Jump to content



Препоръчани коментари

Дори Биляниш оня ден в интервю се възмути от жриците фолкаджийски, които отричат очевидни хирургични намеси. Непублична личност може да каже "не е ваша работа що правя с телОто си", но Гюра е избрала да се бута в ефира и имаме право да коментираме, питаме, хвалим и критикуваме. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приемам, че щом от 10 минути не си ръсил мозък, значи е отекло, каквото е можело. 

1. "Книгата" в поста ми беше метафора за творчеството й и буквално нямаше нищо общо с нейната книга.

2. Никога човек, който харесва друг човек, няма да повдигне публично въпроса за пластична операция по този начин.

3. Ако аз който днес имам почивен ден за ваксина, съм отделил време да споря и да защитя някого, на когото симпатизирам, питам какъв е този, който е отделил същото време (в което се предполага иначе че работи), за да изкара някого "черния дявол", че не си признал преди 1000 години за корекция?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, omline каза:

Приемам, че щом от 10 минути не си ръсил мозък, значи е отекло, каквото е можело. 

1. "Книгата" в поста ми беше метафора за творчеството й и буквално нямаше нищо общо с нейната книга.

2. Никога човек, който харесва друг човек, няма да повдигне публично въпроса за пластична операция по този начин.

3. Ако аз който днес имам почивен ден за ваксина, съм отделил време да споря и да защитя някого, на когото симпатизирам, питам какъв е този, който е отделил същото време (в което се предполага иначе че работи), за да изкара някого "черния дявол", че не си признал преди 1000 години за корекция?

1. И пряко, и преносно може да ти бъде отговорено по тая точка :)

2. Защо пък не? Аз лично съм питал своите любимки за какво ли не.

3. Много по-сладко е да го правиш в работно време. Ако си в почивка, имаш куп други неща за вършене. :D Официално ли някъде дават почивни дни за ваксина? 

Абе, Гло май скоро не е била на почивка на някое море, най-вече гръцко! Притеснявам се!

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. В последните страници в темата се долавя едно безсмислено напрежение, което прави постовете тягостни за четене. В смисъл, както и да стоят нещата, не е ок изпълнител като Глория да бъде така плют, а разни други, дето нищо не са направили за жанра, да бъдат възхвалявани. Като си говорим за политика и ваксини, се разбираме супер. 2. Лично аз съм критикувал Глория много и тя често ми е била благодарна за това, дори да не го показва. В момента съм на друга вълна и не ми идва отвътре да го правя. Видял съм някои неща, случили са ми се някои неща и така съм преценил. Сега намирам друг начин да й подскажа какво ми или не ми харесва. Това не променя факта, че винаги съм се дразнил на фенове като Планетчо, които апропо се доказа колко са били фенове. Не обичам почитатели, които харесват един изпълнител като жена или мъж. Било щото ги възбужда или щото искат да приличат на него. И аз се чувствах неудобно 2015 в НДК. Но имаше и фенове на други изпълнители, които днес са им гримьори и коафьори, и целите бяха обсипани в брокат и фон дьо тен. По време на представянето на книгата също имаше кралици, които ме гледаха злобно (щото не съм им приятел и защото изглеждам по-добре и по-нормален от тях, а Глория ми обърна внимание, не на тях), но си замълчах. Някои от тях не са лоши. И те душа носят, разберете. Просто са непретенциозни в исканията си, докато мен много от тях са ме коментирали как все нямам угодия. Затова към тях съм малко по-снизходителен. Но тя има и други хора, които я харесват и не се афишират, цели семейства. Сред тях има хора с с ценз, с експертиза. Докато в празната Арена на сборките на Планета нормални хора не видях. И да, срам ме е, че бях там. И че не спрях да давам шансове за реабилитиране на една пошла музика, с която вече отказвам да се асоциирам. Защото аз съм човек с образование, професия, добро семейство и добри приятели. Така че заебете ги тия обобщения вече и гледайте по-наедро на нещата. Пуснете си хубава песен, е както @WindWalkerMonkпосочва "До утре". Тя е по музика на Митко Щерев и ако Глория събере акустични версии на някои свои балади в албум, ще бъде нещо наистина музикантско като продукт. Примерно, песни като "Вика моята душа", "За цял живот", "Иди си, тъга", "Очи като звезди", "Изоставени момичета", "Не мога без тебе", "Исусе". @WindWalkerMonk, препоръчвам ти ги, ако не ги знаеш. Има си студио жената. Трябват й хора със свежи идеи. Това е. :) И имайте предвид, че живеем в трудни времена, на всички артисти е трудно да оцеляват, така че всеки има и право на грешки! Не виждам драма. Хайде, здраве за всички, по-малко заяждане и нерви! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylumПри все че бетер от Зайка си е разказал деня в Чат мания, ми е на акъла, че е много "сладко".

Официален почивен ден за ваксина ми е.

