Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не, не е единствената Николета, нито е първата галила слонче. Ама е галила преди Преслава.... :1000 (29):

 

Коя стои по - добре до слончето? Николета VS Преслава!

 

97% от коментарите са в полза на Преслава и нормално , момичето си е застанало нормално за снимка от ваканция с любимия,а другата се снима все едно ще изнасили въпросния слон и създава усещането за пошлост и елементарност.

Николета-Фотошопа всички я знаем и как изглежда на живо,със силно обработените си снимки най-много да възбуди някоя загоряла чичка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

97% от коментарите са в полза на Преслава и нормално , момичето си е застанало нормално за снимка от ваканция с любимия,а другата се снима все едно ще изнасили въпросния слон и създава усещането за пошлост и елементарност.

Николета-Фотошопа всички я знаем и как изглежда на живо,със силно обработените си снимки най-много да възбуди някоя загоряла чичка.

Присмяля се куката на кривото дърво! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как го беше казал "класикът от Костинброд" в момент на самохвалство?

9248730b.jpg

Много ясно че Сряда когато няма хора ще поканят някого на по-ниска цена. Кой нормален ще хвърли 10 бона за Преси и ще има празно заведение? Имат си Камелия за през седмицата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно че Сряда когато няма хора ще поканят някого на по-ниска цена. Кой нормален ще хвърли 10 бона за Преси и ще има празно заведение? Имат си Камелия за през седмицата. :3fdb8960598fa63e:

 

Много дразнещ пост, само няколко седмици след изхвърлянето на Азис, нали? :1000 (6): Ама виж как и със снимка от "БИАД" съм се подготвил. :1000 (19):

 

Сега дори досадник като теб седи и се чуди какво да напише и накрая написа едно голямо нищо. Дерзай, с камъните на Азис и по твоята тиква.... :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много дразнещ пост, само няколко седмици след изхвърлянето на Азис, нали? :1000 (6): Ама виж как и със снимка от "БИАД" съм се подготвил. :1000 (19):

 

Сега дори досадник като теб седи и се чуди какво да напише и накрая написа едно голямо нищо. Дерзай, с камъните на Азис и по твоята тиква.... :hahaha:

Ти се чудиш от къде да извадиш нещо в полза на Камелия. Мен на момента ми идва с какво да те затапя, защото няма капка истина в постовете ти спрямо Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти се чудиш от къде да извадиш нещо в полза на Камелия. Мен на момента ми идва с какво да те затапя, защото няма капка истина в постовете ти спрямо Кама.

 

Не ми трябва да се чудя. То всичко си върви и без мен. Аз само маркирам за подобни заблудени души както твоята, която още не може да приеме, че кака ти Камс троши глави в чалгата и 20 години след нахлуването и в нея, а разни преходни нейни реплики се загубиха някъде по пътя. Но не отричам, че много добре пасна този постер на екипа на "БИАД", с обичайните изхвърляния на циганинът от Костинброд. Петък-събота, петък-събота, а виж какво казва Василка по този повод. :1000 (19):

 

Азис: Големите имена се канят в четвъртък, петък и събота са за слабите артисти

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във Варна участията са винаги вторник, четвъртък и неделя, защо да даваш пари за петък и събота, като дискотеката тогава винаги е пълна?

 

Мисля, че само Час пик по едно време канеха и петък, защото яко пропаднаха и трябваше все пак да имат един оборотен ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Бургас са участията петък, събота и неделя.

Не мисля, че Емануела е слаб артист за утре в Планета Пайнер Бургас и вход 10 лв.

 

По тая логика Камелия като е идвала в Бургас в петък слаб изпълнител ли е. Да ви имам разсъжденията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Бургас са участията петък, събота и неделя.

Не мисля, че Емануела е слаб артист за утре в Планета Пайнер Бургас и вход 10 лв.

 

Щом е събота - слаб е артистът. И Камелия щом пее в събота, значи в събота и тя гола вода.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом е събота - слаб е артистът. И Камелия щом пее в събота, значи в събота и тя гола вода.

 

Ами точно. Голяма логика има фокса няма-що. Всички ги канят в петък,събота и неделя, включително и Камелия.Джена и Коцето слаби ли са като ги канят в петък и събота,а. Що за мислене?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е това фирмено парти на Пайнер в Приказките сега, Глория е качила клипчета и снимки в сторито в инстаграм... там са и Дачева, Нелина, Славеев, Илиян... Много яко. Устата води.

28 години Пайнер?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е това фирмено парти на Пайнер в Приказките сега, Глория е качила клипчета и снимки в сторито в инстаграм... там са и Дачева, Нелина, Славеев, Илиян... Много яко. Устата води.

28 години Пайнер?

