Jump to content



Препоръчани коментари

Публиката, ако харесва нещо, го слуша. Ако не го харесва, го подминава.

Не е публиката, тази която ще определя какво да пее изпълнителя. Точно обратното е! Жалко, че някои хора не го разбират.

Изпълнителят пее, каквото му се пее и сам си носи последствията от това.

Не знам умишлено ли пропусна примерите, които ти дадох с още поне 6-7 от ТОП имената, които са афиширали връзките си. Аз ли да ти кажа защо през 2004 година Глория не е показала човека до себе си? По същата причина, поради която и Цветелина Янева в момента не го показва.

А и в крайна сметка, всеки сам решава дали да го направи или не. Тук мога отново да отворя темата от горния ми цитат. Не е длъжна да давя обяснения за действията си. Така е решила, така е направила... Какъв е проблема?

След като не съм гледал въпросното интервю или не се сещам за това какво е казано в него, какъв е смисъл да коментирам нещо, само за да си правя вятър на пръстите. Аз като не съм запознат с нещо, не го коментирам.

Не твърдя, че публиката трябва да определя кой какво да пее в своята професионална кариера. Дадох пример с това, само защото ти доста разпалено беше тръгнал и в тази насока, което означава, че не можеш да се абстрахираш от фенството. За каквото и да става дума, що се касае до Вълева, бъдеща Башур. Ти пък пропускаш двата примера, които аз ти дадох, след като оборих твърдението ти, че популярно лице не можело да скрие интимния си свят. Глория и след 2004 е имала мъже, не кара на сух режим. Никъде не ги споменава и не афишира подаръците си от тях. Ивана - по същия начин. Или Емата е по-популярна от тях? Питаш какъв е проблемът:

Аз обясних, но ти очевидно не разбираш. Сегашните снимки и постове изглеждат като един вид "отмъщение" към Коко и лекуване на стари рани и комплекси. Същото беше и с приказките за Анелия. Същото беше и след последните награди. Позволяваше си да коментира кой на кого отмъкнал заслужена награда, без да си дава сметка, че и други хора можеха да попитат как така нейната песен с Борис, появила се съвсем в края на годината, взе балада-та от безспорния хит на Коцьо. Но никой не го направи, защото Константин няма някакъв твърд електорат, както Преса и Галя, нито пък някой някога е подлагал простотиите на Ема на някакъв анализ.

Ще потърся въпросното интервю с Азис, ако успея, ще го кача.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публиката, ако харесва нещо, го слуша. Ако не го харесва, го подминава.

Не е публиката, тази която ще определя какво да пее изпълнителя. Точно обратното е! Жалко, че някои хора не го разбират.

Изпълнителят пее, каквото му се пее и сам си носи последствията от това.

Не знам умишлено ли пропусна примерите, които ти дадох с още поне 6-7 от ТОП имената, които са афиширали връзките си. Аз ли да ти кажа защо през 2004 година Глория не е показала човека до себе си? По същата причина, поради която и Цветелина Янева в момента не го показва.

А и в крайна сметка, всеки сам решава дали да го направи или не. Тук мога отново да отворя темата от горния ми цитат. Не е длъжна да давя обяснения за действията си. Така е решила, така е направила... Какъв е проблема?

След като не съм гледал въпросното интервю или не се сещам за това какво е казано в него, какъв е смисъл да коментирам нещо, само за да си правя вятър на пръстите. Аз като не съм запознат с нещо, не го коментирам.

Айде да не намесваш само Глория, а? Глория 2004 изобщо не се е крила, нито е крила имена на фирми спонсори за концерта 2003 или за някои от клиповете. 10 години преди това е звезда, можела е да правила каквото си иска. Какво я сравняваш с някакви пачаври, на които им купиха награди, самолети и какво ли не и съсипаха жанра с надцакванията си? Също така Глория официално си е била с Илия Загоров до 2006 и не е занимавала хората какво друго се е случвало, не им е навирала в очите нищо. Каквото е имала, го е казала в песните си. Говорете си за певачките, без да намесвате други. Ивана пък ходеше със Стоян от оркестър "Канарите", който беше в затвора в Пловдив, и е ходила да му изнася концерти там 2 пъти, но не е занимавала аудиторията с това.

