Jump to content



Препоръчани коментари

Дано спре с дуетите и фийч, че писнаха.

Деса от както е в Пайнер фийтове не е пускала. Последно с Манди и с Устата. Лятото е подходящо за фийтове, така че се надявам да направи фийт но не с Пайнерка... Иначе тя има участие в балада на Магда. Не знам защо не са я пуснали още. От 8 месеца знам за нея.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса от както е в Пайнер фийтове не е пускала. Последно с Манди и с Устата. Лятото е подходящо за фийтове, така че се надявам да направи фийт но не с Пайнерка... Иначе тя има участие в балада на Магда. Не знам защо не са я пуснали още. От 8 месеца знам за нея.

 

Тя Магда не пуска ли песен тая година? Макар че май беше доста тъпа и не беше балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Магда не пуска ли песен тая година? Макар че май беше доста тъпа и не беше балада.

Май не е. Нали и тя роди не отдавна. Те всичките песни на Магда последните 10 години са тъпи...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Позанимавах се 2 часа да изчисля топ 30 на Деси Слава в тубата. Нещата за Деси са повече от добри, особено когато се сетя за топовете на Ивана и Глория от същия сайт за видеосподеляне, които наскоро фен на Глория бе пувликувал. Дори и клипа на 30 място има над 1 милион гледания. Доста изтризи клипове има за жалост. Някой ден и Жадувам са ощетени тъй като през годините няколко клипа с по милион гледания и отгоре бяха изтрити. Дори във В бокса изтритиха Някой ден с 2 млн. Жадувам поне с 2-3 клипа от по милион е лишена. Затова на тези 2 песни добавих към сбора по още 1 милион. За да добие по обективен вид самия топ 30. На И на всички като теб също съм и добавил 800 000 гледания. Потребител от форума я беше качил преди да излезе с клип, което я лиши от по над 100 ка гледания на ден. За всяка песен съм сметнал гледанията от сбора на клиповете качени към въпросната песен. Така някои парчета със сбор от 3-4 видеоклипа се придвижиха доста сериозно напред в чарта. Също така забеляазвам разнообразието като година на излизане на песните - 2017,2016,2015,2014,2013,2012,2012,2006,2005,2004,2003,2002,2000, а дори и 1999. Общо взето освен новия пайнерски период, се наблюдават стабилни гледания за периода 2011-2014, за който често раманиаци твърдите, че била западнала. А гледанията и за тези години, са двойни на гледанията на пайнерките в същия период...

ИЗвода е, че ДесиСлава си е изиграла много добре картите през годините или просто е оставила много неща във времето, любими на българите и до днес.

 

Топ 30 Деси Слава ЮТУБ

1.В твоите очи (с Галена) - 23 200 000(от сбор на 2 клипа) - 2015

2.Пусни го пак - 16 000 000 - -2013

3.И на всички като теб - 14 830 000 (14 030 000 сбор от 2 клипа + 800 000 за изтрития клип) - 2016

4.Нека да е тайно (с Галин) - 14 700 000 (от сбор на 2 клипа) - 2016

5.В друг живот - 12 160 000 - 2016

6.Ангелите плачат - 10 800 000 - 2017

7.И това ще преживея - 8 320 000 - 2016

8.Казваш, че ме обичаш (с Азис) - 7 800 000 (6 700 000 от сбор на 7 клипа + 1 100 000 от сбор на 2 клипа към До тук) - 2005 (1999)

9.Отново се родих - 7 500 000 (сбор от 2 клипа) - 2016

10.Не искам без теб (с Тони Стораро)- 7 150 000 (сбор от 5-6 клипа) - 2012

11.Две сърца - 5 250 000 (сбор от 4 клипа) - 2002

12.Гледай да не бъркаш - 5 100 000 - 2017

13.Дали ще те оставя (с Джордан) - 4 760 000 - 2018

14.Смени паролата си - 4 210 000 - 2015

15.Моето друго аз - 4 050 000 (сбор от 3 клипа) - 2012

16.Не го прави - 3 700 000 (сбор от 2 клипа) - 2015

17.Някой ден - 2 750 000 (1 750 000 сбор от 2 клипа + 1 000 000 за вс. изтрити клипове) - 2006

