Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Прегледай се.

Кажи ми една песен на Галена от периода Пак ли-до днес която да е по-слаба от тая боза? Все едно аз да хваля "Полудей" на Андреа само щото има 6 милиона и я слушаха един сезон. Еми не, няма как след "Докрай" да харесам такава боза. Обективност и далеч от фанатизиране е, но ти е далечно, далечно..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти представяш ли си Преслава да използва бременността си за пиар? Ще я линчуват. .

Е не мисля, че да се снимаш бременна е пиар. И други са го правили преди години. Емилия имаше фотосесия с коремчето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи ми една песен на Галена от периода Пак ли-до днес която да е по-слаба от тая боза?

ПростоШоу е по-голям хит от Боса и дуета с Фики (лично мнение)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мигом избухнете на черешата под звуците на този мегахит в изпълнение на баба ви Петрана :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не мисля, че да се снимаш бременна е пиар. И други са го правили преди години. Емилия имаше фотосесия с коремчето.

Е, как да не е пиар? Целия бум около песента беше заради бременността и клипа. Заглавието също е Бебето ми, а текста няма нищо общо с асоциацията. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи сам признаваш че цялата година й е един голям провал + един надут балон? :3fdb8960598fa63e:

Ми не казвам, че е лидерката за 2017, но твърдя, че е почти на едно ниво с Преслава и Емануела. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, как да не е пиар? Целия бум около песента беше заради бременността и клипа. Заглавието също е Бебето ми, а текста няма нищо общо с асоциацията. :1000 (29):

Еееееееее .... търсите под вола теле вече :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, как да не е пиар? Целия бум около песента беше заради бременността и клипа. Заглавието също е Бебето ми, а текста няма нищо общо с асоциацията. :1000 (29):

Емилия,Мария,Алисия и Джина Стоева също снимаха бременни.Андреа от няколко години и тя снима бременна

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тая пародия пък Теда песните, как изобщо ги сравнявате с тези на Галена? Да не говоря за клиповете, едно и също чекнене във всеки следващ.

Теда с "пародийките" пак заби всички в земята. Всеки може да сложи още някой лев в скъпарски клип и да се прави на класа, ама някои предпочитат да се отличават от масовката. Да не забравяме, че на първо място са певици, някои от тях и композитори. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теда с "пародийките" пак заби всички в земята. Всеки може да сложи още някой лев в скъпарски клип и да се прави на класа, ама някои предпочитат да се отличават от масовката. Да не забравяме, че на първо място са певици, някои от тях и композитори. ;)

Не говоря за дрехите, а за евтиното парцалено държание, като на да не казвам какво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говоря за дрехите, а за евтиното парцалено държание, като на да не казвам какво.

Това е с цел привличане на внимание. Теда реално е съвсем различна и се изразява адски добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...