Никой не е обидил Емилия - Янева просто не я харесва, нейно право е. На мен ми допада цялостно, но е факт, че преди беше доста елементарна и сприхава. Сега е по-улегнала. Интервюто й със Скерлев в Открит микрофон и онова по време на снимките за "Калифорния" са жестоки - само да поработи върху изказа си още, ще стане доста приятна за слушане. Защото е скромна, дори се самоиронизира и е голям реалист, доста пряма. Преди беше просташки пряма, и то главно на тема Анелия. Сега по има какво да каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, Глория след 2004 нямаше как да оповести връзката си с Жоро Илиев, първо защото беше най-голямата мутра, второ- защото беше женен. След него помним, че пак беше с някакъв женен бизнесмен, който тогава държеше стадиона на който пяха на Мура Мега. Аз мисля, че е нормално когато са обвързани да си оповестяват връзките. В интерес на истината май само Глора и Ивана са се крили, много странно защо?! За мен това пък не е нормално. Толкова години и никой да не ги щракне или засече някъде? Айде бе...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, Глория след 2004 нямаше как да оповести връзката си с Жоро Илиев, първо защото беше най-голямата мутра, второ- защото беше женен. След него помним, че пак беше с някакъв женен бизнесмен, който тогава държеше стадиона на който пяха на Мура Мега. Аз мисля, че е нормално когато са обвързани да си оповестяват връзките. В интерес на истината май само Глора и Ивана са се крили, много странно защо?! За мен това пък не е нормално. Толкова години и никой да не ги щракне или засече някъде? Айде бе...
Имали са достатъчно други неща, с които да изпъкнат.

И не са само те - за Нелина след Коко да си чул нещо? За Анелия след Мартин (минаха едно 9 години)?

Двете адашки - Емануела и Емилия не се спряха с любовните си драми и успехи...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

... Дадох пример с това, само защото ти доста разпалено беше тръгнал и в тази насока, което означава, че не можеш да се абстрахираш от фенството. За каквото и да става дума, що се касае до Вълева, бъдеща Башур.

Аз мога да се абстрахирам доста добре и го правя. Ако си прочела предните страници, ще разбереш, че не харесвам почти нищо от нея през 2017 и 2018.

Това обаче не означава, че тя ми е длъжна с нещо и трябва да се съобразява с това, което аз или някой друг харесваме.

 

Ти пък пропускаш двата примера, които аз ти дадох, след като оборих твърдението ти, че популярно лице не можело да скрие интимния си свят...

Нищо не пропускам. Няма как да си оборила такова мое твърдение, защото аз самия не съм правил такова. Твърдя през цялото време, че популярното лице само си определя дали да крие интимния си свят или не. НЕ си ти, нито съм аз този, който ще каже на Емилия, Глория или Ани Хоанг да крие интимния си свят. Всеки си има глава на раменете и сам си решава какво да споделя публично и какво не.

И както казах, всеки си има съображения, по които го прави или не го. ;)

 

 

Айде да не намесваш само Глория, а?

:roll1: :roll1: :roll1:

Извинявам се! Дано някога имам щастието да ми простиш!

Нямам какво повече да кажа по темата, тъй като дори не си направих труда да вниквам надолу в словоизлиянията ти на тема "мъченица Галина" след неадекватното ти начало. : )

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имали са достатъчно други неща, с които да изпъкнат.

И не са само те - за Нелина след Коко да си чул нещо? За Анелия след Мартин (минаха едно 9 години)?

Двете адашки - Емануела и Емилия не се спряха с любовните си драми и успехи...

Еми като са ги сменяли като носни кърпи, как да оповести.

Нелина не е звезда от ранга на горе изброените. Никой не се е интересувал от личния й живот. Те от песните й не се, какво остава да я ровят за личен живот. Факт е, че повечето певици рано или късно разкриват мъжете до себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко ми е досадна Ема с тия романтични статуси, толкова често и помпозно. Няма лошо да оповести, даже по-добре, отколкото да се научи от друг източник, но пък аз предпочитам да са малко по-загадъчни, както Луна, Глория, Ивана, Анелия, ако щеш - говоря за тези, които са сменяли половинки. Иначе тия с "вечните" няма какво и как да скрият, но и те не се натрапват. :) Нека просъществува по-дълго тая любов, че така почва да ми бие на Емануела!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Извинявам се! Дано някога имам щастието да ми простиш!

