Jump to content



Препоръчани коментари

преди 9 минути, SG каза:

Какво бавно и провлачено организиране да се запише, клипира и пусне един очертаващ се като по-нормален проект. Чакам с нетърпение да видя после с каква тройна супер скорост ще подготви дивото лятно предложение за дискотеките- няма как без такова, все пак.

Както са и паднали участията на 10 за май месец, няма да се учудя да пусне и нещо мазно. Но може и да добави в писледствие някое друго участие де. Често се случва при нея. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Както са и паднали участията на 10 за май месец, няма да се учудя да пусне и нещо мазно. Но може и да добави в писледствие някое друго участие де. Често се случва при нея. 

Да, навярно ще добави още няколко участия през самия месец. А и ще е доста заета по баловете. Не й е проблем заетостта, а на какво е способна, за да я поддържа.

Ясно е, че няма да се мине и да си остане само с предстоящото уж стойностно предложение. Откакто е в Пайнер се отчита с летен комерс всяка година освен миналата, когато сякаш всички се бяха наговорили да не издават продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://charts.youtube.com/location/0x40a8fec1c85bf089%3A0xa01269bf4c10?date_end=2019-05-02T00%3A00%3A00Z&hl=bg

ДесиСлава е на 8 място във Водещи изпълнители в ютуб. Класацията обобщава най слушаните изпълнители и на нови и на старите им тракове. Благодарение на ретро хитовете си е на позиция преди топ имена, които бълват през 3 месеца. 

Като щракнете на името и може да видите кои са най слушаните и песни и в кои градове се слуша най много. Освен това може да видите класацията за 7 дни, 28 дни, 3 месеца или 1 година. 

https://charts.youtube.com/artist/%2Fm%2F027l05r?hl=bg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои песни в чалгата от 2018 и 2019 бихте искали да бъдат на ДесиСлава. 

Аз нспример си представям Нищо на Лорена и Мило мое нс Теофиков в нейно изпълнение. Много биха и подхождали на гласа и на излъчването и. 🤗

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Дай ми любов. Тази песен като я слушам имам чувството, че е била правена за Деси Слава, но Галена я е откупила с някоя и друга баничка.:1000(29):

Да, би и отивала и тя.

Може би е време да остави авторите сами дс и пишат музикатс нс песбите и, а не дс си вре носа навсякъде. Сигурно на Ганев му е писнало от нея и композирането и🤭

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя нека си се вре, но за да накланя везните в правилна насока, да се отличава. А не за да се опитва да преповтори някоя формула на нейн/чужд успех, както взе да прави.

Конкретно в това отношение знаем, че именно Галена й е една от любимките, но дори и в този случай нашата не съумява да направи 'имитацията' както трябва. Миналата година се опита да повтори успеха само на най-мазното при bffката. А като се замисли човек, реално на Десислава би й отивала точно кариера като на Галена за тези две години- линия от песни и клипове като Дай ми любов, Маракеш, Сърце, Добре ли си и само за цвят мазнотии (с добри клипове) като Феноменален. Това само ако си занижим критериите, разбира се, и не навлизаме в сферата на мечтите с песни като Лудост е, My pleasure, Only One, Sleepwalker...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Тя нека си се вре, но за да накланя везните в правилна насока, да се отличава. А не за да се опитва да преповтори някоя формула на нейн/чужд успех, както взе да прави.

Конкретно в това отношение знаем, че именно Галена й е една от любимките, но дори и в този случай нашата не съумява да направи 'имитацията' както трябва. Миналата година се опита да повтори успеха само на най-мазното при bffката. А като се замисли човек, реално на Десислава би й отивала точно кариера като на Галена за тези две години- линия от песни и клипове като Дай ми любов, Маракеш, Сърце, Добре ли си и само за цвят мазнотии (с добри клипове) като Феноменален. Това само ако си занижим критериите, разбира се, и не навлизаме в сферата на мечтите с песни като Лудост е, My pleasure, Only One, Sleepwalker...

Всяка една песен на Галена в изпълнение нс Деса би звучала по добре. Може би без такива като Феноменален и Шефката. Инспе Деса изпревари Феноменален на Галена с Много съм добра. И двете са малко тип Зоопарк като първоизточник. Понякога е хубаво дс давс пълна свобода на авторите. Не на всяка цена да се меши и тя. Преди с Йовко беше далеч по талантлива откъм кимоозиране. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

Всяка една песен на Галена в изпълнение нс Деса би звучала по добре. Може би без такива като Феноменален и Шефката. Инспе Деса изпревари Феноменален на Галена с Много съм добра. И двете са малко тип Зоопарк като първоизточник. Понякога е хубаво дс давс пълна свобода на авторите. Не на всяка цена да се меши и тя. Преди с Йовко беше далеч по талантлива откъм кимоозиране. 

Положението в българската музика взе все повече да й влияе. От страх да не й намалеят участията реши да се излага и да се прави на една от многото дори и когато на практика не й се налагаше. Във втората половина на миналата година колегите й взеха да връщат хубавия поп-фолк с песни като Просяци, Позна ли ме, Любов ли е,  Името ти, Грешка беше, Оп оп и дори Да гори в любов (която и до ден днешен не ми е по вкуса и затова казвам 'дори'), а нашата- Много съм добра и Да вдигнем шум. И то без да е усещала недостиг на участия преди това. От липса на акъл сама се прави на дива чалгарка, от ония дето съсипват жанра.

С Йовко бяха златни времена. Той просто знаеше как трябва да звучи и изглежда една такава звезда, а тя го слушаше и през повечето време отключваше най-доброто у себе си. А само като се замисля, че в последвалите години и западни музиканти искаха да направят нещо от нея и й създадоха такива песни, каквито никоя колежка няма и до ден днешен... а тя накрая реши, че иска да си е в кръчмите.

