Jump to content



Препоръчани коментари

Феновете на Глория: Камелия по п*тка, Лили Иванова по ц*ци, Галена във вана, Преслава без гащи. Нашата прима никога не би си позволила сексуални провокации, за да тика кариерата си напред.


Meanwhile Глория през 90-те, мечтата на всеки дърт коцкар:
D7RqyBaOMlOUyciui-ReLF-ghfXR3QJkKB5EDKr9

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен Деси е топ от старите, нито Кама, нито Глория. То затова й само Деса чат пат може да спечели нещо. Но чат/пат е много правилно (айде и Фики). Това ви показва, че хората просто не харесват чалгаджийките достатъчно. 

Глория специално от старите е най - неодобрявана. Просто прави много смешни изцепки и е много груба, точно когато не трябва. Камелия е някъде след нея, но е в пъти по - добре, по - ехидна, по - хитра. Деси е толкова наивно глуповата, че хората се топят около нея. Аз затова винаги ще я харесвам, защото за таланта си е прекалено добър човек. 

Но да се върнем към Глория. От нея се иска само 1. Аз не й познавам творчеството, но го слушах миналата седмица. Та се иска едно нещо, не да се прави на Преслава/Галена/Анелия, защото те са различни. Имат допирни точки, но не е нужно да прави бързи парчета като Преса/Галя, или пък да е Аня с нейните мяукания. Иска се да направи нещо мелодично като това:

То няма й такива песни в чалгата. Ако толкова държи на бързи песни, ето една която й пасва:

Вижте клипа на втората песен. Толкова е естествена и усмихната. И даже иронична го играе на моменти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и на Константин симпатизират... :D

За мен това е тотален хит, въпреки баналния текст! Много чувство е вложено някак. Песента е динамична, има развитие в нея, не е монотонна.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Айде-айде, сякаш Десислава не бе мъртва за широката аудитория от 2008-ма до второто й завръщане и клякане в Пайнер. Като започнете да се изхвърляте ставате ужасно неприятни. Нито Деса е фактор, нито е имала годините на върха, които е имала Глория - 1994-2005 срещу 2000, 2002, 2016 от Деса, нито нейното влияние, тиражи и бройка фенове. Победила на леля си мръсната пета.

Е малко ли сезонни хитове е имала ДС в този период... Никога не е изпадала чак колкото Глория, просто на даден момент започна да й личи, че не е в компанията монопол и затова се върна. То нея не я въртяха дори по телевизията, докато други си имаха ротация, концерти, турнета, награди...

Каквото и да си говорим в тази тема, нещата ще се виждат най-ясно като минат още години, когато публиката ще може да хвърли цялостен поглед над кариерата на изпълнителите. И ще е много по-впечатляващо, че някои като Десислава, Камелия и Софка са предизвиквали интерес към себе си в няколко поредни десетилетия, а Глория- не. То и с естрадните е така, затова Лили е орисана да е най-голямата още преди да пропее чалга и да се снима гола.

Btw тук е разголена колкото Лили в професионално издание като Плейбой, само че е за обложка на албум:

1677798392_images(1).jpeg.9616c1d33f52f28211d390dac35f5e0b.jpeg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъпи приятели и почитатели, поради нарастващата пандемичната обстановка  в страната и многото неясноти за нас артистите, се налага да преместим концерта ни в гр.Пловдив за лятото на 2022 г ! Очаквайте подробности утре ,1-ви септември 2021 г !
С уважение:
Глория,  културна организация “Артмелпомена“ и EVENTIM.BG !

😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Скъпи приятели и почитатели, поради нарастващата пандемичната обстановка  в страната и многото неясноти за нас артистите, се налага да преместим концерта ни в гр.Пловдив за лятото на 2022 г ! Очаквайте подробности утре ,1-ви септември 2021 г !
С уважение:
Глория,  културна организация “Артмелпомена“ и EVENTIM.BG !

😂😂😂

Толко си може. Тва беше, но поне опита. Просто както казах няма интерес към нея. Билетите бяха замръзнали, абсурд беше да напълни залата за седмица.  А и има истина, 100% е имало хора, които са уплашени от Ковид-а и са върнали билета си. Това добавено към празната зала я прави още по - празна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам, че пак сте отпуснали душите та да попитам, ако Глория, която не заради Ковид мерки, а щото "толко си може",  е отложила концерта си, какво е оправданието на Камелия, която пък "така добре видиш ли се била адаптирала към новото време" да не напълни в най-благодатния за концерти период (29.07. 2021) една мижава зала в Перущица (и то заедно с Виво Монтана) и да се налага да го отлага с 2 месеца? 