Не знам защо се чувстваш длъжен да отговаряш от чуждо име, ама не си мисли, че не ти забелязвам реакциите. 😀 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

@asylumПри все че бетер от Зайка си е разказал деня в Чат мания, ми е на акъла, че е много "сладко".

Официален почивен ден за ваксина ми е.

Не знам защо се чувстваш длъжен да отговаряш от чуждо име, ама не си мисли, че не ти забелязвам реакциите. 😀 

Ама аз отговарям от свое име. И какво й е на Зайка - на мен ми е идол! 

Бре, какви официални дни се раздават вече! Не знаех. Благодарение на Глория, научих. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

1. В последните страници в темата се долавя едно безсмислено напрежение, което прави постовете тягостни за четене. В смисъл, както и да стоят нещата, не е ок изпълнител като Глория да бъде така плют, а разни други, дето нищо не са направили за жанра, да бъдат възхвалявани. Като си говорим за политика и ваксини, се разбираме супер. 2. Лично аз съм критикувал Глория много и тя често ми е била благодарна за това, дори да не го показва. В момента съм на друга вълна и не ми идва отвътре да го правя. Видял съм някои неща, случили са ми се някои неща и така съм преценил. Сега намирам друг начин да й подскажа какво ми или не ми харесва. Това не променя факта, че винаги съм се дразнил на фенове като Планетчо, които апропо се доказа колко са били фенове. Не обичам почитатели, които харесват един изпълнител като жена или мъж. Било щото ги възбужда или щото искат да приличат на него. И аз се чувствах неудобно 2015 в НДК. Но имаше и фенове на други изпълнители, които днес са им гримьори и коафьори, и целите бяха обсипани в брокат и фон дьо тен. По време на представянето на книгата също имаше кралици, които ме гледаха злобно (щото не съм им приятел и защото изглеждам по-добре и по-нормален от тях, а Глория ми обърна внимание, не на тях), но си замълчах. Някои от тях не са лоши. И те душа носят, разберете. Просто са непретенциозни в исканията си, докато мен много от тях са ме коментирали как все нямам угодия. Затова към тях съм малко по-снизходителен. Но тя има и други хора, които я харесват и не се афишират, цели семейства. Сред тях има хора с с ценз, с експертиза. Докато в празната Арена на сборките на Планета нормални хора не видях. И да, срам ме е, че бях там. И че не спрях да давам шансове за реабилитиране на една пошла музика, с която вече отказвам да се асоциирам. Защото аз съм човек с образование, професия, добро семейство и добри приятели. Така че заебете ги тия обобщения вече и гледайте по-наедро на нещата. Пуснете си хубава песен, е както @WindWalkerMonkпосочва "До утре". Тя е по музика на Митко Щерев и ако Глория събере акустични версии на някои свои балади в албум, ще бъде нещо наистина музикантско като продукт. Примерно, песни като "Вика моята душа", "До утре", "Иди си, тъга", "Очи като звезди", "Изоставени момичета", "Не мога без тебе", "Исусе". @WindWalkerMonk, препоръчвам ти ги, ако не ги знаеш. Има си студио жената. Трябват й хора със свежи идеи.

Meрси, на мен любимите нейни песни от старите албуми, а и като цяло са:

1. До утре / Оставете ме на мира ❤️ 
2. Влюбена в живота
3. Не мога без тебе
4. Нека останем приятели
5. Утре ще е по - добре
6. До последната сълза
7. Ангел с дяволска душа
8. За добро или зло
9. откраднат миг
10. очакване

Никога не отричам неща които са очевидни. Бтв, сега като спомена Митко Щерев ми стана ясно. Аз го обожавам, той е най - добрият български композитор ЕВЪР. Дори наскоро дискутирах как един от най - големите канонични мюзикъли е откраднал мелодия от него. 
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Meрси, на мен любимите нейни песни от старите албуми, а и като цяло са:

1. До утре / Оставете ме на мира ❤️ 
2. Влюбена в живота
3. Не мога без тебе
4. Нека останем приятели
5. Утре ще е по - добре
6. До последната сълза
7. Ангел с дяволска душа
8. За добро или зло
9. откраднат миг
10. очакване

Никога не отричам неща които са очевидни. Бтв, сега като спомена Митко Щерев ми стана ясно. Аз го обожавам, той е най - добрият български композитор ЕВЪР. Дори наскоро дискутирах как един от най - големите канонични мюзикъли е откраднал мелодия от него. 
 

Ангела ми е любимата балада. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, adorable каза:

2. Лично аз съм критикувал Глория много и тя често ми е била благодарна за това, дори да не го показва. В момента съм на друга вълна и не ми идва отвътре да го правя. 

