Jump to content



Препоръчани коментари

Smith , голям лицемер си! В интаграм си с едно лице, а тук с друго. :1000 (29): И нагло обвиняваш другите за чертите, които ти притежаваш. Много ме разочарова..

Много ме кефи Галена как разбива леда в сцената от аватара ти. Представям си доста интересни неща. :3fdb8960598fa63e:

И все пак - това е просто шоу :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За ваше съжаление - не съм лицемер, аз съм прав и това не подлежи на коментар. И ме ме разочарова всякаква липса на адекватна мисъл у вас и тираничното бутане на Галена, заради факта, че продукцията й е скъпа, а не качествена, но не го коментирам и гледам да съм максимално безпристрастен и обективен.

 

Епитетите можеш да си ги раздаваш свободно на хората в твоето обкръжение, аз никого не категоризирам и обиждам, заради любимита чалгореса. Може би защото не съм я приел като моя духовна майка и учител. Когато нямате аргументи и не можете да ме оборите - "много ме разочарова", " ти си такъв, такъв и такъв". Детска му работа.

 

А как се нарича човек, който се мазни на Галена, тагва я на колажи, коментира й снимки с комплименти, харесва й всяка снимка, а тук я обижда как ли не? Точно лицемерие е това и разочарованието ми е, че те виждам вече няколко пъти в такава светлина, а ми беше приятен и го знаеш. Истината е,че се вживяваш за някаква форумна звезда, обсебваш всички теми и мнението ти се сменя всеки месец. Няма как да претендираш, че казваш истината, когато лъжата и нагаждането са станали част от ежедневието ти във форума, а дано не са и извън него!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За нищо не се вживявам, щом преглътнах всичките обиди, които получих неоснователно, както и заплахите на някои хора, мислещи се за Жоро Илиев, и отново съм тук, опитвайки се раздвижа форума и да го направя по-интересен и дискусионен, но явно това не се вижда и не е удобно да се посочи. Когато вашата агитка плюе и принизява Преслава, заради стила й, които тя няма да захвърли, за да е се носи по актуалната вълна и клиповете й, само щото не са скъпи - всичко е ок. Когато някой ви даде да опитате от собствените си камъни - по вашите глави - настъпва ужас и смут, мигновено намразвате човека и започвате да го обиждате и отричате. Ако мението ти за мен е било базирано изцяло на мнението ми за Галена, защото от поста ти именно така излиза, говори много лошо за теб като характер и качества.

 

Тагвал съм Галена, защото искам да види труда ми и да го оцени, едвали, ако я мразех - щях да правя графики с нея, и по ирония на Съдбата или не - точно те да са ми най-добрите. Хиляда пъти съм казвал колко много харесвам Галена като визия, като артистично поведение, като клипове и работа по проекти, но това не означава, че ще й олижа задника, с извинение, както прави всяка агитка за любимката си и ще си затворя очите за негативните последици от действията й и негативните й страни. И Преслава, и Глория, и Десислава съм хранил, когато е имало нужда, а са ми топ 3.

 

Не съм тук, за да съм приятен на който и да е, а за да дискутирам, това, че месите личното си отношение към мен с отношението ми към Галена - си е ваш проблем. Вие не понасяте грам критика, когато е намесена Галена, а посичате останалите с голямата сабя. За мен това е неправерно, но за разлика от теб няма да го характеризирам с епитети. Не знам дали съм ти бил "приятен" или "удобен"?

 

Много интересни доводи даваш за пребиваването ми в Рамания, само с какви очи - не знам. Ти какво направи за този форум, колко теми създаде, колко дискусии създаде, какъв поглед имаш над чалгата и глобален ли е или само фокусиран в Галена?

 

Като толкова ти преча - ще се махна, дано това те направи по-щастлива! А и ако действително си виждала нещо - можеше да ми пишеш - да го изясним, а не сега само да подмятаме разни неща, колкото да запълним редовете!

Ти не раздвижваш форума, а го обсебваш. В която и тема да вляза са преобладаващи твои коментари. Един път обожествяваш един изпълнител, а в следващия го принизяваш до дъното за същите неща, които доскоро си хвалил. Въбоще не ми е проблем, че плюеш по Галена, а че го правиш лицемерно цялото това нещо. А скачаш, че другите са лицемери.Не е само тази постъпка. Обаче за другите ще ти ги напиша на лично.

Защо поставяш различни хора под общ знаменател, защото са фенове на дадена певица? Кога съм обиждала или принизявала Преслава, че ме слагаш в това число? Всеки човек си е отделна личност, а не стадо. Критика може да се напише нормално, градивно и без обиди. От твоето изказвате излиза, че точно ти, за да си върнеш за обидите към Преслава , си решил да "хвърляш камъни" по Галя. Точно това, в което обвиняваш мен. Само да попитам каква е твоята критика към Галена в случая? Тук и в скандалите я обиждаш с какви ли не епитети и наричаш това критика? За мен е просто начин да бъдеш отново в центъра на събитията и да се върти всимко около теб. Не е злоба, защото не мисля, че имаш такава или поне не в такива количества.

