не е точно Пайнерски проект... Иначе я има в Spotify.

Славатроника не е ли всъщност английския албум? Беше правен с Джон Темис, Incognito и един Ванчо Манойлович, работил с Дийп Пърпъл- звучат ми по-английски. :D Мисля, че Estoy Aqui е испанския от Маями.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, направила е впечатление, но сред тези, които се интересуваме от попфолк. За много фолк фенове Не го прави е висока летва, но не получи онова признание, което заслужаваше. Пфф Пайнерци дори не я бяха номинирали за за Видеоклип на година... И на дали проблема за тази липса от номинации е в 3те милиона гледания, които имаше. Все пак Янева и Килата спечелиха с проект със сродни гледания, но с много по малко одобрение...
Бях потресена, че "Не го прави" няма номинация за клип на Планета... :mf_surrender:

 

Мислете паралелно и по палавия албум! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях потресена, че "Не го прави" няма номинация за клип на Планета... :mf_surrender:

 

Мислете паралелно и по палавия албум! :3fdb8960598fa63e:

Че ние палавия албум не го ли измислихме вече? :1000 (29):

 

Аз дори барнах набързо обложката:

 

DS_Ostrieto.png

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега трябва да помислим за подреждането на секси траковете!

То като гледам вярно ще е албум за секс, така че задължително ще сложим и емблемата "Не си ми спешен", може като бонус не-кючек трак. :3fdb8960598fa63e:

Публиката уж оплю Гореща следа, но ето, че години по-късно има жажда за нов такъв албум. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

То като гледам вярно ще е албум за секс, така че задължително ще сложим и емблемата "Не си ми спешен", може като бонус не-кючек трак. :3fdb8960598fa63e:

Публиката уж оплю Гореща следа, но ето, че години по-късно има жажда за нов такъв албум. :1000 (29):

Харесвам "Гореща следа"!

Заглавната песен, "Мило мое", "Неприлична", "Чудо", "Правописна грешка", "Сънувах те", "Lo-lo-love me" - убиец! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен много ме радва Следата, все пак покрай него станах фен на Деси. :D Но повечето други хора не са на същото мнение, включително и Деси Слава. :1000 (29):
Деса нищичко не вдява! "Гореща следа" е готов попфолк хит, егати заряда... :girl_cry2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса нищичко не вдява! "Гореща следа" е готов попфолк хит, егати заряда... :girl_cry2:

Аз имах в предвид целия албум Гореща следа. Но да, ако беше клипирала песента щеше да стане още по-голям хит.

По едно време всички си бяха мислили, че тези кадри са за нейния клип, пък то се оказа за латино Лъжа. :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, знам че за албума като цяло. По-горе написах песните, които са разкош там. Но заглавната песен наистина е готов хит! Слушам я редовно.

 

За топ албум на Ивана защо не си гласувал? :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...