Jump to content



Препоръчани коментари

какво турне? преслава е бременна, така не става :D

Според мен турне ще има именно защото Преслава е бременна, а Галена е с разклатени позиции и чичо Митко е осъзнал, че сега е моментът да спаси кораба като наложи нови имена. :D

 

Да постна и тук това...

 

 

Каква кралица си имаме само... Почти всички се оправдават, че днес само дивотиите продават, а нашата балада след балада, хит след хит... :) Забавно ми е, че понякога дори се налага да убеждаваме Рамания фенс защо тя е най-голямата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен турне ще има именно защото Преслава е бременна, а Галена е с разклатени позиции и чичо Митко е осъзнал, че сега е моментът да спаси кораба като наложи нови имена. :D

 

Да постна и тук това...

 

 

Каква кралица си имаме само... Почти всички се оправдават, че днес само дивотиите продават, а нашата балада след балада, хит след хит... :) Забавно ми е, че понякога дори се налага да убеждаваме Рамания фенс защо тя е най-голямата...

 

какъв е тоя линк, не го отваря :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

какъв е тоя линк, не го отваря :1000 (29):

Изтрили са го явно. :1000 (29):

 

Наша Деска е препълнила още една дискотека тези дни... Фраш!

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5BEC140C

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5BE82D5B

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах, милата к'ва е бабанка... :D Май пак ще се налага да нáмаля прелестите си, гледам доста ѝ тежат, хаха.

Обаче не това, че е пълничка е лошото, поне за мен, пак си е сладурка, но изборът ѝ на облекло... Дето вика Слави - Гълъбово пак се обажда, хаха.

А най-дразнещото за мен е, че си обработва снимките. Хем знае, че на участието всеки може да я снима, а и хората я виждат, че не е фиданка, а тя пак се опитва да се изкара по-слаба. Е, т'ва, нейните комплекси ме дразнят. Абе, гълъбовке, к'во ти пука толкова?! Би излязла голям пич, ако си се представя такава каквато е в дадения момент - било то по снимки, било то по клипове. Нали все гледат на запад... Не малко примери има за изпълнители, които не са в перфектна форма, но това не им пречи да се показват реално каквито са. Например се сещам, че Пачо скоро беше постнал един клип на Кристина Агилера където е доста пухкава, но във видеото не са я издължавали, за да я направят фина мадама. И пак изглежда много добре.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтрили са го явно. :1000 (29):

 

Наша Деска е препълнила още една дискотека тези дни... Фраш!

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5BEC140C

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5BE82D5B

Дискотеката гърми направо, а Деса ще отслабне,това е сигурно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересът към Десислава в момента е огромен. Не знам защо още не е дала някое голямо интервю, със сигурност има много покани. Вероятно се притеснява заради външния си вид, а изобщо не трябва да ѝ пука. Нека простите хора като някои индивиди тук злобеят, а керванът си върви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересът към Десислава в момента е огромен. Не знам защо още не е дала някое голямо интервю, със сигурност има много покани. Вероятно се притеснява заради външния си вид, а изобщо не трябва да ѝ пука. Нека простите хора като някои индивиди тук злобеят, а керванът си върви.

 

1. Няма интерес към Деса, това са участията на Преслава.

2. Най-важното за Деса винаги е бил външният вид, защото иначе намаше да бута толкова фотошоп.

3. Кога ще видим клипче, за да преценим ние колко струва представлението и?

4. Тия хора дето говорят са били на поне 10-ина нейни участия в последните 15 години и е все същата скука.

5. Излез от тази тема и виж форума, не е толкова страшно, че ще прочетеш хейт за Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи 'това са участия на Преслава'? Десислава си имаше добра бройка и преди да се оттегли по майчинство. А за някои от тях щом клубовете са се съгласили ДС да замества, а не някоя друга, значи са участия на Десислава.

Няма да обсъждам другите натрапвани за пореден път точки, само за точката за външния вид ще се съглася, и по-комкретно за това, че ненужно се изтънява... не ми харесва че иска да я възприемат за манекенка, въпреки че всички знаят, че вече не е. Но не е като да не е имала и ТОП времена в това отношение... :whistling: На всяка жена може да й е трудно да приеме, че тези години са в миналото й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Няма интерес към Деса, това са участията на Преслава.