Пак едно и също пеете... Щом стигнахте до там да определяте кой е слаб изпълнител по това кой ден има участие.. :mf_surrender:

И като Николета е ходила там първа какво? Другите да не ходят, че излиза копиране ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вместо да се коментира, че единствено участието на Камелия е означено като "ретро парти", т.е. тя се кани там в ролята си на ретро, а не на актуален изпълнител, се хващате за някакви приказки на Азис, които бяха тотално извадени от контекста. Много я харесвам като изпълнител, но не е нито в топ 5, нито в топ 10 на "силните на деня". Не и докато не изкара наистина силна песен, а единствено тази на Гъмзата се доближава до това в последните 5 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво говорите в множествено число? :1000 (29): Фокси го написа това безумно нещо, само щото търси всекидневно да привлича внимание към Камейсъна.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е това фирмено парти на Пайнер в Приказките сега, Глория е качила клипчета и снимки в сторито в инстаграм... там са и Дачева, Нелина, Славеев, Илиян... Много яко. Устата води.

28 години Пайнер?

 

Явно нещо такова празнуват щом има балони с 28. Нелина е качила във фейса снимка и тя. Ех какви времена бяха с тия Приказки. :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво говорите в множествено число? :1000 (29): Фокси го написа това безумно нещо, само щото търси всекидневно да привлича внимание към Камейсъна.

Учтива форма :1000 (29): Истината е, че Азис конкретно говореше за Пловдив, Бургас, Варна и прочие големи градове, но не и София. В София няма правила, освен че срядата почти навсякъде е ретро парти, където между другото не съм видяла да канят Преслава или Десислава, нищо че имат хитове, които биха се класифицирали като ретро. :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво говорите в множествено число? :1000 (29): Фокси го написа това безумно нещо, само щото търси всекидневно да привлича внимание към Камейсъна.

Цялото това натрапване ми идва горница. Последната песен на Камелия, която ми хареса и още ме кефи е "Минута живот". Според мен тя трябваше да има повече успех. Но "Куклите" е провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно нещо такова празнуват щом има балони с 28. Нелина е качила във фейса снимка и тя. Ех какви времена бяха с тия Приказки. :whistling:

Глория е качила снимка с всички в инстаграм, повечето са там. Похвална е тази инициатива, или традиция си им е - не знам, не е ставало публично достояние.

Можеше и по-грандиозно да си отбелязват годишнините, но... уви... Ето че пак са в тия култови Приказки като едно време. От една страна, умилително. От друга страна, виждаш как са посвили перки, защото бяха времена, когато се събираха заедно само за турнетата, а промоциите в Приказките бяха отживелица. После и двете залипсваха.

 

Но речта на Пайнера кърти: "Скъпи гости, приятели, колеги, артист-изпълнители и всякакви други идейни мислители". Наистина по-добре да не приказва тоя човек. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е качила снимка с всички в инстаграм, повечето са там. Похвална е тази инициатива, или традиция си им е - не знам, но не е ставало публично достояние.

Можеше и по-грандиозно да си отбелязват годишнините, но... уви... Ето че пак са в тия култови Приказки като едно време. От една страна, умилително. От друга страна, виждаш как са посвили перки, защото бяха времена, когато се събираха заедно само за турнетата, а промоциите в Приказките бяха отживелица. После и двете залипсваха.

 

Но речта на Пайнера кърти: "Скъпи гости, приятели, колеги, артист-изпълнители и всякакви други идейни мислители". Наистина по-добре да не приказва тоя човек. :D

Анелия май се е снимала с Гергана,но не съм сигурна дали е тя.Знаеш ли кои други са там освен гореизборените?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия май се е снимала с Гергана,но не съм сигурна дали е тя.Знаеш ли кои други са там освен гореизборените?

https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1...amp;oe=5ADB45D5

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като Николета е ходила там първа какво? Другите да не ходят, че излиза копиране ли?

 

Не е там проблема мила. Проблема е как се гали слонче, а това се прави с много стил, вкус и секси чупки в ханша. Мора циците да са навън, здраво да се нацупиш и г*за да надупиш. И влажен секси поглед, нещо като............. да ти е вкарал хоботът си.

Или евентуално с един тон грим, премрежени очи, секси поглед и обратна захапка, яка прическа, всичко на теб да е марково и много лъскаво, висок ток.....и да.....с Добри Киряков под ръка, че без него не върви.

И задължително обявяваш снимката след обработка од 5-6 фотошоп мастера, нали трябва да си тънка, гладка, идеална и с 2 метрови крака.

Слонче на почивка с черна тениска, джапанки и къси дънкови гащи не се гали, има си правила поставени од модните икони, които мора да се спазват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На снимката на Преслава виждаме нормална, непретенцозна снимка на туристка във ваканция. Кадърът с Николета показва жалка разпоретина, чекнеща се с повод и без.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...