Jump to content



Препоръчани коментари

Искам да попитам дискутирана ли е приликата на “Лъжа” с “Не че те обичам” на Боева? Песните са си 1:1, а и клиповете си приличат. На един и същи композитор ли са или Боева се е “вдъхновила”?

Не е дискутирано, но Таня Боева доста имитираше стила на Деси в периода 2001 - 2004. И звученето на Бели нощи търсеше, и в по късните и етапи. За Не че те обичам съм съгласен. Страхотна песен но вдъхновена от Лъжа. Емилия също не оставаше по назад. Тя имитираше визия, излъчване, пеене и песни... Дори костюмчета. Което е в реда на нещата когато си номер 1. Както сега имитират Гери Никол всички.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от хитовите песни на Деската,която аз лично не харесвам.

О, супер любима ми е! :)

 

А към списъка си с песни от първия Пайнерски период не знам как можах да забравя любимата "Няма те до мен"...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Аз днес цял ден си мисля за тази песен. Доста популярна стана тогава, а сега виждам, че има толкова много гледания в нейния си канал. Царица :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, забелязвате ли как една шепа потребители се опитват да омаловажат успехите и таланта на Десислава? И изкачат с все по-невероятни и измислени факти. Защо го правят? Винаги съм смятал, че ако не можеш да се кефиш на нещо, то е по-добре да го подминаваш :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, забелязвате ли как една шепа потребители се опитват да омаловажат успехите и таланта на Десислава? И изкачат с все по-невероятни и измислени факти. Защо го правят? Винаги съм смятал, че ако не можеш да се кефиш на нещо, то е по-добре да го подминаваш :1000 (29):

Нищо ново. Към днешна дата вече се прави какво ли не в музиката и затова често се пренебрегват успехите на изпълнители, които са проправяли някои пътеки. На запад такова нещо няма шанс да се види, иначе Мадона нямаше да е това, което е. Да, продължавам да ги сравнявам двете по отношение на новаторство, макар и да са в съвсем различни сфери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не можела да изпее повече от 2 песни на живо

Намирала песните си за тъпи

Нямала успех извън чалгата

Участията и отпадали

Глория имала по голяма твърда фенска база

 

Милата, да се зачуди човек как 22 години е в топа без глас, хитове, участия и фенове :roll1:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не можела да изпее повече от 2 песни на живо

Намирала песните си за тъпи

Нямала успех извън чалгата

Участията и отпадали

Глория имала по голяма твърда фенска база

 

Милата, да се зачуди човек как 22 години е в топа без глас, хитове, участия и фенове :roll1:

:roll1:

Анти-Деса машината на Фокс работи с пълна сила, вече дори на самия него не му се налага да казва нещо, макар и понякога и той да се отчита. За радост и машината на реалността работи вече поредна десетилетка. :g2:

 

Лидерката ни тя... В ретро чалгата всички се избиват кой ще пусне по-голям поп-фолк хит, а нашата насочва жанра към свежо поп звучене, продължаващо да се котира и до днес... :1000 (6): Щото не е разнообразна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен лично ми е по-скоро мъчно за такива дребни същества, които в стремежа си да плюят казват на черното бяло.

Скоро попаднах на първия дует на Десислава с Руслан. Обожавам тази песен! Даже като бях малък я слушах по радиото и си я бях записал на касетка :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен лично ми е по-скоро мъчно за такива дребни същества, които в стремежа си да плюят казват на черното бяло.

Скоро попаднах на първия дует на Десислава с Руслан. Обожавам тази песен! Даже като бях малък я слушах по радиото и си я бях записал на касетка :1000 (29):

Това е един от най-култовите дуети в чалгата. С Руслан доста си паснаха. И с Коста Марков е хубав дуетът, много едно такова носталгично ретро звучене носи, както и този с Ивана. Абе, хубави години, хубава продукция. Рядко се правеха дуети, но не бяха случайни. Не като сега - колаборацийки по задължение, всеки пя с всеки. Стана банално. Докато едно време дуетите си имаха история, концепция, послание, адресат. Не знам кога какво се пропука, но си плюха на всичко, което изградиха тези имена като Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е един от най-култовите дуети в чалгата. С Руслан доста си паснаха. И с Коста Марков е хубав дуетът, много едно такова носталгично ретро звучене носи, както и този с Ивана. Абе, хубави години, хубава продукция. Рядко се правеха дуети, но не бяха случайни. Не като сега - колаборацийки по задължение, всеки пя с всеки. Стана банално. Докато едно време дуетите си имаха история, концепция, послание, адресат. Не знам кога какво се пропука, но си плюха на всичко, което изградиха тези имена като Десислава.

 

Така е, но в крайна сметка всичко се променя. Като цяло дуетите и частичните участия в песен станаха голям хит преди години на запад, от където се диктува музиката, а в последните години и на балканите. Като цяло това си е някакво течение, което ще отмине :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е един от най-култовите дуети в чалгата. С Руслан доста си паснаха. И с Коста Марков е хубав дуетът, много едно такова носталгично ретро звучене носи, както и този с Ивана. Абе, хубави години, хубава продукция. Рядко се правеха дуети, но не бяха случайни. Не като сега - колаборацийки по задължение, всеки пя с всеки. Стана банално. Докато едно време дуетите си имаха история, концепция, послание, адресат. Не знам кога какво се пропука, но си плюха на всичко, което изградиха тези имена като Десислава.