 

Screenshot_20210831-234048-478.png

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, че е го е отменила и че здравето ѝ и това на близките ѝ е неин приоритет номер 1. Малко е тъпо с този анонс, можеше директно утре да съобщи в един пост цялата новина. А не така - троха по троха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, omline каза:

Гледам, че пак сте отпуснали душите та да попитам, ако Глория, която не заради Ковид мерки, а щото "толко си може",  е отложила концерта си, какво е оправданието на Камелия, която пък "така добре видиш ли се била адаптирала към новото време" да не напълни в най-благодатния за концерти период (29.07. 2021) една мижава зала в Перущица (и то заедно с Виво Монтана) и да се налага да го отлага с 2 месеца? 

 

Screenshot_20210831-234048-478.png

Не е съвсем същото, защото на Камелия е бил отложен поради липса на интерес ок, но ше се състои сега. Не чак след година. Тоест на Кама не й пречи Ковида да напълни залата (ако я). 

преди 18 минути, Andrew Cunanan. каза:

Браво, че е го е отменила и че здравето ѝ и това на близките ѝ е неин приоритет номер 1. Малко е тъпо с този анонс, можеше директно утре да съобщи в един пост цялата новина. А не така - троха по троха.

Аз не мисля, че е това. По - скоро нямаше време да продаде билетите. Виж леля Камуца пълни тая мижава зала няколко месеца 4+, Ивана и тя от 4 месеца пълнеше нейните. Глория нейния буквално го обяви миналия месец, а рекламата почна преди две седмици. Билетите онлайн бяха до никъде. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Не е съвсем същото, защото на Камелия е бил отложен поради липса на интерес ок, но ше се състои сега. Не чак след година. Тоест на Кама не й пречи Ковида да напълни залата (ако я). 

Мажи, мажи...! 😂

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

Мажи, мажи...! 😂

Знаеш, че си ми слабост. Какво искаш да чуеш - да, Кама и тя не е успяла да напълни залата в срок. Но Кама за разлика от Глория се чекне всеки ден по чалготеките за 5 бона (същия хонорар). Пръска се от участия, които са от средно до доста пълни, пеят и песните от 5 до 55 с пълно гърло. Тя е далеч по - достъпна, и сега дори ше си напраи концерта (с помощ от виво монтана), но пак е зела тях, не балет Магия. Накрая от толкова концерти ще чакаме баба Въче да ни попее цял ден :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Знаеш, че си ми слабост. Какво искаш да чуеш - да, Кама и тя не е успяла да напълни залата в срок. Но Кама за разлика от Глория се чекне всеки ден по чалготеките за 5 бона (същия хонорар). Пръска се от участия, които са от средно до доста пълни, пеят и песните от 5 до 55 с пълно гърло. Тя е далеч по - достъпна, и сега дори ше си напраи концерта (с помощ от виво монтана), но пак е зела тях, не балет Магия. 

Точно така, точно така...айде сега и леко в ъглите мини...! 🤣

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер криво ми е, че няма да се състои концертът. Заради него си удължих престоя в Пловдив, отделно билетите бяха и подарък за годишнината на нашите, приятели щяха да дойдат, правихме планове къде ще се черпим, за Глория бяхме подготвили нещо... Толкова исках точно в тоя Летен театър. Супер отговорен съм към здравето си и това на хората, но ми писна от тая ковид ситуация, честно. Догодина я камилата, я камиларя. Баси майката. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.08.2021 г. от 18:17, WindWalkerMonk каза:

Да, стигнахме до момента в който казваш здр и Глория ти казва здр на майка ти. Наистина айде да приключим спора. Нито ще стигнем до консенсус, нито ще се промени нещо. 

Я се разкарай оттука с това "здр"!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Я се разкарай оттука с това "здр"!

 

Много е под пара.  Тая й изцепка е много популярна и това с шамара. 

@adorable вярвай ми, има хора на които доста повече им е писнало. Загубили са близки, работа, в кредити са. Някои всички бонуси накуп. Догодина пак ше я видиш.