За останалото ще ти пиша на лично, защото достатъчно спамихме в темата.

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау, колко са ни силни аргументити просто и се налага да заливаме противника със стена от текст, когато ни настъпи по слабото място със тъжната реалност.

 

 

Според мен - чиста шизофрения.

 

Да не забравиш да ме рипортнеш за спам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

не са крадени !!

Така де използвани са семпли, на които е базирана цялата мелодия на съответната песен. Във всички сайтове за семпли пише, че могат да се използват за нетърговски цели след закупуване. Галенините са в разрез с това правило. Ганев е новият Оцко. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате, че "Моро му" и "В твоите очи"/" Дай ми още" са крадени? :Vishenka_05:

 

Дай ми още от къде е? Бях го казал още когато излезе песента, че ми звучи супер позната отнякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай ми още от къде е? Бях го казал още когато излезе песента, че ми звучи супер позната отнякъде.

Тя е "В твоите очи" с отсвир отгоре!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така де използвани са семпли, на които е базирана цялата мелодия на съответната песен. Във всички сайтове за семпли пише, че могат да се използват за нетърговски цели след закупуване. Галенините са в разрез с това правило. Ганев е новият Оцко. :3fdb8960598fa63e:

В твоите очи като музика и мелодия няма общо със семпъла, който е използван за аранжимента. А и затова се правят семплите. В какво обвиняваш Ганев не ми става ясно... Иначе при Моро му и аранжимента е от семпъл, и музиката е крадена. Сигурно Галена си е поискала тази песен конкретно. Не мисля, че Ганев е чопнал нещо без нейно знание

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В твоите очи като музика и мелодия няма общо със семпъла, който е използван за аранжимента. А и затова се правят семплите. В какво обвиняваш Ганев не ми става ясно... Иначе при Моро му и аранжимента е от семпъл, и музиката е крадена. Сигурно Галена си е поискала тази песен конкретно. Не мисля, че Ганев е чопнал нещо без нейно знание

Обвинявам Ганев, че пише, че музиката е негова, а тя е семплирана. При Галена и "Боже прости", и " Точно никога" са 1:1 със семпли, дори и без промяна на аранжимента. Не й е за първи път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обвинявам Ганев, че пише, че музиката е негова, а тя е семплирана. При Галена и "Боже прости", и " Точно никога" са 1:1 със семпли, дори и без промяна на аранжимента. Не й е за първи път.

Галена още няма песен, която е свалена заради авторски права. Това означава, че всичко е законно и изяснено преди пускането на дадена песен. Та не знам какъв коментар очакваш да се направи.Семплите се ползват във всяка втора песен в съвременната музика. Няма начин да открадниш музиката в наше време и до няма последици. А и Галена не е автор на музиката, за да се обвинява тя. Пример за изпълнител, който е виновен за кражба на музика е Джена, която се е писала автор на лятната си песен от 2016 г, а я свалиха заради нарушени авторски права.Обаче да се обвинява изпълнител за виновен, че даден автор е решил да си чопне не е сериозно.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обвинявам Ганев, че пише, че музиката е негова, а тя е семплирана. При Галена и "Боже прости", и " Точно никога" са 1:1 със семпли, дори и без промяна на аранжимента. Не й е за първи път.

Всички композитори използват семпли. Дори в световен мащаб. Не бъркай музика с аранжимент. Семплите се ползват за основа на аранжимента. Няма нищо нередно в това. Вживяваш се излишно. А и ако не беше Ганев , Преслава щеше да е без голям хит от МСМ

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички композитори използват семпли. Дори в световен мащаб. Не бъркай музика с аранжимент. Семплите се ползват за основа на аранжимента. Няма нищо нередно в това. Вживяваш се излишно. А и ако не беше Ганев , Преслава щеше да е без голям хит от МСМ

"На тебе не отказвам", " Ако утре ме губиш"?

В световен мащаб се изписват семплите, които са използвани. При нас - не. Няма база за сравнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена още няма песен, която е свалена заради авторски права. Това означава, че всичко е законно и изяснено преди пускането на дадена песен. Та не знам какъв коментар очакваш да се направи.Семплите се ползват във всяка втора песен в съвременната музика. Няма начин да открадниш музиката в наше време и до няма последици. А и Галена не е автор на музиката, за да се обвинява тя. Пример за изпълнител, който е виновен за кражба на музика е Джена, която се е писала автор на лятната си песен от 2016 г, а я свалиха заради нарушени авторски права.Обаче да се обвинява изпълнител за виновен, че даден автор е решил да си чопне не е сериозно.

Галена може да няма свалена песен, но това не променя факта, че "Точно никога" и "Боже прости" са от начало - до край семплирани. Ами не знам, тези певици статуи ли са, дървета ли са, какви са - щом не се интересуват това, което пеят колко законно е и колко е авторско. Личи си дърварския им акъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"На тебе не отказвам", " Ако утре ме губиш"?

