Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ивана на рождения си ден изглежда брилянтно..не можеш да речеш, че е на 50 :Vishenka_05: относно петте фена да им кажа, че много ясно, че ще защитим кака ви Фатме, както вие я наричате, а пък вие понеже си нямате друга работа и гледате винаги в чуждата паничка и е ясно кой започва първи.. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена откакто пусна и двата албума нещо в тях не се откроиха нито една песен....трябва да работи по старият начин със старите автори, с които правеше хитове...албумите и "Не знаеш коя съм" и "Грешни мисли" бяха топ за времето си...а и това беше Джена тогава, а сега пуска едни такива песни, само и само да се отчете с нещо..но не грабват..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена откакто пусна и двата албума нещо в тях не се откроиха нито една песен....трябва да работи по старият начин със старите автори, с които правеше хитове...албумите и "Не знаеш коя съм" и "Грешни мисли" бяха топ за времето си...а и това беше Джена тогава, а сега пуска едни такива песни, само и само да се отчете с нещо..но не грабват..

Яд ли те е

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яд ли те е

Яд го е естествено. Нова Десислава с бози е в топа, а старото Фатме - с още по-големите бози - си седи у тях да дондурка 3 лапета.

 

Леля Ванче на стари години пак е станала мацка та дрънка, а Фатмагюл супер се е слеличосала.

 

Гледам че бай Слафчо е дофтасъл вместо да празнува. Тия 100% се наговарят кога сме дигнали мерника на необятната им любимка и дофтасвал моментално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яд го е естествено. Нова Десислава с бози е в топа, а старото Фатме - с още по-големите бози - си седи у тях да дондурка 3 лапета.

 

Леля Ванче на стари години пак е станала мацка та дрънка, а Фатмагюл супер се е слеличосала.

 

Гледам че бай Слафчо е дофтасъл вместо да празнува. Тия 100% се наговарят кога сме дигнали мерника на необятната им любимка и дофтасвал моментално.

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, мамата си трака .. Камелотите сте просто върха.. като започнете да ги ръсите и дрънкате едни, че чак и малките деца не ви вярват на писанията ви...освен Деса и някоя друга певица за нещо смислено не можете ли да говорите или да смените плочата, че дъвчите едно и също и сте безинтересни вече...бая Деси Слава ви е пречка, че я коментирате дори и когато не работи, а хитовете и ги пускат навсякъде...ама така е в чуждото канче е най - сладко! :3fdb8960598fa63e: Дерзайтеееееее :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яки песни от старите имена в началото на годината, браво. Прави ми впечатление обаче, че гледаемостта в Бг взе да спада доста. Щом най-успешната песен в чалгата за момента- Зле те чувам- едвам направи 2 милиона, за какво говорим...

И във връзка с това не мога да си обясня гледаемостта при Емануела. Нейната песен не е хит като на Райна. Явно само името работи за нея, а може и отново да се пуска след някой голям хит, както при Почти перфектен.

Не е само в България, глобално в YouTube е и не знам на какво се дължи. Сутринта излязоха няколко песни на големи имена, Тимбърлейк дори и с клип, а още не може да прехвърли дори 600 000.

Между другото, ако някой си мисли, че Trending е за най-гледаните клипове, да погледне ситуацията в USA в момента - на пето място е песен с 1/3 от гледанията на тази на единадесето място, качени са в един и същи час.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми тя и Емануела си е много над Райна, нормално е. :Vishenka_05:

Емануела пее една и съща песен от 2 години. Райна е класи над нея от гледна точка на музиката, която прави. Харесвам Емануела, но това еднотипие няма как да го адмирирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те отдавна американците не са толкова хипер-активни в Youtube, колкото в Spotify, Apple Music или Goolge Play Music.

На Snoop Dogg миналата година му трябваха 3 дни да мине 500К, при положение, че Преслава ги правеше ден и половина.

 

 

Поздрави с тази уникална песен. Емилия е певица, просто... певица. Уникална песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела пее една и съща песен от 2 години. Райна е класи над нея от гледна точка на музиката, която прави. Харесвам Емануела, но това еднотипие няма как да го адмирирам.

 

Райна може много повече от това, което прави сега, като музика. Преди винаги ми е била от любимките, но едно време, когато правеше силни и красиви песни, като "Гасне пламък" например. От този ера ми липсва Райна.

За бройките мъже позна! :1000 (29): Ерата на Райна беше с Константин.

След Коцето виждали ли сме я с гадже, че нещо нямам спомен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна може много повече от това, което прави сега, като музика. Преди винаги ми е била от любимките, но едно време, когато правеше силни и красиви песни, като "Гасне пламък" например. От този ера ми липсва Райна.

 

След Коцето виждали ли сме я с гадже, че нещо нямам спомен?

Един танцьор, Светльо.

 

photo_verybig_27408.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна може много повече от това, което прави сега, като музика. Преди винаги ми е била от любимките, но едно време, когато правеше силни и красиви песни, като "Гасне пламък" например. От този ера ми липсва Райна.

 

След Коцето виждали ли сме я с гадже, че нещо нямам спомен?

Съгласен съм с теб. Тя може много повече и дано го покаже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с теб. Тя може много повече и дано го покаже.

Ми надявам се. Все пак при положение, че феновете го искат, може да се постарае. Това което харесвам е че си остана естествено красива. Май само тя не се пипна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми надявам се. Все пак при положение, че феновете го искат, може да се постарае. Това което харесвам е че си остана естествено красива. Май само тя не се пипна.

Устата не я постига с ужилване от оси. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...