Jump to content



Препоръчани коментари

@adorable Да, за същия случай става въпрос, само, че тук малко е изкривена самата случка. Това “пияница” не си го спомням, явно пак нещо съм недочул, докато съм се прехласвал по нея. 😀

Аз като цяло съм добре запознат с отношенията им със Зарко, понеже постоянно висяха при мен и като страничен наблюдател имах поглед върху тях. Дори след известно време аз станах една идея по-близък със Зарко, който ми е разказвал разни техни случки и ситуации, свързани с фалита на Деси, музикалните и проекти и риалититата, в които се включиха в онези години. Тя просто си изпусна късмета с него, защото той наистина е много добро момче, скромен и много възпитан, а това са качества, които грам не се доближават до сегашната и половинка. 🙄 Именно той и неговото влияние върху нея и помогнаха да излезе от творческата дупка, в която беше изпаднала в периода 2009-2011 година. Въобще тази връзка и действаше наистина положително във всички възможни аспекти, но всяко хубаво нещо си има своя край. Но пък в крайна сметка животите са си техни и щом нещата са приключили, явно е имало сериозна причина, но те си знаят най-добре и ние не можем да ги съдим.

@ice_hot_sm 

Ти знаеш, че това е другата ми неизживяна мечта от детството, не се прави. 😏 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Амбри, знам, знам - помня един твой пост, в който сподели тази "травма" от детството ти... :1000(29):

Я, кажи, според теб, дали след снимките на клипа е нямало "В страсти нека да горим, в страсти да се потопим..." между кака ни - "непорочната" палавница и твоя човек? :fuck: Хаха :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фатмето изтърва и Вафлата. Прдстави си къде би била сега, ако беше с него. Но, тъй като е точното определение на лека жена, не я свъртя и с него. Сега, благодарение на нея, един смядовски парцал се изживява като всичко, което не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, NazzkO каза:

Хахахахах млада е била тогава, а той е искал сигурно да си стои у тях , в сравнение със сегашния Вафльо е принц на няколко бели коне 🙊

По скоро това, че нямаше чувства към него оказа доста влияние да се разделят. Той преди това все пак и е бил фен... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

По скоро това, че нямаше чувства към него оказа доста влияние да се разделят. Той преди това все пак и е бил фен... 

Най - точната истина. Просто не го обичаше, беше си секс и една уговорка. А и на нея й се ебеше тогава и затова се нави. И естествено скоро след това го заеба. Тя си обича тоя сега, но след раждането си имаше проблеми. 

Имаше няколко усложнения, почна да пие хапчета. Те пък я вкараха в депресия, почна й Анти депресанти. Отделно се влоши и няколко други неща, от депресантите напълня. И така до ден днешен, вместо да си седи у тях и да си седне на дто да се оправи, тя върти ИЗ клубовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, а споре мен е дала шанс от милост... държал се е мило и щедро... ама не става. Тогава бях такъв фен, че всяко едно интервю нейно го препрочитах и си спомням, че някъде беше казала, че едва ли не е останала толкова дълго с него, защото родителите му били уникални хахахах Шматчица е тя, какво ли ще стане с боксьорчето? Аз предвиждам скоро той да и сложи рога, тя да разбере, после да го изрита и да започне да прави истинска качествена музика... и да се отдаде на по-стойностни дейности от живота с него. Или да останат още дълго заедно и скоро да няма и помен от Деси и от Слава, Десс и прочее. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е тъжно в какво се превърна Деси Слава. За съжаление, така става, когато се главозамаеш и парите са ти по - важни от всичко. Сега изобщо не я харесвам. Откакто се върна в "Пайнер" няма една хубава песен - всичките и са тип "западна лигавщина", видеоклиповете и - също,  няма уважение към никого и нещо и пуска видеоклипове с насилие срещу мъже.......... А визията и.............жалко. Ще си докара сериозни здравословни проблеми с тия килограми. но ще го разбере късно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kitty каза:

И на мен ми е тъжно в какво се превърна Деси Слава. За съжаление, така става, когато се главозамаеш и парите са ти по - важни от всичко. Сега изобщо не я харесвам. Откакто се върна в "Пайнер" няма една хубава песен - всичките и са тип "западна лигавщина", видеоклиповете и - също,  няма уважение към никого и нещо и пуска видеоклипове с насилие срещу мъже.......... А визията и.............жалко. Ще си докара сериозни здравословни проблеми с тия килограми. но ще го разбере късно.

