Jump to content



Препоръчани коментари

преди 1 час , Forbidden каза:

 

Една много недооценена песен. Шедьовър от новаторката!

Песента си беше хит като излезе, но заслужаваше много по дълъг живот. Страхотна е. Деса я е изпяла като звяр. Слушаш и трепериш от кеф :clap:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В петък бях на нейно участие, мога да кажа, че много се постара. Беше изцяло на живо и пеенето ми хареса. Това, което мога да отбележа е, че участието беше подобно на тези, които прави Камелия. Започва с ретро хитовете и почти изцяло залага на тях, "Вторник беше" изобщо и не прозвуча в първата част и се издразних за това, защото самата тя не залага на нея, само сигурното. От друга страна откри с "Птица-сктитница", зашеметяващо и после продължи с "Бели нощи", "Казваш, че ме обичаш", "Две сърца" и "В твоите очи", на всички тези хората се драха, понеже си ми е първата голяма любимка и също щях да се пръсна от кеф, даже си загубих гласа после. :D Иглежда пълничка, няма да се лъжем, още има доста какво да се желае, на конска опашка, черна рокля и малко по-къса отколкото трябва, но мен това не ме интересува. Импровизира за пореден път и обърква хората, те искат да пеят с нея, врещят буквално, тя извива и изяжда фрази, правеше го много яко, ноооо все пак. Иначе се успокоих за гласа, като й се пее, пее добре. Доооо момента с "Дай да вдигнем много шум", то тя си личеше как не си харесва сама песента, вика назадраве, нещо опитва да танцува, но е дървена, няма емоция, просто иска да свърши. А хората си я харесват тази мазна боза, но на дискотека е очаквано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Born to Die каза:

В петък бях на нейно участие, мога да кажа, че много се постара. Беше изцяло на живо и пеенето ми хареса. Това, което мога да отбележа е, че участието беше подобно на тези, които прави Камелия. Започва с ретро хитовете и почти изцяло залага на тях, "Вторник беше" изобщо и не прозвуча в първата част и се издразних за това, защото самата тя не залага на нея, само сигурното. От друга страна откри с "Птица-сктитница", зашеметяващо и после продължи с "Бели нощи", "Казваш, че ме обичаш", "Две сърца" и "В твоите очи", на всички тези хората се драха, понеже си ми е първата голяма любимка и също щях да се пръсна от кеф, даже си загубих гласа после. :D Иглежда пълничка, няма да се лъжем, още има доста какво да се желае, на конска опашка, черна рокля и малко по-къса отколкото трябва, но мен това не ме интересува. Импровизира за пореден път и обърква хората, те искат да пеят с нея, врещят буквално, тя извива и изяжда фрази, правеше го много яко, ноооо все пак. Иначе се успокоих за гласа, като й се пее, пее добре. Доооо момента с "Дай да вдигнем много шум", то тя си личеше как не си харесва сама песента, вика назадраве, нещо опитва да танцува, но е дървена, няма емоция, просто иска да свърши. А хората си я харесват тази мазна боза, но на дискотека е очаквано.

Всъщност отзивите са винаги такива, което за мен лично е странно. Пя ли все пак Вторник беше. Как се прие от хората. 

Дай ми шум си е голям хит. Нищо, че тук във форума не се признава този факт. Кво друго пя? Пълен ли беше клуба? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, клубът беше препълнен. За Illusion в Студентски град става въпрос. "Вторник беше" не я дочаках във втората част, защото имаше почивка, стана почти 4 и реших да тръгвам. Трябва да ви кажа, че е голямо удоволствие на ретро, просто хората се деряха, ако ми кажете къде освен в YouTube мога да кача, ще ви ги споделя. Личеше, че е доволна на приема, то само аз как скачах и пеех. Няма как да й секнат участията дори и да е в кофти период, има твърде стабилна дискография. Както ви казах не е било ретро вечер или нещо подобно, даже на рекламата беше последното парче, но тя просто пее ретро и й се получава. Но и много си личи, ако пее нещо по задължение милата, обичам я точно заради това, че не може да лъже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Born to Die каза:

Да, клубът беше препълнен. За Illusion в Студентски град става въпрос. "Вторник беше" не я дочаках във втората част, защото имаше почивка, стана почти 4 и реших да тръгвам. Трябва да ви кажа, че е голямо удоволствие на ретро, просто хората се деряха, ако ми кажете къде освен в YouTube мога да кача, ще ви ги споделя. Личеше, че е доволна на приема, то само аз как скачах и пеех. Няма как да й секнат участията дори и да е в кофти период, има твърде стабилна дискография. Както ви казах не е било ретро вечер или нещо подобно, даже на рекламата беше последното парче, но тя просто пее ретро и й се получава. Но и много си личи, ако пее нещо по задължение милата, обичам я точно заради това, че не може да лъже.

Facebook/vimeo/vbox7

Ужасно е това да пеят в 4 часа. С каква идея го правят. Да задържат посетителите на клуба до по късно ли. 

Интересно ми е да я чуя как е пяла. Последните месеци съм харесал само 1 - 2нейни лайфа

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и аз искам да чуя. Иначе тая работа си е утрепия, Глория и Ивана защо не се бутат вече за участия по клубове толкова. До време е, а Деска е вече не на 20 и с 2 деца. Три де 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заповядайте, намерих 3 клипчета на телефона, мислех, че са повече. Иначе определено в 4 сутринта и след бар за загрявка, просто не можах да издържа, то и аз гоня 30-те. :DВсе пак да кажа, че на живо е къде-къде и като глас, и като емоция, на мен ми хареса.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година по това време не можехме да си намерим място от кеф с колко много песни в Топ 100 е ДС без дори до пуска нови, а сега няма нито една там. Не е истина колко грозно може да пропадне един изпълнител за отрицателно време, само защото е загубил усета си какво да прави с кариерата си.

Дано поне покрай песента на Лидия да се заговори малко за нея. Този път вече наистина е изпаднала в положение да се нуждае от спасителен пояс на младо име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че Галин е натиснал Деска и е направил добре. Хитряга е. Поздрави с това, което ако беше отгледано добре можеше да е сред златните хитове на наща според мен.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше тагнато на Благой в инстаргам, но после изчезна. Сигурно е блокнал човека. Нали така прави, особено като някой му намекне, че харчи чужди пари за гъзариите, с които се хвали, хахаха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...