Jump to content



Препоръчани коментари

Не вярвам. Симпатична ми е, но не може да отречем, че е меркантилна. И в това няма лошо, но нека не я изкарваме повече от другите златотърсачки. Доста луксозно си живее и не си го осигурява тя тоя стандарт. Не че не би могла, кадърна е, но защо да не избере по-лесното. Сега инак ми изглежда влюбена.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А може би просто няма идеи. Или пък амбиция (което сама е споменавала).

 

За амбицията непременно да е номер 1 е споменавала - да.

 

Не ми се вярва чак дотам да е безидейна. Най-малкото можеше се да "вдъхновява" редовно от световни звезди или балкански такива (а тя ги следи), както прави колежката й ГаленЧЕ. Или пък да си сформира професионален екип, който да мисли вместо нея, както също ГаленЧЕ направи.

 

Емилия е човек и като всички хора обича да е успешна и оценена. След големи свои хитове като "Смелите", "Гадните", "Калифорния" е била супер щастлива и го е изразявала в интервютата си. Тя е усещала сладостта от това имаш най-големия хит и да си в топа (макар и за кратко), а това е наркотик... Спокойно можеше да почне да точи от милионите на Динев, за да продължи да си доставя поредна доза от този наркотик, но не го направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвам. Симпатична ми е, но не може да отречем, че е меркантилна. И в това няма лошо, но нека не я изкарваме повече от другите златотърсачки. Доста луксозно си живее и не си го осигурява тя тоя стандарт. Не че не би могла, кадърна е, но защо да не избере по-лесното. Сега инак ми изглежда влюбена.

 

Аз не налагам тезата, че не търси богати мъже. Но очевидно не ги използва за това да наливат средства в кариерата й като други свои колежки. С това е различна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е един от диамантите в поп-фолка!

Изключително лъчезарна и приятна физиономия.

Стабилна дискография, премерени експерименти, един много добър цялостен продукт.

 

Но да, при Емилия повечето плюсаве са от дискографията й. Страхотен изпълнител!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че за 10 години с Коко най-много един-два пъти да са отишли на някаква скъпа почивка. С дрехите също не е парадирала. Как ще я сравнявате с меркантилни като Янева и Мария ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя реално вече и за сценични дрехи не харчи пари - всичките ги взима за вечерта и после ги връща. Личи си по таговете в инстаграм.
Поне сега ходи с прилични тоалети на световни марки, дочувам, че бачка със стилистка. Че е имала култови неща, като си е решавала сама. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне сега ходи с прилични тоалети на световни марки, дочувам, че бачка със стилистка. Че е имала култови неща, като си е решавала сама. :3fdb8960598fa63e:

 

Този тоалет предполагам е от тия, дето сама си ги е избирала, иначе стилистката е за бой.

 

1479913196-fbgklmsdlfkbgds.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този тоалет предполагам е от тия, дето сама си ги е избирала, иначе стилистката е за бой.

 

1479913196-fbgklmsdlfkbgds.jpg

Мен тук ме беше утрепала. :1000 (29):

 

Както и на тези:

 

00050859.jpg

 

emiliq.jpeg

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

emiliq.jpeg

Това е от същата стилистка, с която работи и сега. Тогава беше спряла да работи доста време с нея, но от известно време пак работят заедно.

 

Реално е доста добра, просто не е толкова комерсиална, както Добри. И със сигурност много по-добра от онзи, който ползва готови визии за Преслава и Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

00050859.jpg

 

:roll1: :roll1:

 

Много са ми смешни такива.. боди ли се вика, трико ли, не знам, дето няма крачоли и краката им са целите отвън. Супер неподходящо ми изглежда за голяма концертна сцена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е от същата стилистка, с която работи и сега. Тогава беше спряла да работи доста време с нея, но от известно време пак работят заедно.

 

Реално е доста добра, просто не е толкова комерсиална, както Добри. И със сигурност много по-добра от онзи, който ползва готови визии за Преслава и Фики.

По мое мнение, Емилия изглежда нелепо на снимките, които съм качила, както и на много други. Сещам се, че в "Двойно" е много смешна също. Не знам защо засягаш стилиста на Преслава и Фики, но откакто той се зае с Преса, тя просто е друг човек. Много е хубава всеки път като тоалети и аксесоари.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този тоалет предполагам е от тия, дето сама си ги е избирала, иначе стилистката е за бой.

 

1479913196-fbgklmsdlfkbgds.jpg

Потресаващ тоалет, но Емилия после в едно интервю каза, че нарочно е избрала такова прилепнало облекло, за да увековечи следродилната си фигура, защото знае, че скоро ще си е върнала старите килограми (както и стана). И оттогава го оценявам като идея. :1000 (29):

 

https://www.facebook.com/emilia.online/phot...e=3&theater

 

Коментирайте, че това е жена на 36. Изглежда зашеметяващо напоследък. :dizzy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/emilia.online/phot...e=3&theater

 

Коментирайте, че това е жена на 36. Изглежда зашеметяващо напоследък. :dizzy:

 

Яка е. Но тя сега е на гребена на вълната с новата любов, още е екзалтирана и хормоните й бушуват. Ще я видим след 2-3 години, когато Башур свикне с нея и спре да си мие краката преди лягане, дали ще има същото излъчване. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе мен ме кефеше повече преди операцията на носа. Промени й изцяло изражението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне сега ходи с прилични тоалети на световни марки, дочувам, че бачка със стилистка. Че е имала култови неща, като си е решавала сама. :3fdb8960598fa63e:

Сега я обличат в Роберто Кавали и Патризия Пепе, работи с техните бутици в София. Изглежда много яко, има осанка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава (2014) :: Емилия (2009) ... или когато "копието" надмине "оригинала". :)

 

Desislava291221.jpg

 

938-149929_wide.jpg

Не намирам прилики, иначе снимката на ДесиСлава е много по-добра от тази на Емата, просто първата има осанка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не намирам прилики, иначе снимката на ДесиСлава е много по-добра от тази на Емата, просто първата има осанка.

Смях в залата! :1000 (29): :1000 (29):

 

Не бяха ли точно феновете на Десислава (да не кажа един конкретен) тези, които коментираха как Емилия облякла на Коко боксерките за фотосесия. А няколко години по-късно тяхната на кой боксерките облече?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снимката на Емилия е покъртителна, драги, пайетени възглавници, легло и гола Емилия - чалга клише, да не говорим за прическата с обем в корените. Деса изглежда западно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...