Jump to content



Препоръчани коментари

От 12.06.2019 г. от 13:25, NazzkO каза:

Нали се беше заговорило, че с Анелия подготвят нещо:Д

Анелия към днешна дата е бита карта.Незнам коя на коя ще помага да си спасяват кариерите.Да прави нещо с Галена, Цура, Преслава или малкия хомо бандит Теофиков, друго спасение не виждам.И малко да се вземе в ръце, на нищо не прилича от доста време.И не говоря само за килограми, а цялостната и визия - поведение, облекло, прическа..Имам чувството, че е абонирана за последните колекции на Илиенци.Никакъв усет няма, а уж бачка със стилист.Да и влеят нейните хора малко акъл в тъпата глава и да спрат с мазните суперлативи,защото не е останало почти нищо от онази звезда Деси Слава, която феновете и обожавахме навремето.Пълна деградация, баси..

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази жена ми изглежда твърде спокойна като за изпълнител, който наскоро пусна втория си най-голям провал в последните 5 години. Сякаш изобщо не планува да издава нещо по-силно. Изглежда, че голямата бройка участия съвсем й е замаяла главата и може би я кара да си мисли, че вече няма смисъл да си зава зор за нищо щом тъй или иначе й вървят.

Слави много добре го каза наскоро- предстоят много тежки времена за нея, а тя дори не го осъзнава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те не предстоят, защото вече са настъпили и не виждам изход от тук насетне.. Никакви усилия не направи да ги избегне, и това е пагубното в случая. Язък за потенциала, който носи /носеше/..

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още нищо не е видяла, според мен. Върти си по над 10 участия на месец и прибира пачки. Все още привлича начален интерес с проектите си и прави доста милиони. В розов свят живее, но като наближи 50 положението ще е друго, струва ми се. Директно при останалите легенди, които не се осъзнаха навреме и изпаднаха безвъзвратно зад борда. А със съсипания глас не се знае дали и за фолклор ще я искат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писмо! Писмо! Време е! Ама от онези, тип "четеш и ревеш"...

Най ме е яд за гласа. Не мога да се примиря с кръчмарозвучащия ѝ вече такъв. Отиде на кино прозвището "Ангелският глас"... Бахти мърлата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че е достатъчно да коментираме случващото се в някоя от фен групите и, след което да и пратим мнениятя. 

 

Имам чувството, че на нас ни пука повече за гласа и, отколкото на самата нея. По лошото е, че не осъзнава, че без гласа и визията си, няма как да оцелее. Вече не само, че не превъзхожда никоя с нищо, но и дори дебютантки звучат и изглеждат по адекватно от нея... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И каква е гаранията, че тя ще прочете нещо, изпратено по имейл или лс-та. Едва ли чете всичко, което и се праща от фенове. Пък и дали й пука за мнения, е отделен въпрос. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.06.2019 г. от 7:07, i810 каза:

Разсипаха го това момиче със статии за килограмите. Вече ми е банално да ги чета.... Не знам как ги приемате, но на мен ми писна... 

Малко и е. 

Килограмите са и последния проблем в момента... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Малко и е. 

Килограмите са и последния проблем в момента... 

Да. По-добре да я погнат за гласа. Но тъпите сайтове повече се хващат за външността, отколкото за други съществени проблеми, какъвто е "Ангелският глас вече е просто обикновен глас". Ето, ако някой от тези сайтове чете тук, давам му идея за заглавие на статия. Това пó би я разстроило. Тя сякаш свикна вече да чете за килограмите си и може би е попритръпнала. Но да се хвърли "кал" върху белите криле на гласа ѝ, мисля че повече би я трогнало...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, ice_hot_sm каза:

Да. По-добре да я погнат за гласа. Но тъпите сайтове повече се хващат за външността, отколкото за други съществени проблеми, какъвто е "Ангелският глас вече е просто обикновен глас". Ето, ако някой от тези сайтове чете тук, давам му идея за заглавие на статия. Това пó би я разстроило. Тя сякаш свикна вече да чете за килограмите си и може би е попритръпнала. Но да се хвърли "кал" върху белите криле на гласа ѝ, мисля че повече би я трогнало...

Ако пуснем писмо към медиите, ще е много хейтърско обаче. Такъв тип критика, трябва да е по тактична. 

 

Направо Ангелския глас остана и без глас ще е по точно описващо нейния казус. Така като нея пее всяка втора кръчмарка. Че и доста по правилно без да се пънат женичките. 

 

Деси преди Благо и Пайнер беше започнала да мисли и действа доста по философски и това доста ми харесваше. Сега интервюта не дава, но редките и появи навяват в мен по скоро някаква негативна емоция, птколкото онзи сантимент от преди. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е вижте само последните сторита на малкия биксьор... не може да имаш дете от такъв и да си живееш с него, а дс се иска да взима адекватни решения. Попаднах на инста стори от Лондон и Не казвай любе лека нощ я пее супер, гласът е там, но трябвв да му се помогне. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Ми как да й повляе човек с едва завършено основно образование и нагъл до безкрайност. Поне в спорта да напредваше, ама ето, че изобщо не се класира за Олимпиадата в Минск, където са сега националите. Добре, че са парите на жена му, да се гъзари. Само дето тя, за да ги изкарва, занемари всичко, с което беше известна и обичана. Дано поне случайно нацели да пусне скоро някой хит. 

