Jump to content



Препоръчани коментари

Интервюто на Симона беше добро. Не знам какво да обърна от почуда, че не е общо с Глория.

Много хубави кадри през годините са вкарали в монтажа, а и Симона казва някои по-различни неща от друг път. Само че имах чувството, че през 70 процента от времето се споменаваше майка ѝ, коментираха все нея в някакъв контекст. Бе, оставете момичето да си говори за себе си. Тя много точно ги обрисува и двамата със Загоров, можеше и още по-директна да бъде. :ддд Дано успее да изгради свой стил и да набере популярност с песните си. Щом за други има място и начин, значи и за нея може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой има ли този микс на мп3 с хубаво качество, ама без подвикванията вътре между песните? Ужасно е, не знам защо ги е записала, а толкова хубаво пее...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, тая песен регулярно си прави добри гледания като за стара песен. Беше тотален хит 2002-ра. Много е една такава за маса, тежка. Супер яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона изглеждаше мнооого напълняла в лице... едни бузи, една шия...всичко се сляло...

И къде ходи, какви песни пуска и накрая половината интервю пак за майка и... никога няма да изкласи това момиче...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В кое предаване е била днес Глория?

Симона.

https://nova.bg/news/view/2018/02/03/206010...B0-%D0%BC%D0%B8

Симона изглеждаше мнооого напълняла в лице... едни бузи, една шия...всичко се сляло...

И къде ходи, какви песни пуска и накрая половината интервю пак за майка и... никога няма да изкласи това момиче...

Може да са я снимали от кофти ракурс.

Вината е и в журналистите относно въпросите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Изгледах това прекрасно интервю , според мене наиситна малко повече , ми дойдеха въпросите за Глория и нейния личен живот , но имаше нотка и Симона и нейното развитие от тук нататък . Симона доказа ,че е едно пораснало момиче ,което знае какво иска и как да го постигне .Според мене интервюто е добро и тя се представи страхотно !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах това прекрасно интервю , според мене наиситна малко повече , ми дойдеха въпросите за Глория и нейния личен живот , но имаше нотка и Симона и нейното развитие от тук нататък . Симона доказа ,че е едно пораснало момиче ,което знае какво иска и как да го постигне .Според мене интервюто е добро и тя се представи страхотно !!!

Ми те такива неща я питат, което е супер тъпо. Да поканят Глория и да ги задават на нея тия въпроси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми те такива неща я питат, което е супер тъпо. Да поканят Глория и да ги задават на нея тия въпроси.

 

И аз го изгледах. МОмичето е симпатично, но видимо много се притеснява.

Тази щерката на Софиянски е точно никаква водеща. На тати момичето цял живот.

Няма да я пита Глория, защото ще получи отговори и държание, на които Ива не знае как да реагира. Доста е глуповата.

А тази ѝ рубрика като цяло е за децата на известните, за това е нормално да задава толкова въпроси.

Симона прави хубаво впечатление определено, но ще ѝ е доста трудно да стане масова любимка без да пее песни като АНтилопа.

Дано все пак успее, има много приятен и топъл глас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Ива е доста неадекватна като журналист. Петя Дикова например, която също е дете на известни, е далеч по-кадърна и можеща.

Иначе засега интервютата на Симона са доста по-разчупени от тези на Глория. :1000 (29): Кое е новото гадже? Скри го нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз го изгледах. МОмичето е симпатично, но видимо много се притеснява.

Тази щерката на Софиянски е точно никаква водеща. На тати момичето цял живот.

Няма да я пита Глория, защото ще получи отговори и държание, на които Ива не знае как да реагира. Доста е глуповата.

А тази ѝ рубрика като цяло е за децата на известните, за това е нормално да задава толкова въпроси.

Симона прави хубаво впечатление определено, но ще ѝ е доста трудно да стане масова любимка без да пее песни като АНтилопа.

Дано все пак успее, има много приятен и топъл глас!

Това стадно мислене е крайно ограничено и обезличаващо. Всички ли, които "творят" песни тип Антилопи, са народни любимци? Ето, примерно едни Михаела Маринова и Михаела Филева не го правят - и са успешни за себе си. Всеки си има някакви разбирания за музика и никой няма право да му налага матрици. Да, на Симона ѝ трябва по-конвертируема песничка, но това не означава да е непременно ръмжаща такава като на Гера и Тита - няма да я възприемат от нея така, както от тях, първо. А и те обхващат обособен таргет, който, когато порасне, ще се преориентира, защото друго ще е на мода. По-добре по-трудно и по-сигурно, не при всекиго става от раз. Нека пробва Симона и ще стане все някога. А защо никой не оцени разкошна балада като "Скрита в сърцето ти"? Мисля, че можеш и сам да си отговориш.

По въпроса с журналистиката - докато има шуробаджанащина и конфликт на интереси в медиите, а не естествен отбор, ще бъде все така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това стадно мислене е крайно ограничено и обезличаващо. Всички ли, които "творят" песни тип Антилопи, са народни любимци? Ето, примерно едни Михаела Маринова и Михаела Филева не го правят - и са успешни за себе си. Всеки си има някакви разбирания за музика и никой няма право да му налага матрици. Да, на Симона ѝ трябва по-конвертируема песничка, но това не означава да е непременно ръмжаща такава като на Гера и Тита - няма да я възприемат от нея така, както от тях, първо. А и те обхващат обособен таргет, който, когато порасне, ще се преориентира, защото друго ще е на мода. По-добре по-трудно и по-сигурно, не при всекиго става от раз. Нека пробва Симона и ще стане все някога. А защо никой не оцени разкошна балада като "Скрита в сърцето ти"? Мисля, че можеш и сам да си отговориш.

