Jump to content



Препоръчани коментари

преди 9 минути, asylum каза:

Не съм видял нито един пример. Не говорим за неща до 2004-2007, когато минаваше за експериментатор. Ако досега не си разбрал, че всъщност съм й фен, лошо. 

Даркчайлд й беше сред най-върлите фенове в Планета форум. 

А ти нали се сещаш, че на мен Луна хич не ми е от любимите изпълнители, но си говоря с теб?

За мен този начин на мислене е ....токсичен... токсичен е  защото определя в негативен план и други аспекти от живота, не само избора на музика.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DarkChild каза:

 Да не говорим, че той спомена и покойните Гена Димитрова (80г., ако беше жива) и Люба Велич (108г.!). 

 

Глория може да я сравняваме с хора от нейното време и нейния жанр, а именно Сашка Васева, Екстра Нина, Нелина, Тони Дачева, Милко Калайджиев, Луна, Таня Боева, Мая и Магапаса, Орхан Мурад, Бойка Дангова, Руси Русев, Илиян Михов. Беше конкурентна и на Десислава, Петра, Цветелина, Весела, Камелия, Силвия, Рени, Софи Маринова, Бони, Ивана, Лия, Кондьо, Кати, Тони Стораро и Азис. И дотам. Малина, Есил Дюран, Валя и Татяна излязоха след Глория, а сега са по-заети от нея, въпреки че са в спад. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

А ти нали се сещаш, че на мен Луна хич не ми е от любимите изпълнители, но си говоря с теб?

За мен този начин на мислене е ....токсичен... токсичен е  защото определя в негативен план и други аспекти от живота, не само избора на музика.

Изобщо не се разбира за какво говориш, честно. Искам си примерите. Може да съм пропуснал някое значимо предложение или постижение на Глория след 2010! 

Иначе дори Луна се приспособи към новото време. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Изобщо не се разбира за какво говориш, честно. Искам си примерите. Може да съм пропуснал някое значимо предложение или постижение на Глория след 2010! 

Иначе дори Луна се приспособи към новото време. 

И той не знае какви ги дрънка. Няма никакви аргументи и само се излага като Глория на Мега Мура😄 (и, да, там не беше нейна вината, освен че вече беше възприемана зле от хората).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Изобщо не се разбира за какво говориш, честно.

Говоря за това, че не подбирам с кого да се скарам по това, на кого симпатизира, а по това как разсъждава. Няма да ти давам никакви примери - днес отделихте цял ден да хейтите - мисля, че сами трябва да си направите изводите.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Говоря за това, че не подбирам с кого да се скарам по това, на кого симпатизира, а по това как разсъждава. Няма да ти давам никакви примери - днес отделихте цял ден да хейтите - мисля, че сами трябва да си направите изводите.

Ама аз с никого не се карам, човек. Коментирам си. Далеч съм от мисълта, че някой в тая тема би се засегнал от нечие мнение. Би било доста тъпо и незряло. И не съм останал с впечатлението да хейтя Гюра. Да констатираш нечие дередже не е хейт. Би било хейт да й се подигравам, че е затънала. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, стигнахме до момента в който казваш здр и Глория ти казва здр на майка ти. Наистина айде да приключим спора. Нито ще стигнем до консенсус, нито ще се промени нещо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре е, че Луна бе спомената - все пак са си почти наборки, а Луна е все още актуална и има хит през последните няколко години. 

И на интервюта не се държи сякаш някой й е изял вечерята. Винаги извърта нещата в своя полза, дори да са недобронамерени водещите. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Да, стигнахме до момента в който казваш здр и Глория ти казва здр на майка ти. Наистина айде да приключим спора. Нито ще стигнем до консенсус, нито ще се промени нещо. 

За съжаление, ще си останем без примери за нещо значимо в кариерата на Глория през последните 14 години, изключая един концерт :(

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Добре е, че Луна бе спомената - все пак са си почти наборки, а Луна е все още актуална и има хит през последните няколко години. 

И на интервюта не се държи сякаш някой й е изял вечерята. Винаги извърта нещата в своя полза, дори да са недобронамерени водещите. 

Да, сигурен съм, че и лекуващите я лекари така смятат....но тук ако си забелязал говорим за друг изпълнител.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оня ден й гледах тая изява и ми напълни душата, въпреки че първата песен е непозната - в доста добро настроение. Лабиринт има супер прием, макар и на плейбек. Какво й стана по-късно на тая жена? 

