Jump to content



Big Brother: Most Wanted


Препоръчани коментари

Много е лесно да риташ някой, докато е паднал. Не харесвах "нормалната" Дебора, но виждам, че в момента е тотално срината психически и има нужда от подкрепа и разбиране. Очевидно много тормоз е изяла от бившия си приятел и очаква всички да я нападат, затова и така остро реагираше на коментаторите, които бяха добронамерени. Жалко за случващото се, надявам се възможно най-скоро да успее да си стъпи на краката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 763
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

След този побой не виждам някой да я рита. Ритаха я докато беше вътре, защото нито поведението й , нито този нейн език й отиваха - момиче на 20+ години е.

Нещата, които тя каза днес в интервюто звучаха така сякаш някой й го е причинил цялото това състояние в последните месеци. Не са я вкарвали нарочно в къщата, нито са й бутали бутилките в ръцете. И аз имам позната девойка с паник атаки, но не прибягва до алкохола.

 

Мисията на Зорница беше много добра. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

След този побой не виждам някой да я рита. Ритаха я докато беше вътре, защото нито поведението й , нито този нейн език й отиваха - момиче на 20+ години е.

Нещата, които тя каза днес в интервюто звучаха така сякаш някой й го е причинил цялото това състояние в последните месеци. Не са я вкарвали нарочно в къщата, нито са й бутали бутилките в ръцете. И аз имам позната девойка с паник атаки, но не прибягва до алкохола.

 

Мисията на Зорница беше много добра.

:1000 (29):

Много знаеш ти какво е да си жертва на системен тормоз, само глупости говорите, смешни сте!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нордел сериозно ли каза, че Захажаева не казвала нищо в очите? Направиха я на две стотинки и фактите започна да отрича... МАЧКАЙ, ЛЮСИИИ! Сложи лицемерната и противна лелка на мястото й както само тя го може! :gun_bandana:

 

КЛААААААС!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много знаеш ти какво е да си жертва на системен тормоз, само глупости говорите, смешни сте!

Много не знам е точното. Да, не знам. Побоят над жени е световен проблем. Факт е, че нашата държава не си върши работата след убийствата на жени/съпруги от тази година, на които станахме свидетели.

Но Дебора освен, че публикува снимки и всички вестници писаха за първия побой също не е взела мерки. В най-добрия случай щеше да има ограничителна заповед за селяндура, който бие жени.

 

А докато беше в Брадъра Дебора, защо не бяхте толкова загрижени за нея. Да не ви вадя коментарите от предните страници за нея, щото бяха доста гнусни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След този побой не виждам някой да я рита. Ритаха я докато беше вътре, защото нито поведението й , нито този нейн език й отиваха - момиче на 20+ години е.

Нещата, които тя каза днес в интервюто звучаха така сякаш някой й го е причинил цялото това състояние в последните месеци. Не са я вкарвали нарочно в къщата, нито са й бутали бутилките в ръцете. И аз имам позната девойка с паник атаки, но не прибягва до алкохола.

 

Мисията на Зорница беше много добра.

:1000 (29):

Плюят я доста хора, а и докато беше вътре също бе "ритана". Включително от Брадъра. Имало е къде-къде по-големи изцепки, но не са гонили от Къщата. Евгени Минчев също напсува Брадъра, но си остана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом виждате че политиката и медиите са едно от най-голямото зло за държава, действайте.. Нищо не е постигнато, тъпче се надолу и дори няма 1% прогрес. Трябва да нямат страх хората и да им се противопостави народа. За толкова години дето са ни тъпкали, изгониха половината ни народ навън, убиват всеки който им застане на пътя, хората мизерстват, заплатата е 5 пъти по-малка от на другите държави, момичета като Дебора всекиденвно са пребивани и тормозени, но никой не ги защитава защото са путки. Вие имате ли представа колко неа има за промяна? Никога не е късно, но поне да се види някакво действие. Най-много ме е яд, че всеки който иска да се развива се е забил в чужбина и 4-5 по-големи града в България и не могат да бъдат промяна. Толкова ли слаб народ сме и толкова ли можем да търпим? Не съм по "кибритлийската", просто зло с добро не се премахва. Най-много ме е яд, че всеки знае тези неща, но все пак си трае. Не може акъла ми да го побере, честно. Едни прости хора като гърците повече от нас ли са, че се бунтуват на всичко? А смешните англичани, германци, италианци? Те нямат елементарна хигиена, прости, скучни, бавни, а държавата им върви? Не разбирам нищо, а въпроси много. Отговорът обаче остава някъде в сянка.

