Jump to content



Препоръчани коментари

Реално погледнато тя поне в първия ден предизвика по-голям интерес в YouTube, отколкото с която и да е самостоятелна песен досега. Но според мен именно не достатъчно високото ниво на проекта уби интереса, той не беше дълготраен. Тези дни гледах клипче от участие- ами никой не й обръща внимание като я пее. :1000 (29): За сметка на това после на Две сърца публиката изригва. Дано поне на концерта да има по силен прием Много съм добра.

 

Бях си решил да нямам много големи очаквания за предстоящия сингъл/албум, но някак си естествено ми се появиха очакванията, това все пак е Деси Слава. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте друга тема, че тази не ми е приятна и на мен. :D Видяхте ли новата снимка на ДС с Майки? Леле, това момче става все по-голяма скала... С какво го хранят? :lol:

 

https://www.instagram.com/p/Bp2-N2uh9Hh/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооооо да, от новите песни имала и балада. Иначе и аз очаквам с нетърпение албума и новата тупалка, мислила да я пусне с албума едновременно. И друго нещо да очакваме и поп , но вече на пролет..липсваше ми Десс и нейните поп проекти! ❤
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко добре звучи, значи си действа. И все пак ще е много яко да го издаде до края на годината. Според мен около Коледа е добър период. Даже би било яко да му направи промоция. Нямам търпение вече, дори и да не сме много ориентирани в срока :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако всичко това евентуално се реализира Деси Слава отново ще покаже, че както винаги късно се усеща какво трябва да прави. Но по-добре късно, отколкото никога, де. :1000 (29): Да не говорим, че 90% от колегите й не могат да се доближат до новото на нейното 'късно' хахаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

 

Я, покажи ни колекцията си от албумите ѝ. :Vishenka_05: Доколкото си спомням, май ти беше пълна. На мен ми липсват 2-3. :1000 (34):

След малко ще я щракна.За съжаление нямам двете и DVD-та - с Азис и 2005, както и касетките, които е издала след Пайнер... Преди време пропуснах и възможността да се сдобия със "Славатроника" от играта и във фейсбук. :girl_cry2: За сметка на това някои албуми и ги имам в повече. :Vishenka_05: На теб кои албуми ти липсват?

:1000 (29):

Аз албуми досега не съм й давал да разписва, трябва някой път да занеса цялата камара. Макар че тя сигурно е отвикнала да дава автографи, кой в България иска такива към днешна дата? :1000 (29):

На мен само този албум ми липсва в колекцията, за жалост. Търсил съм го на различни места, ама... :1000 (29): Пайнер трябваше и него да пуснат като й преиздаваха нейните.

Касетката с орк. Раднево си я бях закупил от магазина на Пайнер във Варна.Беше едно от последните копия в магазина.Предполагам, че в склада в Димитровград 100 процента ще я имат, ако искаш можеш да им пишеш.На мен доста неща ми изнамериха преди време. :baaasmiley:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

След малко ще я щракна.За съжаление нямам двете и DVD-та - с Азис и 2005, както и касетките, които е издала след Пайнер... Преди време пропуснах и възможността да се сдобия със "Славатроника" от играта и във фейсбук. :girl_cry2: За сметка на това някои албуми и ги имам в повече. :Vishenka_05: На теб кои албуми ти липсват?

Касетката с орк. Раднево си я бях закупил от магазина на Пайнер във Варна.Беше едно от последните копия в магазина.Предполагам, че в склада в Димитровград 100 процента ще я имат, ако искаш можеш да им пишеш.На мен доста неща ми изнамериха преди време. :baaasmiley:

Виж, това си е идея- да им пиша. :1000 (29): Но не знам дали ми се занимава, то така или иначе и самата Деса сигурно си я няма тази касетка. :roll1:

И аз нямам двете DVD-та, но поне не се водят студийни албуми. :D И Славатроника нямам на физическо копие, но те малко хора я имат. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

01B7ADB4-1BAB-404C-9B26-29C34C8DE63F.jpeg

Ето я моята скромна колекция.Не всички ми е с автограф, но лека-полека и тях ще ми ги разпише.Имам няколко липси, но да се надяваме, че някой ден ще успея да ги запълня.