18.Бели нощи - 2 700 000 (сбор от 3 клипа) - 2000

19.Мойто зайче - 2 450 000 - 2014

20.Жадувам (с Азис) - 2 280 000 (1 280 000 сбор от 2 клипа + 1 000 000 за вс. изтрити клипове) - 2004

21.Мъжете всичко искат - 2 180 000 (сбор от 2 клипа) - 1999

22.Мила моя, мили мой - 2 090 000 - 2000

23.Хороводна китка - 1 900 000 - 2015

24.Само една (с Руслан) - 1 850 000 (сбор от 2 клипа) - 2002

25.Най-неправилния мъж - 1 780 000 (сбор от 2 клипа, но имаше и доста изтрити, които не съм смятал) - 2011

26.Мръсни поръчки - 1 740 000 (сбор от 2 клипа) - 2012

27.Започваме на чисто - 1 500 000 - 2015

28.Усещам - 1 460 000 (сбор от 2 клипа) - 2013

29.Птица скитница - 1 270 000 - 2002

30.Думи две/Зайди зайди - 1 040 000/1 080 000 - 2003/2014

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В испанската част на песента Нямате до мен ли какво се пее?

Върни се при мен, ти си всичко за мен, искам да те обичам, върни се при мен.

Целувай ме много, прегръни ме много силно.

Не мога да живея без теб, ти си моята съдба.

 

Иначе аз съм завършил испанска филология в СУ, та ако имате и други въпроси за испанската част от творчеството ѝ - насреща съм.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В испанската част на песента Нямате до мен ли какво се пее?

Върни се при мен, ти си всичко за мен, искам да те обичам, върни се при мен.

Целувай ме много, прегръни ме много силно.

Не мога да живея без теб, ти си моята съдба.

 

Иначе аз съм завършил испанска филология в СУ, та ако имате и други въпроси за испанската част от творчеството ѝ - насреща съм.

По принцип и превода на тази малка част винаги съм искал да знам какво означава, но ми се иска пълен превод на цялата песен, направен на испански. Ако можеш да го направиш ще съм ти много благодарен! :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че Десислава има страхотна дискография, богата, смислена, следва някаква линия.

 

Най-любимите ми песни са тези с Играта (няколко дуета, "Няма да те до мен" има ремик с него). Удоволствие е да имаш албумите и в колата и да ги слушаш.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам още от нейните песни. Дано направи скоро някакви средно темпо, които да останат във времето. Тя може, но сега трябва да изкарва пачки от участия, така че не мисля, че скоро ще се случи :Д Иначе бих превел и песента, стига да имам малко пвоече време :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе бих превел и песента, стига да имам малко пвоече време :)

Ок, ще чакам. :)

 

А иначе самото заглавие правилно се превежда на испански така:

"No estás de mi lado"?

Носи ли същия смисъл, който е на български?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, ще чакам. :)

 

А иначе самото заглавие правилно се превежда на испански така:

"No estбs а mi lado"?

Носи ли същия смисъл, който е на български?

Правилно е "а".

 

 

А испанските фрази са разни заглавия на песни и сериали :mf_surrender:

 

Regresa a mi

Eres todo en mi

Quiero amarte

Regresa a mi

Besame mucho

Abrazame muy fuerte

No puedo vivir sin ti

Mi destino eres tu

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, ще чакам. :)

 

А иначе самото заглавие правилно се превежда на испански така:

"No estás de mi lado"?

Носи ли същия смисъл, който е на български?

