Jump to content



Препоръчани коментари

Песента е паднала на 16k дневни гледания.:helpsmilie:

Би било добре Десислава да се замисли хубаво кои нейни груби грешки я докараха до подобен чутовен провал. Но надали, най-вероятно просто ще си реши, че публиката иска от нея кючеци и скоро ще ни зарадва с нов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Песента е паднала на 16k дневни гледания.:helpsmilie:

Би било добре Десислава да се замисли хубаво кои нейни груби грешки я докараха до подобен чутовен провал. Но надали, най-вероятно просто ще си реши, че публиката иска от нея кючеци и скоро ще ни зарадва с нов.

Според мен едно че я пусна в период на голяма конкуренция, едно че я е развалила с този комерсиален аранжимент. Щеше да е по-успешна ако си беше умерена/бавна песен. Не вижда ли успеха на "И това ще преживея", "Ангелите плачат" и "В друг живот"? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, MrKidGSA каза:

Според мен едно че я пусна в период на голяма конкуренция, едно че я е развалила с този комерсиален аранжимент. Щеше да е по-успешна ако си беше умерена/бавна песен. Не вижда ли успеха на "И това ще преживея", "Ангелите плачат" и "В друг живот"? 

Проблемът не е периода. Иначе и други песни щяха да се сгромолясат така.

Причините:

-Пусна рандъм комерс с евтин клип като завръщане след дълга пауза.

-Пусна още по-див комерс като продължение на завръщането.

-Направи още една ненужно дълга пауза след това.

-Гласът й се измени заради цигарите и неправилния начин на живот и това вече си личи дори по песните. Явно вече не успява да докосва всички с пеенето си.

-Новата песен е хубава със силен клип, но не е нещо, което колежките й не биха могли да направят. С други думи- още си е слята с масата.

Не върви никак добре тази жена. Стремглаво по пътя на Анелия. Че и дует ще правят, навярно за да го затвърдят.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен нещата са ясни - не вижда смисъл да прави друго, освен мазнотии и бози, след като хем си има достатъчно участия, хем насреща и публика, която се кефи на всяка нейна дивотия. Надали си дава сметка, колко хора е разочаровала, след като не вижда отзиви от недоволни верни, а само хвалби от мангали, дето се кефят на всичко мазно, независимо кой и как го пее. Надали си дава сметка, че си е изгубила верната дългогодишна аудитория от ценители и последователи, за сметка на такива, дето слушат нея днес, утре друга, просто която е пуснала поредна чалга. Дето днес и викат браво, а утре и викат пача. За какво да си дава зор за да държи възходяща кариера, като каквото и да пусне пачки падат, че и аплодисменти има. Нищо, че само от талибани. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Май в по-голяма творческа дупка не била наща. Имам чувството, че дори като беше драмата с телевизията пак се виждаше лъчът надежда, какво и става... на участията е скандална, никакъв контакт, яко плейбеци, пеенето е покъртително като е на живо.... wtf?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , NazzkO каза:

Май в по-голяма творческа дупка не била наща. Имам чувството, че дори като беше драмата с телевизията пак се виждаше лъчът надежда, какво и става... на участията е скандална, никакъв контакт, яко плейбеци, пеенето е покъртително като е на живо.... wtf?

Какво скандално се е държала или правила? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , NazzkO каза:

Ko?

Нали нашата напоследък смени таргета и се присетих, че вместо да дава пари да прави нови кючеци за тях, нека си направи клипове на старите и ще и излезе хем по-евтино да плати само за видеоклипове, хем ще си популяризира пълнежите от “Гореща следа”, хем ще е вървежна сред малцинствата хахахахах.Пък може и да осъвремени ТВ версиите, още по-малко финанси ще и костват. 😀

 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Амброжка. каза:

Нали нашата напоследък смени таргета и се присетих, че вместо да дава пари да прави нови кючеци за тях, нека си направи клипове на старите и ще и излезе хем по-евтино да плати само за видеоклипове, хем ще си популяризира пълнежите от “Гореща следа”, хем ще е вървежна сред малцинствата хахахахах.Пък може и да осъвремени ТВ версиите, още по-малко финанси ще и костват. 😀

 

Най-добрата песен в кариерата на Деса! И звучи актуално и днес.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , asylum каза:

Най-добрата песен в кариерата на Деса! И звучи актуално и днес.