Аз разбирам твоя гняв и бунт и пак ти казвам, че този порив към непримиримост е в твой плюс. Виждам мисловен процес. Това е първата стъпка към промяната, за която говорим. Аз съм същият. Започнах преди години на локално ниво и продължавам да се опитвам да променям мнението на закостенели хора. Само че за повече власт трябва някой от властимащите да ни даде шанс. На студентските протести през 2013 бяхме окупирали жълтите павета и не след дълго куките, подтиквани от върхушката, осуетиха целия процес, и то доста агресивно, че да може кликата да си гравитират на спокойствие с бронираните коли от изходите на парламента. Това да унищожиш мечтите на новата генерация, да им пречиш на правото на свободен израз е такова падение... Това бе точно в началото на моето студентство. Впоследствие се отвратих и от самата си специалност, защото съвсем други представи имах за журналистите - за носители на истината и т.н., а много бързо ми се показа, че не е така и че ако искаш да оцелееш, трябва да обслужваш партийни или корпоративни интереси. От там започна борбата ми с институции, работодатели и какви ли не. Всеки път, в който дръзвах сам или с помощ да се противопоставя, ми се затваряха врати и дори получавах заплахи, че ако пиша жалби или нещо подобно, няма да завърша. Наричали са ме дори дребнав, такъв, онакъв. Можеш ли да предположиш какво е това за човек, който е израснал в семейство с родител, работещ в система, изискваща абсолютно честолюбие, а в същото време дори и тя покварена вече... Рибата се вмирисва от към главата, нали? И въпреки всичко не съм се изнесъл от държавата, само че трудно се намират съмишленици, защото всеки си гледа спокойствието и го е страх да не му изстина местенцето някъде.

 

Тези държави, които споменаваш, имат традиции. На нас периодът след турското робство не ни е бил достатъчен явно, за да ги създадем. Толкова ни е промито самосъзнанието, че вече е като неотменно жизнено кредо да си с наведена глава. Някои хора не се махат от тук именно заради свободията, която се шири. Другите държави се самоуважават достатъчно и не допускат превъзходство на социална аномия. Докато тук изведнъж всички няма да се надигнат. Мързи ги, мнителни са и чакат някой користен лицемер като Слави да поведе парада, но ако може целият линч да е срещу него, а те да обират само лаврите. Е не става така.

 

Както и да е, това е тема на друг разговор. Говорехме за Дебора, която е толкова пренавита, че дори не даде шанс на коментаторите в На кафе да се изкажат. Разбирам, че е уязвима и реагира първосигнално, но пак казвам, че от един момент нататък на даден човек можеш да му помогнеш само тогава, когато той самият го пожелае. А и тя потвърди една проверена и от мен истина във времето - че хапчетата не помагат. Антидепресанти и подобни формират резистентност и притъпяват изкуствено сетивата, но не ти разрешават проблема. Алкохолът и други стимуланти също. Трябва на трезво да набереш сам обороти и да разсееш всички демони, които сам си създаваш, а ако други ти помагат в това начинание, то ще премине по-леко. Правилните хора трябва да поговорят с Дебора - такива, на които реално им пука за нея, а не само на думи, и да й внушат вредата от това, което сама си причинява, както и да наблегне върху позитивите си. Не може едно младо момиче да е толкова вулгарно, агресивно и да изглежда така с тия торби под очите. Има и един друг тип хора, които мрат винаги някой да ги обгрижва и това ги прави инвалиди в преносен смисъл, щото цял живот лежат на тая кълка и при първия реален сблъсък с живота са непригодни да оцеляват сами. Това е естественият отбор. Съгласен съм, че бъдещето е в хуманитарните акции и в емпатиите, защото много лошотия се е натрупала и все някъде ще избие. Нали знаеш - за да се изтласкаш нагоре, първо трябва да удариш дъното. Та така за Дебора. Нейният урок е да се научи първо сама да се уважава, а това с пребиванията се надявам да мине безболезнено за последно и да й даде урок, какви мъже да НЕ търси и как да си контролира либидото и нагоните. Всеки заслужава обич и само тя вади хубавото от хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плюят я доста хора, а и докато беше вътре също бе "ритана". Включително от Брадъра. Имало е къде-къде по-големи изцепки, но не са гонили от Къщата. Евгени Минчев също напсува Брадъра, но си остана.

Не за първи път брадъра е несправедлив. Двойни стандарти съм засичал няколко пъти - към Кичка, Рени, Райна и още някои участници, съвсем тенденциозно им се моделираше образът вътре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера, когато я изгониха на мен ми се стори, че това е по сценарий и така са се договорили.

Наистина е имало много по-сериозни изцепки и нарушения на договорите от страна на участници. Да не говорим, че и брадърът словесно я линчува в изповедалнята. За това може би ми заприлича на нагласено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера, когато я изгониха на мен ми се стори, че това е по сценарий и така са се договорили.

Наистина е имало много по-сериозни изцепки и нарушения на договорите от страна на участници. Да не говорим, че и брадърът словесно я линчува в изповедалнята. За това може би ми заприлича на нагласено.

Може да е дрънкала други неща на пияна глава, които да не са излъчени впоследствие - примерно за договори, хонорари и т.н. и далеч да не е изгонена заради псувнята.

