Jump to content



Препоръчани коментари

Когато прослушах чалга, мислех, че това е сред визитните картички на Гюра ни! Но пак си е било достатъчно популярно, нали? 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Е разбирам го повече от феновете й в тази папка. Аз имам поглед на това реално колко са добри песните й и колко се слушат (главно семейно) от една шепа хора. Разликата е, че вие само дрънкате (феновете й), аз давам мнение защото го виждам с очите си. 

Ти кво бачкаше, я ми припомни? HR ли беше? :whistling: Щото те развиват обикновено увереност да оценяват неща, дето грам не са им в компетенциите.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Ти кво бачкаше, я ми припомни? HR ли беше? :whistling: Щото те развиват обикновено увереност да оценяват неща, дето грам не са им в компетенциите.

Работи 

 

Любима песен ❤️ 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, omline каза:

Ти кво бачкаше, я ми припомни? HR ли беше? :whistling: Щото те развиват обикновено увереност да оценяват неща, дето грам не са им в компетенциите.

Няма значение това. Може да си говорим високопарно в стил на Глория за медузи и висша математика. Може за спорта един ред на Фурие да врътнем да се направим на умни. Но това няма общо към темата. Аз като цяло гледам да сме обективни.

на концерт на твоята фирма в най - голямата зала, щерка ти да извика името ти и никой да не реагира. Това е поне за мен такова унижение. Имаш 30 годишна кариера, а си дъното там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Няма значение това. Може да си говорим високопарно в стил на Глория за медузи и висша математика. Може за спорта един ред на Фурие да врътнем да се направим на умни. Но това няма общо към темата. Аз като цяло гледам да сме обективни.

но няма как на концерт на твоята фирма в най - голямата зала щеркати да извика името ти и да си все едно на панахида. Това е поне за мен такова унижение. Имаш 30 годишна кариера, а си дъното там.

Ето от кого се е учила Емануела - ей така минават и нейните участия

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Няма значение това. Може да си говорим високопарно в стил на Глория за медузи и висша математика. Може за спорта един ред на Фурие да врътнем да се направим на умни. Но това няма общо към темата. Аз като цяло гледам да сме обективни.

на концерт на твоята фирма в най - голямата зала, щерка ти да извика името ти и никой да не реагира. Това е поне за мен такова унижение. Имаш 30 годишна кариера, а си дъното там.

Човече, стига въртя и сука, защото си досаден вече - беше смешно до един момент, вече не е.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Човече, стига въртя и сука, защото си досаден вече - беше смешно до един момент, вече не е.

А можеше този хит да е на Глория! :D 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

Човече, стига въртя и сука, защото си досаден вече - беше смешно до един момент, вече не е.

Виж, ако имаш аргументи по темата изложи ги. Аз давам видео материали в които покривам думите си 100%. Ти подобно на примата представяш паралелна реалност говорейки абстрактно и без да има общо по темата. Щеше да е смешно, ако не беше тъжно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Виж, ако имаш аргументи по темата изложи ги. Аз давам видео материали в които покривам думите си 100%. Ти подобно на примата представяш паралелна реалност говорейки абстрактно и без да има общо по темата. Щеше да е смешно, ако не беше тъжно.

 

, това е положението. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

 

Пуст български - няма достатъчно думи, с които да бъде заменена думата "досадник".

Тези "прозрения", с които си мислиш, че откриваш топлата вода, са неща говорени 100 пъти и наглото ти лигавене (което пък е и абсолютно добре подплатено с невежество) нищо интересно не носи на дискусията.

Не си слушал, не си чел, само си наблюдавал не знам си какво и с цялото си нахалство ми изискваш примери, с които да ти доказвам, че нямам сестра. Ай да походиш малко по земята, а?!

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Пуст български - няма достатъчно думи, с които да бъде заменена думата "досадник".

Тези "прозрения", и с които си мислиш, че откриваш топлата вода са неща говорени 100 пъти и наглото ти лигавене (което пък е и абсолютно добре подплатено с невежество) нищо интересно не носи на дискусията.

