Jump to content



Препоръчани коментари

По-добре вместо със залози да раздвижим темата с мечти. :D Всеки да постне мечтаното концертно представяне от Десислава макар и всички да знаем, че ще излезе с Гучи колана и ще се поклаща неадекватно все едно е в чалготека. :1000 (29):

 

Аз искам такова шоу от нея! :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето такова представяне ми се иска да видя от нея.Особено след 4:20 минута.Ще бъде най-обсъжданата певица поне до следващия концерт. :3fdb8960598fa63e:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето такова представяне ми се иска да видя от нея.Особено след 4:20 минута.Ще бъде най-обсъжданата певица поне до следващия концерт. :3fdb8960598fa63e:

Нея двама няма да я оправят.

Освен да излезе с бебето и да го накърми на сцената, сваляйки демонстративно гучи колана :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако имаше дори и най-малка вероятност Деси Слава да е раздвижена като Пинк… бих искал нещо такова от нея:

 

 

Представяте ли си по подобен начин да припомни Не вярвам или Забрави за мен... или да представи на голяма сцена И това ще преживея, В друг живот... :ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрата идея от всичките ни досега!

Но ако ще подготвя крийпи шоу нека да е нещо още по-хард!

 

Че има ли някой с по-крийпи шоута от тези на Мерилин? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че има ли някой с по-крийпи шоута от тези на Мерилин? :1000 (29):

Той несъмнено е сред претендентите за най-крийпи. :1000 (29): Но поне се вижда, че е крийпи човек, а в това горното например вече съвсем се губи връзка с човешкото. :1000 (29):

Да си припомним кога и Деси Слава се доближи най-много до този стил, с дарк представяне на метъл песен:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той несъмнено е сред претендентите за най-крийпи. :1000 (29): Но поне се вижда, че е крийпи човек, а в това горното например вече съвсем се губи връзка с човешкото. :1000 (29):

Да си припомним кога и Деси Слава се доближи най-много до този стил, с дарк представяне на метъл песен:

 

Горното го пуснах без звук и нещо не ме впечатли.Може би трябва да го изслушам със звук? :1000 (29): Най-шантава визия на Деска винаги ми е била тази:

Косата й е все едно е вършала в някои храсти преси да излезе на сцената. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горното го пуснах без звук и нещо не ме впечатли.Може би трябва да го изслушам със звук? :1000 (29): Най-шантава визия на Деска винаги ми е била тази:

Косата й е все едно е вършала в някои храсти преси да излезе на сцената. :1000 (29):

Тази е като за един друг жанр, предназначен за късните часове. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...