И въпреки всичките и албуми, които притежавам, най-любимото ми нейно нещо са картичките, които ни изпрати преди две години по пощата с автограф.Беше много мил жест от нейна страна да ни благодари за голямата картичка, която и бяхме подготвили за рождения ден.:Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не се отваря снимката...

 

Липсва ми "Гореща следа", със сигурност. Преди 10-на години имах и DVD-то, ако не се лъжа и албума с Азис, но същото лято, в което ги получих майка ми се беше прибрала в България и ми ги задигна, и така сега дори и тя не знае къде са изчезнали. Та, значи и тези ми липсват. И не съм много сигурен за "Завинаги". Преди няколко години бях намерил няколко нейни албума, но не мога сега да се сетя дали този беше от тях.

 

Искам да издаде двоен албум - единият да събере всички песни след "Послушай сърцето си", които издаде като самопродуциращ се изпълнил, а другият - песните от втория ѝ пайнерски период до момента.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не се отваря снимката...

 

Липсва ми "Гореща следа", със сигурност. Преди 10-на години имах и DVD-то, ако не се лъжа и албума с Азис, но същото лято, в което ги получих майка ми се беше прибрала в България и ми ги задигна, и така сега дори и тя не знае къде са изчезнали. Та, значи и тези ми липсват. И не съм много сигурен за "Завинаги". Преди няколко години бях намерил няколко нейни албума, но не мога сега да се сетя дали този беше от тях.

 

Искам да издаде двоен албум - единият да събере всички песни след "Послушай сърцето си", които издаде като самопродуциращ се изпълнил, а другият - песните от втория ѝ пайнерски период до момента.

 

15ed74c670f23b20.jpeg

Сега трябва да се показва.

 

"Гореща следа" е много кофти като албум, и не говоря за съдържанието му, а за самия дизайн на диска и обложката.Нито фотосесия направи тогава, нито диска и книжното тяло са с добра изработка, само няколко стоп-кадъра на които се чекне като магистралка. :gun_bandana: Нормално да си го поплюва към днешна дата.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ейййй днес пак се върнах към Много съм добра и цял ден си я тананикам... :1000 (29): Идеално се смесва с новата на Галена, и песните им са си баджаначки явно. :D

Замислих се, че куплетите и припевът на Десината всъщност са много яки. Това, което ми идва в повече и ме кара да критикувам песента са ужасно мазните отсвири. Без тях песничката всъщност си е на доста прилично ниво. Клипът също. Ако беше сложила някой и друг по-екзотичен елемент в инструментала щеше да е съвсем Топ.

 

Добре, този кратък обзор очевидно беше финалния етап от примиряването ми със завръщането й, а сега е време за разбиващото завръщане след завръщането. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен тя се е консултирала с Галена и за това и двете извадиха еднотипни песни. Мисля, че Десислава трябва да си смени преателките в бранша :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен тя се е консултирала с Галена и за това и двете извадиха еднотипни песни. Мисля, че Десислава трябва да си смени преателките в бранша :D

Напълно възможна е тази работа с консултациите. :D Не приятелките, а усета трябва да си смени обаче

 

Да отбележим все пак, че дневните гледания на "Много съм добра", за моя изненада, се покачват. И това още преди да се види евентуалния ефект след излизането на сходната песен на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен тя се е консултирала с Галена и за това и двете извадиха еднотипни песни. Мисля, че Десислава трябва да си смени преателките в бранша :D

 

''Да гори в любов''да я бяха направили в дует с Деската. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Много съм добра" беше единствената нова песен снощи в 33. Някъв плейлист се въртеше от 2017 и началото на 2018. Мега зле! :gun_bandana: Е, пуснаха на Кама и Алисия и Коцко, но от Преслава, Джена, Джулия, Цуци и Денис нямаше и следа. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...