Не си слушал, не си чел, само си наблюдавал не знам си какво и с цялото си нахалство ми изискваш примери, с които да ти доказвам, че нямам сестра. Ай да походиш малко по земята, а?!

Чакай малко и ти. Като ти е досадно не ме цитирай. Ти ходиш след мен като лопата и  ми четеш морал. Ако не ти понася да четеш мнението ми за дъртия траверс, не е мой проблем. Господи, наистина ли всички хора са толкова самовлюбени като нея. Погледни как започна дискусия с мен, и ти се намеси, без нито да си търсен и викан. Наглото ми каквото и да е е по темата. Мога да го повторя 1 000 000 пъти. Темата е за Глора и  безкрайно простата й персона. И да, не слушам песните й редовно. Не гледам великите й клипове, но това не значи, че нямам право да дискутирам видяното. И да, като имате претенции, че тя е нещо ще търпите и другата гледна точка.

Отново посредствена песен, отново плейбек. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, не, бе - швепс! Басма ш'ти цепя! :laughing:

Като ти е сладко да дъвчеш дъвка, която е минала през устите на 100 човека преди теб (включително хора които са искрени почитатели), аз нямам против, но ако прехвърлиш 5 страници назад и пресметнеш процента твои постове, които по смисъл и съдържание не се различават, ще се наложи ти да търпиш "моя морал".

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

А, не, бе - швепс! Басма ш'ти цепя! :laughing:

Като ти е сладко да дъвчеш дъвка, която е минала през устите на 100 човека преди теб (включително хора които са искрени почитатели), аз нямам против, но ако прехвърлиш 5 страници назад и пресметнеш процентът твои постове, които по смисъл и съдържание не се различават, ще се наложи ти да търпиш "моя морал".

Разликата обаче е доста съществена. Аз говоря за Глория, която не спира да се излага, да блокира хора, както се случи преди малко, защото не са съгласни с нея, а ти говориш за мен. Наистина ли не може да го схванеш. Ето сега блокира хора, които се оплакаха, че спамела едни и същи статии.  Повече няма да се обяснявам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, WindWalkerMonk каза:

Разликата обаче е доста съществена. Аз говоря за Глория, която не спира да се излага, да блокира хора, както се случи преди малко, защото не са съгласни с нея, а ти говориш за мен. Наистина ли не може да го схванеш. Ето сега блокира хора, които се оплакаха, че спамела едни и същи статии.  Повече няма да се обяснявам. 

Хората схващат като го кажеш и в един пост - това, че не те отразяват по начина, по който очакваш, не е проблем на никого от нас и не означава, че трябва да спамиш като невидял.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, omline каза:

Хората схващат като го кажеш и в един пост - това, че не те отразяват по начина, по който очакваш, не е проблем на никого от нас и не означава, че трябва да спамиш като невидял.

Спри да ми говориш измислици и небивалици. Просто недей, видя се, че няма какво да кажеш. Нито спамя, пуснаха клипче в което ме цитираха и аз си дадох мнението за нея и феновете й. Ако виждаш нарушение на правилата - може да го отнесем към @meleto. А относно това дали ме отразяват, самият факт, че ме цитираш, както и останалите говори достатъчно.

Аз наистина говоря за действията й.  Коментирам си отложения й концерт, коментирам празния горен десен ъгъл на предходния, коментирам нулевата реакция на публиката по съборите. Теми които ако погледнеш не са коментирани. Не знам къде се отнесе във фантазиите си.  Коментирам изцепките й в социалните мрежи. Все неща по темата, които не нарушават нищо. Не е мой проблем, че тя се държи като идиот. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

....коментираш колкото да не заспиш, мой. Дори последните ти два поста са еднакви.

Добре, ето ти и бонус: проблема на българина, както се коментира преди две страници не е бил, че има силикон. А че е излъгала, че няма при очевиден обратен резултат. Това пропуснахме да коментираме. Не само е излъгала, но се е държала арогантно. Същото е и с мутренските истории, с купищата несъществуващи влакови линии в България и тем подобни неща. За да завършим темата. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Добре, ето ти и бонус: проблема на българина, както се коментира преди две страници не е бил, че има силикон. А че е излъгала, че няма при очевиден обратен резултат. Това пропуснахме да коментираме. Не само е излъгала, но се е държала арогантно. Същото е и с мутренските истории, с купищата несъществуващи влакови линии в България и тем подобни неща. За да завършим темата. 