Нямам какво повече да кажа по темата, тъй като дори не си направих труда да вниквам надолу в словоизлиянията ти на тема "мъченица Галина" след неадекватното ти начало. : )

:1000 (29): реваааааа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още повече като популярна личност, няма как нейните връзки да не са публично достояние.

Нищо не пропускам. Няма как да си оборила такова мое твърдение, защото аз самия не съм правил такова. Твърдя през цялото време, че популярното лице само си определя дали да крие интимния си свят или не.
Последно - правил ли си/ не си ли твърдение, че няма как популярно лице да не направи публично достояние връзките си? :1000 (29):

Две далеч по-популярни лица ти дадох за пример - е, успяха! Очевидно Ема е разчитала през годините на този пи-ар, да ходи по предавания и списания да разкрива подробности от личния си живот.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, Глория след 2004 нямаше как да оповести връзката си с Жоро Илиев, първо защото беше най-голямата мутра, второ- защото беше женен. След него помним, че пак беше с някакъв женен бизнесмен, който тогава държеше стадиона на който пяха на Мура Мега. Аз мисля, че е нормално когато са обвързани да си оповестяват връзките. В интерес на истината май само Глора и Ивана са се крили, много странно защо?! За мен това пък не е нормално. Толкова години и никой да не ги щракне или засече някъде? Айде бе...

Голям праз, като е бил женен - спал е с коя ли не, като почнем от Кати. То са били оргии, любовници и какво ли не в "Домби"в София, в "Мираж" и къде ли още не. Въобще не са се крили и не са пазили имидж на женени за пред обществото. Защото той наистина е обичал Мая Илиева и са си осиновили деца, но по-добре да не коментирам някои други неща, свързани с Мая, че не са и по темата. Глория и Жоро са си били доста гъсти, не му е била просто някаква си там поредна любовница, ама това са си техни отношения и са си останали в 2004. Така като слушам, целият албум "Влюбена в живота" е за него - разпознава се по доста неща. Оттам нататък Глория 2006-та се разделя с Илия Загоров окончателно, той си бие камшика в чужбина. Вината си им е обща. Но Глория никъде не е занимавала аудиторията с живота си освен в първото издание на "Всяка неделя" 2005-та март, където отива със Загоров и Симона, и после 2007-ма в "Море от любов", където се натъжи.

Това за Мура Мега е Николай Гигов - ако не беше той, тоя концерт нямаше да го има тогава, просто трябваше да си платят наема, което ме съмняваше Митко да направи след цяло турне. Кога друг път след турне е имало концерт на стадион в София...

Цура Янева що никой не я щракна с Пеевски? И защо всички си мислим, че всичко е такова, каквото ни се представя на думи?

Светици в тоя жанр няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Извинявам се! Дано някога имам щастието да ми простиш!

Нямам какво повече да кажа по темата, тъй като дори не си направих труда да вниквам надолу в словоизлиянията ти на тема "мъченица Галина" след неадекватното ти начало. : )

Изобщо не ме интересуват малоумните ти иронии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми като са ги сменяли като носни кърпи, как да оповести.

Нелина не е звезда от ранга на горе изброените. Никой не се е интересувал от личния й живот. Те от песните й не се, какво остава да я ровят за личен живот. Факт е, че повечето певици рано или късно разкриват мъжете до себе си.

Така, хубаво.

Ивана, обаче, е по-голяма звезда от Емилия и където и да е гостувала, винаги са я питали за мъжете. Отклонявала е абсолютно навсякъде, дори пред Кулезич и Патрашкова. А ти гарантирам, че не са я сменяли като носна кърпа и е имала 3, да кажем 4 сериозни връзки, откакто е такава голяма звезда. Значи можело и без всяка втора дума да е съответно "Красимир", "Коко", а сега е "Жорж".