 

А ми ладо. Но то повече значи не си до мен. Преводът е много тънка работа, защото понякога една дума може да различи оригиналното звучене и послание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, между "Не си до мен" и "Няма те до мен" няма особена разлика в значението, иначе и аз се върнах към испанските й песни, много са добри. За мен тя винаги ще си остане певицата с най-различна дискография, има всеки стил и във всеки е класа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, между "Не си до мен" и "Няма те до мен" няма особена разлика в значението, иначе и аз се върнах към испанските й песни, много са добри. За мен тя винаги ще си остане певицата с най-различна дискография, има всеки стил и във всеки е класа.

Значението може и да е същото за теб, но в думите има много повече от значение, като например нюанси и настроение, което целят да предадат. И да значи почти едно и също Няма те до мен и Не си до мен звучат различнО :)

 

 

Като приказвате за тая песен и си спомних колко много съм я слушал. Нея и Невъзможно е да спрем. И два магнита. МНого любими

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Няма те до мен" за мен е една от най-специалните песни изобщо в жанра, помня как се връщах от училище със списание "Нов фолк" в ръка и бяха обявили на първа страница, че Деси напуска Пайнер и аз гледах и не вярвах, много ми беше гадно тогава помня. Но тя Деси по това време беше най-голямата ми любов, след това Емилия я измести. Та "Няма те до мен" по някакъв начин е последния й хит като моя най-голяма любимка, не че съм я намразил, че се махна тогава, някак си съвсем естествено се случи, обожавах "Лъжа" и всичко, което направи после, но вече не я чувствах по същия начин. Именно затова и албума "Мистерия" ще си остане най-любимия ми албум в поп фолка заедно с "Ангел в нощта". :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава мачка с визия и тен на днескашната и снимка във ФБ. Дори закръглена е много секси с тен :notworthy:

Богиня :happyppl:

Дамм, яка е така. Тая визия е интересна и я подмладява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз я харесвам с тая коса, дано задържи цвета още малко и направи някой клип такъв, че последният и с такава перука е скандален. Пленница на любовта :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като я чух да говори за нови песни останах с впечатлението, че хич не ѝ се бърза и записва. Сега си има участия, лято е, има бебе, та мисля, че чак есента ще пусне нещо :1000 (29):

Тя изобщо някога пускала ли е две песни наведнъж с клипове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като я чух да говори за нови песни останах с впечатлението, че хич не ѝ се бърза и записва. Сега си има участия, лято е, има бебе, та мисля, че чак есента ще пусне нещо :1000 (29):

Тя изобщо някога пускала ли е две песни наведнъж с клипове?

Беше пуснала преди години клип и тв версия на Два магнита....не се сещам само на коя песен беше другия клип! :3fdb8960598fa63e:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дамм, яка е така. Тая визия е интересна и я подмладява.

https://www.facebook.com/desislavastar/phot...e=3&theater

Да, харесва ми. Отдавна не ми е била толкова секси. С това тенче ако се размята в нов клип ще бъде като българското Бионсе.

 

 

Дори на мен ми изглежда , че е снимала клип с тази визия. Вече се усеща нужда от нови песни при Деса и Кама :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/desislavastar/phot...e=3&theater

Да, харесва ми. Отдавна не ми е била толкова секси. С това тенче ако се размята в нов клип ще бъде като българското Бионсе.

Дори на мен ми изглежда , че е снимала клип с тази визия. Вече се усеща нужда от нови песни при Деса и Кама :girl_witch:

Май едната чака другата да пуснат песни по едно време. Както обикновено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деската явно не си дава зор като за летния сезон и ще атакува направо към есенния. Не че за първи път го прави, напук на твърдението, че задължително трябва да имаш летен хит. Кеф е да се види, че нейната кариера се движи по съвсем друг начин от масовката.

Дано все пак да изненада с нещо по-скорошно, макар че щом тепърва записва... Важното е да изпипа всичко и като песен, и като клип. Искаме ударно завръщане от кралицата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...