2. Най-важното за Деса винаги е бил външният вид, защото иначе намаше да бута толкова фотошоп.

3. Кога ще видим клипче, за да преценим ние колко струва представлението и?

4. Тия хора дето говорят са били на поне 10-ина нейни участия в последните 15 години и е все същата скука.

5. Излез от тази тема и виж форума, не е толкова страшно, че ще прочетеш хейт за Деса.

 

 

1. Участията са на Десислава, всичко друго е твой опит за манипулиране.2

2. Няма как да знаеш кое е най-важното. Да, има си някакви комплекси, даже го е споделяла искрено, но кой няма?

3. Аз лично последните 2 пъти си изкарах толкова яко, че не ми е останало време да правя клипчета.

 

Другите две не мисля, че дори заслужават коментар. Къде да влизам? В скандалите, където 3ма човека без работа се карат през ден за глупости, или в папката на Камелия, където май само ти си спомняш правилата за правопис и пунктуация от училище :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен турне ще има именно защото Преслава е бременна, а Галена е с разклатени позиции и чичо Митко е осъзнал, че сега е моментът да спаси кораба като наложи нови имена. :D

 

Да постна и тук това...

 

 

Каква кралица си имаме само... Почти всички се оправдават, че днес само дивотиите продават, а нашата балада след балада, хит след хит... :) Забавно ми е, че понякога дори се налага да убеждаваме Рамания фенс защо тя е най-голямата...

Изтрит е. Явно някой се дразни от доминацията на Десислава и не иска тя да става обществено достояние...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да й запали двата сценични тоалета, с котио се изявява в момента, особено този с ресните, защото разваля целия кеф от препълнената дискотека при все че няма нови песни. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса гръмна с 12 участия за юли без да има актуален хит и самостоятелна песен от 14 месеца... :Vishenka_05:

Кралицата си е кралица.

 

и 16 милиона за мегахита Пусни го пак:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДЕСИ СЛАВА е ангелския глас на поп фолка . Тя има невероятен талант , тя има невероятни песни и е нормално след като е решила да се завърне да има участия и дискотеките да са препълнени . Тя доказа през годините ,че може да пее и че от поп фолк изспълнителите тя се откроява с своя си стил и начин на пеене , да не говорим че тя може да ти изпее всико . Харесвам Деси Слава тя е нещо свежо в жанра !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся превод на испански текста на "Няма те до мен", но такъв не намирам.

Някой знае дали все пак я има преведена? Или пък някой рябразбиращ испански, дали може я преведе? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей! Търся превод на испански текста на "Няма те до мен", но такъв не намирам.

Някой знае дали все пак я има преведена? Или пък някой разбиращ испански, дали може я преведе? :)

мога на гръцки :1000 (29):

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Полиглоте, защо не си научил и испански? :1000 (29):

Голям пропуск, който се надявам да наваксам един ден. Страхотно благозвучен език. Обожавам да го слушам. А и на нашата винаги е ходил.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като влязох в темата и очаквах друго нещо. Забавни сте как се нахъсвате и как величаете Деса.

 

Последната страница е като бюлетин на секта. :dontknow:

 

Деса ще има ли нова песен скоро?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като влязох в темата и очаквах друго нещо. Забавни сте как се нахъсвате и как величаете Деса.

 

Последната страница е като бюлетин на секта. :dontknow:

 

Деса ще има ли нова песен скоро?

Пълна мъгла. Не се знае, но нкато и гледам бройката участия, май няма нужда от нова песен на всяка цена. Да пусне нещо добро, без да бърза ми се иска.

 

Добре дошъл в сектата :D

 

 

Изглежда ми поотслабнаЛа в сравнение с преди 20 дни. В лицето поне. Тялото е ясно че го минава през фотошопа

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълна мъгла. Не се знае, но нкато и гледам бройката участия, май няма нужда от нова песен на всяка цена. Да пусне нещо добро, без да бърза ми се иска.

 

Добре дошъл в сектата :D

Изглежда ми поотслабнаЛа в сравнение с преди 20 дни. В лицето поне. Тялото е ясно че го минава през фотошопа

 

Дано спре с дуетите и фийч, че писнаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...