Пък може и целият цирк да е постановка и отдавна да са знаели кога ще излезе.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз разбирам твоя гняв и бунт и пак ти казвам, че този порив към непримиримост е в твой плюс. Виждам мисловен процес. Това е първата стъпка към промяната, за която говорим. Аз съм същият. Започнах преди години на локално ниво и продължавам да се опитвам да променям мнението на закостенели хора. Само че за повече власт трябва някой от властимащите да ни даде шанс. На студентските протести през 2013 бяхме окупирали жълтите павета и не след дълго куките, подтиквани от върхушката, осуетиха целия процес, и то доста агресивно, че да може кликата да си гравитират на спокойствие с бронираните коли от изходите на парламента. Това да унищожиш мечтите на новата генерация, да им пречиш на правото на свободен израз е такова падение... Това бе точно в началото на моето студентство. Впоследствие се отвратих и от самата си специалност, защото съвсем други представи имах за журналистите - за носители на истината и т.н., а много бързо ми се показа, че не е така и че ако искаш да оцелееш, трябва да обслужваш партийни или корпоративни интереси. От там започна борбата ми с институции, работодатели и какви ли не. Всеки път, в който дръзвах сам или с помощ да се противопоставя, ми се затваряха врати и дори получавах заплахи, че ако пиша жалби или нещо подобно, няма да завърша. Наричали са ме дори дребнав, такъв, онакъв. Можеш ли да предположиш какво е това за човек, който е израснал в семейство с родител, работещ в система, изискваща абсолютно честолюбие, а в същото време дори и тя покварена вече... Рибата се вмирисва от към главата, нали? И въпреки всичко не съм се изнесъл от държавата, само че трудно се намират съмишленици, защото всеки си гледа спокойствието и го е страх да не му изстина местенцето някъде.

 

Тези държави, които споменаваш, имат традиции. На нас периодът след турското робство не ни е бил достатъчен явно, за да ги създадем. Толкова ни е промито самосъзнанието, че вече е като неотменно жизнено кредо да си с наведена глава. Някои хора не се махат от тук именно заради свободията, която се шири. Другите държави се самоуважават достатъчно и не допускат превъзходство на социална аномия. Докато тук изведнъж всички няма да се надигнат. Мързи ги, мнителни са и чакат някой користен лицемер като Слави да поведе парада, но ако може целият линч да е срещу него, а те да обират само лаврите. Е не става така.

Много правилно е всичко написано, но разликата между твоя и моя бунт е че моя е от както се помня, а твоя се е появил в последствие с времето. Хубаво е че и двамата можем да разберем нещата и говорим на един език. Мисленето ти е топ, защото е от друга гледна точна на моята, но в една посока. :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сезон започна толкова обещаващо, а в момента едвам се навивам да го гледам. :helpsmilie:

Луна ми беше забавна до едно време, особено в сезона с Преслава, но това нейното вече излиза извън всички граници. А още по-противно е как Биг Брадър я поощрява като не прави нищо. Двойните стандарти от страна на екипа на шоуто са направо безумни.

След този и не по-малко плачевния преден сезон очаквам форматът да си вземе много дълга почивка в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сезон започна толкова обещаващо, а в момента едвам се навивам да го гледам. :helpsmilie:

Луна ми беше забавна до едно време, особено в сезона с Преслава, но това нейното вече излиза извън всички граници. А още по-противно е как Биг Брадър я поощрява като не прави нищо. Двойните стандарти от страна на екипа на шоуто са направо безумни.

След този и не по-малко плачевния преден сезон очаквам форматът да си вземе много дълга почивка в България.

 

Няма да има почивка, дори вече знам един от сигурните съквартиранти за догодина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключвайки унизителното (за продуцентите) изгонване на Дебора и пристрастията към Луна, сезонът е страшно силен. За първи път гледам Ол Старс с интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключвайки унизителното (за продуцентите) изгонване на Дебора и пристрастията към Луна, сезонът е страшно силен. За първи път гледам Ол Старс с интерес.

Сезонът е силен, защото има доста интересни участници, обаче те дават ефирно време само на откачалката със старите циркове. Едва изгледах днешния епизод, а ми беше толкова забавна предния път. Абсолютно изтъркана и безполезна за формата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключвайки унизителното (за продуцентите) изгонване на Дебора и пристрастията към Луна, сезонът е страшно силен. За първи път гледам Ол Старс с интерес.

Смешно е как тая си прави ефтин пиар и толкоз хора и се връзват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сезонът е силен, защото има доста интересни участници, обаче те дават ефирно време само на откачалката със старите циркове. Едва изгледах днешния епизод, а ми беше толкова забавна предния път. Абсолютно изтъркана и безполезна за формата.

+1

Занимават ни само с психото Луна и дебилът Динко. Но все пак трябва да призная, че на нейния фон и той е по-интересен. Не се ли усещат, че хората не искат да гледат палячовци, истерици и провокатори, а нормални диалози? Точно по тази причина най-интересният сезон от доста време насам беше Биг Брадър 5 (с Никита и Кирил), защото там веднага изгониха провокаторът (който дори се оказа свежо момче, когато не се прави) и нямаше един-единствен център на внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...