Емилия ми изглежда като жена, която сама себе си не обича, сякаш сама не вярва, че заслужава и получава любов. та има нужда да го тръби винаги и навсякъде!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно - правил ли си/ не си ли твърдение, че няма как популярно лице да не направи публично достояние връзките си? :1000 (29):

Дано да се правиш, че не ме разбираш. Обратното не би говорило добре за теб...

 

Очевидно Ема е разчитала през годините на този пи-ар, да ходи по предавания и списания да разкрива подробности от личния си живот.

Явно е успяла с този "пи-ар" ход след като към днешна дата е доста по-актуална и от двете, иначе по-успели от нея звезди. : )

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям праз, като е бил женен - спал е с коя ли не, като почнем от Кати. То са били оргии, любовници и какво ли не в "Домби"в София, в "Мираж" и къде ли още не. Въобще не са се крили и не са пазили имидж на женени за пред обществото. Защото той наистина е обичал Мая Илиева и са си осиновили деца, но по-добре да не коментирам някои други неща, свързани с Мая, че не са и по темата. Глория и Жоро са си били доста гъсти, не му е била просто някаква си там поредна любовница, ама това са си техни отношения и са си останали в 2004. Така като слушам, целият албум "Влюбена в живота" е за него - разпознава се по доста неща. Оттам нататък Глория 2006-та се разделя с Илия Загоров окончателно, той си бие камшика в чужбина. Вината си им е обща. Но Глория никъде не е занимавала аудиторията с живота си освен в първото издание на "Всяка неделя" 2005-та март, където отива със Загоров и Симона, и после 2007-ма в "Море от любов", където се натъжи.

Това за Мура Мега е Николай Гигов - ако не беше той, тоя концерт нямаше да го има тогава, просто трябваше да си платят наема, което ме съмняваше Митко да направи след цяло турне. Кога друг път след турне е имало концерт на стадион в София...

Цура Янева що никой не я щракна с Пеевски? И защо всички си мислим, че всичко е такова, каквото ни се представя на думи?

Светици в тоя жанр няма.

Така е, но това не променя факта, че Глория си е крила връзките след Загоров, като всички знаеха с кого е била и 2005 и 2006. А колко любима е била на Жоро не се знае, след като е замени с Мария. Тя последна май беше с него, чак и яхтата му я снима няколко пъти.

А Пеевски не е щракнат с Янева по простата причина, че държи медиите в БГ. Нали се сещаш, че няма как това да стане, което пък.не.пречи цяла БГ да знае.за тях, явно са.ги виждали достатъчно за да излезе наяве.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи можело и без всяка втора дума да е съответно "Красимир", "Коко", а сега е "Жорж".

Някои хора изглежда не се срамуват от това с кого и защо имат връзка. :)

Нито мъжа на Емилия е бил в затвора, камо ли да му е изнасяла концерти там, нито е била любовница на най-голямата мутра в държавата, която да е спонсорирала кариерата й.

И аз да съм, и аз ще си мълча като имам връзка с такова хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, хубаво.

Ивана, обаче, е по-голяма звезда от Емилия и където и да е гостувала, винаги са я питали за мъжете. Отклонявала е абсолютно навсякъде, дори пред Кулезич и Патрашкова. А ти гарантирам, че не са я сменяли като носна кърпа и е имала 3, да кажем 4 сериозни връзки, откакто е такава голяма звезда. Значи можело и без всяка втора дума да е съответно "Красимир", "Коко", а сега е "Жорж".

Емилия ми изглежда като жена, която сама себе си не обича, сякаш сама не вярва, че заслужава и получава любов. та има нужда да го тръби винаги и навсякъде!

То ако става дума и за.Ивана се говореше, че е подлога на Гергов и Бойко, така че колко се е опазила, само тя си знае.

Това коя каква звезда е е тъпо тука. Емилия последните 10 години е по търсена, с повече хитове, с повече участия, турнета и т.н.т. от двете взети заедно - за Ивана и Глория става въпрос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно е успяла с този "пи-ар" ход след като към днешна дата е доста по-актуална и от двете, иначе по-успели от нея звезди. : )
Доколко е успяла, времето ще покаже. Както и то ще отсъди колко е "обичана" и "щастлива" в момента. Аз харесвам мисълта, че щастието обича тишината. Дано сега ти ме разбереш правилно!