Това е субективно. За мен Глория си плюе на всичко с подобията на песни, които издава. Десислава през годините е правила доста пошли неща,на които да и се чуди човек. Радвам се откакто се върна в Пайнер няма подобни компромиси. Нито се разголва, курви и кифлее за разлика от целия жанр дори и Глория. Нито се чуди каква простотия да изпее, за да има хит. От по комерсиалните и неща И на всички като теб се открои, което е престиж за фолка като цялостен проект и Най успешния чалгорап. Ни Галена, ни Анелия, ни Емилия, ни Теда имат по успешен и добър проект в тази стилистика.

Само в рамания някой може да изцепи, че си е плюла на всичко. Щом за вас Нюансите и Скитницата на Глория са връх, а а песни като Ангелите, и това ще преживея и В друг живот са плюене по дискограгията, повредата е по скоро във вашия телевизор. :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Б'аси смешниците са в папката на Деса. :1000 (29): Тя сама си го е написала, но те горките де ли плюят Фокс и сие. :roll1:

 

9378017J.png

 

И става въпрос за "Планета Пайнер клуб" - Слънчев бряг.

 

9378029u.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Б'аси смешниците са в папката на Деса. :1000 (29): Тя сама си го е написала, но те горките де ли плюят Фокс и сие. :roll1:

 

9378017J.png

 

И става въпрос за "Планета Пайнер клуб" - Слънчев бряг.

 

9378029u.png

И какво е написала сама. Че поради липса на интерес и отменят участието в Слънчака, където по рано същия месец е имала две успешни. Интригант

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не плюе Фокс, той дори и с актуалния си пост сам си показва колко обича да манипулира. Едно отменено участие без посочена причина е изкарвано залез. А защо не се коментира, че миналата седмица е пяла в Слънчев бряг пред доволно много хора? ЦЪК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е субективно. За мен Глория си плюе на всичко с подобията на песни, които издава. Десислава през годините е правила доста пошли неща,на които да и се чуди човек. Радвам се откакто се върна в Пайнер няма подобни компромиси. Нито се разголва, курви и кифлее за разлика от целия жанр дори и Глория. Нито се чуди каква простотия да изпее, за да има хит. От по комерсиалните и неща И на всички като теб се открои, което е престиж за фолка като цялостен проект и Най успешния чалгорап. Ни Галена, ни Анелия, ни Емилия, ни Теда имат по успешен и добър проект в тази стилистика.

Само в рамания някой може да изцепи, че си е плюла на всичко. Щом за вас Нюансите и Скитницата на Глория са връх, а а песни като Ангелите, и това ще преживея и В друг живот са плюене по дискограгията, повредата е по скоро във вашия телевизор. :whistling:

Не говорихме за Глория. Пък и ти хареса една от последните й две песни. На мен ми харесват и двете. Не са лоши, приятни са. Да, може повече, разбира се. Много повече. Не само тя обаче.

Сега, вие сте си фенове на Деси - естествено, че ще сте склонни да си я оправдавате. Намирам нещо сладко в цялата тая работа, но като цяло и критика няма да навреди. Щото ние Глория си я критикуваме.

Знаеш мнението ми за "И това ще преживея" и особено за "В друг живот", не се прави на ударен :1000 (29): - естествено, че са хубави песни. Не одобрявам рапа, който и тя прокарва. Изобщо не ме интересуват тенденции. Тя не е овца, че да ги следва. Може да направи нещо много по-авангардно. Та тя през 2001, 2002 налагаше тенденции, звуци, а сега ще се води по вълната... Трябва да спре да инфантилничи - това не й харесвам, както и че се събра с Галени и подобни. Трябва да си знае мястото, че е над тях. И малко по-сериозно и професионално отношение към обещания, кариера и такива неща. Дължи ви го. За момента е твърде разхвърляна.

Успях да намеря касетката на "Завинаги", имах я като малък - много се кефя сега.

Тия дни ще пиша за "Славатроника" - дано се получи нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е просто едно отменено участие, а такова в клуб на Пайнер и то в последния момент, поради липса на хора.

А сега докажи, че причината е липса на хора. Дотогава за твърдението ти си има една единствена дума- теория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Не искам с никого да споря нито да засягам , но според мен едно отменено участие нищо не значи защото може просто да не се е почувствала здравословно добре . Все пак и те са хора не мисля ,че е поради липса на хора не знам , Деси Слава е един от ярките изспълнители на музикална компания "Пайнер" и с времето е доказала ,че има невероятен усет и талант .

Отменено участие не значи ,че е дъното но всеки си има своя гледна точка за нещата ,пак казвам не желая с никого да споря а просто казвам това което мисля !

Link to comment
Сподели в други сайтове

А сега докажи, че причината е липса на хора. Дотогава за твърдението ти си има една единствена дума- теория.

 

Какво все ще ви доказвам аз на вас бре? Кьорави ли сте какво пишат хората? Нали до снощи ми ревяхте, че си измислям отменени участия и дори опитвахте да ме иронизирате? Деса не е болна или недоволна щом ще бъде днес в "Мегами". Каква друга причина да има? Нали видиш, че дори жълтите ги е срам да напишат, че отмененото е в клуб на... "Монополистът" чалгарски?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...