Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

ДЕСИСЛАВА е работила с Токича по албума завинаги. А в ремикса на Тъжно сърце наистина се изявяваше Гергана. Токича ми липсва. Придаваше поп, рок нотка на жанра. Да и той чопваше от тук от там но не 1:1 и не всеки го усещаше. Обичай ме на Анелия беше повлияна от I'm walking away. Класи над оцко и пашев

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Завинаги" също е от Токича, която изпълни Деси.. :3fdb8960598fa63e:

Но само като аранжимент, иначе е кавър. "Жадни за любов" е авторска на Токича. Той до 2001 има хубави песни и за Малина, после с Про мюзик се уеднакви, щото й жена му Кремена започна да пише текстове и общо-взето, тримата заедно с Папо ги караха по калъп за Анелия, Гергана и после Емилия. Мелодични, приятни, но много едни такива банални.

Йовко е уникален - "Тъжно сърце" и "Ти ще бъдеш" са супер модернистични, после и в "Мистерия" попаденията. Много авангарден за пазара ни тогава като музикално мислене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо това беше първата песен от албума, която ми се заби яко в главата, както и "Страсти" :Vishenka_05:

Това е яко денс плюс фолклорните напеви накрая - приказка, обожавам я. Йовко много разчупи Деса тогава. Добре, че е била отворена за такива идеи и най-вече такива, които й прилягат... Тогава е участвала заедно с Глория, Малина и Камелия в модернизирането на жанра, който някои после върнаха обратно в кръчмите.

Между другото, купих си диска на "Завинаги" от сегашния преиздаден тираж и си го слушам с кеф, докато намеря оригинала, но не ме кефи тоя принко диск - не са спазили дори автентичната щампа. Мизерници. Писах им, че с със СДР-ове от 70 ст. не може да ни се направят на тарикати, но пак хубаво, че ги преиздодахо, де.

"Гасне пламък" на Райна е преиздаден още, Беста на Тони Дачева от 2002, "Първа луна" на Мара и още - другите са споменати в страницата на магазина във Варна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но само като аранжимент, иначе е кавър. "Жадни за любов" е авторска на Токича. Той до 2001 има хубави песни и за Малина, после с Про мюзик се уеднакви, щото й жена му Кремена започна да пише текстове и общо-взето, тримата заедно с Папо ги караха по калъп за Анелия, Гергана и после Емилия. Мелодични, приятни, но много едни такива банални.

 

И към тези банални мелодии катп добавим и още по-баналното -"Плакала-Чакала", което Токича използваше по едно време във всички текстове на Емилия, Гергана, някой на Анелия и по тоя начин сам се изтърка и закопа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

За месец ще чукне 3 милиона с това темпо. :whistling:

 

Гледам, че и Мороко е тръгнало с под 100к на ден.

Не ги следя гледанията, но и двете песни са брутални! Неочаквано добра комбинация са тези тримата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена гледания ли си купи? качи на 100к+ :1000 (29):

Започна да излиза като топ избор отстрани. Аз имам навик да си пускам от тези миксове на ютуб и днес от нищото ми излиза Джена 4-та или 5-та подред, при все, че аз тази песен докрай не съм я слушал никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започна да излиза като топ избор отстрани. Аз имам навик да си пускам от тези миксове на ютуб и днес от нищото ми излиза Джена 4-та или 5-та подред, при все, че аз тази песен докрай не съм я слушал никога.

А всъщност от какво зависи дали една песен ще се показва отстрани?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А всъщност от какво зависи дали една песен ще се показва отстрани?

Нямам никаква идея, но точно заради това гледанията изведнъж секват и изведнъж скачат. Пролетта по едно и също време спряха да излизат "За патрона", "Не те боли", "За мене край си", "Мойта дама", "Напусни". Сега изведнъж първите 3 започнаха да правят по 10-15к на ден, защото отново започнаха да се появяват отстрани. Същата работа с "Ке паса", "Красавицата спяща", "Вземай задължително". Нямам идея как ютуб определя какво да излиза и какво - не, но точно то е главния фактор в трупането на гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алиша най накрая постигна целта си да се намърда да я излъчват по Планета Джина Стоева даже твърдеше в едно интервю че водила преговори да влиза в Пайнер ама май нещо не са я взели и си остана при Виктор

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алиша най накрая постигна целта си да се намърда да я излъчват по Планета Джина Стоева даже твърдеше в едно интервю че водила преговори да влиза в Пайнер ама май нещо не са я взели и си остана при Виктор

Е, те я излъчваха още преди 2-3 години - с дуета с Константин, даже на концерт участваше.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, те я излъчваха още преди 2-3 години - с дуета с Константин, даже на концерт участваше.

Верно ма те не излъчват даже дуета с Константин вече или поне аз не го засичам да го излъчват докато по Фен Тв го пускат

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДЕСИСЛАВА е работила с Токича по албума завинаги. А в ремикса на Тъжно сърце наистина се изявяваше Гергана. Токича ми липсва. Придаваше поп, рок нотка на жанра. Да и той чопваше от тук от там но не 1:1 и не всеки го усещаше. Обичай ме на Анелия беше повлияна от I'm walking away. Класи над оцко и пашев

То си беше кавър. Много крадеше и той, но умееше да ги съчетава.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

GxZHEhs.png

 

И догодина ще се разминем без награди.

Ееееееееееее, нали една година си починаха?Много се смъква реномето на поп-фолка така.Всички знаем за какво става въпрос след една такава церемония - масова реклама из медиите, безброй статии и интервюта на певиците, стабилно покачен интерес към жанра.Изключителна лоша политика от страна на Пайнер. :gun_bandana:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

И към тези банални мелодии катп добавим и още по-баналното -"Плакала-Чакала", което Токича използваше по едно време във всички текстове на Емилия, Гергана, някой на Анелия и по тоя начин сам се изтърка и закопа...

Хаха, тези дни си изтеглих дискографията на Емилия и реших да я изслушам от първия до последния албум. Стигам до "Самотна стая" и си припомних гениалния припев на "Само теб съм обичала":

 

Колко дълго съм те чакала,

колко нощи за теб съм плакала,

колко пъти съм се заричала -

само теб, теб съм обичала

 

Толкова огромно клише е, как да не ти е мило, като я слушаш. :1000 (29): :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееееееееееее, нали една година си починаха?Много се смъква реномето на поп-фолка така.Всички знаем за какво става въпрос след една такава церемония - масова реклама из медиите, безброй статии и интервюта на певиците, стабилно покачен интерес към жанра.Изключителна лоша политика от страна на Пайнер. :gun_bandana:

 

Лош Пайнер, лош пенсионер! :girl_cry2: Само и гледа паричките и не ще да даде за една церемония цицията му с циция! :feminist_en:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...