В световен мащаб се изписват семплите, които са използвани. При нас - не. Няма база за сравнение.

Ако утре ме губиш не е хит от калибъра на МСМ и Не се изтриваш. Дори не е на нивото на На тебе не отказвам и Няма да ти пиша като популярност.

Ще се научат. До преди 2 месеца не писаха и авторите, но вече го правят. До преди 2 седмици нямаше и линкове за spotify & iTunes а вече има. Пайнер се учат бавно но все пак се развиват

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена може да няма свалена песен, но това не променя факта, че "Точно никога" и "Боже прости" са от начало - до край семплирани. Ами не знам, тези певици статуи ли са, дървета ли са, какви са - щом не се интересуват това, което пеят колко законно е и колко е авторско. Личи си дърварския им акъл.

Оригиналът на "Боже, прости" не е ли пак на Оцко?

Тук като цяло не се работи по световни стандарти по отношение на процес на работа. Тук певица Х работи с няколко композитора и те от време на време й изпращат няколко демо версии и ако й хареса някоя започват да работят като надграждат демото с вокали и аранжимент, които също в повечето случаи са дело на композитори. Метафорично си ги вадят от шкафа тези награждащи неща. Композиторът може да е напазарувал семпли, да е купил права за началната музиката и т.н. Не съм сигурна, но май след като композиторът е купил даден семпъл, не е длъжен да пише автора. Не виждам нищо незаконно. В някои случаи изпълнителите се уведомяват, че има чужди семпли, а в други не им казват, за да им измъкват повече пари. Пак ти казвам, че щом толкова години няма проблем с тези неща, значи всичко е законно. А и нали не очакваш, че е възможно изпълнителите да са изслушали всички песни. Повечето семпли са от някакви Дж миксове, които се слушат от определен кръг от хора.Рядко се случва да вземат от по-известна песен, която да са слушали на 100% и изпълнителите и да я обявят за авторска.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оригиналът на "Боже, прости" не е ли пак на Оцко?

Тук като цяло не се работи по световни стандарти по отношение на процес на работа. Тук певица Х работи с няколко композитора и те от време на време й изпращат няколко демо версии и ако й хареса някоя започват да работят като надграждат демото с вокали и аранжимент, които също в повечето случаи са дело на композитори. Метафорично си ги вадят от шкафа тези награждащи неща. Композиторът може да е напазарувал семпли, да е купил права за началната музиката и т.н. Не съм сигурна, но май след като композиторът е купил даден семпъл, не е длъжен да пише автора. Не виждам нищо незаконно. В някои случаи изпълнителите се уведомяват, че има чужди семпли, а в други не им казват, за да им измъкват повече пари. Пак ти казвам, че щом толкова години няма проблем с тези неща, значи всичко е законно. А и нали не очакваш, че е възможно изпълнителите да са изслушали всички песни. Повечето семпли са от някакви Дж миксове, които се слушат от определен кръг от хора.Рядко се случва да вземат от по-известна песен, която да са слушали на 100% и изпълнителите и да я обявят за авторска.

Оригиналът на "Боже прости" е целият от пакет със семпли. Незаконно е, защото семплите не са използване с търговска и комерсиална цел, а те само за това ги използват. Не знам защо оправдаваш липсата на творчество в чалгата и искаш да го изкараш като нормално. Не, не е! Може да се използват семпли, но да си взел нещо 1:1, което е чуждо, да си напишеш името отдолу - е свръх наглост и прекалено!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оригиналът на "Боже прости" е целият от пакет със семпли. Незаконно е, защото семплите не са използване с търговска и комерсиална цел, а те само за това ги използват. Не знам защо оправдаваш липсата на творчество в чалгата и искаш да го изкараш като нормално. Не, не е! Може да се използват семпли, но да си взел нещо 1:1, което е чуждо, да си напишеш името отдолу - е свръх наглост и прекалено!!!!

Явно не е незаконно след като не са им свалили песните дори за проверка. Прекалено рядко се случват вече кражби в жанра. Масово се уреждат правата и се договарят композиторите. Може нашите композитори да плащат повече, за да могат да се водят изцяло автори на не изцяло авторски песни.Не съм толкова на ти с нещата. Това, което виждам е, че току така мелодия не може да се краде в наши дни и който го прави си понася последствията след това. Примери има няколко. Нека не пълним темата с нещо различно от предназначението й. Ти попита първо за Галенините песни и аз ти отговорих за тях. Спорът отиде в друга посока, а тук не е мястото.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво предпочитате за Галя в "Нереализираните" - песен от първите два албума, останала без клип/ някоя от по-новите, които изтекоха в нета и тя така и не им обърна внимание?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво предпочитате за Галя в "Нереализираните" - песен от първите два албума, останала без клип/ някоя от по-новите, които изтекоха в нета и тя така и не им обърна внимание?

Мисля че тази песен заслужава внимание

Или тази

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...