 

Последният й вечен хит! :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Добре, ето ти и бонус: проблема на българина, както се коментира преди две страници не е бил, че има силикон. А че е излъгала, че няма при очевиден обратен резултат. Това пропуснахме да коментираме. Не само е излъгала, но се е държала арогантно. Същото е и с мутренските истории, с купищата несъществуващи влакови линии в България и тем подобни неща.

А да ти прави впечатление, че постовете ти са предимно свързани с това каква Е и какво е върнала, на някой лигльо, който за 5 минути се е почувствал велик? Или това, че тук хора, които имат много по-широк поглед над нещата, които ПРАВИ и Е като изпълнител отколкото ти, говорят доста по-обрано от теб? Или пък това, че само глупак влиза в разговор за книга (например) без да си е дал труда поне да я разгърне?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, omline каза:

А да ти прави впечатление, че постовете ти са предимно свързани с това каква Е и какво е върнала, на някой лигльо, който за 5 минути се е почувствал велик? Или това, че тук хора, които имат много по-широк поглед над нещата, които ПРАВИ и Е като изпълнител отколкото ти, говорят доста по-обрано от теб? Или пък това, че само глупак влиза в разговор за книга (например) без да си е дал труда поне да я разгърне?

Този парцал го прочетох. Не знам за кой глупак визираш, може би себе си. Тук има хора, които няма да опиша точно какви са, пусни си концерта й. Какви неща прави - боклуци на принципа 5 за лев и 1 бакшиш. И какво значи някой лигльо? Това са хората, които я слушат, които я харесват. Една шепа хора. 

Коментирам каква е, защото това е единственото което прави. Да се сопва на хората. Да ти прави впечатление на теб, че тя е единствената певица на която хората крещят да спрее да пее. @adorable да ти пусне клипчетата където пя 100 часа. На едно от тях се чува "айде няма ли да спре да пее тая Глория“.

И за да се усетиш, че явно ти трябва време, коментара ми за силикона в циците и лъженето беше насочен към факта, че ако лъже за толкова елементарни и очевидни неща, после да не се чуди защо хората вярват на глупости като това за краката, ребрата и купищата пластични операции. 

И като заговорихме, това не е книга. Това е интервю на Нов Фолк, пълно със свободни съчинения и лъжи. Няма факти, няма данни за много неща. Просто си е казала жената каквото иска. И там събрала Марга няколко хора да я похвалят. Разширен специален брой на списание Нов Фолк, че дори прИмоция имало с 10 човека. image.gif.d1218c2d52f067ae81f9c2392c45ae50.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност аз имам една интересна теория за спада на Глория, ама много ме мързи да пиша цяла ферман защо флопна и вече никой не иска И с пръчка да я пипне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

 

Ще те изчакам още малко, че явно простотията ти се спуска на порции и се налага да допълваш.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам каква е цялата драма? Тук няколко човека са решили да си правят гаргара с Глория и кариерата ѝ, която видиш ли е толкова незначителна, но в същото време не спират да носят доводи от девет кладенеца вода. Разбрахме. И както meleto каза - всичко това е дискутирано вече, и то от хора, които я харесваме от доста години. Ако трябва да съм напълно откровен - не ми дреме какво мисли прословутата маса от слушатели на жанра (за която всеки тук говори като завършен социолог и разбирач) за Глория, дали я харесва, дали я слуша, злобна ли е, дърта ли е, забравена ли е, не е ли. И аз не харесвам някои от песните ѝ. Но избирам да се концентрирам в тези, които харесвам. Обикновено не слушам песни вдъхновени от фолклора, но песента за приятелите и дуетът с Николай Славеев ми допаднаха супер много и си ги слушам с удоволствие. За мен това е от значение, а не какво мисли средностатистическия чалга фен, сори нот сори. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...