преди 27 минути, adorable каза:

Супер криво ми е, че няма да се състои концертът. Заради него си удължих престоя в Пловдив, отделно билетите бяха и подарък за годишнината на нашите, приятели щяха да дойдат, правихме планове къде ще се черпим, за Глория бяхме подготвили нещо... Толкова исках точно в тоя Летен театър. Супер отговорен съм към здравето си и това на хората, но ми писна от тая ковид ситуация, честно. Догодина я камилата, я камиларя. Баси майката. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Много е под пара.  Тая й изцепка е много популярна и това с шамара. 

Коментар под видеото, описващ реалността, такава-каквато е:
 

Ако не ги знаех колко са прости и ограничени, щях да се учудя как може такава липса на зрялост и на самочувствие, за да се поддават на такива детски елементарни провокации. Но от Глория, която я знам от ИГ колко е комплексирана горката, пък и от интервютата си личи колко е ограничена, вкисната и злобна, няма какво да се очаква повече. Иначе невероятно красива.
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Коментар под видеото, описващ реалността, такава-каквато е:
 

Ако не ги знаех колко са прости и ограничени, щях да се учудя как може такава липса на зрялост и на самочувствие, за да се поддават на такива детски елементарни провокации. Но от Глория, която я знам от ИГ колко е комплексирана горката, пък и от интервютата си личи колко е ограничена, вкисната и злобна, няма какво да се очаква повече. Иначе невероятно красива.

Ами няма как да кажа, че не е така. Не е само тя - всички до една са, ама на нея много й личи и докато другите го дават по - пасивно, или ехидно (Преслава забранила коментари съдържащи Майкъл/Джъксън/Галена :D ), Глория директно шамари с блокирания, здр. на майка ти, и тем подобни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.08.2021 г. от 22:01, DarkChild каза:

Да представи нов ремикс Да ти забия един шЪмар/zdr na maika ti.

Едвали ще е по-хитов от ремикса на "Феникс".:cd:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , omline каза:

Гледам, че пак сте отпуснали душите та да попитам, ако Глория, която не заради Ковид мерки, а щото "толко си може",  е отложила концерта си, какво е оправданието на Камелия, която пък "така добре видиш ли се била адаптирала към новото време" да не напълни в най-благодатния за концерти период (29.07. 2021) една мижава зала в Перущица (и то заедно с Виво Монтана) и да се налага да го отлага с 2 месеца? 

 

Screenshot_20210831-234048-478.png

Перущица ми е родния град и да ти кажа залата хич не е мижава, а е с капацитет 800-1000 седящи места. Евала на Камелия - ще се поинтересувам и за хонорара и, защото общината ни е супер бедна и се съмнявам да им е платила повече от 2000 лева общо. Според мен го отлагат заради слъпия вход - дори нашите, които слушат чалга, не биха извадили да дадат 20-30лв вход за Камелия. 
Иначе и мен ме е яд за Глория - какъв ковид я притеснява при концерт на открито? Дано не е причината в продажбата на билети, но не знам - несериозно ми звучи и на мен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е Глория да отмени концерта - в понеделник се заговори за 30% капацитет на концертите, после за пълното им отменяне. В България всичко се прави от днес за утре и няма как човек да планира каквото и да е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , WindWalkerMonk каза:

Глория директно шамари с блокирания, здр. на майка ти, и тем подобни. 

Kаква е историята за здр на майка ти? На някой такъв коментар ли е писала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Illyria каза:

Kаква е историята за здр на майка ти? На някой такъв коментар ли е писала?

Един човек й беше написал здр. и тя му беше отговорила здр. на майка ти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, WindWalkerMonk каза:

Един човек й беше написал здр. и тя му беше отговорила здр. на майка ти. 

Zdr na majka ti!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, WindWalkerMonk каза:

Един човек й беше написал здр. и тя му беше отговорила здр. на майка ти. 

Хахахах В какъв контекст е било това? Всеки неин коментар онлайн е сензация и бисер за историята. Много ме кефи!

 

- Един и то какъв!

- Здр. на майка ти! 

- Ще си правиш каквото си искаш!

- Емилия счетоводителката, или певицата?

- Имам втори номер копита

- Ако ти забия един шамар!

 

Абе кефи жената, няма какво да се заблуждаваме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...