Редактирано от rexregul
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравявам ви с любимата ми нейна песен.Жалко, че тази версия не я изпълнява по участия, а оня цигански мъзгоч с Азис.Какъв нежен глас вади тука, направо се разтапям. 🖤

 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.06.2019 г. от 1:15, Амброжка. каза:

Сега се присетих за една интересна случка между Фатме и бившия и, на която станах неволен свидетел преди няколко години.Може би е било пролетта на 2015-та, когато работех в един ресторант, а шефчето ми беше голямо аверче със Зарко и той често идваше с Деса да хапват при нас.Та дойдоха един следобяд някъде в делничен ден и ми поискаха обедното меню, за да си поръчат.Зарко си поръча нещо леко, ама не помня какво точно /може би пилешко филе с няква салата и една вода/, а наща лакомница си поръча пилешка супа, картофени кюфтета и агнешка дроб сарма за десерт, подкрепени с една голяма наливна бира и няколко филии хляб хахаха.Никога няма да забравя физиономиите на шефа ми и на Зарко, който в края на поръчката я сряза с думите: “Ти луда ли си, няма да стане, избери си само едно нещо за хапване и пий една вода”, при което Фатмето го контрира с нещо от сорта на “Ама гладна съм бе Зарко, и ми е много горещо, пие ми се бира”.В тая ситуация просто щях да изригна от истеричен смях, ама добре, че имам жесток самоконтрол хахаха.И накрая двамата стигнаха до консенсус, който беше малка наливна и една порция агнешка дроб сърма, които ламята омете като невиждала.И до днес като се сетя за тази ситуация се превивам от кикотене, беше просто сублимен момент.Даже мисля, че беше разказала кратка версия на историята по време на участието и в брадъра, който спечели.Та явно глада я мори отдавна, просто парите преди Пайнер не са стигали. 🤣🤣🤣

https://www.vbox7.com/play:77de122db0 Да не става въпрос за този случай? :D Като се сдухам, понякога си го пускам. Толкова миличко го обяснява, супер естествена е. :D Много си отиваха със Зарко, доста по-дисциплиниран и улегнал от Благой. Аз най-често съм я виждал с Благой, но с него не знам какво я свързва. Просто Зарко е по-особен характер с изисквания. И можеше да я вкара в прав път, само че той искаше и отдаване и семейство и тя да отиде в Русе, а това съвпадна с периода на завръщането в Пайнер, когато тя имаше нужда от подкрепа за кариерата си. В кофти момент.

Иначе щом ѝ се яде, да яде. Наистина, както казват някои други нейни фенове - това е най-малкият проблем в нейния случай. В момента може би си гледа детето, докато е малко, защото Майки майка ѝ го изгледа предимно. Разбирам я, не е на 20. Ние пък така изисквахме и изискваме от Глория - нея пък в момента нищо не я спира да се вихри, но просто трябва да разберем, че нещата се променят. И ако ги харесваме, да ги приемем, а пък ако се размърдат, размърдат. Въпреки всичко, ако решите да пращате нещо и да пишете, пак ви казвам - ще се включа, защото уважавам Деси. В последните седмици много я слушам. Честно казано, направи страхотни парчета и на английски. И тази за Евровизия, и с Алекзандър, и Май плежър, май пейн... и Славатроника, и какво ли не, обаче хората си искат комерса, все още. И тук-там нещо като "И това ще преживея" за цвят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Дотук" е страхотна песен, от страхотния албум "Ези-тура", където всичко ми харесва супер много и ми носи носталгия... Толкова липсва сега това нежно гласче... А как а сладурана беше тогава - супер нежна, с тези големи очи, същевременно и малко палава... :Vishenka_05:

Амбри, освен от гласа ѝ в този клип, се разтапяш и от друго нещо, нали? Хаха :1000(29):

А относно "Вторник беше" - песента е добра, но недоизпипана. И като се добави това, че се пусна в момент, в който всеки ден излизаха нови песни, бързо отмина... Да внимава повече следващият път и да си доизкусурява нещата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, ice_hot_sm каза:

 

А относно "Вторник беше" - песента е добра, но недоизпипана. И като се добави това, че се пусна в момент, в който всеки ден излизаха нови песни, бързо отмина... Да внимава повече следващият път и да си доизкусурява нещата!

Ами тя си пусна песента между "Акула" и "Тръгвай си". Другите песни, които излязоха между тези двете също са флопове кажи-речи. Само Яница е минала 2 милиона. Като се замисля, това е първата песен на Деси Слава в Пайнер, след завръщането, която е бърза, поп фолк със сериозен текст и не се оцени...  Според мен песните от миналата година и изиграха много лоша шега. Ако беше пуснала една балада сега, за да се издигне отново в очите на хората, и беше оставила "Вторник беше" за есента, щяха да се получат нещата, но к'вот-такова... Минало е. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, не бях го гледал това видео, Зарко и Деси са много яки там, а тя си е луда, много луда, просто я обожавам. Да беше останала с него, то си личи, че е свестен, но си и личи, че е искал да я спре, не е бил съгласен с участията... То това е проблем при всички, тези мъже пък дразнят специално, изобщо не им вярват, тя 20 години кариера има, легенда за жара, той ще я спира... И те нормално си избират музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз си припомних клипчето. Големи сладури. Зарко е много взискателен, но влияеше добре на Деси. И като килограми беше топ докато беше с него и вокално. Забраните за алкохол са си давали отражение. Сега щеше да бъде далеч по щастлива с него. 

Деси не бе готова да се лиши от нищо в начина и на живот. Зарко небя е карал да спира да пее, а да намали оборотите, на които работи, особено ако бе родила от него. 

Сега Деса ди бие главата с Благой. Нито му пука как изглежда, нито как се чувства, нито как пее. Пука му само да я смуче и харчи парите и. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не я харесвам, ама вие я направихте на нищо тая жена и то без тя да има грам вина. Понякога като човек не знае е по - добре да замълчи. Най - добрата ми приятелка живее в нейния блок и са страшно близки двете. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...