По въпроса с журналистиката - докато има шуробаджанащина и конфликт на интереси в медиите, а не естествен отбор, ще бъде все така.

 

 

Забелязвам, че доста обичаш да ме цитираш и да ми обясняваш неща, които нямат много общо с поста ми. А също и да лепиш етикети.

В случая на Симона тя трябва да се съобразява с актуалната наложена вълна, ако иска да се котира и да достигне до масата. Ако ли не може да си пусне още хиляди такива нелоши песни, както до сега ид а продължава да пее по пиано барове и да я питат за майка ѝ. СЛед време, след като се е наложила, вече може да се опита да налага виждането си за музиката на пазара, но в момента това е почти невъзможно в България според мен.

Според мен никоя от направените ѝ до сега песни не носи хитов заряд. Приятни за слушане, но дотам. Незапеваеми. А песните са всичко.

Трябва ѝ нещо, с което да грабне публиката и да я запомнят. Ще е жалко, ако не успее, защото има талант, а и доста стабилен гръб и Глория от години инвестира в нея и в публичния ѝ образ, но понякога нещата не стават, ако и всички предпоставки да са налице. И пак казвам, искрено ѝ пожелавам успех и да успее така, както на нея ѝ се иска.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мне, не цитирам никого без повод, параноята ли те гони - не знам. Като цяло имам добро мнение за теб като потребител, разсъждения, ниво на грамотност, но понякога си заслепен и друго освен Десислава не признаваш.

Такова нещо като "трябва" няма - това е най-грешната думичка. "Трябва" е това, което чувстваш отвътре - останалото е компромис. Човек когато е различен, тогава се отличава и е убедителен - просто Симона не е попаднала още на своя хит. Ако имаше готова формула за това, всички щяха да правят хитове всеки път и всеки от тях щеше да бъде със звученето въпросните песни, които споменаваш. И за целта пак ще ти дам пример с Михаела Филева, Маринова и други. Залите са пълни и на други певци, които не пеят за флора и фауна. Хем се оплаквате от еднообразие, хем... Не знам.

Дори Филева пълни всеки път София лайв клуб. А ти по твоята си логика сигурно одобряваш и Сузанита, но не всички са като теб и този таргет, който пак казвам, е строго обособен. Не лепя етикети, това е положението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яко бях зарибена по тази песен. Многоо ми е любима онази част с Илиян. :Vishenka_05:

Жалко че много хора не я оцениха, както заслужаваше.

Ами... оцени си се за тогава, но бързо се забрави. Просто Глория винаги е срещу течението и когато реши да направи нещо във вълната, то модата вече е друга. :1000 (29): Но нищо, поне опита и тя от комерсите.

Тук е много джиджана. Жалко, че е на плейбек. На 2:15 се спъна, без да иска, и даже се чува смях, махнали са кадъра. Тая сцена беше много неудобна и странна.

Между другото, Илиян спомена веднъж, че съжалява, задето не са направили нещо по-музикантско с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е всеки може да се спъне и на други се е случвало. Сетих се като даваше интервю и Илиян я цунка по рамото, беше много сладурско, но тя не го отрази особено. Иначе двамата си подхождат, като гласове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е всеки може да се спъне и на други се е случвало. Сетих се като даваше интервю и Илиян я цунка по рамото, беше много сладурско, но тя не го отрази особено. Иначе двамата си подхождат, като гласове.

Да, беше концентрирана да се обяснява на Ема Стоянова. Те май станаха приятелчета с Илиян, миналата година бяха заедно на Бали. С тях беше и Роро, лека му пръст. :( Да, може да направят нещо, ама тя е малко капризна на дуети, което не е лошо, де.

 

 

Няма да забравя периода с Денсинг старс. Радвам се, че два пъти успях да отида на живо. Мисля, че можеше да стигне и до финал, ако Раева беше по-мека - накрая я захапа, защото я хвана яд за салсата, а Глория накрая с бурлеската си развали дисциплината... Но бяха хубав тандем със Светльо. Жалко, че после само в "Инсомния" се разтанцува и донякъде в "Криле", и това беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя нали беше обещала след старса да е по-разчупена вече да да танцува в клиповете, но много бързо се върна към нейните си чупки :1000 (29):

Ние сме си свикнали с тях, те я правят уникална и различна.

Много бяха сладки със Свтльо, участието и тогава ме изненада много приятно, но има тенденция да подценяват фолк изпълнителите в такива формати. Във всяко жури има по един, който мрази поп фолк. :1000 (29):

Много беше готина и на концерта, когато изкара вълка от клипа на сцената. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не харесвам Симона никак. Но аз и Глория ненавиждах преди, а сега си я пускам и слушам. :1000 (29): Може след време и щерката да промени мнението ми. Засега не чувам и не виждам някакъв потенциал.

От интервюто ми хареса, че Глория не я е прехвалвала, а изисквала още и още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...