Jump to content



Препоръчани коментари

Аз мисля, че след толкова дълга пауза без самостоятелно парче ще се радваме на всичко :D

Това не прозвуча много добре, хаха. Лично аз не бих се радвал на каквото и да е. Дори съм съгласен паузата ѝ да е по-дълга. Много ми се иска нова песен чак на есен, там след септември. Някоя песен в умерено темпо, мелодична, с добър текст и чувствено изпълнение. Може и по-бързо парче, но пак да е мелодично и с добър текст. Но май усещам, че скоро ще пусне нещо, с което да бъде въртяна по клубовете, като то ще е не дотам добро като стойност, а поредната там песничка, която ще мине и замине. Дано греша и да изненада! :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз няма да съм доволен от тъп комерс. Последното и с Джордан беше комерсиално, макар и доста музикантско и в стилистиката на стария попфолк. Все пак след хуабво събитие като раждането на второто си отроче, очаквам нещо по лично, умерено, със смисъл и потенциал да остане във времето. Догодина да наваксва с клубни песни... Предполагам ще бърза да го снима и да го пусне за август. Дано не е тотал разочарование...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попнейбъл Седмица 185

67.Ангелите плачат

72.В твоите очи

107.И това ще преживея

199.Дали ще те оставя

240.Нека да е тайно

И само като си представя, че парчета на по 2-3-4 месеца са около или след тях... Голямата Деси Слава :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ангелите дори са най-слушаната Пайнерска песен от 2017. В твоите очи е най-слушаната от 2015. И това ще преживея- третата най-слушана от 2016. Дори и като цяло за чалгата всичките са в ТОП 5. Тази жена е лидерка без дори да пуска песни. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравихме да отбележим, че Ангелите направи 11ия си милион. Деса Милионеса ще и викаме вече :a040:

 

Освен това е на 7 място по гледания в попнейбъл от всички жанрове и трета от чалгаджийките. И това след 22 години на сцена. Кралица монопол :clap:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, имам задача, свързана с Деса, която с удоволствие ще изпълня, само дето ми трябва съпорт - става дума за Славатроника, трябва ми повече инфо за албума. Имам предвид музиканти, инструменти, като цяло имена на автори, мастеринг и смесване и всичко останало. Почти няма инфо за този албум... Вярно, че е бутиков и не се разпространява в търговската мрежа, но ако можеш, помогни. Или някой от другите Десови. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, имам задача, свързана с Деса, която с удоволствие ще изпълня, само дето ми трябва съпорт - става дума за Славатроника, трябва ми повече инфо за албума. Имам предвид музиканти, инструменти, като цяло имена на автори, мастеринг и смесване и всичко останало. Почти няма инфо за този албум... Вярно, че е бутиков и не се разпространява в търговската мрежа, но ако можеш, помогни. Или някой от другите Десови. :Vishenka_05:

С удоволствие. Имаше преди години една много добра статия в блог за албума. Ще се разровя. Диска го имам аз, но в него няма книжка с инфо. Като пиратски е :lol:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

С удоволствие. Имаше преди години една много добра статия в блог за албума. Ще се разровя. Диска го имам аз, но в него няма книжка с инфо. Като пиратски е :lol:

Тя пък много немарливо е подходила, трябвало е да упомене автори и други подробности. Сдобих се с някакво откъслечно инфо, но не ми стига.

Дано успееш да намериш нещо повече, благодаря ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя пък много немарливо е подходила, трябвало е да упомене автори и други подробности. Сдобих се с някакво откъслечно инфо, но не ми стига.

Дано успееш да намериш нещо повече, благодаря ти.

Ами за 20 бройки що да се занимава :1000 (29):

https://signal.bg/slavatronika-различната-десислава/

https://www.avtora.com/desislava-slavatroni...ent-za-ceniteli

 

Тези сигурно си видял вече.. Друго няма...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами за 20 бройки що да се занимава :1000 (29):

https://signal.bg/slavatronika-различната-десислава/

https://www.avtora.com/desislava-slavatroni...ent-za-ceniteli

 

Тези сигурно си видял вече.. Друго няма...

Оххх... мерси все пак, имам и още няколко, но все така оскъдни.

Каквото мога, ще направя. Като е готово - пускам го, дано става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В основата на този проект са двама артисти от Лондон – Ванчо Манойлович и Мат Купър. Ванчо през годините е свирил с големи звезди от Сърбия, а после и от световната сцена като Pink Floyd, The Who и др. От своя страна, Мат Купър е част от небезизвестната група Incognito. В Slavatronika участват и български музиканти, които свирят фолклорните мотиви.

 

С какви имена е работила и накрая да остави албума известен само за шепа хора... Колко жалко... И все пак този проект е бижу в дискографията й, ниво за което чалга звездите могат само да си мечтаят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И до днес ми е адски любима. :Vishenka_05:

 

На толкова жени си във устите, мило, че на теб време е да нарека червило. По любов след като уроци ще ми даваш,я и теб да те видим как се справяш.

 

Тук изпълнението най-много ми харесва от цялата песен. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И до днес ми е адски любима. :Vishenka_05:

 

На толкова жени си във устите, мило, че на теб време е да нарека червило. По любов след като уроци ще ми даваш,я и теб да те видим как се справяш.

 

Тук изпълнението най-много ми харесва от цялата песен. :happyppl:

И на мен още ми е любима. Много по ме кефи от Маъната ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабия припев не доразви хитовия потенциал на парчето... Има готин аранжимент и силни куплети.

 

Дано не твори повече в този стил. Мен Майната си ме надъхва повече обаче. Най добрия и успешния комерс в Пайнер. И клипа беше на топ ниво

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам въпрос към всички почитатели на ДЕСИ СЛАВА кои са ви любимите песни от периода 1998 - 2004 -та година тоест първите години в "Пайнер" преди да напусне !?

 

:whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам въпрос към всички почитатели на ДЕСИ СЛАВА кои са ви любимите песни от периода 1998 - 2004 -та година тоест първите години в "Пайнер" преди да напусне !?

 

:whistling:

Тя напусна октомври-ноември 2003.

Следи от сълзи, Няма те до мен, Неочакван край, Две сърца, Думи две, Завинаги, Жадни за любов са ми най най

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дискутирана ли е приликата на “Лъжа” с “Не че те обичам” на Боева? Песните са си 1:1, а и клиповете си приличат. На един и същи композитор ли са или Боева се е “вдъхновила”?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам въпрос към всички почитатели на ДЕСИ СЛАВА кои са ви любимите песни от периода 1998 - 2004 -та година тоест първите години в "Пайнер" преди да напусне !?

 

:whistling:

"Ези-тура"

"Птица скитница"

"Мистерия"

"Мила моя, мили мой" (с Руслан, като с една идея по-малко харесвам ѝ втория им дует "Само една")

"Жадни за любов" (с Ивана)

"Не вярвам"

"Сънувах те"

"Думи две"

 

И доста други песни харесвам много. Бих казал, че почти всяка песен в албумите ѝ, след дебютния, са ми любими. Но да кажем, че изброените са малко по-открояващи от другите ѝ. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...