Ми то понастоящем няма какво да й се критикува - тя е в застой. Пусна приятни фолклорни песни, подготвяше концерти, гледа си внучето, щото явно Сима не може да се справи сама. Попфолкът е на пауза - да видим какво ще направи, когато се събуди от сън на това поприще. Харесаха ми живите изпълнения от студиото и концертът с Илиян Михов в канала й по време на пандемията. Може още да развие тая страна. 

Единствено би могла да подобри присъствието си в социалните мрежи. Там доста се дърви и изглежда кухо, но явно не й пука. И на мен не би ми пукало, ако имаше хубави нови песни. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тамън влязох в канала й да потърся нещо... и ми попадна това последно клипче

 

Много неадекватно е изпляскано между другите песни... Какво точно трябва да значи? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Тамън влязох в канала й да потърся нещо... и ми попадна това последно клипче

 

Много неадекватно е изпляскано между другите песни... Какво точно трябва да значи? 

Да е видим, че е в Гърция!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Да е видим, че е в Гърция!

Сякаш не знаем, че е редовна там. По-добре да поства в инстаграм това. Тия дни й гледах воаяжа до Оман ❤️ Любимата ми нейна песна за фон на фотосите

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Ми то понастоящем няма какво да й се критикува - тя е в застой. Пусна приятни фолклорни песни, подготвяше концерти, гледа си внучето, щото явно Сима не може да се справи сама. Попфолкът е на пауза - да видим какво ще направи, когато се събуди от сън на това поприще. Харесаха ми живите изпълнения от студиото и концертът с Илиян Михов в канала й по време на пандемията. Може още да развие тая страна. 

Единствено би могла да подобри присъствието си в социалните мрежи. Там доста се дърви и изглежда кухо, но явно не й пука. И на мен не би ми пукало, ако имаше хубави нови песни. 

И акустичните изпълнения с Милев са хубави. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

И акустичните изпълнения с Милев са хубави. 

Не съм много по акустиката аз. Латиномиксът беше свеж. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как можа да остави песни като тези в 90-те... С подходяща концепция за запазване на хитовете имаше шанса да е приемана за певица на народа дълго след лидерството на Ивана...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.09.2021 г. от 19:51, asylum каза:

Тамън влязох в канала й да потърся нещо... и ми попадна това последно клипче

 

Много неадекватно е изпляскано между другите песни... Какво точно трябва да значи? 

Най-сетне е качила най-големия си хит в кариерата за последното десетилетие?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.09.2021 г. от 20:44, SG каза:

Как можа да остави песни като тези в 90-те... С подходяща концепция за запазване на хитовете имаше шанса да е приемана за певица на народа дълго след лидерството на Ивана...

 

Защото е проста, себична, егоцентрична и няма никаква концепция за кариерата и развитието си.💋

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.09.2021 г. от 12:58, asylum каза:

Когато прослушах чалга, мислех, че това е сред визитните картички на Гюра ни! Но пак си е било достатъчно популярно, нали? 

 

Беше хит през лятото на 2000-ната, не с магнитуда на "Сбогом-адиос", но бая се въртеше и хората ибухваха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забележете колко спада качеството в творчеството на Глория, след като тя представа да създава мелодиите и/или текстовете на песните си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.09.2021 г. от 20:44, SG каза:

Как можа да остави песни като тези в 90-те... С подходяща концепция за запазване на хитовете имаше шанса да е приемана за певица на народа дълго след лидерството на Ивана...

 

Тези двете ги пее на всяко участие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Andrew Cunanan. каза:

Забележете колко спада качеството в творчеството на Глория, след като тя представа да създава мелодиите и/или текстовете на песните си.

Това важи и за нея, и за Екстра Нина и Тони Дачева. Най-големите си хитове са написали сами. Но явно се изчерпват в един момент и после никой не успява да ги усети добре какво им отива. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, asylum каза:

Това важи и за нея, и за Екстра Нина и Тони Дачева. Най-големите си хитове са написали сами. Но явно се изчерпват в един момент и после никой не успява да ги усети добре какво им отива. 

Глория си пише текстовете основно до 2000, а мелодиите - основно до 1996. "Не сме безгрешни", "Присъда", "Феникс", "Крепост", "Любовен дъжд", "Ако те няма", "Ненаситна" и много други не са написани от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DenFevgo каза:

Глория си пише текстовете основно до 2000, а мелодиите - основно до 1996. "Не сме безгрешни", "Присъда", "Феникс", "Крепост", "Любовен дъжд", "Ако те няма", "Ненаситна" и много други не са написани от нея.

И слава на Бога!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DenFevgo каза:

Глория си пише текстовете основно до 2000, а мелодиите - основно до 1996. "Не сме безгрешни", "Присъда", "Феникс", "Крепост", "Любовен дъжд", "Ако те няма", "Ненаситна" и много други не са написани от нея.

Е, и трите имат по някое и друго попадение след това, но първите им албуми са най-силни. 

Глория може би зацикли с Калин Димитров и Митко Петров, които иначе не са лоши композитори. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...