Jump to content



Препоръчани коментари

Аз си мисля, че ще е опит за копие на В твоите очи или нещо от тоя сорт. Съмнявам се да пусне нещо наистина нейно си в стил Грим по дланите. Твърде е зациклила в преследването на утвърдените формули.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, SG каза:

Това кога ще излезе си е моя теория на база опита ми като нейн фен. :D Може още утре да реши да го пусне. Все пак трябва и кючек да подготвя вече.

Няма да е и утре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остават май само Янева и тя с новите песни?
Иначе тя каза, че било в неин стил и че била и част от музиката нейна, каквото и да значи това.

Интересно защо го изтри онзи лайв в инста... Или не знае как да го запази, или не е искала да стои?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, NazzkO каза:

Остават май само Янева и тя с новите песни?
Иначе тя каза, че било в неин стил и че била и част от музиката нейна, каквото и да значи това. 

И Джулия и Яница. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, NazzkO каза:

Остават май само Янева и тя с новите песни?
Иначе тя каза, че било в неин стил и че била и част от музиката нейна, каквото и да значи това.

Интересно защо го изтри онзи лайв в инста... Или не знае как да го запази, или не е искала да стои?

За Цветелина ми казаха, че засега нямало да пуска песни. Дано да не е вярно, защото тя миналата година направи в пъти по-добра година след бременност.

Освен Десислава остават Преслава, Джена, Яница, Джулия... надявам се и на нещо от Глория, Ивана, Камелия. Може и да не сме последните в маратона.:1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, SG каза:

Аз си мисля, че ще е опит за копие на В твоите очи или нещо от тоя сорт. Съмнявам се да пусне нещо наистина нейно си в стил Грим по дланите. Твърде е зациклила в преследването на утвърдените формули.

В твоите очи за мен си е стил Десислсва отвсякъде. И като музика и като изпяване и като излъчване във видеото. 

преди 8 минути, NazzkO каза:

Остават май само Янева и тя с новите песни?
Иначе тя каза, че било в неин стил и че била и част от музиката нейна, каквото и да значи това.

Интересно защо го изтри онзи лайв в инста... Или не знае как да го запази, или не е искала да стои?

А и някой в групата беше писал, че била по хитова и от И на всички като теб, без да е толкова комерсиална... Дано... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

В твоите очи за мен си е стил Десислсва отвсякъде. И като музика и като изпяване и като излъчване във видеото. 

А и някой в групата беше писал, че била по хитова и от И на всички като теб, без да е толкова комерсиална... Дано... 

Може би щях да я възприемам като стил Десислава Очите ако това звучене вече не се беше преповторило в няколко други песни след това.:1000(29): Стана вървежно да се правят подобни. От Десислава искам експерименти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

Може би щях да я възприемам като стил Десислава Очите ако това звучене вече не се беше преповторило в няколко други песни след това.:1000(29): Стана вървежно да се правят подобни. От Десислава искам експерименти.

Да но песнитв на Анелия и Кали в тази стилистика бяха доста по мазни. В твоите очи имаше отсвири, но беше в умерено темпо, поп изпяване. 

 

Наското чух вокала в песента Money, money in the bank. А толкова год я слушам и не бях обръщал внимание. Добре, че попаднах на коментар в тубата, за да забележа😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А разликата между В твоите очи и Пей сърце е по-малко от 600k. Много ще се зарадвам именно Очите да станат първия клип на Галена с 30М и да се приключат вече приказките как била извадила Десислава от калта.

Аз нямам чак толкова против и новата да е като В твоите очи, да вметна. Поне ще е стойностна песен, каквато Деси няма от над година и половина. Подобно парче би ме разочаровало главно с това, че тя вече трета поредна година ще залага на сигурното. Не би било нито експеримент с брутален клип като В друг живот, нито пък отличаващ се чалго-рап със зверски клип като И на всички като тебе- все проекти, с които казва 'Когато се реша мога да ги мачкам'. Най-вероятно ще е стандартна качествена поп-фолк песен с приличен клип, каквито всички биха могли да направят. Друго ниво трябва да гони Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

А разликата между В твоите очи и Пей сърце е по-малко от 600k. Много ще се зарадвам именно Очите да станат първия клип на Галена с 30М и да се приключат вече приказките как била извадила Десислава от калта.

Аз нямам чак толкова против и новата да е като В твоите очи, да вметна. Поне ще е стойностна песен, каквато Деси няма от над година и половина. Подобно парче би ме разочаровало главно с това, че тя вече трета поредна година ще залага на сигурното. Не би било нито експеримент с брутален клип като В друг живот, нито пък отличаващ се чалго-рап със зверски клип като И на всички като тебе- все проекти, с които казва 'Когато се реша мога да ги мачкам'. Най-вероятно ще е стандартна качествена поп-фолк песен с приличен клип, каквито всички биха могли да направят. Друго ниво трябва да гони Десислава.

Доскоро Пей сърце беше с повече гледания, така че 600ка е добра преднина. А и В твоите очи почти винаги е в топ 100 дневни гледания, а Пей сърце се засилва покрай нови проекти на Галош. И покрай името на Азис трупа гледания.

 

Още малко и ще е най гледаната песен в канала на Планета. :clap:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да го бави, защото е много силно и иска да гръмне накрая, в момента всеки ден излиза нова песен, има хитове големи и ако не е ok, ще мине и замине като предната... Много ме е яд как някак си няма и късмет освен всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Born to Die каза:

Дано да го бави, защото е много силно и иска да гръмне накрая, в момента всеки ден излиза нова песен, има хитове големи и ако не е ok, ще мине и замине като предната... Много ме е яд как някак си няма и късмет освен всичко.

Ами то не е само до късмет. То като няма мотивация да предлага интересни и различни проекти и в дует и самостоятелни, няма как да разчита на късмета. Иначе за бозите, които пусна миналата година, дори постигна твърде много и като участия и като милиони. Дуета с Фикрет мина 8 милиона, а Много съм добра гони 6... Много са им... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започнаха да я хранят на снимката от новото видео, офф, милата съм сигурен, че иска да се получи и се опитва да е като амбициозните в жанра, обаче наистина са я направили като Александрова, не прилича на себе си. И постига обратния ефект, като си е тя и се получава естествено, дано песента е добра, мен това ме интересува. Но просто този комплекс от едно време насам много й пречи, красива си е и без да я разтягат, бронзират и гримират толкова...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса наистина не е нормална. Толкова време никоя нищо не издава и можеше да си пусне парчето, за да се забележи, а тя го пуска в седмица, когато всеки ден излизат тотални хитове. 

Колкото повече се опитва да се слива с масата, толкова по голям крах я очаква. 

Имах добри очаквания покрай заглавието и казаното от хората, които я слушали, но вече не знам какво да мисля. Деса има нужда от много интересен проект, за да дръпне отново напред. Най добре да ходи да се моли на Азо да спасява положението, че усещам, че я чакат тежки месеци в чалгата... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се ще да коментирам преди да видя, но това ако е обложката на видеото и най-добър кадър.... 😁 Гергана, Теди александрова, Минаж? Чудо 😉 В колко часа са тия премиери иначе

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...