Jump to content



Препоръчани коментари

Чак ми е странно като я гледам в онези години. Аз я харесвам с по скромния имидж. Другото е добре изиграна роля. В Не си ми спешен успя да изненада и мен мръсничката ни тя :Vishenka_05:

на 01:09 е божествена

после като пали пурата същото

а на момента със синджира под душа вече направо припадам от кеф с падащ медец от устата ми :D

 

И на мен ми е странно. Това определено не е онази Деси Слава, която хората бяха свикнали да гледат преди ерата с Азис. Но пък според мен да стане скандална беше една задължителна формула, през която е трябвало да премине. Това допълнително показа колко разчупен артист е и в какви различни роли може да влезе. Но и да си беше останала онази Десислава от Мистерия, пак щеше да задържи интереса, защото винаги е имало нещо свежо у нея.

А и неведнъж съм казвал, че точно в този период й станах фен, именно защото комбинираше много неща в едно. Мисля си, че и много други хора тепърва има да установяват това.

Гледам, че и Наско е написал подобни неща в предния пост. :1000 (30): Десови сме си, знаем истината. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Секс имиджа и носеше мимолетни хитове, но после хората в брадъра бяха объркани дали наистина е толкова скромна, впредвид секс имиджа, който демонстрира по клипове. В невъзможно е да спрем също мачка с чупки.

 

Слагам розовите очила и бъзо си пускам най-скандалните и клипове през годините. Започваме от Нямам проблеми.Как се кълчоти най безпърдонно където свари :1000 (29): :1000 (29):

 

Подължаваме с Шоколад за двама. Скована , а. Как се мята нашето момиче :1000 (29):

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Секс имиджа и носеше мимолетни хитове, но после хората в брадъра бяха объркани дали наистина е толкова скромна, впредвид секс имиджа, който демонстрира по клипове. В невъзможно е да спрем също мачка с чупки.

 

Слагам розовите очила и бъзо си пускам най-скандалните и клипове през годините. Започваме от Нямам проблеми.Как се кълчоти най безяърдонно където свари :1000 (29): :1000 (29):

 

Подължаваме с Шоколад за двама. Скована , а. Как се мята нашето момиче :1000 (29):

 

Тази песен разбива още една теория на Фокс- че Деса нямала хитове преди Мъжете. Спомням си каква тупалка беше, а дори не знаех кой я пее, шокирах се да разбера че е Деса. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неее, Камелия даде началото с Куклите :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Гери Никол я е проследила до бъдещето, за да и открадне идеите, след хип хоп партията на Камс в Само за минута :1000 (29):

Хахаха Слави, Слави.. Скрий се брат .

Колкото Майната ти е рап, толкова са и другите. Не се прави на интересн , не съм ти останалите пред които ше си правиш мурафетите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха Слави, Слави.. Скрий се брат .

Колкото Майната ти е рап, толкова са и другите. Не се прави на интересн , не съм ти останалите плед които ше си правиш мурафетите.

Не ставай тънкообиден и ти като другите! Получи ми се шегата/саркасцизма, засмей се :1000 (29):

Иначе Деса си рапира в куплетите на Майната ти, както и в края на Гледай да не бъркаш и го прави много добре

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И... нови 10 участия за август, половината по морето. :1000 (6): Радвам се, че успя да се пребори с преломния момент в кариерата си, в който се наложи да си отмени едно участие!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И... нови 10 участия за август, половината по морето. :1000 (6): Радвам се, че успя да се пребори с преломния момент в кариерата си, в който се наложи да си отмени едно участие!

 

И отмененото поради липса на хора в "Слънчака" ли го броиш? :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И отмененото поради липса на хора в "Слънчака" ли го броиш? :roll1:

Това са участия за август, а не за юли. Стига и ти с това едно участие вече, излагаш се. :D Не схващаш ли, че морето е много далеч от София и Десислава като майка на новородено може просто да е решила да не ходи заради грижите за бебето? Това е Планета Пайнер клуб, сигурно на певачките им е простено ако решат да се скатаят. :D Всъщност е ясно, че го схващаш, но нарочно налагаш друго.