О! Горките мъже, те са толкова често жертва на насилие, че това е голям проблем в България. Дет се вика гледаш го готин мАж, здрав прав, прибере се и утре не може го познаеш. Жена му го поздравявала вкъщи. И аз съм много против за насилието над мъжете. И за всичко това е виновна Деси Слава, тя цял живот не се насити мъже да бие. То само погледни:

Мъжете всичко искат - > Не си ми спешен -> Майната ти -> Гледай да не бъркаш.

Ма то цял Хитлер бе, кви са тия правила кво е тва чудо. И пее на испански и английски, че й опера. Буквално надушвам запада като я видя. Сега кат'се върна взимаме по една халба бира и отиваме на протест кифличке: Не бийте мъжете, а със много секс правете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много смешно. Аз съм твърдо против извратената тоталитарна идеология, според която мъжете по дифолт са виновни за всичко. Да, има насилници и боклуци, но не всички са такива. Против съм д се слагат под общ знаменател.

Певиците с техния нестабилен личен живот не е чудно, че са разочаровани от мъжете. Повечето с ми връстнички или почти връстнички и по наше време имаше голяма антиреклама на брака и семейните ценности, а разводът се смяташе за нещо модерно. Много от певиците се оказаха егоистки, мислеха само за себе си, за кариери, награди и пари, чак на по 30+ се присетиха да мислят за деца. И няма как да не попаднат на боклуци - точно богатите мъже с много пари и възможности често се оказват насилници, лицемери, точно те изневеряват най - много,  отдадени са на пороци - алкохол, дрога, безразборен секс, купони,  парите им често идват от мръсни сделки.

Да се хванеш с богат и известен не е гаранция за истинско щастие. Че няма да останеш гладна и гола - да,  но няма да си истински щастлива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То всичко точно чайниче, но първо изпусни парата. Второ, Деси Слава издържа нейният мъж, па май пак й кръшка. Разликата е, че всичко е за нейна сметка. В другия случай поне некой актив ще има (да му арчи парите и да си прави кариерата). Иначе викаш да ги накараме на по 15 да се плодят и на 40 да почнат да живеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На на 15, а на по 23. Те децата не пречат на живеенето, променят ежедневието, да, но не пречат на живеенето. По - добре децата да имат млади родители и дълго да са с тях, а не родителите да са с побелели коси на абитуриентските им балове и сватби. Анелия, Емилия, Деси Слава, и Глория като родиха млади, да не би да са си съсипали живота? Не, само така им се внушава.

А и младите родители имат много по - голяма енергия да търчат след малките дребосъци. Петя тепърва ще тичат след Паола, не знам дали ще има сили и желание нонстоп да си отваря очите на четири навън, като малката стане на 2.  Друго си е на 25 с две годишно дребосъче - лесно ще го настигнеш и опазиш от колите.

Сестра ми има деца с 11 години разлика. Не успява да настигне племенника ми и на каката и се налага да играе ролата на бавачка навън. А се сещаш 15 - годишна тийнейджърка колко си умира да търчи нонстоп след четиригодишното си братче, вместо да е с приятели.

Имам чувството, че не Деси, а Майки ще отгледа малкия. Тъжна работа.

Петя много искам да я видя как ще спринтира на точкчета след Паола. Малките са невероятно бързи.🤣

Ще трябва да смени лъскавите точкеча с колекция от кецки.

🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много рандом коментари хахахха. Иначе гледам, че Анелия си е качила снимка с Борис... сигурно заформят двете нещо общо...  Дано избухнат, че последните им самостоятелни проекти нещо не добиха голяма популярност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Видяхте ли Деса с какви джапанки е и как подскача в къщата на Анелия на рождения й ден?🤣

Дай да видим, де!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси поне е от малкото можещи и яко пеещи в чалгата. Народните песни как ги пее само.... Винаги настръхвам.... А може да се каже, че не съм кой знае какъв любител на тази музика. Но тя запее ли, слушам с интерес... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че вече и пеенето го няма, също като хубавата визия.

Изобщо не би ми дремело за външния й вид ако той не беше придружен и от едно покъртително музикално пропадане. Тази жена в момента просто няма нищо общо с Десислава, не може да се нарече дори и нейна сянка. No comment!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, дайте снимката, че да видя тез джапанки, с които Деската си шляпа... :D На този линк, който сте сложили, отивам в профила на Дамян Попов и нищо не видях там. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...