Дали не й изигра лоша шега отказът от участие по концерти няколко поредни години, когато нещо деляха с Ивана? После така и не успя да се завърне подобаващо. Затвори се в някаква черупка, стана бутикова певица и т.н. А точно тя беше певицата на народа през 90-те. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

За съжаление, ще си останем без примери за нещо значимо в кариерата на Глория през последните 14 години, изключая един концерт :(

Напротив, примери имаше много:

1. Клубовете са дупки и са виновни, че не я пускат, че не звучи дори на ретро кой знае колко
2. Хората са тъпи и извратени и са виновни, че не й пеят песните, че не я приемат никъде 
3. Пайнер и системата е лоша и са виновни, че тя е бурсук и е застинала от 20 години
4. Другите изпълнители са виновни, че пеят комерси и са успешни

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Да, сигурен съм, че и лекуващите я лекари така смятат....но тук ако си забелязал говорим за друг изпълнител.

Ти я спомена. Доста други имена бяха споменати и всичките във връзка с Глория. При това Луна е пряка конкуренция на Глория - не е Райна Кабаиванска. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Напротив, примери имаше много:

1. Клубовете са дупки и са виновни, че не я пускат, че не звучи дори на ретро кой знае колко
2. Хората са тъпи и извратени и са виновни, че не й пеят песните, че не я приемат никъде 
3. Пайнер и системата е лоша и са виновни, че тя е бурсук и е застинала от 20 години
4. Другите изпълнители са виновни, че пеят комерси и са успешни

Ами това са негативни примери. Какво позитивно е предложила Глория, като контрапункт на осрания пейзаж? От утре и ние да спрем да си вършим работата, защото клиентите са идиоти или времето е лошо? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Напротив, примери имаше много:

1. Клубовете са дупки и са виновни, че не я пускат, че не звучи дори на ретро кой знае колко

Всъщност тя не беше въртяна в дискотеките и през 2004, и през 2005 и т.н. Само Ненаситна съм чувал някъде след това. Това не я правеше по-малко успешна и актуална. Имаше си бая участия и правеше купони. Бил съм й на пълни клубове. Имаше си и прилични медийни изяви, журираше. Но после тотално загуби позиции по всякакви параграфи. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Ами това са негативни примери. Какво позитивно е предложила Глория, като контрапункт на осрания пейзаж? От утре и ние да спрем да си вършим работата, защото клиентите са идиоти или времето е лошо? 

Някак е тъпо, когато цял ден сме спорили, на 100-я час от спора ти пак да искаш примери не мислиш ли?

"Ама дай пример за това, ама дай пример за онова, ама да е след не знам си коя година..."

Вие цял ден сипвате братче и се самонадъхвате и изведнъж се оказва, че не то не било хейт, то било нещо друго, просто не сме разбрали кво е.

 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Някак е тъпо, когато цял ден сме спорили, на 100-я час от спора ти пак да искаш примери не мислиш ли?

"Ама дай пример за това, ама дай пример за онова, ама да е след не знам си коя година..."

Вие цял ден сипвате братче и се самонадъхвате и изведнъж се оказва, че не то не било хейт, то било нещо друго, просто не сме разбрали кво е.

 

Еми за мен не е хейт. Ако беше преди 10 години, щеше да е загриженост, преди 5 - яд. Сега е просто коментар, защото едва ли нещо ще се промени. Та затова пример би бил ценен, понеже нещо може да ми е убягнало.

Като единствен плюс мога да отчета създаването на песни по фолклорна основа - ще й вършат работа по събори и механи. Но пък сякаш се отдалечава от музиката, която я направи популярна. Няма лошо, може би това й се пее и ще инвестира повече на това поприще оттук насетне. И не само тя се преориентира натам. Но ми се иска и нещо по-интересно в попфолка да пусне. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@omline ти просто си си по - консервативен и си я харесваш каквото и да пусне. Няма нищо лошо в това, има такива фенове с които тя си резонира на една честота, но аз хейт не видях. Само факти и колкото и да не си съгласен си е така. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чета ви последните 3 страници и направо не мога да повярвам, че никой не е споменал ултра мега гига хита Пясъчни кули като успех на Глория, за последните...15 години?!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Направо ви се чудя защо си хабите времето и енергията с таа кукувица и заблудения и фен!

Не си спомням нито нещо лошо да съм ти направил, нито нещо лошо да съм говорил за теб, нито да съм се карал с теб. Преди години дори сме си писали. Омръзна ми от тия минуси да ми пълниш нотификациите. То бива злоба, бива, ама... който и да е, ще му писне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, omline каза:

Глория, с всичките си безброй кусури, е най-доброто нещо, което жанрът е виждал, вижда или ще види - точка по въпроса. :1000(15):

image.png.b59a9a5e1bb6d6cda704e1624d39997c.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...