А и аз за пореден път те питам какъв ти е коментара за участието й в Слънчев бряг няколко дена преди това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Деси Слава, щом веднъж зададе този въпрос като я питаха какво мисли за него. :1000 (29):

 

Това не го знаех :1000 (29): Напомня ми на случката когато в едно френско предаване за музика пуснаха на Марая Кери изпълнението на Валентина Хасан :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отменят участие на Десислава в "Планета Пайнер Клуб" - Слънчев бряг, и две седмици по-късно отново я канят, защото нали малко им е била "загубата" от предния път, та пак са я поканили. Сигурно са се скъсали от работа и са искали да си дадат една нощ почивка, канейки Десислава, което предполага пак да няма хора. Хаха, на Фокси сигурно му е много весело след като се опита за пореден път да прокара пропагандата си, а тя пак да не сработи... :1000 (29):

И т'ва ако не е истинска Кралица...! :Vishenka_05:

 

А нашата изпълнителна и спазваща обещанията си, няма ли вече да пуска фолклорния албум, или още не е започнала работа по него? :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не го знаех :1000 (29): Напомня ми на случката когато в едно френско предаване за музика пуснаха на Марая Кери изпълнението на Валентина Хасан :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

На Валентина поне беше единична излагация, не се е мъчила над десетилетие да срине имиджа на Марая по форуми, за да разбере накрая, че Марая дори не я знае коя е. :1000 (29):

 

А нашата изпълнителна и спазваща обещанията си, няма ли вече да пуска фолклорния албум, или още не е започнала работа по него? :1000 (29):

Преди доста време беше казала, че след 55 ще пее само фолклор... така че остават само 16 години до фолклорния албум. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах, как сега ще ви троля аз, за онова, което правехте в предните 10 години, когато огромни маси говноядци ми говореха за паузи при издаване, залязване и т.н. напълно детски разбирания за бизнеса. Ах, как системата на Пайнер рухна пред очите ви и не смеете да гъкнете дори най-яростните тролове, а бяхте на амбразурата всички. Леле какви времена дойдоха, на Деса да падат участия у сред лето на Слънчев бряг и това да се води "случайност". На мен нейните лайномети ще ми търсят обяснения, а не на нея и Пайнер, за липсата на хора? Ще се върне и Преслава, ще гледаме същия филм, ама тогава ще сънувате Камелия всеки ден тук, а аз ще ви припомням какви сте ги ръсили. Лелееееееееее, дочаках си реванша вашата кожа аз нагла и безскрупулна.... знаете си много добре за кои 20-30 обсебени индивида иде реч.

 

 

Ето ви смях... Вижте го колко е мръднал беее :1000 (29): :1000 (29):

 

 

Изяли сте го с парцалките направо. Браво! Нямате нужда от мен...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А нашата изпълнителна и спазваща обещанията си, няма ли вече да пуска фолклорния албум, или още не е започнала работа по него? :1000 (29):

Миналата година на благотворителния концерт за Мадарския конник представи 2 от записаните в студиен вариант със страхотно аранжименти. Излъчиха го по БТВ. Срамота, че никой не ги е качил после в нета...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На г-н комунист му е скучно на работа, та идва да троли в папката на Десислава :1000 (29): Мисля, че му обърнахме повече внимание, отколкото заслужава :1000 (24):

 

Хора, да знаете защо Десислава отказва всякакви интервюта и тн от раждането насам?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя изобщо от както се прибра в Пайнер, намали този род изяви. Ние бяхме свикнали докато се продуцира всеки месец да гостува някъде из телевизиите. И аз искам едно хубаво интервю за новите проекти и мегахитове

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На нея вече наистина не й е толкова нужно да обикаля предаванията, за да си рекламира проектите. Най-големия Бг канал в YouTube и каквото е останало от телевизия Планета й вършат всичко- една от основните причини да се върне. Но и на мен ми се иска да дава повече интервюта. Най-малкото при Слави може да отиде, не е била там още от 2015 и гафа с роклята. :1000 (29): А и нали дует щяха да имат уж.

Тя всъщност от кога не е имала гостуване в някое предаване? Нямам в предвид разните спонтанни интервюта от репортери по събития, а пълноценна изява. Някое от предаванията по Планета ще да е било.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даа, скоро не е имала. Може би е добре да си почине, все пак в последните години доста я имаше из разни предавания.

Днес послушах малко песни от последния албум на Брена, дали ще е добре да вземе някоя песен Десислава? Доста хитов заряд иамт, но като че ли мина вемето на такива кавъри при нея специално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва, че като цяло в жанра ще се завърне вълната на кавърите, след като нашите композитори вече толкова се изтъркаха и не предлагат почти нищо ново. Нямам против Деси пак да вземе някоя и друга песен, но без да прекалява. Повече авторски песни искам.

А стилът на Брена не съм сигурен дали би й отивал, но кой знае...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя май от доста време не е правила кавър? И аз мисля, че е по-добер да се направи нещо авторско. Просто сега прослушах албума и си представих 2-3 песни как би ги изпяла тя :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм го слушал, може и да има нещо подходящо. Но кавъри не е правила отдавна и не знам дали ще е от първите, които отново се насочват натам. Мисля, че последният й е Пусни го пак.

Може пак да вземе някоя песен на Марина Солонос, видяхме че стиловете им си пасват. Иска ми се и някоя нова авторска с Костас, супер бяха заедно. И покрай Пайнер може дори повече да я наложат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...