А към днешна дата, нейната актуалност се състои в това да ходи да гледа Глория на нейн самостоятелен концерт като публика, мечтаейки за такъв свой (знаем, че няма да се случи). Лесно е да поддържаш ниво, след като винаги си бил пета/ шеста в чалгата. Когато си се качил на абсолютния връх, както двете далеч по-успели от нея, всички чакат в засада да се хлъзнеш, за да те обявят за провал.

 

Сашо, какви турнета е имала Емилия? И колко тежи нейното име, след като тя самата си призна при Мон дьо, че връх не е помирисвала? Вечната втора цигулка. За какви участия става въпрос - припява си върху записите или само си отваря устата... Моля ви се...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора изглежда не се срамуват от това с кого и защо имат връзка. :)

Нито мъжа на Емилия е бил в затвора, камо ли да му е изнасяла концерти там, нито е била любовница на най-голямата мутра в държавата, която да е спонсорирала кариерата й.

И аз да съм, и аз ще си мълча като имам връзка с такова хора.

Нали не беше вникнал надолу в, как бяха, "словизлиянията за мъченицата"? :1000 (29): Поне си следи лъжите.

Голямо спонсориране от 2003 до 2004 е паднало, преди и след това никой не е знаел за Глория... Направо Жоро е създал Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали не беше вникнал надолу в, как бяха, "словизлиянията за мъченицата"? :1000 (29): Поне си следи лъжите.

Голямо спонсориране от 2003 до 2004 е паднало, преди и след това никой не е знаел за Глория...

:1000 (21):

Не, но най-скъпите й хубави неща й ги спонсорира именно той.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, но най-скъпите й хубави неща й ги спонсорира именно той.

Да ти кажа, на мен не ми харесват толкова клиповете от "Крепост" - съвсем честно.

Аз не мисля, че впоследствие клипове като "Кръговрат", "Можеш ли да ме обичаш", "Вярвам в любовта", "До последната сълза", "Двойна игра" им отстъпват по нещо... Просто като за 2003 Глория вкара някаква нотка на по-скъпарски бюти клипове и ефекти. Иначе сценарият на "Крепост" например не е като да го няма в още сто клипа още в тоя период. Не съм се прехласвал чак толкова поне аз. Така или иначе за клипове и концерти е почти немислимо без спонсори - всеки нещо рекламира, някой му помага с локации, наем, реквизит и т.н. Тя си беше вече звезда преди Жоро, със Загоров си бяха тандем. То ако става въпрос, и Гриша Ганчев й е помагал със средства за концерта "Крепост", там от Ловешка ракия, отделно сладкарници и т.н.

Нима сега Цура и Галена не са държанки на ДПС, Доган, Местан, Пеевски? Дори им ходят на мероприятия в Сараите редовно. Реално за тях се направи и цял концерт на Веселина, а не че имат много общо с историята на радиото. И други, и други неща, но да не бъда обвинен в конспиративни теории.

Та те Малина, Есил и сие се продадоха на сумати партии... Дори най-добрата душа в тоя жанр - Тони Дачева, ходеше с мутра като Найден, свързан с Първа частна милиция и с Мечката и т.н. Такава им е средата. Това не ги прави лоши хора. Така че, излишно скача фенът на Емилия... И аз я одобрявам - нека е щастлива жената сега. Що трябваше да се намесят сто певици...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че написах няколко провокативни поста в темата за голямата звезда Емилия, та да направи три страници... :3fdb8960598fa63e:

Дано само да не се обидиш пак на някого и да изчезнеш, искайки да заключат и тази тема, че тогава горката кариера на Емилия как ще продължи без да й раздвижваш темата? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано само да не се обидиш пак на някого и да изчезнеш, искайки да заключат и тази тема, че тогава горката кариера на Емилия как ще продължи без да й раздвижваш темата? :3fdb8960598fa63e:
Не се получи иронията, защото тази тема не е моя и няма за какво да я заключват/ или пък аз да имам подобни изисквания!

Надали бих направила тема точно за въпросната госпожица. Може би топ балада... Защото там, не мога да отрека, има какво да се чуе!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...