Ужас. Тя самата се срамува от целия албум. Тогава и тя, и Глория бяха превъртели, защото и Глория имаше "Мръсни танци" и някои по-странни песни от "Влюбена в живота", дето каза, че не си го харесва. Тогава бяха повлияни от вълната на Ивана, но на Ивана такива ч*кии й отиваха, а на тях не. Но тогава бяха твърдо убедени, че ще избият рибата и ще са много шик. Поне със следващите си албуми върнаха предишното, т. е. същинското си Аз. Иначе и в албумите им от 2005 има хубави парчета. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum, кое е смешното? Казвал съм ти, че и аз се кефя на някои кючеци, говорили сме се си за Мира и първите й два албума, ама е факт, че албумите на Деса и Гло от 2005 са далеч от тях и са опит противопоставяне на Ивана. Особени на Деса албумът бълва от простотии и тя си го знае. Една "Неприлична" има за цвят. Но нищо, всеки прави грешки. На Гло беше интересен албум, но твърде абстрактни текстове като "50/50", за които аз имам обяснение. Иначе ги слушам. Но "Факт, факт" е твърде хардкор и трудна за понасяне. :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

@asylum, кое е смешното? Казвал съм ти, че и аз се кефя на някои кючеци, говорили сме се си за Мира и първите й два албума, ама е факт, че албумите на Деса и Гло от 2005 са далеч от тях и са опит противопоставяне на Ивана. Особени на Деса албумът бълва от простотии и тя си го знае. Една "Неприлична" има за цвят. Но нищо, всеки прави грешки. На Гло беше интересен албум, но твърде абстрактни текстове като "50/50", за които аз имам обяснение. Иначе ги слушам. Но "Факт, факт" е твърде хардкор и трудна за понасяне. :D

 

 

Бях от тел и само маркирах, че съм прочел. От компа повече мога да се вихря. :)

На Деса само тази песен ми хареса от кючекчийския й албум. Ако не беше толкова инфантилна "Фактите", може би и нея щях да хваля повече. 

"Влюбена в живота" ми е любимият албум на Глория - и не заради "Майстора" и "Мръсни танци". Повечето песни имаха много авангардно звучене, затова и не се възприеха особено. "Любов с изтекъл срок", 50/50, "Хепи енд", а и преди това излязлата "Изповед". Не разбирам защо не си харесва този албум - може би защото няма тотален хит в него, но аранжиментите са много музикантски. Текстовете са издържани. Беше скандализирала с избора да клипира "Пияна вишна", при толкова интересни други парчета, но и тя с времето ми допадна, чаровна е. 

За втори път пиша в темата за Деса - веднъж по повод на кючек, и втори път - за да коментирам Глория! :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук е може би в най_-палавия си период. Гореща след и Не си ми спешен. После дуетът с Азис, направо на секс кукла бие... на около 26 е била лелеее хаахахха

иначе да пускат дуета с Анелия, че и двете ги мачкат до този момент здраво конкурентите

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако готвят нещо с Анелия наистина очаквам песен на ниво поне "Няма да съм друга", трябва много да внимава какви ги върши, защото следващият проект ще е решаващ. Вече се мина доста време от раждането, а не я отразяват, което по принцип ме дразни, защото последното парче на мен ми е любимо. Искам да се получи, но зависи от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мачка тя дръжки.... Видях я в "Gabana", гола вода. Толкова пък да се е усвинила и само се ливри като мъстия и нищо сериозно. Пълна Батак. Незаслужено похарчени 10лв. Сори

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе щом я търсят топ клубовете и и плащат хонорара, значи собствениците са доволни от посещаемостта и оборота. 

Пука и на Деса, че Дойчо от Панагюрище не я одобрява. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Абе щом я търсят топ клубовете и и плащат хонорара, значи собствениците са доволни от посещаемостта и оборота. 

Пука и на Деса, че Дойчо от Панагюрище не я одобрява. 

Та аз на рекох Преса в един лайв ку*ва и тя ми вика:

Оооу я изчезва и ме бокираха наред с Тотя по същите причини!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...