Ох, тази тема е крайно време някой да й я прати, да почете хубаво хахаха! :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Амброжка. каза:

Венци Кътов и Деси Слава с парче от Оцко.Очакваме го скоро на екран.Има някаква светлина в тунела.

Два клипа ли е снимала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи ми е прочела последния коментар и моментално е реагирала. :D

Много отдавна искам да чуя нейна песен от Оцко. Предполагам, че това ще е дискотечното парче, без което няма как да минем. Само дано да не е от онези еднотипните му песни- Десислава беше казвала, че би работила с него само ако излезе нещо различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Още по-добре, тъкмо да имаме как да я измъкнем ако пак е простотия. :D

Хахаха, е тука ме уби. 🤣🤣🤣 Мисля, че ще е хубаво парчето, Венци има брутален глас и много ще си подхождат.Само не ми харесва, че видеото няма да е качено в официалния канал на Планета. 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Положението в българската музика взе все повече да й влияе. От страх да не й намалеят участията реши да се излага и да се прави на една от многото дори и когато на практика не й се налагаше. Във втората половина на миналата година колегите й взеха да връщат хубавия поп-фолк с песни като Просяци, Позна ли ме, Любов ли е,  Името ти, Грешка беше, Оп оп и дори Да гори в любов (която и до ден днешен не ми е по вкуса и затова казвам 'дори'), а нашата- Много съм добра и Да вдигнем шум. И то без да е усещала недостиг на участия преди това. От липса на акъл сама се прави на дива чалгарка, от ония дето съсипват жанра.

С Йовко бяха златни времена. Той просто знаеше как трябва да звучи и изглежда една такава звезда, а тя го слушаше и през повечето време отключваше най-доброто у себе си. А само като се замисля, че в последвалите години и западни музиканти искаха да направят нещо от нея и й създадоха такива песни, каквито никоя колежка няма и до ден днешен... а тя накрая реши, че иска да си е в кръчмите.

Ох, тази тема е крайно време някой да й я прати, да почете хубаво хахаха! :1000(29):

Още не могс да и простя как заеба Десс точно когато запопна да има успехи по радиата и поп телевизиите. А беше казала, че няма да спре да издава като Десс..

Иначе Деса имаше нужда от хит като Да вдигнем шум. Версията със Стораро беше много по добра и отдавна да са минали 10 милиона. Но и 8 и половина с Фики не са зле. Особено за песен без клип. 

преди 30 минути, Амброжка. каза:

Венци Кътов и Деси Слава с парче от Оцко.Очакваме го скоро на екран.Има някаква светлина в тунела.

Ужас. Колегиге и правят дуети с балкански звезди, а тя с никому известни прохождащи певци. 

Да видим какви ги е свършила... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Амброжка. каза:

Хахаха, е тука ме уби. 🤣🤣🤣 Мисля, че ще е хубаво парчето, Венци има брутален глас и много ще си подхождат.Само не ми харесва, че видеото няма да е качено в официалния канал на Планета. 

Ако е хубава песента ще се гордеем с ДС, ако пак е гадна- няма да е нейна. :D

Но и на мен ще ми бъде странно той да я е поканил да правят пошла песен. Не че на нея портфолиото не й е такова напоследък.

преди 17 минути, Slavi каза:

Още не могс да и простя как заеба Десс точно когато запопна да има успехи по радиата и поп телевизиите. А беше казала, че няма да спре да издава като Десс..

Иначе Деса имаше нужда от хит като Да вдигнем шум. Версията със Стораро беше много по добра и отдавна да са минали 10 милиона. Но и 8 и половина с Фики не са зле. Особено за песен без клип. 

Ужас. Колегиге и правят дуети с балкански звезди, а тя с никому известни прохождащи певци. 

Да видим какви ги е свършила... 

Аз пък съм донякъде доволен, че заряза Dess като име. Да си сменя емблематичния псевдоним, който дори й е нейно истинско име, беше жалко падане на колене пред музикални медии, които в следващите години не само, че тръгнаха да въртят всевъзможни мазнотии, ами дори и нейни колежки с чалга имената им.

Но не трябваше да зарязва Dess като идея. Тя е чалга певица с не-чалга песни още от ранните години на жанра. А днес е точно обратното. Затова няма как наистина да се радвам, че песни като Да вдигнем шум са й спасили годината, макар и да имам някакво задоволство, че е успяла да си удължи рекорда за 21 години с хитове. Ако беше само една такава песен- Ок, но тя предложи две за доста кратък период, и то под формата на 'завръщане'. И онзи другия комерс в началото на годината също подчертава картинката. А преди това дори и Ангелите плачат си беше песен за кръчма. Too much chalga.

Новия албум на Мадона ще се казва Madame X. Представих си как нашата скандализира и издава Madame Dess. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е, да... такова нещо ми се слуша и гледа от нея, някак по-лирично и женствено. Иначе В твоите очи след само 3 000 гледания ще стане третият най-гледан клип в канала на планета минавайки Кой. Хайде! Въртете си я днес и утре 😂😂😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Записала песента в началото на март, снимала клипа в средата на април, уж искала проекта да е готов до 28ми април, после се надявала да излезе до 1ви май, а накрая ще се реализира в дните след 7ми или току-виж през юни... евентуално. И резултатът навярно ще е слушана поп-фолк песен с приличен текст и среден клип. Всичко това след месеци почивка, завръщане с мазнотии и кючеци и после още няколко месеца почивка.

Деси Слава 2019:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...